PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                          
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Pasewalk z dnia 13.09.20                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:30:37.7 N 14:01:04.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  297.828 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   66                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3083                           
      5.Ilość konkursów.......................:  617                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1641.19                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1451.90                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,43,46                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,08,44                         
     10.Czas trwania konkursu.................:24 min. 58 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna 5z50 [ 1]                                        
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │           076           │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Sekcja Wejherowo        │   33   │ 1305   │  259  │19.85│      
          │ 4  │ Sekcja Centrum          │   33   │ 1778   │  358  │20.13│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   66   │ 3083   │  617  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                       z lotu Pasewalk, w dniu 13.09.20                                                                                         
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                       
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │07│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                       
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                       
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                       
   1 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GS- 10:43:46  1   1641.19   0.32  87- 26-  5  293.390   0.000  40.00                                        
   2 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M 10:49:48  1   1617.97   0.65  54-  2-  2  299.000  39.990                                               
   3 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GS- 10:47:15  1   1608.78   0.97  77- 19-  5  293.200   0.000  39.97                                        
   4 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 10:47:16  1   1608.63   1.30   2  <  19>  293.200  39.960                                               
   5 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 10:47:59  1   1603.37   1.62   2  <  35>  293.390  39.950                                               
   6 Labuda Witold              1 PL-059-20         G M 10:54:38  1   1603.04   1.95  47- 20-  5  303.990  39.940                                               
   7 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GCM 10:51:46  1   1602.80   2.27  65- 21-  5  299.350  39.920  39.92                                        
   8 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 10:54:46  1   1601.92   2.59   2  <  22>  303.990  39.910                                               
   9 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 10:54:38  1   1601.88   2.92  81- 45-  5  303.770   0.000                                               
  10 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 10:54:39  1   1601.74   3.24   2  <  15>  303.770  39.880                                               
  11 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:45:14  1   1598.65   3.57  47- 22-  5  288.130  39.870                                               
  12 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GS- 10:52:49  1   1592.62   3.89  56- 12-  5  299.120   0.000  39.86                                        
  13 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 10:49:07  1   1590.84   4.22  58- 18-  5  292.900  39.840                                               
  14 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M 10:53:15  1   1590.60   4.54  44- 11-  5  299.430  39.830                                               
  15 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 10:56:09  1   1589.17   4.87   3  <  17>  303.770   0.000                                               
  16 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GSM 10:53:32  1   1588.21   5.19   2  <  68>  299.430  39.810  39.81                                        
  17 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 10:56:17  1   1588.06   5.51   4  <  31>  303.770   0.000                                               
  18 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GCM 10:56:48  1   1585.61   5.84  35- 10-  5  304.120  39.780  39.78                                        
  19 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 10:49:59  1   1585.01   6.16   3  <  20>  293.200  39.770                                               
  20 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GSM 10:50:00  1   1584.87   6.49   4  < 117>  293.200  39.750  39.75                                        
  21 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GSM 10:52:05  1   1584.75   6.81  42- 15-  5  296.480  39.740  39.74                                        
  22 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM 10:56:50  1   1584.66   7.14   3  <  26>  303.990  39.730  39.73                                        
  23 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G M 10:55:54  1   1584.02   7.46  50-  6-  5  302.390  39.710                                               
  24 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M 10:53:16  1   1583.61   7.78  49- 13-  5  298.140  39.700                                               
  25 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GS- 10:54:21  1   1580.94   8.11   2  <  34>  299.350   0.000  39.69                                        
  26 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 10:57:23  1   1580.13   8.43   4  <  51>  303.990  39.680                                               
  27 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM 10:47:28  1   1579.08   8.76   2  <  49>  288.130  39.660  39.66                                        
  28 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G - 10:50:11  1   1578.11   9.08  76- 15-  5  292.240   0.000                                               
  29 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 10:50:59  1   1577.83   9.41  67- 21-  5  293.450   0.000                                               
  30 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 10:53:31  1   1577.31   9.73  95- 22-  5  297.350   0.000                                               
  31 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 10:57:46  1   1575.84  10.06   5  <  41>  303.770   0.000                                               
  32 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-0334-20        G - 10:48:25  1   1575.76  10.38  65- 13-  5  289.020   0.000                                               
  33 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         G - 10:52:00  1   1575.40  10.70  44-  7-  3  294.600   0.000                                               
  34 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GCM 10:55:42  1   1569.74  11.03   3  <  65>  299.350  39.570  39.57                                        
  35 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 10:51:56  1   1569.49  11.35   3  < 112>  293.390   0.000                                               
  36 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M 10:55:21  1   1567.27  11.68  62- 13-  5  298.330  39.550                                               
  37 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M 10:58:57  1   1564.99  12.00  34-  3-  3  303.530  39.530                                               
  38 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GS- 10:53:25  1   1557.45  12.33   2  <  54>  293.450   0.000  39.52                                        
  39 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM 10:50:46  1   1555.82  12.65   2  <  40>  289.020  39.510  39.51                                        
  40 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G - 10:50:51  1   1555.13  12.97   3  <  50>  289.020   0.000                                               
  41 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:00:23  1   1554.74  13.30   6  <  56>  303.770  39.480                                               
  42 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GCM 10:56:20  1   1554.09  13.62   2  <  42>  297.350  39.470  39.47                                        
  42 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 10:56:20  1   1554.09  13.62   3  <  64>  297.350   0.000                                               
  44 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GS- 10:55:32  1   1551.96  14.27  58- 15-  5  295.700   0.000  39.44                                        
  45 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 10:56:43  1   1549.68  14.60 107- 35-  5  297.100   0.000                                               
  46 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 10:56:45  1   1549.41  14.92   2  <  91>  297.100  39.420                                               
  47 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 10:56:22  1   1549.28  15.24   2  < 114>  296.480  39.400                                               
  48 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 10:53:05  1   1548.89  15.57  71- 12-  5  291.320   0.000                                               
  49 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:51:02  1   1548.81  15.89   3  <  85>  288.130  39.380                                               
  50 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M 10:51:39  1   1548.46  16.22   4  <  83>  289.020  39.360                                               
  51 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM 11:01:26  1   1547.55  16.54   5  <  52>  303.990  39.350  39.35                                        
  52 Labuda Witold              1 PL-059-20         G M 11:01:32  1   1546.76  16.87   6  <  53>  303.990   0.000                                               
  53 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:01:42  1   1545.45  17.19   7  <  71>  303.990   0.000                                               
  54 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 10:55:00  1   1544.47  17.52   3  <  86>  293.450  39.310                                               
  55 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GCM 10:58:43  1   1544.11  17.84   2  < 124>  299.120  39.300  39.30                                        
  56 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:01:44  1   1544.07  18.16   7  <  57>  303.770  39.290                                               
  57 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:01:46  1   1543.81  18.49   8  <  59>  303.770  39.270                                               
  58 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-058-20         G - 10:54:39  1   1543.63  18.81  59- 10-  5  292.750   0.000                                               
  59 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:01:50  1   1543.29  19.14   9  <  59>  303.770   0.000                                               
  59 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:01:50  1   1543.29  19.14  10  <  62>  303.770  39.250                                               
  61 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G - 10:54:42  1   1543.23  19.79   2  <  79>  292.750   0.000                                               
  62 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GS- 11:01:51  1   1543.16  20.11  11  <  62>  303.770   0.000  39.21                                        
  62 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:01:51  1   1543.16  20.11  12  <  66>  303.770   0.000                                               
  64 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GSM 10:57:43  1   1542.94  20.76   4  < 100>  297.350  39.180  39.18                                        
  65 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 10:59:01  1   1542.91  21.08   4  <  73>  299.350   0.000                                               
  66 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:01:54  1   1542.76  21.41  13  <  67>  303.770   0.000                                               
  67 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:01:57  1   1542.37  21.73  14  <  69>  303.770   0.000                                               
  68 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M 10:59:10  1   1542.13  22.06   3  < 139>  299.430  39.130                                               
  69 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:02:01  1   1541.85  22.38  15  <  70>  303.770   0.000                                               
  70 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:02:02  1   1541.72  22.71  16  <  72>  303.770   0.000                                               
  71 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:02:12  1   1541.53  23.03   8  <  77>  303.990   0.000                                               
  72 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GSM 11:02:05  1   1541.33  23.35  17  <  84>  303.770   0.000  39.08                                        
  73 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 10:59:13  1   1541.32  23.68   5  <  76>  299.350  39.060                                               
  74 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M 10:56:56  1   1541.16  24.00 122- 19-  5  295.800  39.050                                               
  74 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        GS- 10:56:56  1   1541.16  24.00   2  <  80>  295.800   0.000  39.05                                        
  76 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GSM 10:59:15  1   1541.06  24.65   6  < 131>  299.350  39.030  39.03                                        
  77 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:02:17  1   1540.88  24.98   9  <  82>  303.990   0.000                                               
  78 Grubba Edmund              1 PL-076-20         GSM 11:00:42  1   1540.73  25.30  42-  8-  5  301.520  39.000  39.00                                        
  79 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G - 10:55:01  1   1540.65  25.62   3  < 200>  292.750   0.000                                               
  80 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         GSM 10:57:01  1   1540.49  25.95   3  < 104>  295.800  38.970  38.97                                        
  81 Lesner Marcin              1 PL-078-20         G M 11:02:57  1   1539.99  26.27  30-  2-  2  304.840  38.960                                               
  82 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:02:25  1   1539.84  26.60  10  < 167>  303.990   0.000                                               
  83 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-0383-20        GS- 10:52:45  1   1539.39  26.92   5  < 137>  289.020   0.000  38.94                                        
  84 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:02:22  1   1539.12  27.25  18  <  88>  303.770   0.000                                               
  85 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:52:13  1   1539.02  27.57   4  <  87>  288.130  38.910                                               
  86 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 10:55:41  1   1538.94  27.89   4  <  89>  293.450  38.900                                               
  87 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:52:14  1   1538.88  28.22   5  <  90>  288.130  38.880                                               
  88 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:02:24  1   1538.86  28.54  19  < 146>  303.770   0.000                                               
  89 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 10:55:44  1   1538.54  28.87   5  <  98>  293.450  38.860                                               
  90 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:52:17  1   1538.47  29.19   6  < 103>  288.130   0.000                                               
  91 Langa Zenon                4 PL-076-20         GSM 10:58:07  1   1538.45  29.52   3  <  92>  297.100  38.830  38.83                                        
  92 Langa Zenon                4 PL-076-20         GCM 10:58:08  1   1538.32  29.84   4  <  93>  297.100  38.820  38.82                                        
  93 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS- 10:58:09  1   1538.18  30.17   5  <  95>  297.100   0.000  38.81                                        
  94 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         GCM 11:01:36  1   1538.10  30.49   2  < 269>  302.390  38.790  38.79                                        
  95 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 10:58:10  1   1538.05  30.81   6  <  95>  297.100   0.000                                               
  95 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 10:58:10  1   1538.05  30.81   7  <  99>  297.100   0.000                                               
  97 Lesner Marcin              1 PL-0134-20        GSM 11:03:12  1   1538.04  31.46   2          304.840  38.750  38.75                                        
  98 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM 10:55:49  1   1537.86  31.79   6  < 101>  293.450  38.740  38.74                                        
  99 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 10:58:12  1   1537.79  32.11   8  < 102>  297.100   0.000                                               
 100 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 10:58:25  1   1537.36  32.44   5  < 190>  297.350  38.710                                               
 101 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM 10:55:53  1   1537.33  32.76   7  < 105>  293.450  38.700  38.70                                        
 102 Langa Zenon                4 PL-076-20         GSM 10:58:17  1   1537.12  33.08   9  < 118>  297.100  38.690  38.69                                        
 103 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-060-20         G M 10:52:28  1   1536.97  33.41   7  < 116>  288.130   0.000                                               
 104 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G - 10:57:28  1   1536.89  33.73   4  < 119>  295.800   0.000                                               
 105 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 10:55:59  1   1536.52  34.06   8  < 106>  293.450   0.000                                               
 106 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 10:56:01  1   1536.25  34.38   9  < 110>  293.450   0.000                                               
 107 Lewandowski Henryk         1 PL-076-20         GSM 11:00:30  1   1536.06  34.71  28-  4-  4  300.300  38.620  38.62                                        
 108 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G - 10:55:44  1   1535.65  35.03   2  < 109>  292.900   0.000                                               
 109 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G - 10:55:45  1   1535.52  35.36   3  < 111>  292.900   0.000                                               
 110 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 10:56:08  1   1535.32  35.68  10  < 126>  293.450   0.000                                               
 111 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 10:55:47  1   1535.25  36.00   4  < 181>  292.900  38.570                                               
 112 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 10:56:10  1   1534.73  36.33   4  < 115>  293.390  38.560                                               
 113 Papke Jerzy                1 PL-076-20         G M 11:02:05  1   1534.38  36.65  23-  3-  3  302.400  38.550                                               
 114 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        G M 10:58:16  1   1534.05  36.98   3  < 157>  296.480  38.530                                               
 115 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 10:56:17  1   1533.80  37.30   5  < 122>  293.390  38.520                                               
 116 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:52:53  1   1533.56  37.63   8  < 191>  288.130   0.000                                               
 117 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 10:56:12  1   1533.47  37.95   5  < 147>  293.200   0.000                                               
 118 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 10:58:48  1   1533.02  38.27  10  < 205>  297.100   0.000                                               
 119 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M 10:58:04  1   1532.11  38.60   5  < 284>  295.800  38.470                                               
 120 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G - 10:58:14  1   1531.62  38.92  64- 19-  5  295.960   0.000                                               
 120 Szojer Łukasz              4 DV-04953-20       G M 10:58:14  1   1531.62  38.92   2  < 144>  295.960  38.450                                               
 122 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GSM 10:56:34  1   1531.53  39.57   6  < 123>  293.390  38.430  38.43                                        
 123 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 10:56:36  1   1531.26  39.90   7  < 156>  293.390  38.420                                               
 124 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G - 11:00:22  1   1531.07  40.22   3  < 128>  299.120   0.000                                               
 125 Nalepa Józef               1 PL-076-20         GSM 11:00:17  1   1530.39  40.54  32-  5-  5  298.860  38.390  38.39                                        
 126 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 10:56:47  1   1530.11  40.87  11  < 175>  293.450   0.000                                               
 127 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GS- 11:00:40  1   1530.00  41.19  69- 10-  5  299.370   0.000  38.36                                        
 128 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M 11:00:31  1   1529.90  41.52   4  < 140>  299.120  38.350                                               
 129 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 10:56:26  1   1529.04  41.84  64- 10-  5  292.710  38.340                                               
 130 Koepke Roman               1 PL-0495-20        G M 11:00:09  1   1527.75  42.17   2  < 133>  298.140  38.320                                               
 131 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:00:57  1   1527.69  42.49   7  < 132>  299.350   0.000                                               
 132 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:00:58  1   1527.56  42.82   8  < 143>  299.350  38.300                                               
 133 Koepke Roman               1 PL-0325-20        G M 11:00:11  1   1527.49  43.14   3  < 135>  298.140  38.290                                               
 134 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GCM 11:00:32  1   1527.41  43.46  37- 10-  5  298.660  38.270  38.27                                        
 135 Koepke Roman               1 PL-060-20         G M 11:00:13  1   1527.23  43.79   4  < 152>  298.140  38.260                                               
 136 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GSM 10:55:48  1   1526.83  44.11   2  < 138>  291.320  38.250  38.25                                        
 137 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM 10:54:18  1   1526.78  44.44   6  < 179>  289.020  38.230  38.23                                        
 138 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M 10:55:49  1   1526.70  44.76   3  < 141>  291.320  38.220                                               
 139 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GCM 11:01:08  1   1526.67  45.09   4  < 187>  299.430  38.210  38.21                                        
 140 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G - 11:00:56  1   1526.64  45.41   5  < 159>  299.120   0.000                                               
 141 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GSM 10:55:53  1   1526.17  45.73   4  < 142>  291.320  38.180  38.18                                        
 142 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 10:55:54  1   1526.04  46.06   5  < 218>  291.320   0.000                                               
 143 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:01:13  1   1525.61  46.38   9  < 148>  299.350   0.000                                               
 144 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 10:59:03  1   1525.17  46.71   3  < 165>  295.960  38.140                                               
 145 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         G M 10:58:14  1   1524.58  47.03   2  < 188>  294.600  38.130                                               
 146 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:04:19  1   1524.06  47.36  20  < 171>  303.770   0.000                                               
 147 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GSM 10:57:23  1   1524.04  47.68   6  < 168>  293.200  38.100  38.10                                        
 148 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:01:27  1   1523.80  48.01  10  < 199>  299.350   0.000                                               
 149 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GCM 10:56:06  1   1523.44  48.33  53- 10-  5  291.130  38.080  38.08                                        
 150 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         GSM 11:01:56  1   1523.26  48.65  53- 12-  5  299.980  38.060  38.06                                        
 151 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M 11:01:57  1   1523.13  48.98   2  < 222>  299.980  38.050                                               
 152 Koepke Roman               1 PL-060-20         G M 11:00:45  1   1523.07  49.30   5  < 154>  298.140  38.040                                               
 153 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M 10:56:15  1   1522.25  49.63   2  < 220>  291.130  38.030                                               
 154 Koepke Roman               1 PL-075-20         G M 11:00:52  1   1522.16  49.95   6  < 164>  298.140   0.000                                               
 155 Skrzypkowski Zbigniew      1 PL-076-20         GSM 11:03:40  1   1521.75  50.28  20-  2-  2  302.320  38.000  38.00                                        
 156 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 10:57:48  1   1521.73  50.60   8  < 242>  293.390   0.000                                               
 157 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 10:59:51  1   1521.58  50.92   4  < 273>  296.480  37.970                                               
 158 Lewandowski Henryk         1 PL-076-20         GSM 11:02:22  1   1521.53  51.25   2  < 280>  300.300  37.960  37.96                                        
 159 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M 11:01:39  1   1521.08  51.57   6  < 278>  299.120  37.950                                               
 160 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:05:02  1   1520.35  51.90   2  < 255>  304.120  37.940                                               
 161 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:03:03  1   1519.87  52.22  43-  7-  5  301.010  37.920                                               
 162 Bistram Alojzy             1 PL-059-20         G M 11:01:59  1   1519.82  52.55  39-  3-  3  299.380  37.910                                               
 163 Bistram Alojzy             1 PL-070-20         GSM 11:02:01  1   1519.57  52.87   2  < 226>  299.380  37.900  37.90                                        
 164 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M 11:01:13  1   1519.44  53.19   7  < 219>  298.140   0.000                                               
 165 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GCM 10:59:47  1   1519.43  53.52   4  < 305>  295.960  37.870  37.87                                        
 166 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M 11:03:52  1   1518.96  53.84  29-  4-  4  302.070  37.860                                               
 167 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM 11:05:09  1   1518.81  54.17  11  < 169>  303.990   0.000  37.84                                        
 168 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 10:58:04  1   1518.65  54.49   7  < 170>  293.200  37.830                                               
 169 Labuda Witold              1 PL-072-20         GSM 11:05:12  1   1518.43  54.82  12  < 235>  303.990   0.000  37.82                                        
 170 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GS- 10:58:06  1   1518.38  55.14   8  < 304>  293.200   0.000  37.81                                        
 171 Nowacki Piotr              1 PL-072-20         GS- 11:05:09  1   1517.71  55.47  21  < 173>  303.770   0.000  37.79                                        
 172 Benkowski Jan              4 PL-076-20         GCM 11:01:34  1   1517.70  55.79   2  < 174>  298.330  37.780  37.78                                        
 173 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:05:10  1   1517.59  56.11  22  < 177>  303.770   0.000                                               
 174 Benkowski Jan              4 PL-076-20         GSM 11:01:38  1   1517.19  56.44   3  < 208>  298.330  37.750  37.75                                        
 175 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GCM 10:58:26  1   1517.06  56.76  12  < 175>  293.450   0.000  37.74                                        
 175 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM 10:58:26  1   1517.06  56.76  13  < 322>  293.450   0.000  37.74                                        
 177 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:05:15  1   1516.95  57.41  23  < 177>  303.770   0.000                                               
 177 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:05:15  1   1516.95  57.41  24  < 180>  303.770   0.000                                               
 179 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G - 10:55:32  1   1516.90  58.06   7  < 272>  289.020   0.000                                               
 180 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:05:16  1   1516.83  58.38  25  < 182>  303.770   0.000                                               
 181 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GCM 10:58:07  1   1516.70  58.71   5  < 183>  292.900  37.660  37.66                                        
 182 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:05:18  1   1516.58  59.03  26  < 317>  303.770   0.000                                               
 183 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 10:58:09  1   1516.44  59.36   6  < 207>  292.900  37.640                                               
 184 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G - 11:00:41  1   1516.43  59.68  83-  6-  3  296.740   0.000                                               
 185 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         GSM 11:05:10  1   1516.39  60.01   2  < 524>  303.530  37.610  37.61                                        
 186 Nalepa Józef               1 PL-076-20         G M 11:02:06  1   1516.29  60.33   2  < 257>  298.860  37.600                                               
 187 Formella Andrzej           1 PL-060-20         GSM 11:02:29  1   1516.23  60.66   5  < 251>  299.430  37.580  37.58                                        
 188 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         G - 11:01:59  1   1515.56  60.98  36-  4-  3  298.540   0.000                                               
 188 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         GSM 10:59:23  1   1515.56  60.98   3  < 249>  294.600  37.570  37.57                                        
 190 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GCM 11:01:15  1   1515.16  61.63   6  < 210>  297.350  37.550  37.55                                        
 191 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:55:10  1   1515.15  61.95   9  < 299>  288.130   0.000                                               
 192 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 10:57:57  1   1514.59  62.28   2  < 192>  292.240  37.520                                               
 192 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 10:57:57  1   1514.59  62.28   3  < 201>  292.240  37.520                                               
 194 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:04:05  1   1514.54  62.93   2  < 196>  301.520  37.490                                               
 195 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GCM 11:02:09  1   1514.28  63.25   2  < 244>  298.540  37.480  37.48                                        
 196 Grubba Edmund              1 PL-076-20         GSM 11:04:08  1   1514.16  63.57   3  < 216>  301.520  37.470  37.47                                        
 197 Szenbek Józef              1 PL-0433-20        GCM 11:04:41  1   1514.15  63.90  19-  1-  1  302.350  37.450  37.45                                        
 198 Skrzypkowski Zbigniew      1 PL-076-20         GCM 11:04:40  1   1514.12  64.22   2          302.320  37.440  37.44                                        
 199 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GS- 11:02:47  1   1513.53  64.55  11  < 209>  299.350   0.000  37.43                                        
 200 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G M 10:58:26  1   1513.44  64.87   4  < 204>  292.750  37.420                                               
 201 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 10:58:06  1   1513.41  65.20   4  < 202>  292.240  37.400                                               
 202 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G - 10:58:07  1   1513.28  65.52   5  < 271>  292.240   0.000                                               
 203 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M 11:01:06  1   1513.21  65.84   2  < 358>  296.740  37.380                                               
 204 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-072-20         GCM 10:58:28  1   1513.18  66.17   5  < 212>  292.750  37.360  37.36                                        
 205 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:01:21  1   1513.11  66.49  11  < 254>  297.100   0.000                                               
 206 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GCM 11:03:30  1   1513.10  66.82  14-  5-  5  300.350  37.340  37.34                                        
 207 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 10:58:35  1   1513.04  67.14   7  < 252>  292.900  37.320                                               
 208 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M 11:02:11  1   1512.96  67.47   4  < 245>  298.330  37.310                                               
 209 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:02:53  1   1512.76  67.79  12  < 215>  299.350   0.000                                               
 210 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:01:35  1   1512.59  68.12   7  < 213>  297.350  37.290                                               
 211 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         GCM 10:58:11  1   1512.55  68.44  34-  7-  5  292.200  37.270  37.27                                        
 212 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G M 10:58:34  1   1512.40  68.76   6  < 277>  292.750  37.260                                               
 213 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:01:38  1   1512.21  69.09   8  < 267>  297.350   0.000                                               
 214 Darga Sławomir             4 PL-075-20         G M 11:01:57  1   1512.06  69.41  27-  1-  1  297.800  37.230                                               
 215 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:02:59  1   1512.00  69.74  13  < 234>  299.350   0.000                                               
 216 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:04:26  1   1511.88  70.06   4  < 261>  301.520  37.210                                               
 217 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         G M 10:58:18  1   1511.64  70.39   2  < 404>  292.200  37.190                                               
 218 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M 10:57:46  1   1511.26  70.71   6  < 225>  291.320  37.180                                               
 219 Koepke Roman               1 PL-0495-20        GCM 11:02:18  1   1511.10  71.03   8  < 443>  298.140   0.000  37.17                                        
 220 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M 10:57:41  1   1510.93  71.36   3  < 290>  291.130  37.160                                               
 221 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GCM 11:06:35  1   1510.89  71.68  51- 14-  5  304.570  37.140  37.14                                        
 222 Sychowski Andrzej          1 PL-060-20         G - 11:03:35  1   1510.60  72.01   3  < 223>  299.980   0.000                                               
 223 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M 11:03:37  1   1510.35  72.33   4  < 227>  299.980  37.120                                               
 224 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:03:15  1   1510.06  72.66   2  < 230>  299.370  37.100                                               
 225 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 10:57:59  1   1509.56  72.98   7  < 282>  291.320   0.000                                               
 226 Bistram Alojzy             1 PL-076-20         G M 11:03:28  1   1508.47  73.31   3          299.380  37.080                                               
 227 Sychowski Andrzej          1 PL-057-20         G - 11:04:00  1   1507.44  73.63   5  < 238>  299.980   0.000                                               
 228 Langa Kamil                4 PL-076-20         G M 10:58:51  1   1506.94  73.95  19-  2-  2  292.120  37.050                                               
 229 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M 11:07:47  1   1506.93  74.28  27-  8-  5  305.580  37.040                                               
 230 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GSM 11:03:41  1   1506.77  74.60   3  < 230>  299.370  37.030  37.03                                        
 230 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:03:41  1   1506.77  74.60   4  < 232>  299.370  37.030                                               
 232 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:03:42  1   1506.64  75.25   5  < 233>  299.370  37.000                                               
 233 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G - 11:03:43  1   1506.52  75.58   6  < 236>  299.370   0.000                                               
 234 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GCM 11:03:44  1   1506.29  75.90  14  < 243>  299.350   0.000  36.97                                        
 235 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM 11:06:49  1   1506.27  76.22  13  < 240>  303.990   0.000  36.96                                        
 236 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:03:45  1   1506.26  76.55   7  < 425>  299.370  36.950                                               
 237 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         G M 11:05:19  1   1506.12  76.87  41-  5-  5  301.700  36.940                                               
 238 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:04:52  1   1506.05  77.20   2  < 295>  301.010  36.920                                               
 238 Sychowski Andrzej          1 PL-072-20         G - 11:04:11  1   1506.05  77.20   6  < 392>  299.980   0.000                                               
 240 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:06:51  1   1506.02  77.85  14  < 241>  303.990   0.000                                               
 241 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM 11:06:52  1   1505.90  78.17  15  < 270>  303.990   0.000  36.88                                        
 242 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GCM 10:59:51  1   1505.72  78.49   9  < 247>  293.390   0.000  36.87                                        
 243 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:03:49  1   1505.66  78.82  15  < 296>  299.350   0.000                                               
 244 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GSM 11:03:21  1   1505.12  79.14   3  < 539>  298.540  36.840  36.84                                        
 245 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G - 11:03:14  1   1504.94  79.47   5  < 298>  298.330   0.000                                               
 246 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M 11:03:44  1   1504.88  79.79  29-  4-  4  299.070  36.820                                               
 247 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 10:59:58  1   1504.82  80.12  10  < 250>  293.390   0.000                                               
 248 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M 11:03:45  1   1504.76  80.44   2  < 297>  299.070  36.790                                               
 249 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         GCM 11:00:47  1   1504.73  80.77   4  < 281>  294.600  36.780  36.78                                        
 250 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:00:00  1   1504.56  81.09  11  < 329>  293.390   0.000                                               
 251 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GCM 11:04:06  1   1503.92  81.41   6  < 315>  299.430   0.000  36.75                                        
 252 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GSM 10:59:47  1   1503.72  81.74   8  < 352>  292.900   0.000  36.74                                        
 253 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:03:40  1   1503.32  82.06   2  < 334>  298.660  36.730                                               
 254 Langa Zenon                4 PL-076-20         GCM 11:02:38  1   1503.29  82.39  12  < 258>  297.100  36.710  36.71                                        
 255 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:07:19  1   1503.19  82.71   3  < 256>  304.120  36.700  36.70                                        
 256 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:07:24  1   1502.57  83.04   4  < 286>  304.120  36.690                                               
 257 Nalepa Józef               1 PL-076-20         GSM 11:03:55  1   1502.44  83.36   3  < 308>  298.860  36.680  36.68                                        
 258 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:02:45  1   1502.40  83.68  13  < 259>  297.100   0.000                                               
 259 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:02:46  1   1502.28  84.01  14  < 260>  297.100   0.000                                               
 260 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:02:49  1   1501.90  84.33  15  < 265>  297.100   0.000                                               
 261 Grubba Edmund              1 PL-076-20         GSM 11:05:46  1   1501.84  84.66   5  < 423>  301.520  36.620  36.62                                        
 262 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M 11:07:48  1   1501.82  84.98   2  < 289>  304.570  36.610                                               
 263 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M 11:08:29  1   1501.75  85.31   2  < 309>  305.580  36.600                                               
 264 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:05:02  1   1501.50  85.63  46- 10-  5  300.350  36.580                                               
 265 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:02:54  1   1501.26  85.96  16  < 303>  297.100   0.000                                               
 266 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         G M 10:57:21  1   1500.55  86.28  24-  6-  5  288.630  36.560                                               
 267 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GSM 11:05:13  1   1500.13  86.60   2  < 464>  300.350  36.550  36.55                                        
 267 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:03:13  1   1500.13  86.60   9  < 306>  297.350   0.000                                               
 269 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G - 11:06:35  1   1500.07  87.25   3  < 274>  302.390   0.000                                               
 270 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:07:40  1   1499.95  87.58  16  < 291>  303.990   0.000                                               
 271 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM 10:59:51  1   1499.82  87.90   6  < 279>  292.240  36.490  36.49                                        
 272 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G - 10:57:43  1   1499.72  88.23   8  < 276>  289.020   0.000                                               
 273 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 11:02:42  1   1499.65  88.55   5  < 336>  296.480  36.470                                               
 274 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         GCM 11:06:39  1   1499.58  88.87   4  < 274>  302.390  36.450  36.45                                        
 274 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         GSM 11:06:39  1   1499.58  88.87   5  < 411>  302.390  36.450  36.45                                        
 276 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-041-20         G M 10:57:45  1   1499.46  89.52   9  < 409>  289.020  36.430                                               
 277 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         GSM 11:00:16  1   1499.23  89.85   7  < 380>  292.750  36.420  36.42                                        
 278 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G - 11:04:37  1   1498.47  90.17   7  < 302>  299.120   0.000                                               
 279 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 11:00:02  1   1498.41  90.50   7  < 388>  292.240  36.390                                               
 280 Lewandowski Henryk         1 PL-076-20         G M 11:05:45  1   1495.89  90.82   3  < 311>  300.300  36.380                                               
 281 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         G - 11:01:57  1   1495.81  91.14   5  < 312>  294.600   0.000                                               
 282 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 10:59:47  1   1495.61  91.47   8  < 451>  291.320   0.000                                               
 283 Skrzypkowski Florian       4 PL-076-20         GSM 11:01:01  1   1495.54  91.79  25-  2-  2  293.150  36.340  36.34                                        
 284 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        GS- 11:03:01  1   1493.81  92.12   6  < 324>  295.800   0.000  36.32                                        
 284 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GS- 11:02:57  1   1493.81  92.12   2  < 287>  295.700   0.000  36.32                                        
 286 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:08:38  1   1493.47  92.77   5  < 363>  304.120  36.300                                               
 287 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:03:01  1   1493.31  93.09   3  < 288>  295.700  36.290                                               
 288 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G - 11:03:03  1   1493.06  93.42   4  < 293>  295.700   0.000                                               
 289 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:09:00  1   1492.99  93.74   3  < 294>  304.570  36.260                                               
 290 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M 11:00:00  1   1492.97  94.06   4  < 462>  291.130  36.250                                               
 291 Labuda Witold              1 PL-072-20         G M 11:08:39  1   1492.71  94.39  17  < 408>  303.990   0.000                                               
 292 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:06:55  1   1492.45  94.71  35-  3-  3  301.350  36.220                                               
 293 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM 11:03:09  1   1492.30  95.04   5  < 300>  295.700  36.210  36.21                                        
 294 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G - 11:09:06  1   1492.26  95.36   4  < 346>  304.570   0.000                                               
 295 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:06:44  1   1492.12  95.69   3  < 355>  301.010  36.180                                               
 296 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:05:38  1   1492.03  96.01  16  < 378>  299.350   0.000                                               
 297 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GCM 11:05:30  1   1491.62  96.33   3  < 525>  299.070  36.160  36.16                                        
 298 Benkowski Jan              4 PL-076-20         GS- 11:05:01  1   1491.53  96.66   6  < 316>  298.330   0.000  36.14                                        
 299 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GCM 10:58:11  1   1491.49  96.98  10  < 373>  288.130   0.000  36.13                                        
 300 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM 11:03:20  1   1490.92  97.31   6  < 301>  295.700  36.120  36.12                                        
 301 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:03:22  1   1490.67  97.63   7  < 381>  295.700  36.100                                               
 302 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M 11:05:41  1   1490.51  97.96   8  < 466>  299.120  36.090                                               
 303 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 11:04:21  1   1490.34  98.28  17  < 328>  297.100   0.000                                               
 304 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GSM 11:01:45  1   1490.22  98.61   9  < 344>  293.200   0.000  36.06                                        
 305 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G - 11:03:41  1   1489.61  98.93   5  < 349>  295.960   0.000                                               
 306 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:04:40  1   1489.23  99.25  10  < 307>  297.350   0.000                                               
 307 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:04:42  1   1488.98  99.58  11  < 310>  297.350   0.000                                               
 308 Nalepa Józef               1 PL-076-20         GSM 11:05:44  1   1488.84  99.90   4  < 522>  298.860  36.010  36.01                                        
 309 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GSM 11:10:15  1   1488.82 100.23   3  < 314>  305.580  36.000  36.00                                        
 310 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:04:44  1   1488.74 100.55  12  < 313>  297.350   0.000                                               
 311 Lewandowski Henryk         1 PL-076-20         GCM 11:06:44  1   1488.60 100.88   4          300.300  35.970  35.97                                        
 312 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         GS- 11:02:55  1   1488.51 101.20   6  < 498>  294.600   0.000  35.96                                        
 313 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GS- 11:04:46  1   1488.49 101.52  13  < 319>  297.350   0.000  35.95                                        
 314 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GCM 11:10:19  1   1488.34 101.85   4  < 317>  305.580  35.940  35.94                                        
 315 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M 11:06:12  1   1488.22 102.17   7  < 333>  299.430   0.000                                               
 316 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G - 11:05:29  1   1488.05 102.50   7  < 400>  298.330   0.000                                               
 317 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GSM 11:10:24  1   1487.73 102.82   5  < 335>  305.580  35.900  35.90                                        
 317 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:09:11  1   1487.73 102.82  27  < 320>  303.770   0.000                                               
 319 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:04:53  1   1487.62 103.47  14  < 360>  297.350   0.000                                               
 320 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:09:12  1   1487.61 103.80  28  < 323>  303.770   0.000                                               
 321 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         GSM 11:07:49  1   1487.55 104.12   2  < 520>  301.700  35.840  35.84                                        
 322 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 11:02:17  1   1487.46 104.44  14  < 350>  293.450   0.000                                               
 323 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:09:14  1   1487.37 104.77  29  < 326>  303.770   0.000                                               
 324 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G - 11:03:53  1   1487.30 105.09   7  < 386>  295.800   0.000                                               
 324 Rogowski Józef             1 PL-076-20         GCM 11:08:06  1   1487.30 105.09   2  < 382>  302.070  35.810  35.81                                        
 326 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:09:15  1   1487.25 105.74  30  < 327>  303.770   0.000                                               
 327 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GS- 11:09:16  1   1487.13 106.07  31  < 330>  303.770   0.000  35.77                                        
 328 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:04:47  1   1487.11 106.39  18  < 412>  297.100   0.000                                               
 329 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GSM 11:02:18  1   1487.03 106.71  12  < 368>  293.390   0.000  35.74                                        
 330 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GSM 11:09:18  1   1486.88 107.04  32  < 331>  303.770   0.000  35.73                                        
 331 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:09:22  1   1486.40 107.36  33  < 332>  303.770   0.000                                               
 332 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:09:24  1   1486.16 107.69  34  < 341>  303.770   0.000                                               
 333 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GCM 11:06:29  1   1486.13 108.01   8  < 348>  299.430   0.000  35.69                                        
 334 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GCM 11:06:02  1   1485.62 108.34   3  < 338>  298.660  35.680  35.68                                        
 335 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GSM 11:10:42  1   1485.56 108.66   6  < 391>  305.580   0.000  35.66                                        
 336 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        G M 11:04:35  1   1485.50 108.98   6  < 337>  296.480   0.000                                               
 337 Hallmann Piotr             4 PL-041-20         G M 11:04:36  1   1485.37 109.31   7  < 339>  296.480   0.000                                               
 338 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:06:05  1   1485.26 109.63   4  < 340>  298.660  35.620                                               
 339 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 11:04:37  1   1485.25 109.96   8  < 343>  296.480   0.000                                               
 340 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM 11:06:07  1   1485.01 110.28   5  < 440>  298.660  35.600  35.60                                        
 341 Nowacki Piotr              1 PL-072-20         G - 11:09:35  1   1484.82 110.61  35  < 357>  303.770   0.000                                               
 342 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:07:17  1   1484.80 110.93   2  < 385>  300.350  35.570                                               
 343 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 11:04:41  1   1484.75 111.26   9  < 553>  296.480   0.000                                               
 344 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 11:02:30  1   1484.56 111.58  10  < 345>  293.200   0.000                                               
 345 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 11:02:31  1   1484.43 111.90  11  < 347>  293.200   0.000                                               
 346 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M 11:10:13  1   1484.14 112.23   5  < 463>  304.570  35.520                                               
 347 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 11:02:35  1   1483.93 112.55  12  < 354>  293.200   0.000                                               
 348 Formella Andrzej           1 PL-060-20         G M 11:06:48  1   1483.80 112.88   9  < 428>  299.430   0.000                                               
 349 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G - 11:04:28  1   1483.76 113.20   6  < 353>  295.960   0.000                                               
 350 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 11:02:47  1   1483.69 113.53  15  < 350>  293.450   0.000                                               
 350 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 11:02:47  1   1483.69 113.53  16  < 491>  293.450   0.000                                               
 352 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 11:02:25  1   1483.66 114.17   9  < 355>  292.900   0.000                                               
 353 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:04:29  1   1483.63 114.50   7  < 372>  295.960  35.430                                               
 354 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:02:38  1   1483.56 114.82  13  < 366>  293.200   0.000                                               
 355 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GS- 11:02:26  1   1483.54 115.15  10  < 359>  292.900   0.000  35.40                                        
 355 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:07:54  1   1483.54 115.15   4  < 371>  301.010  35.400                                               
 357 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:09:48  1   1483.25 115.80  36  < 375>  303.770   0.000                                               
 358 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M 11:05:04  1   1483.21 116.12   3  < 478>  296.740  35.360                                               
 359 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 11:02:29  1   1483.16 116.45  11  < 363>  292.900   0.000                                               
 360 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:05:30  1   1483.04 116.77  15  < 360>  297.350   0.000                                               
 360 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:05:30  1   1483.04 116.77  16  < 362>  297.350   0.000                                               
 362 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:05:31  1   1482.92 117.42  17  < 394>  297.350   0.000                                               
 363 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GCM 11:02:31  1   1482.91 117.74  12  < 363>  292.900   0.000  35.30                                        
 363 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 11:02:31  1   1482.91 117.74  13  < 367>  292.900   0.000                                               
 363 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G - 11:10:05  1   1482.91 117.74   6  < 403>  304.120   0.000                                               
 366 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:02:44  1   1482.81 118.72  14  < 369>  293.200   0.000                                               
 367 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 11:02:32  1   1482.79 119.04  14  < 456>  292.900   0.000                                               
 368 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:02:54  1   1482.52 119.36  13  < 496>  293.390   0.000                                               
 369 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:02:48  1   1482.31 119.69  15  < 369>  293.200   0.000                                               
 369 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:02:48  1   1482.31 119.69  16  < 601>  293.200   0.000                                               
 371 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:08:05  1   1482.20 120.34   5  < 521>  301.010  35.190                                               
 372 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:04:42  1   1482.02 120.66   8  < 459>  295.960  35.180                                               
 373 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:59:26  1   1481.90 120.99  11  < 383>  288.130   0.000                                               
 374 Wenta Mateusz i Rafał      1 PL-076-20         G - 11:03:21  1   1481.83 121.31  70-  4-  1  293.920   0.000                                               
 375 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GSM 11:10:01  1   1481.68 121.63  37  < 376>  303.770   0.000  35.14                                        
 376 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:10:04  1   1481.32 121.96  38  < 393>  303.770   0.000                                               
 377 Wenta Mateusz i Rafał      1 PL-076-20         G - 11:03:27  1   1481.08 122.28   2  < 514>  293.920   0.000                                               
 378 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:07:08  1   1480.95 122.61  17  < 387>  299.350   0.000                                               
 379 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 11:02:40  1   1480.83 122.93   2  < 453>  292.710  35.090                                               
 380 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G - 11:02:42  1   1480.78 123.26   8  < 583>  292.750   0.000                                               
 381 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:04:42  1   1480.72 123.58   8  < 481>  295.700  35.060                                               
 382 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M 11:09:02  1   1480.49 123.91   3  < 383>  302.070  35.050                                               
 383 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:59:39  1   1480.25 124.23  12  < 437>  288.130   0.000                                               
 383 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M 11:09:04  1   1480.25 124.23   4          302.070  35.040                                               
 385 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:07:56  1   1480.04 124.88   3  < 396>  300.350  35.010                                               
 386 Góral Zbigniew             4 PL-0370-20        G - 11:04:54  1   1479.74 125.20   8  < 389>  295.800   0.000                                               
 387 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:07:18  1   1479.73 125.53  18  < 563>  299.350   0.000                                               
 388 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 11:02:31  1   1479.57 125.85   8  < 399>  292.240   0.000                                               
 389 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M 11:04:56  1   1479.49 126.18   9  < 389>  295.800  34.960                                               
 389 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G - 11:04:56  1   1479.49 126.18  10  < 510>  295.800   0.000                                               
 391 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M 11:11:33  1   1479.45 126.82   7  < 469>  305.580   0.000                                               
 392 Sychowski Andrzej          1 PL-072-20         G - 11:07:47  1   1479.31 127.15   7  < 395>  299.980   0.000                                               
 393 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:10:21  1   1479.28 127.47  39  < 397>  303.770   0.000                                               
 394 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:06:01  1   1479.23 127.80  18  < 503>  297.350   0.000                                               
 395 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M 11:07:48  1   1479.19 128.12   8  < 412>  299.980  34.880                                               
 396 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:08:04  1   1479.07 128.45   4  < 441>  300.350  34.870                                               
 397 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:10:23  1   1479.04 128.77  40  < 426>  303.770   0.000                                               
 398 Langa Kamil                4 PL-076-20         GSM 11:02:31  1   1478.96 129.10   2          292.120  34.840  34.84                                        
 399 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM 11:02:37  1   1478.82 129.42   9  < 401>  292.240   0.000  34.83                                        
 400 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G - 11:06:46  1   1478.59 129.74   8  < 404>  298.330   0.000                                               
 401 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 11:02:39  1   1478.57 130.07  10  < 402>  292.240   0.000                                               
 402 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G - 11:02:41  1   1478.32 130.39  11  < 471>  292.240   0.000                                               
 403 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:10:51  1   1477.39 130.72   7  < 420>  304.120   0.000  34.78                                        
 404 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M 11:06:56  1   1477.37 131.04   9  < 404>  298.330  34.770                                               
 404 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M 11:06:56  1   1477.37 131.04  10  < 430>  298.330   0.000                                               
 404 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         G M 11:02:47  1   1477.37 131.04   3  < 407>  292.200  34.770                                               
 407 Rowiński Zbigniew          4 PL-072-20         GSM 11:02:49  1   1477.13 132.01   4  < 415>  292.200  34.730  34.73                                        
 408 Labuda Witold              1 PL-072-20         G M 11:10:49  1   1476.99 132.34  18  < 410>  303.990   0.000                                               
 409 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G - 11:00:41  1   1476.98 132.66  10  < 444>  289.020   0.000                                               
 410 Labuda Witold              1 PL-072-20         G M 11:10:50  1   1476.87 132.99  19  < 429>  303.990   0.000                                               
 411 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G M 11:09:46  1   1476.75 133.31   6          302.390  34.680                                               
 412 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M 11:06:12  1   1476.64 133.64  19  < 414>  297.100   0.000                                               
 412 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         GCM 11:08:09  1   1476.64 133.64   9  < 461>  299.980  34.660  34.66                                        
 414 Langa Zenon                4 PL-076-20         GSM 11:06:13  1   1476.52 134.28  20  < 416>  297.100   0.000  34.64                                        
 415 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         G M 11:02:54  1   1476.50 134.61   5  < 452>  292.200  34.620                                               
 416 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 11:06:14  1   1476.40 134.93  21  < 417>  297.100   0.000                                               
 417 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:06:15  1   1476.27 135.26  22  < 417>  297.100   0.000                                               
 417 Langa Zenon                4 PL-059-20         G - 11:06:15  1   1476.27 135.26  23  < 417>  297.100   0.000                                               
 417 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:06:15  1   1476.27 135.26  24  < 421>  297.100   0.000                                               
 420 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:11:01  1   1476.19 136.23   8  < 431>  304.120   0.000  34.56                                        
 421 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:06:16  1   1476.15 136.56  25  < 421>  297.100   0.000                                               
 421 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 11:06:16  1   1476.15 136.56  26  < 424>  297.100   0.000                                               
 423 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:09:16  1   1476.11 137.20   6  < 433>  301.520   0.000                                               
 424 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M 11:06:17  1   1476.03 137.53  27  < 427>  297.100   0.000                                               
 425 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:07:50  1   1475.94 137.85   8  < 432>  299.370   0.000                                               
 426 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:10:49  1   1475.93 138.18  41  < 467>  303.770   0.000                                               
 427 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:06:18  1   1475.91 138.50  28  < 577>  297.100   0.000                                               
 428 Formella Andrzej           1 PL-072-20         G M 11:07:53  1   1475.87 138.83  10  < 488>  299.430   0.000                                               
 429 Labuda Witold              1 PL-076-20         GCM 11:10:59  1   1475.80 139.15  20          303.990   0.000  34.44                                        
 430 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M 11:07:09  1   1475.79 139.47  11  < 567>  298.330   0.000                                               
 431 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:11:05  1   1475.71 139.80   9  < 454>  304.120   0.000  34.42                                        
 432 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GSM 11:07:53  1   1475.58 140.12   9  < 436>  299.370   0.000  34.40                                        
 433 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:09:21  1   1475.51 140.45   7  < 439>  301.520   0.000                                               
 434 Papke Jerzy                1 PL-076-20         GCM 11:09:58  1   1475.36 140.77   2  < 435>  302.400  34.380  34.38                                        
 435 Papke Jerzy                1 PL-076-20         GSM 11:09:59  1   1475.24 141.10   3          302.400  34.360  34.36                                        
 436 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G - 11:07:57  1   1475.09 141.42  10          299.370   0.000                                               
 437 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM 11:00:21  1   1474.94 141.75  13  < 438>  288.130   0.000  34.34                                        
 438 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:00:22  1   1474.82 142.07  14  < 445>  288.130   0.000                                               
 439 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:09:27  1   1474.79 142.39   8          301.520   0.000                                               
 440 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM 11:07:33  1   1474.50 142.72   6  < 442>  298.660   0.000  34.30                                        
 441 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:08:43  1   1474.35 143.04   5  < 447>  300.350  34.290                                               
 442 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:07:35  1   1474.26 143.37   7  < 458>  298.660   0.000                                               
 443 Koepke Roman               1 PL-0495-20        G M 11:07:14  1   1474.24 143.69   9  < 477>  298.140   0.000                                               
 444 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G - 11:01:03  1   1474.22 144.02  11  < 476>  289.020   0.000                                               
 445 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:00:29  1   1473.94 144.34  15  < 446>  288.130   0.000                                               
 446 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:00:34  1   1473.31 144.66  16  < 448>  288.130   0.000                                               
 447 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:08:52  1   1473.27 144.99   6  < 500>  300.350   0.000                                               
 448 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:00:35  1   1473.18 145.31  17  < 450>  288.130   0.000                                               
 449 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GSM 11:00:56  1   1473.10 145.64   2  < 486>  288.630  34.180  34.18                                        
 450 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM 11:00:38  1   1472.81 145.96  18  < 474>  288.130   0.000  34.17                                        
 451 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 11:02:48  1   1472.80 146.29   9  < 468>  291.320   0.000                                               
 452 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         GCM 11:03:25  1   1472.66 146.61   6  < 614>  292.200   0.000  34.14                                        
 453 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 11:03:46  1   1472.63 146.93   3  < 455>  292.710  34.130                                               
 454 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:11:31  1   1472.62 147.26  10          304.120   0.000                                               
 455 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GS- 11:03:47  1   1472.51 147.58   4  < 457>  292.710   0.000  34.10                                        
 456 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 11:03:56  1   1472.35 147.91  15  < 562>  292.900   0.000                                               
 457 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GSM 11:03:52  1   1471.89 148.23   5  < 570>  292.710  34.080  34.08                                        
 458 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:07:55  1   1471.84 148.56   8  < 598>  298.660   0.000                                               
 459 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GCM 11:06:06  1   1471.71 148.88   9  < 487>  295.960   0.000  34.05                                        
 460 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M 11:08:10  1   1471.70 149.21   2          299.000  34.040                                               
 461 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         GSM 11:08:53  1   1471.33 149.53  10  < 549>  299.980   0.000  34.03                                        
 462 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GS- 11:02:54  1   1471.10 149.85   5  < 481>  291.130   0.000  34.01                                        
 463 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         GSM 11:12:03  1   1471.00 150.18   6  < 470>  304.570  34.000  34.00                                        
 464 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GSM 11:09:12  1   1470.86 150.50   3  < 465>  300.350  33.990  33.99                                        
 465 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GCM 11:09:16  1   1470.38 150.83   4  < 501>  300.350  33.970  33.97                                        
 466 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G - 11:08:28  1   1470.12 151.15   9  < 569>  299.120   0.000                                               
 467 Nowacki Piotr              1 PL-072-20         G - 11:11:43  1   1469.50 151.48  42  < 472>  303.770   0.000                                               
 468 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 11:03:16  1   1469.33 151.80  10  < 532>  291.320   0.000                                               
 469 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M 11:12:59  1   1469.25 152.12   8          305.580   0.000                                               
 470 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:12:18  1   1469.22 152.45   7  < 473>  304.570   0.000                                               
 471 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G - 11:03:55  1   1469.16 152.77  12  < 591>  292.240   0.000                                               
 472 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:11:46  1   1469.14 153.10  43  < 595>  303.770   0.000                                               
 473 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         GCM 11:12:20  1   1468.99 153.42   8  < 475>  304.570   0.000  33.87                                        
 474 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM 11:01:09  1   1468.93 153.75  19  < 507>  288.130   0.000  33.86                                        
 475 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:12:21  1   1468.87 154.07   9  < 480>  304.570   0.000  33.84                                        
 476 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM 11:01:46  1   1468.85 154.40  12  < 527>  289.020  33.830  33.83                                        
 477 Koepke Roman               1 PL-075-20         G M 11:07:59  1   1468.79 154.72  10  < 580>  298.140   0.000                                               
 478 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G - 11:07:09  1   1467.92 155.04   4  < 479>  296.740   0.000                                               
 479 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M 11:07:15  1   1467.19 155.37   5  < 529>  296.740  33.790                                               
 480 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:12:36  1   1467.10 155.69  10  < 584>  304.570   0.000                                               
 481 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GSM 11:03:29  1   1466.77 156.02   6  < 531>  291.130  33.770  33.77                                        
 481 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:06:36  1   1466.77 156.02   9  < 481>  295.700   0.000                                               
 481 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:06:36  1   1466.77 156.02  10  < 481>  295.700   0.000                                               
 481 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:06:36  1   1466.77 156.02  11  < 494>  295.700   0.000                                               
 485 Skrzypkowski Florian       4 PL-076-20         GSM 11:04:52  1   1466.73 157.31   2          293.150  33.710  33.71                                        
 486 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         G M 11:01:49  1   1466.49 157.64   3  < 490>  288.630  33.700                                               
 487 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:06:49  1   1466.48 157.96  10  < 489>  295.960   0.000                                               
 488 Formella Andrzej           1 PL-060-20         GSM 11:09:12  1   1466.36 158.29  11          299.430   0.000  33.68                                        
 489 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:06:51  1   1466.24 158.61  11  < 499>  295.960   0.000                                               
 490 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GSM 11:01:52  1   1466.12 158.94   4  < 518>  288.630  33.650  33.65                                        
 491 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 11:05:11  1   1465.91 159.26  17  < 492>  293.450   0.000                                               
 492 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 11:05:13  1   1465.66 159.58  18  < 493>  293.450   0.000                                               
 493 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 11:05:14  1   1465.54 159.91  19  < 533>  293.450   0.000                                               
 494 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:06:48  1   1465.31 160.23  12  < 495>  295.700   0.000                                               
 495 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM 11:06:49  1   1465.19 160.56  13  < 497>  295.700   0.000  33.58                                        
 496 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:05:15  1   1465.12 160.88  14  < 502>  293.390   0.000                                               
 497 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:06:51  1   1464.95 161.21  14  < 552>  295.700   0.000                                               
 498 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         G - 11:06:06  1   1464.94 161.53   7          294.600   0.000                                               
 499 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM 11:07:04  1   1464.67 161.86  12  < 515>  295.960   0.000  33.53                                        
 500 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         GSM 11:10:04  1   1464.65 162.18   7  < 544>  300.350   0.000  33.52                                        
 501 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GCM 11:10:05  1   1464.53 162.50   5          300.350  33.510  33.51                                        
 502 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:05:20  1   1464.51 162.83  15  < 506>  293.390   0.000                                               
 503 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:08:03  1   1464.42 163.15  19  < 505>  297.350   0.000                                               
 504 Lubocki Piotr              1 PL-075-20         GCM 11:10:47  1   1464.40 163.48   2  < 519>  301.350  33.470  33.47                                        
 505 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GS- 11:08:04  1   1464.30 163.80  20  < 508>  297.350   0.000  33.45                                        
 506 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:05:22  1   1464.27 164.13  16  < 509>  293.390   0.000                                               
 507 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:01:48  1   1464.08 164.45  20  < 566>  288.130   0.000                                               
 508 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:08:06  1   1464.06 164.77  21  < 528>  297.350   0.000                                               
 509 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:05:24  1   1464.02 165.10  17  < 511>  293.390   0.000                                               
 510 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G - 11:07:03  1   1463.99 165.42  11  < 512>  295.800   0.000                                               
 511 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:05:26  1   1463.78 165.75  18  < 513>  293.390   0.000                                               
 512 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M 11:07:06  1   1463.63 166.07  12  < 534>  295.800  33.360                                               
 513 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GSM 11:05:28  1   1463.54 166.40  19  < 517>  293.390   0.000  33.35                                        
 514 Wenta Mateusz i Rafał      1 PL-076-20         GS- 11:05:52  1   1463.26 166.72   3  < 516>  293.920   0.000  33.34                                        
 515 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:07:17  1   1463.10 167.05  13  < 540>  295.960   0.000                                               
 516 Wenta Mateusz i Rafał      1 PL-076-20         G M 11:05:54  1   1463.02 167.37   4          293.920  33.310                                               
 517 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:05:34  1   1462.81 167.69  20  < 534>  293.390   0.000                                               
 518 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         G M 11:02:19  1   1462.78 168.02   5  < 536>  288.630  33.290                                               
 519 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:11:01  1   1462.75 168.34   3          301.350  33.270                                               
 520 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         G M 11:11:16  1   1462.67 168.67   3  < 523>  301.700  33.260                                               
 521 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:10:49  1   1462.52 168.99   6  < 611>  301.010   0.000                                               
 522 Nalepa Józef               1 PL-076-20         G M 11:09:21  1   1462.49 169.32   5          298.860  33.230                                               
 523 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         G M 11:11:18  1   1462.43 169.64   4  < 526>  301.700  33.220                                               
 524 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M 11:12:34  1   1462.33 169.96   3          303.530  33.210                                               
 525 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M 11:09:32  1   1462.21 170.29   4          299.070  33.190                                               
 526 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         G M 11:11:22  1   1461.96 170.61   5          301.700  33.180                                               
 527 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GS- 11:02:43  1   1461.79 170.94  13          289.020   0.000  33.17                                        
 528 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:08:26  1   1461.66 171.26  22          297.350   0.000                                               
 529 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GS- 11:08:02  1   1461.53 171.59   6          296.740   0.000  33.14                                        
 530 Damps Leszek               4 PL-076-20         GSM 11:05:09  1   1461.35 171.91  59-  1-  1  292.490  33.130  33.13                                        
 531 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G - 11:04:14  1   1461.25 172.23   7  < 603>  291.130   0.000                                               
 532 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M 11:04:23  1   1461.11 172.56  11  < 549>  291.320  33.100                                               
 533 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 11:05:52  1   1460.92 172.88  20  < 541>  293.450   0.000                                               
 534 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         GSM 11:07:29  1   1460.86 173.21  13  < 544>  295.800   0.000  33.08                                        
 534 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:05:50  1   1460.86 173.21  21  < 537>  293.390   0.000                                               
 536 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GCM 11:02:35  1   1460.80 173.86   6          288.630   0.000  33.05                                        
 537 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GSM 11:05:51  1   1460.74 174.18  22  < 538>  293.390   0.000  33.04                                        
 538 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:05:52  1   1460.62 174.51  23  < 542>  293.390   0.000                                               
 539 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         G M 11:09:24  1   1460.57 174.83   4          298.540  33.010                                               
 540 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:07:39  1   1460.45 175.15  14  < 543>  295.960   0.000                                               
 541 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 11:05:56  1   1460.44 175.48  21          293.450   0.000                                               
 542 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GSM 11:05:54  1   1460.38 175.80  24  < 556>  293.390   0.000  32.97                                        
 543 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:07:40  1   1460.33 176.13  15  < 546>  295.960   0.000                                               
 544 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:10:45  1   1459.78 176.45   8  < 551>  300.350   0.000                                               
 544 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G - 11:07:38  1   1459.78 176.45  14  < 548>  295.800   0.000                                               
 546 Szojer Łukasz              4 DV-04953-20       G M 11:07:45  1   1459.73 177.10  16  < 546>  295.960   0.000                                               
 546 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:07:45  1   1459.73 177.10  17  < 557>  295.960   0.000                                               
 548 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G - 11:07:40  1   1459.54 177.75  15  < 558>  295.800   0.000                                               
 549 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GSM 11:04:36  1   1459.52 178.07  12          291.320   0.000  32.88                                        
 549 Sychowski Andrzej          1 PL-057-20         G - 11:10:32  1   1459.52 178.07  11  < 564>  299.980   0.000                                               
 551 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:10:48  1   1459.43 178.72   9  < 576>  300.350   0.000                                               
 552 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GCM 11:07:37  1   1459.41 179.05  15          295.700   0.000  32.84                                        
 553 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 11:08:10  1   1459.30 179.37  10  < 554>  296.480   0.000                                               
 554 Hallmann Piotr             4 PL-041-20         G M 11:08:11  1   1459.18 179.70  11  < 554>  296.480   0.000                                               
 554 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GSM 11:08:11  1   1459.18 179.70  12  < 559>  296.480   0.000  32.82                                        
 556 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:06:04  1   1459.17 180.34  25  < 561>  293.390   0.000                                               
 557 Szojer Łukasz              4 DV-08762-20       G M 11:07:50  1   1459.13 180.67  18  < 594>  295.960   0.000                                               
 558 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G - 11:07:45  1   1458.94 180.99  16  < 559>  295.800   0.000                                               
 559 Góral Zbigniew             4 PL-063-20         G - 11:07:46  1   1458.82 181.32  17  < 616>  295.800   0.000                                               
 559 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GSM 11:08:14  1   1458.82 181.32  13  < 610>  296.480   0.000  32.75                                        
 561 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:06:07  1   1458.81 181.97  26          293.390   0.000                                               
 562 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G - 11:05:49  1   1458.54 182.29  16  < 565>  292.900   0.000                                               
 563 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:10:15  1   1458.47 182.61  19  < 597>  299.350   0.000                                               
 564 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M 11:10:41  1   1458.46 182.94  12          299.980   0.000                                               
 565 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GSM 11:05:51  1   1458.30 183.26  17  < 615>  292.900   0.000  32.68                                        
 566 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM 11:02:36  1   1458.15 183.59  21  < 568>  288.130   0.000  32.66                                        
 567 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G - 11:09:37  1   1458.00 183.91  12  < 590>  298.330   0.000                                               
 568 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:02:38  1   1457.90 184.24  22          288.130   0.000                                               
 569 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM 11:10:13  1   1457.58 184.56  10  < 570>  299.120  32.620  32.62                                        
 570 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 11:05:54  1   1456.99 184.88   6  < 570>  292.710  32.610                                               
 570 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GSM 11:05:54  1   1456.99 184.88   7  < 573>  292.710   0.000  32.61                                        
 570 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M 11:10:18  1   1456.99 184.88  11  < 573>  299.120   0.000                                               
 573 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 11:05:56  1   1456.75 185.86   8  < 573>  292.710   0.000                                               
 573 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G - 11:05:56  1   1456.75 185.86   9  < 581>  292.710   0.000                                               
 573 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M 11:10:20  1   1456.75 185.86  12          299.120   0.000                                               
 576 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:11:11  1   1456.71 186.83  10          300.350   0.000                                               
 577 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:08:58  1   1456.61 187.16  29  < 577>  297.100   0.000                                               
 577 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 11:08:58  1   1456.61 187.16  30  < 579>  297.100   0.000                                               
 579 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:08:59  1   1456.49 187.80  31  < 582>  297.100   0.000                                               
 580 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M 11:09:42  1   1456.47 188.13  11  < 587>  298.140   0.000                                               
 581 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 11:05:59  1   1456.39 188.45  10          292.710   0.000                                               
 582 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS- 11:09:00  1   1456.37 188.78  32  < 585>  297.100   0.000  32.45                                        
 583 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G M 11:06:01  1   1456.35 189.10   9  < 592>  292.750  32.440                                               
 584 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M 11:14:08  1   1456.34 189.43  11  < 600>  304.570   0.000                                               
 585 Langa Zenon                4 PL-059-20         G - 11:09:01  1   1456.25 189.75  33  < 586>  297.100   0.000                                               
 586 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 11:09:02  1   1456.14 190.07  34  < 588>  297.100   0.000                                               
 587 Koepke Roman               1 PL-058-20         GSM 11:09:47  1   1455.88 190.40  12  < 589>  298.140   0.000  32.39                                        
 588 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M 11:09:06  1   1455.66 190.72  35          297.100   0.000                                               
 589 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M 11:09:49  1   1455.64 191.05  13          298.140   0.000                                               
 590 Benkowski Jan              4 PL-076-20         GSM 11:09:59  1   1455.39 191.37  13          298.330   0.000  32.35                                        
 591 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GCM 11:05:49  1   1455.26 191.70  13  < 593>  292.240   0.000  32.34                                        
 592 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         GSM 11:06:11  1   1455.14 192.02  10          292.750   0.000  32.32                                        
 593 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G - 11:05:51  1   1455.02 192.35  14  < 605>  292.240   0.000                                               
 594 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G - 11:08:25  1   1454.95 192.67  19          295.960   0.000                                               
 595 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GCM 11:13:48  1   1454.84 192.99  44  < 596>  303.770   0.000  32.29                                        
 596 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:13:49  1   1454.72 193.32  45          303.770   0.000                                               
 597 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:10:47  1   1454.69 193.64  20  < 599>  299.350   0.000                                               
 598 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:10:19  1   1454.63 193.97   9  < 604>  298.660   0.000                                               
 599 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:10:49  1   1454.45 194.29  21          299.350   0.000                                               
 600 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:14:26  1   1454.26 194.62  12  < 606>  304.570   0.000                                               
 601 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:06:44  1   1453.40 194.94  17  < 602>  293.200   0.000                                               
 602 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 11:06:45  1   1453.28 195.26  18  < 607>  293.200   0.000                                               
 603 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GCM 11:05:21  1   1453.11 195.59   8  < 608>  291.130   0.000  32.18                                        
 604 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:10:32  1   1453.10 195.91  10          298.660   0.000                                               
 605 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM 11:06:07  1   1453.09 196.24  15          292.240   0.000  32.16                                        
 606 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M 11:14:37  1   1452.99 196.56  13  < 608>  304.570   0.000                                               
 607 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:06:48  1   1452.92 196.89  19          293.200   0.000                                               
 608 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GSM 11:05:23  1   1452.87 197.21   9  < 613>  291.130   0.000  32.12                                        
 608 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:14:38  1   1452.87 197.21  14          304.570   0.000  32.12                                        
 610 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        GSM 11:09:04  1   1452.86 197.86  14  < 612>  296.480   0.000  32.09                                        
 611 Knut Damian                1 PL-076-20         GSM 11:12:12  1   1452.75 198.18   7          301.010   0.000  32.08                                        
 612 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GS- 11:09:05  1   1452.74 198.51  15          296.480   0.000  32.06                                        
 613 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M 11:05:25  1   1452.62 198.83  10          291.130   0.000                                               
 614 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         GCM 11:06:11  1   1452.41 199.16   7          292.200   0.000  32.04                                        
 615 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GCM 11:06:40  1   1452.40 199.48  18          292.900   0.000  32.03                                        
 616 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M 11:08:42  1   1452.14 199.81  18  < 617>  295.800   0.000                                               
 617 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G - 11:08:44  1   1451.90 200.13  19          295.800   0.000                                               
 --------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                                   
 ------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                     
 618 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:12:41  1   1451.83   0.00   9          301.520   0.000                                               
 619 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 11:09:13  1   1451.79   0.00  16          296.480   0.000                                               
 620 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G - 11:08:45  1   1451.78   0.00  20          295.800   0.000                                               
 621 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:11:13  1   1451.73   0.00  11          299.370   0.000                                               
 622 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:14:16  1   1451.59   0.00  46          303.770   0.000                                               
 623 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G - 11:11:15  1   1451.49   0.00  12          299.370   0.000                                               
 624 Rowiński Zbigniew          4 PL-072-20         G M 11:06:19  1   1451.45   0.00   8          292.200   0.000                                               
 625 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:09:52  1   1451.43   0.00  23          297.350   0.000                                               
 626 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G M 11:06:43  1   1451.29   0.00  11          292.750   0.000                                               
 627 Papke Jerzy                1 PL-076-20         G M 11:13:24  1   1451.06   0.00   4          302.400   0.000                                               
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  5, z dnia 13.09.20 Pasewalk                                                                                                                 
            Punktacja Główna 5z50 [ 1]                                                                                                                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Labuda          Witold          1    47    5    20   198.61  1,519.950                                                                          
              2 Nowacki         Piotr           1    81    5    45   197.17  1,518.850                                                                          
              3 Millek Kazimier Erwin           4    47    5    22   196.70  1,440.650                                                                          
              4 Potrykus        Brunon          4    65    5    21   195.88  1,496.750                                                                          
              5 Bank            EUGENIUSZ       4    77    5    19   195.41  1,466.000                                                                          
              6 Formella        Andrzej         1    44    5    11   194.56  1,497.150                                                                          
              7 Gessler         Tadeusz         4    67    5    21   194.51  1,467.250                                                                          
              8 Mierzwa         Michał          4    87    5    26   193.88  1,466.950                                                                          
              9 Koepke          Roman           1    49    5    13   192.61  1,490.700                                                                          
             10 Langa           Zenon           4   107    5    35   192.47  1,485.500                                                                          
             11 Naczk           Wojciech        4    95    5    22   192.20  1,486.750                                                                          
             12 Hallmann        Piotr           4    42    5    15   192.11  1,482.400                                                                          
             13 Bank            ADAM            4    58    5    18   191.03  1,464.500                                                                          
             14 Grubba          Edmund          1    42    5     8   187.79  1,507.600                                                                          
             15 Szreder         Andrzej         1    35    5    10   187.41  1,520.600                                                                          
             16 Potrykus Roman  Krzysztof       1    65    5    13   187.36  1,445.100                                                                          
             17 Benkowski       Jan             4    62    5    13   187.16  1,491.650                                                                          
             18 Palubicki       Tadeusz         1    50    5     6   186.08  1,511.950                                                                          
             19 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4    76    5    15   185.32  1,461.200                                                                          
             20 Stefanowski     Jan             4    69    5    10   185.11  1,496.850                                                                          
             21 Szojer          Łukasz          4    64    5    19   185.07  1,479.800                                                                          
             22 Janke           Łukasz          4    71    5    12   184.93  1,456.600                                                                          
             23 Góral           Zbigniew        4   122    5    19   184.81  1,479.000                                                                          
             24 Kwidziński      Zbigniew        1    56    5    12   184.31  1,495.600                                                                          
             25 Czebieniak      Adam            4    53    5    10   183.29  1,455.650                                                                          
             26 Sychowski       Andrzej         1    53    5    12   182.77  1,499.900                                                                          
             27 Nalepa          Józef           1    32    5     5   181.91  1,494.300                                                                          
             28 Łaga            Kazimierz       1    37    5    10   181.90  1,493.300                                                                          
             29 Knut            Damian          1    43    5     7   181.61  1,505.050                                                                          
             30 Dawidowski      Piotr           1    27    5     8   181.48  1,527.900                                                                          
             31 Blok T. i       Trepczyk A.     1    59    5    10   180.90  1,463.750                                                                          
             32 Szotrowki       Stanisław       4    58    5    15   179.78  1,478.500                                                                          
             33 Ziętara         Andrzej         1    51    5    14   179.53  1,522.850                                                                          
             34 Rowiński        Zbigniew        4    34    5     7   178.58  1,461.000                                                                          
             35 Baranowski      Janusz          1    46    5    10   176.32  1,501.750                                                                          
             36 Hallmann        Kazimierz       1    14    5     5   175.36  1,501.750                                                                          
             37 Dawidowski      Dariusz Patry   4    64    5    10   174.25  1,463.550                                                                          
             38 Bianga J.       Szymerowski R   1    41    5     5   172.44  1,508.500                                                                          
             39 Kreft           Zbigniew        4    24    5     6   171.38  1,443.150                                                                          
             40 Lewandowski     Henryk          1    28    4     4   148.93  1,201.200                                                                          
             41 Rogowski        Józef           1    29    4     4   143.76  1,208.280                                                                          
             42 Stobbe          Henryk          1    29    4     4   142.96  1,196.280                                                                          
             43 Bistram         Alojzy          1    39    3     3   112.89    898.140                                                                          
             44 Gurski Tomasz i Łukasz          4    44    3     7   112.48    883.800                                                                          
             45 Pobłocki        Krzysztof       1    34    3     3   110.35    910.590                                                                          
             46 Dębicka         Jolanta         4    36    3     4   107.33    895.620                                                                          
             47 Papke           Jerzy           1    23    3     3   107.29    907.200                                                                          
             48 Taradejna       Andrzej         4    83    3     6   106.53    890.220                                                                          
             49 Lubocki         Piotr           1    35    3     3   102.96    904.050                                                                          
             50 Lesner          Marcin          1    30    2     2    77.71    609.680                                                                          
             51 Skrzypkowski    Zbigniew        1    20    2     2    75.44    604.640                                                                          
             52 Nurek           Dariusz         1    54    2     2    74.03    598.000                                                                          
             53 Langa           Kamil           4    19    2     2    71.89    584.240                                                                          
             54 Skrzypkowski    Florian         4    25    2     2    70.05    586.300                                                                          
             55 Szenbek         Józef           1    19    1     1    37.45    302.350                                                                          
             56 Darga           Sławomir        4    27    1     1    37.23    297.800                                                                          
             57 Wenta Mateusz   i Rafał         1    70    1     4    33.31    293.920                                                                          
             58 Damps           Leszek          4    59    1     1    33.13    292.490                                                                          
             59 Klas            Marek           4    40    0     0     0.00      0.000                                                                          
             60 Loewnau         Bogdan          4    12    0     0     0.00      0.000                                                                          
             61 Mielewczyk      Józef           4    30    0     0     0.00      0.000                                                                          
             62 Selin           Mieczysław      4    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
             63 Nowicki         Wojciech        4    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
             64 Loewnau         Leon            4    19    0     0     0.00      0.000                                                                          
             65 Domarus         Władysław       1    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
             66 Żywicki         Bernard         1     9    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna 5z50 [ 1]                                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                     
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                     
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                     
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                     
    1    3 Labuda          Witold          1  5  5  5  5  5   25    586.28  5,142.250  42.7                                                                     
    2    4 Nowacki         Piotr           1  5  5  5  5  5   25    584.62  5,135.600  45.4                                                                     
    3    1 Langa           Zenon           4  5  5  5  5  5   25    581.72  4,969.050  46.8                                                                     
    4    7 Mierzwa         Michał          4  5  5  5  5  5   25    578.33  4,874.450  34.9                                                                     
    5    6 Hallmann        Piotr           4  5  5  5  5  5   25    576.56  4,950.200  27.5                                                                     
    6    9 Bank            EUGENIUSZ       4  5  5  5  5  5   25    575.75  4,866.600  39.1                                                                     
    7    2 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  5  5  5  5  5   25    573.59  4,850.050  50.0                                                                     
    8    5 Góral           Zbigniew        4  5  5  5  5  5   25    571.76  4,931.750  30.9                                                                     
    9   13 Potrykus        Brunon          4  5  5  5  5  5   25    569.49  5,017.800  33.8                                                                     
   10   11 Formella        Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    569.24  5,025.200  24.2                                                                     
   11   14 Naczk           Wojciech        4  5  5  5  5  5   25    564.43  4,970.750  23.5                                                                     
   12   16 Gessler         Tadeusz         4  5  5  5  5  5   25    561.75  4,874.600  28.0                                                                     
   13   10 Kwidziński      Zbigniew        1  5  5  5  5  5   25    560.55  5,010.350  30.8                                                                     
   14   12 Ziętara         Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    553.38  5,156.650  20.5                                                                     
   15   15 Szotrowki       Stanisław       4  5  5  5  5  5   25    549.32  4,930.000  21.5                                                                     
   16   18 Millek Kazimier Erwin           4  5  3  5  5  5   23    525.14  4,429.230  20.2                                                                     
   17   19 Palubicki       Tadeusz         1  5  5  5  3  5   23    513.97  4,633.100  22.3                                                                     
   18   20 Szreder         Andrzej         1  5  5  3  5  5   23    505.56  4,799.200  23.7                                                                     
   19   21 Stefanowski     Jan             4  4  4  5  5  5   23    497.75  4,713.960  14.9                                                                     
   20    8 Taradejna       Andrzej         4  5  5  5  5  3   23    488.88  4,363.970  26.1                                                                     
   21   22 Bank            ADAM            4  5  5  5  2  5   22    522.39  4,186.040  43.5                                                                     
   22   23 Knut            Damian          1  5  5  2  5  5   22    476.95  4,551.900  15.1                                                                     
   23   26 Koepke          Roman           1  5  5  1  5  5   21    471.05  4,328.500  14.8                                                                     
   24   25 Sychowski       Andrzej         1  5  5  3  3  5   21    470.04  4,234.990  15.2                                                                     
   25   28 Janke           Łukasz          4  5 --  5  5  5   20    463.67  4,021.850  19.5                                                                     
   26   31 Szojer          Łukasz          4  5  0  5  5  5   20    454.40  4,103.700  25.0                                                                     
   27   30 Dawidowski      Dariusz Patry   4  5 --  5  5  5   20    448.41  4,050.950  18.4                                                                     
   28   32 Baranowski      Janusz          1  2  4  4  5  5   20    434.97  4,295.900  10.5                                                                     
   29   17 Damps           Leszek          4  5  5  5  4  1   20    375.52  3,459.910  13.1                                                                     
   30   33 Blok T. i       Trepczyk A.     1  5  5  4  0  5   19    432.70  3,577.800   9.5                                                                     
   31   34 Grubba          Edmund          1  2  5  1  5  5   18    415.55  3,977.800  10.9                                                                     
   32   27 Pobłocki        Krzysztof       1  5  5  0  5  3   18    393.45  3,658.690  20.9                                                                     
   33   24 Lesner          Marcin          1  1  5  5  5  2   18    375.80  3,680.300  20.5                                                                     
   34   36 Dawidowski      Piotr           1  3  1  3  5  5   17    398.30  3,845.820  13.9                                                                     
   35   38 Rowiński        Zbigniew        4  4  4  2  2  5   17    384.75  3,399.120  10.3                                                                     
   36   29 Nurek           Dariusz         1  5  5 --  5  2   17    348.46  3,279.550  12.2                                                                     
   37   39 Łaga            Kazimierz       1  0  3  3  5  5   16    378.10  3,654.090  11.3                                                                     
   38   35 Rogowski        Józef           1  3  3  1  5  4   16    364.01  3,482.160  11.7                                                                     
   39   41 Potrykus Roman  Krzysztof       1  5  0 --  5  5   15    377.64  3,181.150  19.3                                                                     
   40   42 Czebieniak      Adam            4  0  2  3  5  5   15    360.26  3,375.950   9.6                                                                     
   41   40 Bistram         Alojzy          1  2  3  1  5  3   14    308.51  3,000.240   7.1                                                                     
   42   48 Benkowski       Jan             4  5  0  1  1  5   12    304.56  2,566.970   6.6                                                                     
   43   46 Bianga J.       Szymerowski R   1  1  0  2  4  5   12    295.87  2,925.760   5.6                                                                     
   44   37 Stefanowski     Krzysztof       4  1  1  5  5 --   12    213.25  2,309.210  22.0                                                                     
   45   44 Lubocki         Piotr           1  2  0  1  5  3   11    246.18  2,518.220   7.0                                                                     
   46   49 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  5  4   10    242.22  2,523.780   8.0                                                                     
   47   45 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  3  4  0  3   10    236.76  2,029.490   7.3                                                                     
   48   47 Dębicka         Jolanta         4  0  0  2  5  3   10    225.35  2,386.700   6.5                                                                     
   49   51 Hallmann        Kazimierz       1  0  1  1  2  5    9    247.12  2,305.670  12.5                                                                     
   50   52 Kreft           Zbigniew        4  1  0  0  3  5    9    238.45  2,230.940   7.8                                                                     
   51   43 Klas            Marek           4  5  2  1  1  0    9    154.60  1,404.570   3.7                                                                     
   52   53 Papke           Jerzy           1  0  0  0  4  3    7    173.50  1,844.960   6.0                                                                     
   53   66 Nalepa          Józef           1  0  0  0  0  5    5    181.91  1,494.300   3.0                                                                     
   54   56 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  0  2  1  2    5    127.69  1,182.200   4.6                                                                     
   55   50 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  3  0  1  1 --    5     88.28    835.480   7.4                                                                     
   56   69 Lewandowski     Henryk          1  0  0  0  0  4    4    148.93  1,201.200   2.0                                                                     
   57   60 Langa           Kamil           4  0  0  0  2  2    4    105.48  1,032.740   3.9                                                                     
   58   63 Skrzypkowski    Florian         4  0  1  0  0  2    3     90.04    749.170   2.4                                                                     
   59   59 Szenbek         Józef           1  1  0  1  0  1    3     71.67    613.930   2.7                                                                     
   60   62 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  2  0  1    3     65.53    622.960   2.4                                                                     
   61   54 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3  0    3     54.34    681.330   4.5                                                                     
   62   55 Krefta          Stanisław       4  2  1  0 -- --    3     52.97    409.510   2.7                                                                     
   63   64 Darga           Sławomir        4  0  0  0  1  1    2     57.08    527.510   1.4                                                                     
   64   57 Mielewczyk      Józef           4  0  2  0  0  0    2     37.10    336.380   1.1                                                                     
   65   58 Nowak           Edmund          1  2  0 -- -- --    2     34.91    277.740   8.3                                                                     
   66   61 Loewnau         Leon            4  0  1 --  1  0    2     33.21    387.200   2.3                                                                     
   67   65 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0  0    1     16.81    172.850   2.0                                                                     
   68   67 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   69   68 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   70   70 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   71   71 Konkol          Robert          4  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                     

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  5, z dnia 13.09.20 Pasewalk                                                                                                                 
            Punktacja Dodatkowa 5 z całści [10]                                                                                                                 
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Nowacki         Piotr           1    81    5    45   199.00  1,518.850                                                                          
              2 Labuda          Witold          1    47    5    20   198.61  1,519.950                                                                          
              3 Bank            EUGENIUSZ       4    77    5    19   197.94  1,466.000                                                                          
              4 Potrykus        Brunon          4    65    5    21   197.41  1,496.750                                                                          
              5 Potrykus Roman  Krzysztof       1    65    5    13   196.90  1,445.100                                                                          
              6 Millek Kazimier Erwin           4    47    5    22   196.70  1,440.650                                                                          
              7 Mierzwa         Michał          4    87    5    26   196.59  1,466.950                                                                          
              8 Naczk           Wojciech        4    95    5    22   196.45  1,486.750                                                                          
              9 Gessler         Tadeusz         4    67    5    21   196.23  1,467.250                                                                          
             10 Langa           Zenon           4   107    5    35   195.31  1,485.500                                                                          
             11 Formella        Andrzej         1    44    5    11   194.56  1,497.150                                                                          
             12 Góral           Zbigniew        4   122    5    19   194.20  1,479.000                                                                          
             13 Kwidziński      Zbigniew        1    56    5    12   194.10  1,495.600                                                                          
             14 Bank            ADAM            4    58    5    18   193.28  1,464.500                                                                          
             15 Koepke          Roman           1    49    5    13   192.61  1,490.700                                                                          
             16 Blok T. i       Trepczyk A.     1    59    5    10   192.25  1,463.750                                                                          
             17 Janke           Łukasz          4    71    5    12   192.21  1,456.600                                                                          
             18 Hallmann        Piotr           4    42    5    15   192.11  1,482.400                                                                          
             19 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4    76    5    15   189.48  1,461.200                                                                          
             20 Benkowski       Jan             4    62    5    13   189.22  1,491.650                                                                          
             21 Szojer          Łukasz          4    64    5    19   188.96  1,479.800                                                                          
             22 Gurski Tomasz i Łukasz          4    44    5     7   188.42  1,473.000                                                                          
             23 Palubicki       Tadeusz         1    50    5     6   187.92  1,511.950                                                                          
             24 Grubba          Edmund          1    42    5     8   187.79  1,507.600                                                                          
             25 Sychowski       Andrzej         1    53    5    12   187.42  1,499.900                                                                          
             26 Szreder         Andrzej         1    35    5    10   187.41  1,520.600                                                                          
             27 Stefanowski     Jan             4    69    5    10   186.52  1,496.850                                                                          
             28 Szotrowki       Stanisław       4    58    5    15   184.53  1,478.500                                                                          
             29 Czebieniak      Adam            4    53    5    10   183.53  1,455.650                                                                          
             30 Nalepa          Józef           1    32    5     5   181.91  1,494.300                                                                          
             31 Łaga            Kazimierz       1    37    5    10   181.90  1,493.300                                                                          
             32 Ziętara         Andrzej         1    51    5    14   181.72  1,522.850                                                                          
             33 Knut            Damian          1    43    5     7   181.61  1,505.050                                                                          
             34 Dawidowski      Piotr           1    27    5     8   181.48  1,527.900                                                                          
             35 Rowiński        Zbigniew        4    34    5     7   178.58  1,461.000                                                                          
             36 Taradejna       Andrzej         4    83    5     6   177.96  1,483.700                                                                          
             37 Baranowski      Janusz          1    46    5    10   176.32  1,501.750                                                                          
             38 Dawidowski      Dariusz Patry   4    64    5    10   175.74  1,463.550                                                                          
             39 Hallmann        Kazimierz       1    14    5     5   175.36  1,501.750                                                                          
             40 Bianga J.       Szymerowski R   1    41    5     5   172.44  1,508.500                                                                          
             41 Kreft           Zbigniew        4    24    5     6   171.38  1,443.150                                                                          
             42 Lewandowski     Henryk          1    28    4     4   148.93  1,201.200                                                                          
             43 Dębicka         Jolanta         4    36    4     4   144.90  1,194.160                                                                          
             44 Rogowski        Józef           1    29    4     4   143.76  1,208.280                                                                          
             45 Stobbe          Henryk          1    29    4     4   142.96  1,196.280                                                                          
             46 Wenta Mateusz   i Rafał         1    70    4     4   136.93  1,175.680                                                                          
             47 Bistram         Alojzy          1    39    3     3   112.89    898.140                                                                          
             48 Pobłocki        Krzysztof       1    34    3     3   110.35    910.590                                                                          
             49 Papke           Jerzy           1    23    3     3   107.29    907.200                                                                          
             50 Lubocki         Piotr           1    35    3     3   102.96    904.050                                                                          
             51 Lesner          Marcin          1    30    2     2    77.71    609.680                                                                          
             52 Skrzypkowski    Zbigniew        1    20    2     2    75.44    604.640                                                                          
             53 Nurek           Dariusz         1    54    2     2    74.03    598.000                                                                          
             54 Langa           Kamil           4    19    2     2    71.89    584.240                                                                          
             55 Skrzypkowski    Florian         4    25    2     2    70.05    586.300                                                                          
             56 Szenbek         Józef           1    19    1     1    37.45    302.350                                                                          
             57 Darga           Sławomir        4    27    1     1    37.23    297.800                                                                          
             58 Damps           Leszek          4    59    1     1    33.13    292.490                                                                          
             59 Klas            Marek           4    40    0     0     0.00      0.000                                                                          
             60 Loewnau         Bogdan          4    12    0     0     0.00      0.000                                                                          
             61 Mielewczyk      Józef           4    30    0     0     0.00      0.000                                                                          
             62 Loewnau         Leon            4    19    0     0     0.00      0.000                                                                          
             63 Żywicki         Bernard         1     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
             64 Selin           Mieczysław      4    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
             65 Nowicki         Wojciech        4    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
             66 Domarus         Władysław       1    14    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Dodatkowa 5 z całści [10]                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                     
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                     
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                     
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                     
    1    1 Nowacki         Piotr           1  5  5  5  5  5   25    592.59  5,135.600  45.4                                                                     
    2    2 Langa           Zenon           4  5  5  5  5  5   25    588.01  4,969.050  46.8                                                                     
    3    4 Bank            EUGENIUSZ       4  5  5  5  5  5   25    586.54  4,866.600  39.1                                                                     
    4    6 Labuda          Witold          1  5  5  5  5  5   25    586.28  5,142.250  42.7                                                                     
    5    7 Mierzwa         Michał          4  5  5  5  5  5   25    584.25  4,874.450  34.9                                                                     
    6    3 Góral           Zbigniew        4  5  5  5  5  5   25    584.22  4,931.750  30.9                                                                     
    7   10 Naczk           Wojciech        4  5  5  5  5  5   25    580.71  4,970.750  23.5                                                                     
    8   11 Potrykus        Brunon          4  5  5  5  5  5   25    578.62  5,017.800  33.8                                                                     
    9    5 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  5  5  5  5  5   25    578.07  4,850.050  50.0                                                                     
   10    9 Hallmann        Piotr           4  5  5  5  5  5   25    576.94  4,950.200  27.5                                                                     
   11   12 Kwidziński      Zbigniew        1  5  5  5  5  5   25    572.85  5,010.350  30.8                                                                     
   12   14 Gessler         Tadeusz         4  5  5  5  5  5   25    570.28  4,874.600  28.0                                                                     
   13   13 Formella        Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    569.24  5,025.200  24.2                                                                     
   14    8 Taradejna       Andrzej         4  5  5  5  5  5   25    565.35  4,957.450  26.1                                                                     
   15   16 Szotrowki       Stanisław       4  5  5  5  5  5   25    557.94  4,930.000  21.5                                                                     
   16   17 Palubicki       Tadeusz         1  5  5  5  5  5   25    556.17  5,102.000  22.3                                                                     
   17   15 Ziętara         Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    555.57  5,156.650  20.5                                                                     
   18   19 Sychowski       Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    542.25  5,036.950  15.2                                                                     
   19   20 Stefanowski     Jan             4  5  5  5  5  5   25    534.47  5,018.950  14.9                                                                     
   20   21 Bank            ADAM            4  5  5  5  4  5   24    560.29  4,635.480  43.5                                                                     
   21   22 Szreder         Andrzej         1  5  5  4  5  5   24    524.48  4,972.950  23.7                                                                     
   22   23 Millek Kazimier Erwin           4  5  3  5  5  5   23    525.14  4,429.230  20.2                                                                     
   23   24 Knut            Damian          1  5  5  3  5  5   23    496.02  4,722.100  15.1                                                                     
   24   25 Koepke          Roman           1  5  5  2  5  5   22    487.40  4,496.500  14.8                                                                     
   25   27 Blok T. i       Trepczyk A.     1  5  5  5  1  5   21    480.12  3,965.410   9.5                                                                     
   26   18 Damps           Leszek          4  5  5  5  5  1   21    400.77  3,684.440  13.1                                                                     
   27   29 Janke           Łukasz          4  5 --  5  5  5   20    473.29  4,021.850  19.5                                                                     
   28   32 Szojer          Łukasz          4  5  0  5  5  5   20    458.98  4,103.700  25.0                                                                     
   29   31 Dawidowski      Dariusz Patry   4  5 --  5  5  5   20    451.70  4,050.950  18.4                                                                     
   30   33 Baranowski      Janusz          1  2  4  4  5  5   20    434.97  4,295.900  10.5                                                                     
   31   34 Czebieniak      Adam            4  1  3  5  5  5   19    435.62  3,986.820   9.6                                                                     
   32   35 Grubba          Edmund          1  2  5  1  5  5   18    415.55  3,977.800  10.9                                                                     
   33   28 Pobłocki        Krzysztof       1  5  5  0  5  3   18    393.45  3,658.690  20.9                                                                     
   34   26 Lesner          Marcin          1  1  5  5  5  2   18    375.80  3,680.300  20.5                                                                     
   35   38 Dawidowski      Piotr           1  3  1  3  5  5   17    398.30  3,845.820  13.9                                                                     
   36   39 Rowiński        Zbigniew        4  4  4  2  2  5   17    384.75  3,399.120  10.3                                                                     
   37   30 Nurek           Dariusz         1  5  5 --  5  2   17    350.15  3,279.550  12.2                                                                     
   38   40 Potrykus Roman  Krzysztof       1  5  1 --  5  5   16    408.83  3,339.510  19.3                                                                     
   39   41 Łaga            Kazimierz       1  0  3  3  5  5   16    378.10  3,654.090  11.3                                                                     
   40   36 Rogowski        Józef           1  3  3  1  5  4   16    364.01  3,482.160  11.7                                                                     
   41   42 Bistram         Alojzy          1  2  3  1  5  3   14    308.51  3,000.240   7.1                                                                     
   42   45 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  3  4  0  5   12    312.70  2,618.690   7.3                                                                     
   43   47 Benkowski       Jan             4  5  0  1  1  5   12    309.03  2,566.970   6.6                                                                     
   44   46 Bianga J.       Szymerowski R   1  1  0  2  4  5   12    295.87  2,925.760   5.6                                                                     
   45   37 Stefanowski     Krzysztof       4  1  1  5  5 --   12    217.35  2,309.210  22.0                                                                     
   46   48 Dębicka         Jolanta         4  0  0  2  5  4   11    262.92  2,685.240   6.5                                                                     
   47   44 Lubocki         Piotr           1  2  0  1  5  3   11    246.18  2,518.220   7.0                                                                     
   48   49 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  5  4   10    242.22  2,523.780   8.0                                                                     
   49   52 Hallmann        Kazimierz       1  0  1  1  2  5    9    247.12  2,305.670  12.5                                                                     
   50   53 Kreft           Zbigniew        4  1  0  0  3  5    9    238.45  2,230.940   7.8                                                                     
   51   51 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  5  0  4    9    219.22  1,998.280   2.4                                                                     
   52   43 Klas            Marek           4  5  2  1  1  0    9    154.60  1,404.570   3.7                                                                     
   53   54 Papke           Jerzy           1  0  0  0  4  3    7    173.50  1,844.960   6.0                                                                     
   54   66 Nalepa          Józef           1  0  0  0  0  5    5    181.91  1,494.300   3.0                                                                     
   55   57 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  0  2  1  2    5    127.69  1,182.200   4.6                                                                     
   56   50 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  3  0  1  1 --    5     88.28    835.480   7.4                                                                     
   57   69 Lewandowski     Henryk          1  0  0  0  0  4    4    148.93  1,201.200   2.0                                                                     
   58   61 Langa           Kamil           4  0  0  0  2  2    4    105.48  1,032.740   3.9                                                                     
   59   63 Skrzypkowski    Florian         4  0  1  0  0  2    3     90.04    749.170   2.4                                                                     
   60   60 Szenbek         Józef           1  1  0  1  0  1    3     71.67    613.930   2.7                                                                     
   61   55 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3  0    3     54.34    681.330   4.5                                                                     
   62   56 Krefta          Stanisław       4  2  1  0 -- --    3     52.97    409.510   2.7                                                                     
   63   64 Darga           Sławomir        4  0  0  0  1  1    2     57.08    527.510   1.4                                                                     
   64   58 Mielewczyk      Józef           4  0  2  0  0  0    2     37.10    336.380   1.1                                                                     
   65   59 Nowak           Edmund          1  2  0 -- -- --    2     34.91    277.740   8.3                                                                     
   66   62 Loewnau         Leon            4  0  1 --  1  0    2     33.21    387.200   2.3                                                                     
   67   65 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0  0    1     16.81    172.850   2.0                                                                     
   68   67 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   69   68 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   70   70 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   71   71 Konkol          Robert          4  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                     

 
                                                                                                                                                                
                              Punktacja Dodatkowa 5 z całści [*]                                                                                                
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                                                                                                    
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │076│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20        G  0   5    272.510  1027.120                                                                       
        2 Góral           Zbigniew       4 PL-0444-20          0   5    275.240   986.350                                                                       
        3 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   5    322.450   993.810                                                                       
        4 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   5    341.720   970.010                                                                       
        5 Ziętara         Andrzej        1 PL-076-20        G  0   5    408.590  1031.330                                                                       
        6 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   5    429.700   970.010                                                                       
        7 Góral           Zbigniew       4 PL-076-20        G  0   5    434.650   986.350                                                                       
        8 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   5    476.130   970.010                                                                       
        9 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20        G  0   5    481.260  1027.120                                                                       
       10 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20        G  0   5    621.470   974.890                                                                       
       11 Hallmann        Piotr          4 PL-076-20        G  0   4     77.030   693.560                                                                       
       12 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    140.340   827.220                                                                       
       13 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    172.660   696.710                                                                       
       14 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   4    175.510   747.320                                                                       
       15 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   4    178.560   747.320                                                                       
       16 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20        G  0   4    179.950   723.350                                                                       
       17 Bank            ADAM           4 PL-076-20           0   4    182.290   747.320                                                                       
       18 Potrykus        Brunon         4 PL-076-20           0   4    183.210   835.250                                                                       
       19 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20        G  0   4    186.940   842.870                                                                       
       20 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20           0   4    189.700   810.970                                                                       
       21 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20           0   4    190.340   791.330                                                                       
       22 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20           0   4    190.760   680.120                                                                       
       23 Naczk           Wojciech       4 PL-076-20           0   4    191.570   859.540                                                                       
       24 Kwidziński      Zbigniew       1 PL-076-20           0   4    196.210   834.110                                                                       
       25 Góral           Zbigniew       4 PL-047-20           0   4    197.060   690.550                                                                       
       26 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    199.310   696.710                                                                       
       27 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   4    201.840   764.690                                                                       
       28 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    204.710   677.770                                                                       
       29 Kwidziński      Zbigniew       1 PL-076-20        G  0   4    222.310   702.950                                                                       
       30 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   4    223.030   696.710                                                                       
       31 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   4    224.760   747.320                                                                       
       32 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20           0   4    227.840   677.770                                                                       
       33 Góral           Zbigniew       4 PL-076-20        G  0   4    229.210   690.550                                                                       
       34 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   4    230.390   764.690                                                                       
       35 Góral           Zbigniew       4 PL-047-20           0   4    231.050   821.390                                                                       
       36 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    233.890   696.710                                                                       
       37 Labuda          Witold         1 PL-059-20        G  0   4    239.790   854.910                                                                       
       38 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    241.180   677.770                                                                       
       39 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    254.530   827.220                                                                       
       40 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20        G  0   4    256.100   748.350                                                                       
       41 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20           0   4    257.440   791.330                                                                       
       42 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20           0   4    259.650   791.330                                                                       
       43 Langa           Zenon          4 PL-059-20           0   4    261.150   827.220                                                                       
       44 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20           0   4    263.740   677.770                                                                       
       45 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20           0   4    268.860   677.770                                                                       
       46 Labuda          Witold         1 PL-076-20        G  0   4    273.900   854.910                                                                       
       47 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    274.090   859.400                                                                       
       48 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20        G  0   4    280.250   810.970                                                                       
       49 Potrykus        Brunon         4 PL-076-20        G  0   4    283.060   835.250                                                                       
       50 Labuda          Witold         1 PL-076-20        G  0   4    283.210   854.910                                                                       
       51 Hallmann        Piotr          4 PL-059-20        G  0   4    285.650   693.560                                                                       
       52 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20           0   4    286.630   842.870                                                                       
       53 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    288.530   764.690                                                                       
       54 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20        G  0   4    288.960   886.040                                                                       
       55 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    290.160   677.770                                                                       
       56 Bank            ADAM           4 PL-076-20           0   4    292.230   841.880                                                                       
       57 Taradejna       Andrzej        4 PL-076-20        G  0   4    292.450   694.750                                                                       
       58 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20        G  0   4    292.970   681.500                                                                       
       59 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    294.130   677.770                                                                       
       60 Naczk           Wojciech       4 PL-076-20           0   4    297.250   827.630                                                                       
       61 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20        G  0   4    298.430   749.580                                                                       
       62 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   4    299.640   827.220                                                                       
       63 Kwidziński      Zbigniew       1 PL-076-20        G  0   4    299.790   834.110                                                                       
       64 Potrykus        Brunon         4 PL-076-20        G  0   4    305.430   835.250                                                                       
       65 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    305.620   808.100                                                                       
       66 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20        G  0   4    311.160   749.580                                                                       
       67 Góral           Zbigniew       4 PL-176-20        G  0   4    313.490   758.770                                                                       
       68 Labuda          Witold         1 PL-076-20        G  0   4    316.390   792.390                                                                       
       69 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20           0   4    318.800   723.350                                                                       
       70 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20           0   4    325.050   723.350                                                                       
       71 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    329.130   808.100                                                                       
       72 Potrykus        Brunon         4 PL-076-20        G  0   4    330.040   835.250                                                                       
       73 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20        G  0   4    330.840   749.580                                                                       
       74 Taradejna       Andrzej        4 PL-076-20           0   4    330.930   694.750                                                                       
       75 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    331.620   677.770                                                                       
       76 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   4    332.860   747.320                                                                       
       77 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    342.680   677.770                                                                       
       78 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    344.950   677.770                                                                       
       79 Blok T. i       Trepczyk A.    1 PL-076-20        G  0   4    348.910   748.080                                                                       
       80 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20           0   4    352.160   886.040                                                                       
       81 Taradejna       Andrzej        4 PL-076-20        G  0   4    354.250   762.860                                                                       
       82 Gessler         Tadeusz        4 PL-076-20        G  0   4    358.810   812.200                                                                       
       83 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   4    359.190   747.320                                                                       
       84 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20        G  0   4    359.490   844.220                                                                       
       85 Potrykus        Brunon         4 PL-076-20           0   4    363.150   835.250                                                                       
       86 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20        G  0   4    363.880   748.350                                                                       
       87 Góral           Zbigniew       4 PL-0444-20          0   4    365.190   853.300                                                                       
       88 Formella        Andrzej        1 PL-076-20        G  0   4    367.550   836.270                                                                       
       89 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   4    367.570   696.710                                                                       
       90 Szotrowki       Stanisław      4 PL-076-20        G  0   4    371.110   821.090                                                                       
       91 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    375.490   696.710                                                                       
       92 Kwidziński      Zbigniew       1 PL-076-20        G  0   4    381.120   702.950                                                                       
       93 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    383.540   859.400                                                                       
       94 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   4    386.150   827.220                                                                       
       95 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20        G  0   4    388.260   853.880                                                                       
       96 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    390.300   764.690                                                                       
       97 Nowacki         Piotr          1 PL-072-20           0   4    392.320   791.330                                                                       
       98 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   4    397.980   747.320                                                                       
       99 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    400.130   827.220                                                                       
      100 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   4    407.040   747.320                                                                       

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja GMP [ 2]                                                                                                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                     
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                     
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                     
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                     
    1    2 Langa           Zenon           4  0  8  8  6  7   29   1088.99  6,119.860  35.9                                                                     
    2    1 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  0  8  8  8  4   28   1023.12  5,554.480  37.8                                                                     
    3    5 Nowacki         Piotr           1  0  3  8  7  7   25    936.91  5,682.560  40.7                                                                     
    4    3 Potrykus        Brunon          4  0  4  7  8  6   25    932.09  5,495.510  24.5                                                                     
    5    7 Mierzwa         Michał          4  0  8  6  4  7   25    888.82  5,233.610  27.0                                                                     
    6    9 Bank            ADAM            4  0  8  8  0  6   22    829.45  4,351.480  33.3                                                                     
    7   11 Labuda          Witold          1  0  4  3  8  7   22    806.74  5,231.190  31.6                                                                     
    8   10 Bank            EUGENIUSZ       4  0  6  8  2  5   21    791.39  4,188.840  28.9                                                                     
    9    8 Góral           Zbigniew        4  0  8  5  4  4   21    773.65  4,238.000  22.3                                                                     
   10    6 Kwidziński      Zbigniew        1  0  6  4  8  3   21    766.49  4,422.400  19.5                                                                     
   11    4 Taradejna       Andrzej         4  0  8  6  5  1   20    719.82  3,764.590  20.4                                                                     
   12   12 Naczk           Wojciech        4  0  5  5  4  5   19    712.80  4,068.550  19.3                                                                     
   13   14 Hallmann        Piotr           4  0  3  4  6  5   18    632.40  4,012.560  23.4                                                                     
   14   17 Szreder         Andrzej         1  0  2  2  8  5   17    606.07  4,105.600  19.4                                                                     
   15   16 Ziętara         Andrzej         1  0  6  2  4  5   17    601.05  3,862.290  15.4                                                                     
   16   19 Gessler         Tadeusz         4  0  3  2  6  5   16    581.38  3,632.710  22.6                                                                     
   17   13 Szojer          Łukasz          4  0  0  5  8  3   16    568.52  3,527.510  18.5                                                                     
   18   15 Palubicki       Tadeusz         1  0  8  5  0  3   16    563.68  3,142.130  16.1                                                                     
   19   23 Szotrowki       Stanisław       4  0  2  3  4  6   15    539.30  3,508.830  18.4                                                                     
   20   18 Stefanowski     Jan             4  0  1  8  3  3   15    510.83  3,106.680  13.5                                                                     
   21   26 Millek Kazimier Erwin           4  0  2  3  3  6   14    500.58  3,177.190  17.6                                                                     
   22   29 Formella        Andrzej         1  0  2  3  2  6   13    477.12  3,103.130  18.4                                                                     
   23   21 Dawidowski      Dariusz Patry   4  0 --  6  4  3   13    458.68  2,752.750  14.2                                                                     
   24   22 Janke           Łukasz          4  0 --  6  3  3   12    441.92  2,510.070  15.8                                                                     
   25   20 Stefanowski     Krzysztof       4  0  1  4  6 --   11    381.05  2,234.690  21.4                                                                     
   26   36 Potrykus Roman  Krzysztof       1  0  0 --  5  5   10    366.36  2,549.700  11.6                                                                     
   27   33 Łaga            Kazimierz       1  0  0  1  5  4   10    358.65  2,515.480  11.3                                                                     
   28   31 Grubba          Edmund          1  0  5  1  1  3   10    356.64  2,163.300  10.0                                                                     
   29   24 Knut            Damian          1  0  7  0  2  1   10    344.75  1,958.050  12.9                                                                     
   30   28 Koepke          Roman           1  0  2  2  4  2   10    343.43  2,189.960  11.7                                                                     
   31   25 Pobłocki        Krzysztof       1  0  7  0  1  1    9    346.66  1,751.000  15.7                                                                     
   32   27 Lesner          Marcin          1  0  3  0  5  1    9    322.09  2,012.560  19.9                                                                     
   33   41 Hallmann        Kazimierz       1  0  1  1  2  5    9    318.87  2,305.670  12.5                                                                     
   34   40 Dawidowski      Piotr           1  0  1  1  2  4    8    291.69  2,048.040  11.8                                                                     
   35   37 Blok T. i       Trepczyk A.     1  0  3  2  0  3    8    287.06  1,691.250   7.1                                                                     
   36   30 Damps           Leszek          4  0  3  3  1  1    8    279.45  1,489.200   9.2                                                                     
   37   39 Sychowski       Andrzej         1  0  2  2  1  3    8    276.89  1,808.460  11.2                                                                     
   38   35 Dębicka         Jolanta         4  0  0  1  5  2    8    276.25  1,919.720   6.5                                                                     
   39   42 Rowiński        Zbigniew        4  0  2  2  0  4    8    276.16  1,816.320   8.1                                                                     
   40   46 Czebieniak      Adam            4  0  1  1  1  5    8    273.57  2,000.510   9.3                                                                     
   41   32 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  6  1    8    267.21  1,858.200   8.0                                                                     
   42   34 Baranowski      Janusz          1  0  2  2  2  1    7    242.30  1,443.650   9.7                                                                     
   43   38 Bianga J.       Szymerowski R   1  0  0  1  4  1    6    215.56  1,408.520   5.2                                                                     
   44   47 Kreft           Zbigniew        4  0  0  0  3  3    6    202.18  1,527.750   7.0                                                                     
   45   50 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  1  1  0  3    5    179.52  1,211.140   7.3                                                                     
   46   59 Benkowski       Jan             4  0  0  1  0  4    5    177.04  1,360.700   4.5                                                                     
   47   48 Papke           Jerzy           1  0  0  0  3  2    5    168.05  1,308.120   6.0                                                                     
   48   43 Rogowski        Józef           1  0  1  0  2  1    4    148.74    941.520   9.7                                                                     
   49   51 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  0  2  0  2    4    144.02    947.960   4.6                                                                     
   50   45 Lubocki         Piotr           1  0  0  0  3  1    4    137.53  1,001.100   5.8                                                                     
   51   68 Lewandowski     Henryk          1  0  0  0  0  3    3    112.55    900.900   2.0                                                                     
   52   62 Nalepa          Józef           1  0  0  0  0  3    3    111.08    896.580   3.0                                                                     
   53   44 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3  0    3    108.66    681.330   4.5                                                                     
   54   54 Bistram         Alojzy          1  0  0  0  1  1    2     72.53    530.440   6.1                                                                     
   55   49 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  0  0  1  1 --    2     71.88    410.380   2.9                                                                     
   56   70 Skrzypkowski    Florian         4  0  0  0  0  2    2     70.05    586.300   2.4                                                                     
   57   61 Szenbek         Józef           1  0  0  1  0  1    2     69.68    474.250   1.8                                                                     
   58   57 Langa           Kamil           4  0  0  0  1  1    2     68.34    516.370   3.9                                                                     
   59   60 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  1  0  1    2     65.77    458.440   2.4                                                                     
   60   52 Mielewczyk      Józef           4  0  1  0  0  0    1     38.23    168.190   1.1                                                                     
   61   53 Klas            Marek           4  0  1  0  0  0    1     38.18    166.810   1.6                                                                     
   62   55 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0  0    1     33.62    172.850   2.0                                                                     
   63   56 Loewnau         Leon            4  0  1 --  0  0    1     33.55    162.300   2.3                                                                     
   64   58 Nurek           Dariusz         1  0  0 --  1  0    1     33.11    231.200   8.1                                                                     
   65   63 Nowak           Edmund          1  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   66   64 Darga           Sławomir        4  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   1.4                                                                     
   67   65 Krefta          Stanisław       4  0  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.9                                                                     
   68   66 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   69   67 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   70   69 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   71   71 Konkol          Robert          4  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                     

 
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                          
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Pasewalk z dnia 13.09.20                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:30:37.7 N 14:01:04.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  300.663 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   33                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1305                           
      5.Ilość konkursów.......................:  261                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1617.97                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1451.59                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,49,48                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,14,16                         
     10.Czas trwania konkursu.................:24 min. 28 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sekcja Wejherowo 5z50 [ 4]                                        
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │           076           │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Sekcja Wejherowo        │   33   │ 1305   │  261  │20.00│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   33   │ 1305   │  261  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                       z lotu Pasewalk, w dniu 13.09.20                                                                                         
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                       
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │07│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                       
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                       
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                       
   1 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M 10:49:48  1   1617.97   0.77  54-  2-  2  299.000  40.000                                               
   2 Labuda Witold              1 PL-059-20         G M 10:54:38  1   1603.04   1.53  47- 20-  5  303.990  39.970                                               
   3 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 10:54:46  1   1601.92   2.30   2  <  12>  303.990  39.940                                               
   4 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 10:54:38  1   1601.88   3.07  81- 46-  5  303.770   0.000                                               
   5 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 10:54:39  1   1601.74   3.83   2  <   8>  303.770  39.880                                               
   6 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GS- 10:52:49  1   1592.62   4.60  56- 12-  5  299.120   0.000  39.85                                        
   7 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M 10:53:15  1   1590.60   5.36  44- 11-  5  299.430  39.820                                               
   8 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 10:56:09  1   1589.17   6.13   3  <  10>  303.770   0.000                                               
   9 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GSM 10:53:32  1   1588.21   6.90   2  <  37>  299.430  39.750  39.75                                        
  10 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 10:56:17  1   1588.06   7.66   4  <  16>  303.770   0.000                                               
  11 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GCM 10:56:48  1   1585.61   8.43  35- 10-  5  304.120  39.690  39.69                                        
  12 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM 10:56:50  1   1584.66   9.20   3  <  15>  303.990  39.660  39.66                                        
  13 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G M 10:55:54  1   1584.02   9.96  50-  6-  5  302.390  39.630                                               
  14 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M 10:53:16  1   1583.61  10.73  49- 13-  5  298.140  39.600                                               
  15 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 10:57:23  1   1580.13  11.49   4  <  23>  303.990  39.570                                               
  16 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 10:57:46  1   1575.84  12.26   5  <  21>  303.770   0.000                                               
  17 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-0334-20        G - 10:48:25  1   1575.76  13.03  65- 13-  5  289.020   0.000                                               
  18 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M 10:58:57  1   1564.99  13.79  34-  3-  3  303.530  39.480                                               
  19 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM 10:50:46  1   1555.82  14.56   2  <  20>  289.020  39.450  39.45                                        
  20 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G - 10:50:51  1   1555.13  15.33   3  <  22>  289.020   0.000                                               
  21 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:00:23  1   1554.74  16.09   6  <  27>  303.770  39.380                                               
  22 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M 10:51:39  1   1548.46  16.86   4  <  47>  289.020  39.350                                               
  23 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM 11:01:26  1   1547.55  17.62   5  <  24>  303.990  39.320  39.32                                        
  24 Labuda Witold              1 PL-059-20         G M 11:01:32  1   1546.76  18.39   6  <  25>  303.990   0.000                                               
  25 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:01:42  1   1545.45  19.16   7  <  40>  303.990   0.000                                               
  26 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GCM 10:58:43  1   1544.11  19.92   2  <  54>  299.120  39.230  39.23                                        
  27 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:01:44  1   1544.07  20.69   7  <  28>  303.770  39.200                                               
  28 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:01:46  1   1543.81  21.46   8  <  30>  303.770  39.170                                               
  29 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-058-20         G - 10:54:39  1   1543.63  22.22  59- 10-  5  292.750   0.000                                               
  30 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:01:50  1   1543.29  22.99   9  <  30>  303.770   0.000                                               
  30 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:01:50  1   1543.29  22.99  10  <  33>  303.770  39.110                                               
  32 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G - 10:54:42  1   1543.23  24.52   2  <  44>  292.750   0.000                                               
  33 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GS- 11:01:51  1   1543.16  25.29  11  <  33>  303.770   0.000  39.02                                        
  33 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:01:51  1   1543.16  25.29  12  <  35>  303.770   0.000                                               
  35 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:01:54  1   1542.76  26.82  13  <  36>  303.770   0.000                                               
  36 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:01:57  1   1542.37  27.59  14  <  38>  303.770   0.000                                               
  37 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M 10:59:10  1   1542.13  28.35   3  <  62>  299.430  38.890                                               
  38 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:02:01  1   1541.85  29.12  15  <  39>  303.770   0.000                                               
  39 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:02:02  1   1541.72  29.89  16  <  41>  303.770   0.000                                               
  40 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:02:12  1   1541.53  30.65   8  <  42>  303.990   0.000                                               
  41 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GSM 11:02:05  1   1541.33  31.42  17  <  48>  303.770   0.000  38.77                                        
  42 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:02:17  1   1540.88  32.18   9  <  46>  303.990   0.000                                               
  43 Grubba Edmund              1 PL-076-20         GSM 11:00:42  1   1540.73  32.95  42-  9-  5  301.520  38.710  38.71                                        
  44 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G - 10:55:01  1   1540.65  33.72   3  <  94>  292.750   0.000                                               
  45 Lesner Marcin              1 PL-078-20         G M 11:02:57  1   1539.99  34.48  30-  2-  2  304.840  38.650                                               
  46 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:02:25  1   1539.84  35.25  10  <  78>  303.990   0.000                                               
  47 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-0383-20        GS- 10:52:45  1   1539.39  36.02   5  <  61>  289.020   0.000  38.58                                        
  48 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:02:22  1   1539.12  36.78  18  <  49>  303.770   0.000                                               
  49 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:02:24  1   1538.86  37.55  19  <  64>  303.770   0.000                                               
  50 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         GCM 11:01:36  1   1538.10  38.31   2  < 124>  302.390  38.490  38.49                                        
  51 Lesner Marcin              1 PL-0134-20        GSM 11:03:12  1   1538.04  39.08   2          304.840  38.460  38.46                                        
  52 Lewandowski Henryk         1 PL-076-20         GSM 11:00:30  1   1536.06  39.85  28-  4-  4  300.300  38.430  38.43                                        
  53 Papke Jerzy                1 PL-076-20         G M 11:02:05  1   1534.38  40.61  23-  3-  3  302.400  38.400                                               
  54 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G - 11:00:22  1   1531.07  41.38   3  <  56>  299.120   0.000                                               
  55 Nalepa Józef               1 PL-076-20         GSM 11:00:17  1   1530.39  42.15  32-  5-  5  298.860  38.340  38.34                                        
  56 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M 11:00:31  1   1529.90  42.91   4  <  63>  299.120  38.310                                               
  57 Koepke Roman               1 PL-0495-20        G M 11:00:09  1   1527.75  43.68   2  <  58>  298.140  38.280                                               
  58 Koepke Roman               1 PL-0325-20        G M 11:00:11  1   1527.49  44.44   3  <  60>  298.140  38.250                                               
  59 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GCM 11:00:32  1   1527.41  45.21  37- 10-  5  298.660  38.220  38.22                                        
  60 Koepke Roman               1 PL-060-20         G M 11:00:13  1   1527.23  45.98   4  <  67>  298.140  38.180                                               
  61 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM 10:54:18  1   1526.78  46.74   6  <  84>  289.020  38.150  38.15                                        
  62 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GCM 11:01:08  1   1526.67  47.51   4  <  89>  299.430  38.120  38.12                                        
  63 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G - 11:00:56  1   1526.64  48.28   5  <  71>  299.120   0.000                                               
  64 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:04:19  1   1524.06  49.04  20  <  80>  303.770   0.000                                               
  65 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         GSM 11:01:56  1   1523.26  49.81  53- 12-  5  299.980  38.030  38.03                                        
  66 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M 11:01:57  1   1523.13  50.57   2  < 101>  299.980  38.000                                               
  67 Koepke Roman               1 PL-060-20         G M 11:00:45  1   1523.07  51.34   5  <  68>  298.140  37.970                                               
  68 Koepke Roman               1 PL-075-20         G M 11:00:52  1   1522.16  52.11   6  <  76>  298.140   0.000                                               
  69 Skrzypkowski Zbigniew      1 PL-076-20         GSM 11:03:40  1   1521.75  52.87  20-  2-  2  302.320  37.910  37.91                                        
  70 Lewandowski Henryk         1 PL-076-20         GSM 11:02:22  1   1521.53  53.64   2  < 132>  300.300  37.880  37.88                                        
  71 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M 11:01:39  1   1521.08  54.41   6  < 131>  299.120  37.850                                               
  72 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:05:02  1   1520.35  55.17   2  < 116>  304.120  37.820                                               
  73 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:03:03  1   1519.87  55.94  43-  7-  5  301.010  37.780                                               
  74 Bistram Alojzy             1 PL-059-20         G M 11:01:59  1   1519.82  56.70  39-  3-  3  299.380  37.750                                               
  75 Bistram Alojzy             1 PL-070-20         GSM 11:02:01  1   1519.57  57.47   2  < 103>  299.380  37.720  37.72                                        
  76 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M 11:01:13  1   1519.44  58.24   7  <  99>  298.140   0.000                                               
  77 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M 11:03:52  1   1518.96  59.00  29-  4-  4  302.070  37.660                                               
  78 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM 11:05:09  1   1518.81  59.77  11  <  79>  303.990   0.000  37.63                                        
  79 Labuda Witold              1 PL-072-20         GSM 11:05:12  1   1518.43  60.54  12  < 106>  303.990   0.000  37.60                                        
  80 Nowacki Piotr              1 PL-072-20         GS- 11:05:09  1   1517.71  61.30  21  <  81>  303.770   0.000  37.57                                        
  81 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:05:10  1   1517.59  62.07  22  <  82>  303.770   0.000                                               
  82 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:05:15  1   1516.95  62.84  23  <  82>  303.770   0.000                                               
  82 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:05:15  1   1516.95  62.84  24  <  85>  303.770   0.000                                               
  84 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G - 10:55:32  1   1516.90  64.37   7  < 126>  289.020   0.000                                               
  85 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:05:16  1   1516.83  65.13  25  <  86>  303.770   0.000                                               
  86 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:05:18  1   1516.58  65.90  26  < 146>  303.770   0.000                                               
  87 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         GSM 11:05:10  1   1516.39  66.67   2  < 234>  303.530  37.350  37.35                                        
  88 Nalepa Józef               1 PL-076-20         G M 11:02:06  1   1516.29  67.43   2  < 118>  298.860  37.320                                               
  89 Formella Andrzej           1 PL-060-20         GSM 11:02:29  1   1516.23  68.20   5  < 114>  299.430  37.290  37.29                                        
  90 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:04:05  1   1514.54  68.97   2  <  91>  301.520  37.260                                               
  91 Grubba Edmund              1 PL-076-20         GSM 11:04:08  1   1514.16  69.73   3  <  98>  301.520  37.230  37.23                                        
  92 Szenbek Józef              1 PL-0433-20        GCM 11:04:41  1   1514.15  70.50  19-  1-  1  302.350  37.200  37.20                                        
  93 Skrzypkowski Zbigniew      1 PL-076-20         GCM 11:04:40  1   1514.12  71.26   2          302.320  37.170  37.17                                        
  94 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G M 10:58:26  1   1513.44  72.03   4  <  95>  292.750  37.140                                               
  95 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-072-20         GCM 10:58:28  1   1513.18  72.80   5  <  97>  292.750  37.110  37.11                                        
  96 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GCM 11:03:30  1   1513.10  73.56  14-  5-  5  300.350  37.080  37.08                                        
  97 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G M 10:58:34  1   1512.40  74.33   6  < 130>  292.750  37.050                                               
  98 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:04:26  1   1511.88  75.10   4  < 119>  301.520  37.020                                               
  99 Koepke Roman               1 PL-0495-20        GCM 11:02:18  1   1511.10  75.86   8  < 203>  298.140   0.000  36.98                                        
 100 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GCM 11:06:35  1   1510.89  76.63  51- 14-  5  304.570  36.950  36.95                                        
 101 Sychowski Andrzej          1 PL-060-20         G - 11:03:35  1   1510.60  77.39   3  < 102>  299.980   0.000                                               
 102 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M 11:03:37  1   1510.35  78.16   4  < 104>  299.980  36.890                                               
 103 Bistram Alojzy             1 PL-076-20         G M 11:03:28  1   1508.47  78.93   3          299.380  36.860                                               
 104 Sychowski Andrzej          1 PL-057-20         G - 11:04:00  1   1507.44  79.69   5  < 108>  299.980   0.000                                               
 105 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M 11:07:47  1   1506.93  80.46  27-  8-  5  305.580  36.800                                               
 106 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM 11:06:49  1   1506.27  81.23  13  < 110>  303.990   0.000  36.77                                        
 107 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         G M 11:05:19  1   1506.12  81.99  41-  5-  5  301.700  36.740                                               
 108 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:04:52  1   1506.05  82.76   2  < 138>  301.010  36.710                                               
 108 Sychowski Andrzej          1 PL-072-20         G - 11:04:11  1   1506.05  82.76   6  < 179>  299.980   0.000                                               
 110 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:06:51  1   1506.02  84.29  14  < 111>  303.990   0.000                                               
 111 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM 11:06:52  1   1505.90  85.06  15  < 125>  303.990   0.000  36.62                                        
 112 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M 11:03:44  1   1504.88  85.82  29-  4-  4  299.070  36.580                                               
 113 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M 11:03:45  1   1504.76  86.59   2  < 139>  299.070  36.550                                               
 114 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GCM 11:04:06  1   1503.92  87.36   6  < 145>  299.430   0.000  36.52                                        
 115 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:03:40  1   1503.32  88.12   2  < 158>  298.660  36.490                                               
 116 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:07:19  1   1503.19  88.89   3  < 117>  304.120  36.460  36.46                                        
 117 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:07:24  1   1502.57  89.66   4  < 133>  304.120  36.430                                               
 118 Nalepa Józef               1 PL-076-20         GSM 11:03:55  1   1502.44  90.42   3  < 141>  298.860  36.400  36.40                                        
 119 Grubba Edmund              1 PL-076-20         GSM 11:05:46  1   1501.84  91.19   5  < 191>  301.520  36.370  36.37                                        
 120 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M 11:07:48  1   1501.82  91.95   2  < 134>  304.570  36.340                                               
 121 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M 11:08:29  1   1501.75  92.72   2  < 142>  305.580  36.310                                               
 122 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:05:02  1   1501.50  93.49  46- 10-  5  300.350  36.280                                               
 123 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GSM 11:05:13  1   1500.13  94.25   2  < 211>  300.350  36.250  36.25                                        
 124 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G - 11:06:35  1   1500.07  95.02   3  < 127>  302.390   0.000                                               
 125 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M 11:07:40  1   1499.95  95.79  16  < 135>  303.990   0.000                                               
 126 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G - 10:57:43  1   1499.72  96.55   8  < 129>  289.020   0.000                                               
 127 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         GCM 11:06:39  1   1499.58  97.32   4  < 127>  302.390  36.120  36.12                                        
 127 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         GSM 11:06:39  1   1499.58  97.32   5  < 188>  302.390  36.120  36.12                                        
 129 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-041-20         G M 10:57:45  1   1499.46  98.85   9  < 186>  289.020  36.060                                               
 130 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         GSM 11:00:16  1   1499.23  99.62   7  < 174>  292.750  36.030  36.03                                        
 131 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G - 11:04:37  1   1498.47 100.38   7  < 140>  299.120   0.000                                               
 132 Lewandowski Henryk         1 PL-076-20         G M 11:05:45  1   1495.89 101.15   3  < 143>  300.300  35.970                                               
 133 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:08:38  1   1493.47 101.92   5  < 168>  304.120  35.940                                               
 134 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:09:00  1   1492.99 102.68   3  < 137>  304.570  35.910                                               
 135 Labuda Witold              1 PL-072-20         G M 11:08:39  1   1492.71 103.45  17  < 185>  303.990   0.000                                               
 136 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:06:55  1   1492.45 104.21  35-  3-  3  301.350  35.850                                               
 137 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G - 11:09:06  1   1492.26 104.98   4  < 164>  304.570   0.000                                               
 138 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:06:44  1   1492.12 105.75   3  < 166>  301.010  35.780                                               
 139 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GCM 11:05:30  1   1491.62 106.51   3  < 235>  299.070  35.750  35.75                                        
 140 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M 11:05:41  1   1490.51 107.28   8  < 213>  299.120  35.720                                               
 141 Nalepa Józef               1 PL-076-20         GSM 11:05:44  1   1488.84 108.05   4  < 232>  298.860  35.690  35.69                                        
 142 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GSM 11:10:15  1   1488.82 108.81   3  < 144>  305.580  35.660  35.66                                        
 143 Lewandowski Henryk         1 PL-076-20         GCM 11:06:44  1   1488.60 109.58   4          300.300  35.630  35.63                                        
 144 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GCM 11:10:19  1   1488.34 110.34   4  < 146>  305.580  35.600  35.60                                        
 145 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M 11:06:12  1   1488.22 111.11   7  < 157>  299.430   0.000                                               
 146 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GSM 11:10:24  1   1487.73 111.88   5  < 159>  305.580  35.540  35.54                                        
 146 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:09:11  1   1487.73 111.88  27  < 148>  303.770   0.000                                               
 148 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:09:12  1   1487.61 113.41  28  < 150>  303.770   0.000                                               
 149 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         GSM 11:07:49  1   1487.55 114.18   2  < 230>  301.700  35.450  35.45                                        
 150 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:09:14  1   1487.37 114.94  29  < 152>  303.770   0.000                                               
 151 Rogowski Józef             1 PL-076-20         GCM 11:08:06  1   1487.30 115.71   2  < 175>  302.070  35.380  35.38                                        
 152 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:09:15  1   1487.25 116.48  30  < 153>  303.770   0.000                                               
 153 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GS- 11:09:16  1   1487.13 117.24  31  < 154>  303.770   0.000  35.32                                        
 154 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GSM 11:09:18  1   1486.88 118.01  32  < 155>  303.770   0.000  35.29                                        
 155 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:09:22  1   1486.40 118.77  33  < 156>  303.770   0.000                                               
 156 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:09:24  1   1486.16 119.54  34  < 162>  303.770   0.000                                               
 157 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GCM 11:06:29  1   1486.13 120.31   8  < 165>  299.430   0.000  35.20                                        
 158 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GCM 11:06:02  1   1485.62 121.07   3  < 160>  298.660  35.170  35.17                                        
 159 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GSM 11:10:42  1   1485.56 121.84   6  < 178>  305.580   0.000  35.14                                        
 160 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:06:05  1   1485.26 122.61   4  < 161>  298.660  35.110                                               
 161 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM 11:06:07  1   1485.01 123.37   5  < 200>  298.660  35.080  35.08                                        
 162 Nowacki Piotr              1 PL-072-20         G - 11:09:35  1   1484.82 124.14  35  < 167>  303.770   0.000                                               
 163 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:07:17  1   1484.80 124.90   2  < 177>  300.350  35.020                                               
 164 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M 11:10:13  1   1484.14 125.67   5  < 210>  304.570  34.980                                               
 165 Formella Andrzej           1 PL-060-20         G M 11:06:48  1   1483.80 126.44   9  < 193>  299.430   0.000                                               
 166 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:07:54  1   1483.54 127.20   4  < 169>  301.010  34.920                                               
 167 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:09:48  1   1483.25 127.97  36  < 171>  303.770   0.000                                               
 168 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G - 11:10:05  1   1482.91 128.74   6  < 184>  304.120   0.000                                               
 169 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:08:05  1   1482.20 129.50   5  < 231>  301.010  34.830                                               
 170 Wenta Mateusz i Rafał      1 PL-076-20         G - 11:03:21  1   1481.83 130.27  70-  4-  1  293.920   0.000                                               
 171 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GSM 11:10:01  1   1481.68 131.03  37  < 172>  303.770   0.000  34.77                                        
 172 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:10:04  1   1481.32 131.80  38  < 180>  303.770   0.000                                               
 173 Wenta Mateusz i Rafał      1 PL-076-20         G - 11:03:27  1   1481.08 132.57   2  < 227>  293.920   0.000                                               
 174 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G - 11:02:42  1   1480.78 133.33   8  < 247>  292.750   0.000                                               
 175 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M 11:09:02  1   1480.49 134.10   3  < 176>  302.070  34.650                                               
 176 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M 11:09:04  1   1480.25 134.87   4          302.070  34.620                                               
 177 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:07:56  1   1480.04 135.63   3  < 182>  300.350  34.580                                               
 178 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M 11:11:33  1   1479.45 136.40   7  < 215>  305.580   0.000                                               
 179 Sychowski Andrzej          1 PL-072-20         G - 11:07:47  1   1479.31 137.16   7  < 181>  299.980   0.000                                               
 180 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:10:21  1   1479.28 137.93  39  < 183>  303.770   0.000                                               
 181 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M 11:07:48  1   1479.19 138.70   8  < 189>  299.980  34.460                                               
 182 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:08:04  1   1479.07 139.46   4  < 201>  300.350  34.430                                               
 183 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:10:23  1   1479.04 140.23  40  < 192>  303.770   0.000                                               
 184 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:10:51  1   1477.39 141.00   7  < 190>  304.120   0.000  34.37                                        
 185 Labuda Witold              1 PL-072-20         G M 11:10:49  1   1476.99 141.76  18  < 187>  303.990   0.000                                               
 186 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G - 11:00:41  1   1476.98 142.53  10  < 204>  289.020   0.000                                               
 187 Labuda Witold              1 PL-072-20         G M 11:10:50  1   1476.87 143.30  19  < 194>  303.990   0.000                                               
 188 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G M 11:09:46  1   1476.75 144.06   6          302.390  34.250                                               
 189 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         GCM 11:08:09  1   1476.64 144.83   9  < 209>  299.980  34.220  34.22                                        
 190 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:11:01  1   1476.19 145.59   8  < 195>  304.120   0.000  34.18                                        
 191 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:09:16  1   1476.11 146.36   6  < 196>  301.520   0.000                                               
 192 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:10:49  1   1475.93 147.13  41  < 214>  303.770   0.000                                               
 193 Formella Andrzej           1 PL-072-20         G M 11:07:53  1   1475.87 147.89  10  < 223>  299.430   0.000                                               
 194 Labuda Witold              1 PL-076-20         GCM 11:10:59  1   1475.80 148.66  20          303.990   0.000  34.06                                        
 195 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:11:05  1   1475.71 149.43   9  < 206>  304.120   0.000  34.03                                        
 196 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:09:21  1   1475.51 150.19   7  < 199>  301.520   0.000                                               
 197 Papke Jerzy                1 PL-076-20         GCM 11:09:58  1   1475.36 150.96   2  < 198>  302.400  33.970  33.97                                        
 198 Papke Jerzy                1 PL-076-20         GSM 11:09:59  1   1475.24 151.72   3          302.400  33.940  33.94                                        
 199 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:09:27  1   1474.79 152.49   8  < 260>  301.520   0.000                                               
 200 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM 11:07:33  1   1474.50 153.26   6  < 202>  298.660   0.000  33.88                                        
 201 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:08:43  1   1474.35 154.02   5  < 205>  300.350  33.850                                               
 202 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:07:35  1   1474.26 154.79   7  < 207>  298.660   0.000                                               
 203 Koepke Roman               1 PL-0495-20        G M 11:07:14  1   1474.24 155.56   9  < 221>  298.140   0.000                                               
 204 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G - 11:01:03  1   1474.22 156.32  11  < 220>  289.020   0.000                                               
 205 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:08:52  1   1473.27 157.09   6  < 224>  300.350   0.000                                               
 206 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:11:31  1   1472.62 157.85  10          304.120   0.000                                               
 207 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:07:55  1   1471.84 158.62   8  < 254>  298.660   0.000                                               
 208 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M 11:08:10  1   1471.70 159.39   2          299.000  33.630                                               
 209 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         GSM 11:08:53  1   1471.33 160.15  10  < 239>  299.980   0.000  33.60                                        
 210 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         GSM 11:12:03  1   1471.00 160.92   6  < 216>  304.570  33.570  33.57                                        
 211 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GSM 11:09:12  1   1470.86 161.69   3  < 212>  300.350  33.540  33.54                                        
 212 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GCM 11:09:16  1   1470.38 162.45   4  < 225>  300.350  33.510  33.51                                        
 213 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G - 11:08:28  1   1470.12 163.22   9  < 242>  299.120   0.000                                               
 214 Nowacki Piotr              1 PL-072-20         G - 11:11:43  1   1469.50 163.98  42  < 217>  303.770   0.000                                               
 215 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M 11:12:59  1   1469.25 164.75   8          305.580   0.000                                               
 216 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:12:18  1   1469.22 165.52   7  < 218>  304.570   0.000                                               
 217 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G - 11:11:46  1   1469.14 166.28  43  < 252>  303.770   0.000                                               
 218 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         GCM 11:12:20  1   1468.99 167.05   8  < 219>  304.570   0.000  33.32                                        
 219 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:12:21  1   1468.87 167.82   9  < 222>  304.570   0.000  33.29                                        
 220 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM 11:01:46  1   1468.85 168.58  12  < 237>  289.020  33.260  33.26                                        
 221 Koepke Roman               1 PL-075-20         G M 11:07:59  1   1468.79 169.35  10  < 246>  298.140   0.000                                               
 222 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:12:36  1   1467.10 170.11  10  < 248>  304.570   0.000                                               
 223 Formella Andrzej           1 PL-060-20         GSM 11:09:12  1   1466.36 170.88  11          299.430   0.000  33.17                                        
 224 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         GSM 11:10:04  1   1464.65 171.65   7  < 238>  300.350   0.000  33.14                                        
 225 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GCM 11:10:05  1   1464.53 172.41   5          300.350  33.110  33.11                                        
 226 Lubocki Piotr              1 PL-075-20         GCM 11:10:47  1   1464.40 173.18   2  < 229>  301.350  33.080  33.08                                        
 227 Wenta Mateusz i Rafał      1 PL-076-20         GS- 11:05:52  1   1463.26 173.95   3  < 228>  293.920   0.000  33.05                                        
 228 Wenta Mateusz i Rafał      1 PL-076-20         G M 11:05:54  1   1463.02 174.71   4          293.920  33.020                                               
 229 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:11:01  1   1462.75 175.48   3          301.350  32.980                                               
 230 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         G M 11:11:16  1   1462.67 176.25   3  < 233>  301.700  32.950                                               
 231 Knut Damian                1 PL-076-20         G M 11:10:49  1   1462.52 177.01   6  < 259>  301.010   0.000                                               
 232 Nalepa Józef               1 PL-076-20         G M 11:09:21  1   1462.49 177.78   5          298.860  32.890                                               
 233 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         G M 11:11:18  1   1462.43 178.54   4  < 236>  301.700  32.860                                               
 234 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M 11:12:34  1   1462.33 179.31   3          303.530  32.830                                               
 235 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M 11:09:32  1   1462.21 180.08   4          299.070  32.800                                               
 236 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         G M 11:11:22  1   1461.96 180.84   5          301.700  32.770                                               
 237 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GS- 11:02:43  1   1461.79 181.61  13          289.020   0.000  32.74                                        
 238 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:10:45  1   1459.78 182.38   8  < 240>  300.350   0.000                                               
 239 Sychowski Andrzej          1 PL-057-20         G - 11:10:32  1   1459.52 183.14  11  < 241>  299.980   0.000                                               
 240 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:10:48  1   1459.43 183.91   9  < 245>  300.350   0.000                                               
 241 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M 11:10:41  1   1458.46 184.67  12          299.980   0.000                                               
 242 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM 11:10:13  1   1457.58 185.44  10  < 243>  299.120  32.580  32.58                                        
 243 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M 11:10:18  1   1456.99 186.21  11  < 244>  299.120   0.000                                               
 244 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M 11:10:20  1   1456.75 186.97  12          299.120   0.000                                               
 245 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M 11:11:11  1   1456.71 187.74  10          300.350   0.000                                               
 246 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M 11:09:42  1   1456.47 188.51  11  < 249>  298.140   0.000                                               
 247 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G M 11:06:01  1   1456.35 189.27   9  < 251>  292.750  32.430                                               
 248 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M 11:14:08  1   1456.34 190.04  11  < 255>  304.570   0.000                                               
 249 Koepke Roman               1 PL-058-20         GSM 11:09:47  1   1455.88 190.80  12  < 250>  298.140   0.000  32.37                                        
 250 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M 11:09:49  1   1455.64 191.57  13          298.140   0.000                                               
 251 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         GSM 11:06:11  1   1455.14 192.34  10          292.750   0.000  32.31                                        
 252 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GCM 11:13:48  1   1454.84 193.10  44  < 253>  303.770   0.000  32.28                                        
 253 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:13:49  1   1454.72 193.87  45  < 261>  303.770   0.000                                               
 254 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:10:19  1   1454.63 194.64   9  < 256>  298.660   0.000                                               
 255 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M 11:14:26  1   1454.26 195.40  12  < 257>  304.570   0.000                                               
 256 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M 11:10:32  1   1453.10 196.17  10          298.660   0.000                                               
 257 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M 11:14:37  1   1452.99 196.93  13  < 258>  304.570   0.000                                               
 258 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GSM 11:14:38  1   1452.87 197.70  14          304.570   0.000  32.09                                        
 259 Knut Damian                1 PL-076-20         GSM 11:12:12  1   1452.75 198.47   7          301.010   0.000  32.06                                        
 260 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M 11:12:41  1   1451.83 199.23   9          301.520   0.000                                               
 261 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:14:16  1   1451.59 200.00  46          303.770   0.000                                               
 --------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                                   
 ------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                     
 262 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G M 11:06:43  1   1451.29   0.00  11          292.750   0.000                                               
 263 Papke Jerzy                1 PL-076-20         G M 11:13:24  1   1451.06   0.00   4          302.400   0.000                                               
 264 Papke Jerzy                1 PL-076-20         GSM 11:13:24  1   1451.06   0.00   5          302.400   0.000                                               
 265 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:14:23  1   1450.78   0.00  47          303.770   0.000                                               
 266 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GS- 11:04:16  1   1450.42   0.00  14          289.020   0.000                                               
 267 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-0263-20        G M 11:04:18  1   1450.18   0.00  15          289.020   0.000                                               
 268 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M 11:11:20  1   1449.69   0.00  13          299.120   0.000                                               
 269 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M 11:15:48  1   1449.62   0.00   9          305.580   0.000                                               
 270 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M 11:14:34  1   1449.52   0.00  48          303.770   0.000                                               
 271 Bistram Alojzy             1 PL-059-20         G M 11:11:33  1   1449.43   0.00   4          299.380   0.000                                               
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  5, z dnia 13.09.20 Pasewalk                                                                                                                 
            Sekcja Wejherowo 5z50 [ 4]                                                                                                                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Labuda          Witold          1    47    5    20   198.46  1,519.950                                                                          
              2 Nowacki         Piotr           1    81    5    46   196.74  1,518.850                                                                          
              3 Formella        Andrzej         1    44    5    11   193.87  1,497.150                                                                          
              4 Koepke          Roman           1    49    5    13   192.28  1,490.700                                                                          
              5 Grubba          Edmund          1    42    5     9   186.59  1,507.600                                                                          
              6 Szreder         Andrzej         1    35    5    10   186.34  1,520.600                                                                          
              7 Potrykus Roman  Krzysztof       1    65    5    13   186.27  1,445.100                                                                          
              8 Palubicki       Tadeusz         1    50    5     6   184.61  1,511.950                                                                          
              9 Kwidziński      Zbigniew        1    56    5    12   183.69  1,495.600                                                                          
             10 Sychowski       Andrzej         1    53    5    12   181.60  1,499.900                                                                          
             11 Nalepa          Józef           1    32    5     5   180.64  1,494.300                                                                          
             12 Łaga            Kazimierz       1    37    5    10   180.07  1,493.300                                                                          
             13 Knut            Damian          1    43    5     7   180.02  1,505.050                                                                          
             14 Dawidowski      Piotr           1    27    5     8   179.91  1,527.900                                                                          
             15 Blok T. i       Trepczyk A.     1    59    5    10   179.76  1,463.750                                                                          
             16 Ziętara         Andrzej         1    51    5    14   177.75  1,522.850                                                                          
             17 Baranowski      Janusz          1    46    5    10   174.16  1,501.750                                                                          
             18 Hallmann        Kazimierz       1    14    5     5   173.49  1,501.750                                                                          
             19 Bianga J.       Szymerowski R   1    41    5     5   170.77  1,508.500                                                                          
             20 Lewandowski     Henryk          1    28    4     4   147.91  1,201.200                                                                          
             21 Rogowski        Józef           1    29    4     4   142.31  1,208.280                                                                          
             22 Stobbe          Henryk          1    29    4     4   141.68  1,196.280                                                                          
             23 Bistram         Alojzy          1    39    3     3   112.33    898.140                                                                          
             24 Pobłocki        Krzysztof       1    34    3     3   109.66    910.590                                                                          
             25 Papke           Jerzy           1    23    3     3   106.31    907.200                                                                          
             26 Lubocki         Piotr           1    35    3     3   101.91    904.050                                                                          
             27 Lesner          Marcin          1    30    2     2    77.11    609.680                                                                          
             28 Skrzypkowski    Zbigniew        1    20    2     2    75.08    604.640                                                                          
             29 Nurek           Dariusz         1    54    2     2    73.63    598.000                                                                          
             30 Szenbek         Józef           1    19    1     1    37.20    302.350                                                                          
             31 Wenta Mateusz   i Rafał         1    70    1     4    33.02    293.920                                                                          
             32 Domarus         Władysław       1    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
             33 Żywicki         Bernard         1     9    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Wejherowo 5z50 [ 4]                                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                     
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                     
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                     
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                     
    1    1 Labuda          Witold          1  5  5  5  5  5   25    592.02  5,142.250  47.0                                                                     
    2    2 Nowacki         Piotr           1  5  5  5  5  5   25    588.18  5,135.600  53.8                                                                     
    3    4 Formella        Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    577.04  5,025.200  26.9                                                                     
    4    3 Kwidziński      Zbigniew        1  5  5  5  5  5   25    570.23  5,010.350  34.7                                                                     
    5    5 Ziętara         Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    560.30  5,156.650  27.4                                                                     
    6    6 Szreder         Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    550.65  5,146.700  26.3                                                                     
    7    8 Grubba          Edmund          1  5  5  5  5  5   25    540.57  5,077.750  18.1                                                                     
    8    7 Knut            Damian          1  5  5  5  5  5   25    537.88  5,062.500  20.7                                                                     
    9   10 Baranowski      Janusz          1  5  4  5  5  5   24    512.16  4,878.510  13.9                                                                     
   10   11 Palubicki       Tadeusz         1  5  5  5  3  5   23    523.27  4,633.100  29.9                                                                     
   11   12 Sychowski       Andrzej         1  5  5  5  3  5   23    512.94  4,573.350  19.9                                                                     
   12   13 Dawidowski      Piotr           1  5  4  4  5  5   23    501.38  4,832.360  19.4                                                                     
   13    9 Lubocki         Piotr           1  5  5  5  5  3   23    447.70  4,470.050  16.9                                                                     
   14   15 Koepke          Roman           1  5  5  1  5  5   21    481.61  4,328.500  21.1                                                                     
   15   18 Blok T. i       Trepczyk A.     1  5  5  5  0  5   20    458.52  3,740.400  13.5                                                                     
   16   19 Łaga            Kazimierz       1  0  5  5  5  5   20    450.52  4,326.050  16.0                                                                     
   17   14 Lesner          Marcin          1  2  5  5  5  2   19    399.57  3,822.470  25.8                                                                     
   18   16 Pobłocki        Krzysztof       1  5  5  0  5  3   18    395.47  3,658.690  23.0                                                                     
   19   20 Rogowski        Józef           1  3  3  2  5  4   17    384.23  3,653.590  13.8                                                                     
   20   17 Nurek           Dariusz         1  5  5 --  5  2   17    354.42  3,279.550  15.4                                                                     
   21   22 Potrykus Roman  Krzysztof       1  5  1 --  5  5   16    394.31  3,339.510  20.5                                                                     
   22   23 Bianga J.       Szymerowski R   1  3  0  3  4  5   15    349.42  3,375.260   7.0                                                                     
   23   21 Bistram         Alojzy          1  3  3  1  5  3   15    330.56  3,136.860   7.7                                                                     
   24   26 Hallmann        Kazimierz       1  2  1  1  2  5   11    280.90  2,580.950  15.3                                                                     
   25   25 Papke           Jerzy           1  0  0  4  4  3   11    238.75  2,532.600   9.4                                                                     
   26   27 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  5  4   10    243.59  2,523.780   8.6                                                                     
   27   24 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  5  0  4  1 --   10    175.55  1,640.670  14.7                                                                     
   28   32 Lewandowski     Henryk          1  2  0  1  0  4    7    197.98  1,646.040   3.4                                                                     
   29   34 Nalepa          Józef           1  0  0  0  1  5    6    196.68  1,725.720   3.6                                                                     
   30   28 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  1  2  1  2    6    146.62  1,353.860   5.6                                                                     
   31   29 Szenbek         Józef           1  1  0  2  1  1    5    105.55  1,020.250   4.5                                                                     
   32   31 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  3  0  1    4     85.66    787.480   2.7                                                                     
   33   30 Nowak           Edmund          1  4  0 -- -- --    4     68.32    555.480  16.7                                                                     
   34   33 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0  0    1     17.64    172.850   2.0                                                                     
   35   35 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  5, z dnia 13.09.20 Pasewalk                                                                                                                 
            Sekcja Wejherowo 5 z całości [ 5]                                                                                                                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Nowacki         Piotr           1    81    5    46   198.83  1,518.850                                                                          
              2 Labuda          Witold          1    47    5    20   198.46  1,519.950                                                                          
              3 Potrykus Roman  Krzysztof       1    65    5    13   196.31  1,445.100                                                                          
              4 Formella        Andrzej         1    44    5    11   193.87  1,497.150                                                                          
              5 Kwidziński      Zbigniew        1    56    5    12   193.85  1,495.600                                                                          
              6 Koepke          Roman           1    49    5    13   192.28  1,490.700                                                                          
              7 Blok T. i       Trepczyk A.     1    59    5    10   191.12  1,463.750                                                                          
              8 Sychowski       Andrzej         1    53    5    12   186.67  1,499.900                                                                          
              9 Grubba          Edmund          1    42    5     9   186.59  1,507.600                                                                          
             10 Palubicki       Tadeusz         1    50    5     6   186.58  1,511.950                                                                          
             11 Szreder         Andrzej         1    35    5    10   186.34  1,520.600                                                                          
             12 Nalepa          Józef           1    32    5     5   180.64  1,494.300                                                                          
             13 Łaga            Kazimierz       1    37    5    10   180.07  1,493.300                                                                          
             14 Knut            Damian          1    43    5     7   180.02  1,505.050                                                                          
             15 Ziętara         Andrzej         1    51    5    14   180.00  1,522.850                                                                          
             16 Dawidowski      Piotr           1    27    5     8   179.91  1,527.900                                                                          
             17 Baranowski      Janusz          1    46    5    10   174.16  1,501.750                                                                          
             18 Hallmann        Kazimierz       1    14    5     5   173.49  1,501.750                                                                          
             19 Bianga J.       Szymerowski R   1    41    5     5   170.77  1,508.500                                                                          
             20 Lewandowski     Henryk          1    28    4     4   147.91  1,201.200                                                                          
             21 Rogowski        Józef           1    29    4     4   142.31  1,208.280                                                                          
             22 Stobbe          Henryk          1    29    4     4   141.68  1,196.280                                                                          
             23 Wenta Mateusz   i Rafał         1    70    4     4   135.58  1,175.680                                                                          
             24 Bistram         Alojzy          1    39    3     3   112.33    898.140                                                                          
             25 Pobłocki        Krzysztof       1    34    3     3   109.66    910.590                                                                          
             26 Papke           Jerzy           1    23    3     3   106.31    907.200                                                                          
             27 Lubocki         Piotr           1    35    3     3   101.91    904.050                                                                          
             28 Lesner          Marcin          1    30    2     2    77.11    609.680                                                                          
             29 Skrzypkowski    Zbigniew        1    20    2     2    75.08    604.640                                                                          
             30 Nurek           Dariusz         1    54    2     2    73.63    598.000                                                                          
             31 Szenbek         Józef           1    19    1     1    37.20    302.350                                                                          
             32 Żywicki         Bernard         1     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
             33 Domarus         Władysław       1    14    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Wejherowo 5 z całości [ 5]                                                                                                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                     
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                     
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                     
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                     
    1    1 Nowacki         Piotr           1  5  5  5  5  5   25    595.32  5,135.600  53.8                                                                     
    2    2 Labuda          Witold          1  5  5  5  5  5   25    592.02  5,142.250  47.0                                                                     
    3    3 Kwidziński      Zbigniew        1  5  5  5  5  5   25    582.16  5,010.350  34.7                                                                     
    4    4 Formella        Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    577.04  5,025.200  26.9                                                                     
    5    6 Palubicki       Tadeusz         1  5  5  5  5  5   25    565.69  5,102.000  29.9                                                                     
    6    5 Ziętara         Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    562.55  5,156.650  27.4                                                                     
    7    7 Sychowski       Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    555.02  5,036.950  19.9                                                                     
    8    8 Szreder         Andrzej         1  5  5  5  5  5   25    553.57  5,146.700  26.3                                                                     
    9    9 Knut            Damian          1  5  5  5  5  5   25    541.41  5,062.500  20.7                                                                     
   10   10 Grubba          Edmund          1  5  5  5  5  5   25    540.57  5,077.750  18.1                                                                     
   11   12 Baranowski      Janusz          1  5  4  5  5  5   24    512.16  4,878.510  13.9                                                                     
   12   13 Dawidowski      Piotr           1  5  4  4  5  5   23    501.38  4,832.360  19.4                                                                     
   13   11 Lubocki         Piotr           1  5  5  5  5  3   23    447.70  4,470.050  16.9                                                                     
   14   15 Koepke          Roman           1  5  5  2  5  5   22    499.53  4,496.500  21.1                                                                     
   15   16 Blok T. i       Trepczyk A.     1  5  5  5  1  5   21    490.32  3,965.410  13.5                                                                     
   16   19 Łaga            Kazimierz       1  0  5  5  5  5   20    450.52  4,326.050  16.0                                                                     
   17   14 Lesner          Marcin          1  2  5  5  5  2   19    399.57  3,822.470  25.8                                                                     
   18   17 Pobłocki        Krzysztof       1  5  5  0  5  3   18    395.47  3,658.690  23.0                                                                     
   19   21 Potrykus Roman  Krzysztof       1  5  2 --  5  5   17    425.59  3,497.870  20.5                                                                     
   20   20 Rogowski        Józef           1  3  3  2  5  4   17    384.23  3,653.590  13.8                                                                     
   21   18 Nurek           Dariusz         1  5  5 --  5  2   17    355.61  3,279.550  15.4                                                                     
   22   23 Bianga J.       Szymerowski R   1  3  0  3  4  5   15    349.42  3,375.260   7.0                                                                     
   23   22 Bistram         Alojzy          1  3  3  1  5  3   15    330.56  3,136.860   7.7                                                                     
   24   26 Hallmann        Kazimierz       1  2  1  1  2  5   11    280.90  2,580.950  15.3                                                                     
   25   25 Papke           Jerzy           1  0  0  4  4  3   11    238.75  2,532.600   9.4                                                                     
   26   27 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  5  4   10    243.59  2,523.780   8.6                                                                     
   27   24 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  5  0  4  1 --   10    175.55  1,640.670  14.7                                                                     
   28   28 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  5  0  4    9    225.25  1,998.280   2.7                                                                     
   29   32 Lewandowski     Henryk          1  2  0  1  0  4    7    197.98  1,646.040   3.4                                                                     
   30   34 Nalepa          Józef           1  0  0  0  1  5    6    196.68  1,725.720   3.6                                                                     
   31   29 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  1  2  1  2    6    146.62  1,353.860   5.6                                                                     
   32   30 Szenbek         Józef           1  1  0  2  1  1    5    105.55  1,020.250   4.5                                                                     
   33   31 Nowak           Edmund          1  4  0 -- -- --    4     68.32    555.480  16.7                                                                     
   34   33 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0  0    1     17.64    172.850   2.0                                                                     
   35   35 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Wejherowo GMP [ 6]                                                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                     
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                     
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                     
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                     
    1    1 Nowacki         Piotr           1  0  6  8  8  7   29   1079.75  6,438.070  47.6                                                                     
    2    2 Kwidziński      Zbigniew        1  0  8  5  8  3   24    887.39  4,926.280  22.9                                                                     
    3    3 Labuda          Witold          1  0  5  4  8  7   24    887.34  5,578.270  34.6                                                                     
    4    4 Ziętara         Andrzej         1  0  7  3  4  5   19    681.36  4,210.510  20.5                                                                     
    5    6 Szreder         Andrzej         1  0  2  3  8  5   18    648.52  4,279.350  22.0                                                                     
    6    5 Palubicki       Tadeusz         1  0  8  5  0  3   16    587.71  3,142.130  21.2                                                                     
    7   12 Formella        Andrzej         1  0  2  5  2  6   15    552.20  3,440.670  21.1                                                                     
    8    8 Grubba          Edmund          1  0  5  4  3  3   15    534.53  3,142.860  15.4                                                                     
    9    7 Knut            Damian          1  0  8  2  3  1   14    490.25  2,701.470  18.1                                                                     
   10    9 Koepke          Roman           1  0  6  2  4  2   14    484.08  2,861.960  15.6                                                                     
   11   13 Łaga            Kazimierz       1  0  2  2  5  4   13    462.26  3,019.450  16.0                                                                     
   12   16 Dawidowski      Piotr           1  0  3  2  3  4   12    423.70  2,811.240  15.3                                                                     
   13   10 Lesner          Marcin          1  0  5  0  5  1   11    394.53  2,361.340  24.5                                                                     
   14   17 Sychowski       Andrzej         1  0  3  4  1  3   11    386.69  2,316.000  14.1                                                                     
   15   11 Pobłocki        Krzysztof       1  0  8  0  1  1   10    382.49  1,924.120  16.2                                                                     
   16   21 Potrykus Roman  Krzysztof       1  0  0 --  5  5   10    364.76  2,549.700  12.0                                                                     
   17   18 Blok T. i       Trepczyk A.     1  0  3  4  0  3   10    358.88  2,016.450   9.1                                                                     
   18   14 Lubocki         Piotr           1  0  1  5  3  1   10    334.96  2,025.060  14.0                                                                     
   19   23 Hallmann        Kazimierz       1  0  1  1  2  5    9    322.24  2,305.670  12.5                                                                     
   20   15 Baranowski      Janusz          1  0  2  4  2  1    9    318.05  1,783.030  11.8                                                                     
   21   19 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  6  1    8    272.48  1,858.200   8.6                                                                     
   22   20 Bianga J.       Szymerowski R   1  0  0  2  4  1    7    253.35  1,579.900   5.6                                                                     
   23   24 Papke           Jerzy           1  0  0  1  3  2    6    200.11  1,480.030   9.4                                                                     
   24   26 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  1  2  0  2    5    181.40  1,119.620   5.6                                                                     
   25   22 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  0  0  4  1 --    5    174.08    932.170   7.4                                                                     
   26   25 Rogowski        Józef           1  0  1  0  2  1    4    149.13    941.520  11.7                                                                     
   27   28 Szenbek         Józef           1  0  0  2  1  1    4    136.54    880.570   3.6                                                                     
   28   34 Lewandowski     Henryk          1  0  0  0  0  3    3    111.94    900.900   2.5                                                                     
   29   32 Nalepa          Józef           1  0  0  0  0  3    3    110.43    896.580   3.6                                                                     
   30   27 Nurek           Dariusz         1  0  2 --  1  0    3     99.88    568.680   9.5                                                                     
   31   30 Bistram         Alojzy          1  0  0  0  1  1    2     73.14    530.440   6.1                                                                     
   32   29 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  1  0  1    2     68.61    458.440   2.7                                                                     
   33   31 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0  0    1     35.28    172.850   2.0                                                                     
   34   33 Nowak           Edmund          1  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   35   35 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     

 
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                          
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Pasewalk z dnia 13.09.20                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:30:37.7 N 14:01:04.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  294.993 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   33                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1778                           
      5.Ilość konkursów.......................:  356                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1641.19                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1452.40                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,43,46                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,06,40                         
     10.Czas trwania konkursu.................:22 min. 54 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sekcja Centrum 5z50 [ 7]                                          
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │           076           │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 4  │ Sekcja Centrum          │   33   │ 1778   │  356  │20.02│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   33   │ 1778   │  356  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                       z lotu Pasewalk, w dniu 13.09.20                                                                                         
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                       
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │07│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                       
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                       
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                       
   1 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GS- 10:43:46  1   1641.19   0.56  87- 26-  5  293.390   0.000  40.00                                        
   2 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GS- 10:47:15  1   1608.78   1.12  77- 19-  5  293.200   0.000  39.98                                        
   3 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 10:47:16  1   1608.63   1.69   2  <   8>  293.200  39.950                                               
   4 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 10:47:59  1   1603.37   2.25   2  <  18>  293.390  39.930                                               
   5 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GCM 10:51:46  1   1602.80   2.81  65- 21-  5  299.350  39.910  39.91                                        
   6 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:45:14  1   1598.65   3.37  47- 22-  5  288.130  39.890                                               
   7 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 10:49:07  1   1590.84   3.94  58- 18-  5  292.900  39.860                                               
   8 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 10:49:59  1   1585.01   4.50   3  <   9>  293.200  39.840                                               
   9 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GSM 10:50:00  1   1584.87   5.06   4  <  64>  293.200  39.820  39.82                                        
  10 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GSM 10:52:05  1   1584.75   5.62  42- 15-  5  296.480  39.800  39.80                                        
  11 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GS- 10:54:21  1   1580.94   6.19   2  <  17>  299.350   0.000  39.77                                        
  12 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM 10:47:28  1   1579.08   6.75   2  <  28>  288.130  39.750  39.75                                        
  13 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G - 10:50:11  1   1578.11   7.31  76- 15-  5  292.240   0.000                                               
  14 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 10:50:59  1   1577.83   7.87  67- 21-  5  293.450   0.000                                               
  15 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 10:53:31  1   1577.31   8.44  95- 22-  5  297.350   0.000                                               
  16 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         G - 10:52:00  1   1575.40   9.00  44-  7-  3  294.600   0.000                                               
  17 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GCM 10:55:42  1   1569.74   9.56   3  <  31>  299.350  39.640  39.64                                        
  18 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 10:51:56  1   1569.49  10.12   3  <  60>  293.390   0.000                                               
  19 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M 10:55:21  1   1567.27  10.69  62- 13-  5  298.330  39.590                                               
  20 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GS- 10:53:25  1   1557.45  11.25   2  <  29>  293.450   0.000  39.57                                        
  21 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GCM 10:56:20  1   1554.09  11.81   2  <  21>  297.350  39.550  39.55                                        
  21 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 10:56:20  1   1554.09  11.81   3  <  30>  297.350   0.000                                               
  23 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GS- 10:55:32  1   1551.96  12.94  58- 15-  5  295.700   0.000  39.50                                        
  24 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 10:56:43  1   1549.68  13.50 107- 35-  5  297.100   0.000                                               
  25 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 10:56:45  1   1549.41  14.06   2  <  42>  297.100  39.460                                               
  26 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 10:56:22  1   1549.28  14.62   2  <  61>  296.480  39.440                                               
  27 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 10:53:05  1   1548.89  15.19  71- 12-  5  291.320   0.000                                               
  28 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:51:02  1   1548.81  15.75   3  <  37>  288.130  39.390                                               
  29 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 10:55:00  1   1544.47  16.31   3  <  38>  293.450  39.370                                               
  30 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GSM 10:57:43  1   1542.94  16.87   4  <  49>  297.350  39.350  39.35                                        
  31 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 10:59:01  1   1542.91  17.44   4  <  32>  299.350   0.000                                               
  32 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 10:59:13  1   1541.32  18.00   5  <  35>  299.350  39.300                                               
  33 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M 10:56:56  1   1541.16  18.56 122- 17-  5  295.800  39.280                                               
  33 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        GS- 10:56:56  1   1541.16  18.56   2  <  36>  295.800   0.000  39.28                                        
  35 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GSM 10:59:15  1   1541.06  19.69   6  <  74>  299.350  39.230  39.23                                        
  36 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         GSM 10:57:01  1   1540.49  20.25   3  <  53>  295.800  39.210  39.21                                        
  37 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:52:13  1   1539.02  20.81   4  <  39>  288.130  39.190                                               
  38 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 10:55:41  1   1538.94  21.37   4  <  40>  293.450  39.170                                               
  39 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:52:14  1   1538.88  21.93   5  <  41>  288.130  39.140                                               
  40 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 10:55:44  1   1538.54  22.50   5  <  47>  293.450  39.120                                               
  41 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:52:17  1   1538.47  23.06   6  <  52>  288.130   0.000                                               
  42 Langa Zenon                4 PL-076-20         GSM 10:58:07  1   1538.45  23.62   3  <  43>  297.100  39.080  39.08                                        
  43 Langa Zenon                4 PL-076-20         GCM 10:58:08  1   1538.32  24.18   4  <  44>  297.100  39.050  39.05                                        
  44 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS- 10:58:09  1   1538.18  24.75   5  <  45>  297.100   0.000  39.03                                        
  45 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 10:58:10  1   1538.05  25.31   6  <  45>  297.100   0.000                                               
  45 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 10:58:10  1   1538.05  25.31   7  <  48>  297.100   0.000                                               
  47 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM 10:55:49  1   1537.86  26.43   6  <  50>  293.450  38.960  38.96                                        
  48 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 10:58:12  1   1537.79  27.00   8  <  51>  297.100   0.000                                               
  49 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 10:58:25  1   1537.36  27.56   5  < 101>  297.350  38.920                                               
  50 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM 10:55:53  1   1537.33  28.12   7  <  54>  293.450  38.900  38.90                                        
  51 Langa Zenon                4 PL-076-20         GSM 10:58:17  1   1537.12  28.68   9  <  65>  297.100  38.870  38.87                                        
  52 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-060-20         G M 10:52:28  1   1536.97  29.25   7  <  63>  288.130   0.000                                               
  53 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G - 10:57:28  1   1536.89  29.81   4  <  66>  295.800   0.000                                               
  54 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 10:55:59  1   1536.52  30.37   8  <  55>  293.450   0.000                                               
  55 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 10:56:01  1   1536.25  30.93   9  <  58>  293.450   0.000                                               
  56 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G - 10:55:44  1   1535.65  31.50   2  <  57>  292.900   0.000                                               
  57 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G - 10:55:45  1   1535.52  32.06   3  <  59>  292.900   0.000                                               
  58 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 10:56:08  1   1535.32  32.62  10  <  71>  293.450   0.000                                               
  59 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 10:55:47  1   1535.25  33.18   4  <  96>  292.900  38.690                                               
  60 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 10:56:10  1   1534.73  33.75   4  <  62>  293.390  38.670                                               
  61 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        G M 10:58:16  1   1534.05  34.31   3  <  88>  296.480  38.650                                               
  62 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 10:56:17  1   1533.80  34.87   5  <  69>  293.390  38.630                                               
  63 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:52:53  1   1533.56  35.43   8  < 102>  288.130   0.000                                               
  64 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 10:56:12  1   1533.47  36.00   5  <  83>  293.200   0.000                                               
  65 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 10:58:48  1   1533.02  36.56  10  < 110>  297.100   0.000                                               
  66 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M 10:58:04  1   1532.11  37.12   5  < 152>  295.800  38.540                                               
  67 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G - 10:58:14  1   1531.62  37.68  64- 19-  5  295.960   0.000                                               
  67 Szojer Łukasz              4 DV-04953-20       G M 10:58:14  1   1531.62  37.68   2  <  81>  295.960  38.510                                               
  69 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GSM 10:56:34  1   1531.53  38.81   6  <  70>  293.390  38.470  38.47                                        
  70 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 10:56:36  1   1531.26  39.37   7  <  87>  293.390  38.450                                               
  71 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 10:56:47  1   1530.11  39.93  11  <  94>  293.450   0.000                                               
  72 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GS- 11:00:40  1   1530.00  40.49  69- 10-  5  299.370   0.000  38.40                                        
  73 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 10:56:26  1   1529.04  41.06  64- 10-  5  292.710  38.380                                               
  74 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:00:57  1   1527.69  41.62   7  <  75>  299.350   0.000                                               
  75 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:00:58  1   1527.56  42.18   8  <  80>  299.350  38.330                                               
  76 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GSM 10:55:48  1   1526.83  42.74   2  <  77>  291.320  38.310  38.31                                        
  77 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M 10:55:49  1   1526.70  43.31   3  <  78>  291.320  38.290                                               
  78 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GSM 10:55:53  1   1526.17  43.87   4  <  79>  291.320  38.260  38.26                                        
  79 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 10:55:54  1   1526.04  44.43   5  < 120>  291.320   0.000                                               
  80 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:01:13  1   1525.61  44.99   9  <  84>  299.350   0.000                                               
  81 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 10:59:03  1   1525.17  45.56   3  <  89>  295.960  38.200                                               
  82 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         G M 10:58:14  1   1524.58  46.12   2  <  99>  294.600  38.170                                               
  83 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GSM 10:57:23  1   1524.04  46.68   6  <  90>  293.200  38.150  38.15                                        
  84 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:01:27  1   1523.80  47.24  10  < 106>  299.350   0.000                                               
  85 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GCM 10:56:06  1   1523.44  47.81  53- 10-  5  291.130  38.110  38.11                                        
  86 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M 10:56:15  1   1522.25  48.37   2  < 121>  291.130  38.080                                               
  87 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 10:57:48  1   1521.73  48.93   8  < 131>  293.390   0.000                                               
  88 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 10:59:51  1   1521.58  49.49   4  < 147>  296.480  38.040                                               
  89 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GCM 10:59:47  1   1519.43  50.06   4  < 165>  295.960  38.020  38.02                                        
  90 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 10:58:04  1   1518.65  50.62   7  <  91>  293.200  37.990                                               
  91 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GS- 10:58:06  1   1518.38  51.18   8  < 164>  293.200   0.000  37.97                                        
  92 Benkowski Jan              4 PL-076-20         GCM 11:01:34  1   1517.70  51.74   2  <  93>  298.330  37.950  37.95                                        
  93 Benkowski Jan              4 PL-076-20         GSM 11:01:38  1   1517.19  52.31   3  < 112>  298.330  37.930  37.93                                        
  94 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GCM 10:58:26  1   1517.06  52.87  12  <  94>  293.450   0.000  37.90                                        
  94 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM 10:58:26  1   1517.06  52.87  13  < 173>  293.450   0.000  37.90                                        
  96 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GCM 10:58:07  1   1516.70  53.99   5  <  97>  292.900  37.860  37.86                                        
  97 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 10:58:09  1   1516.44  54.56   6  < 111>  292.900  37.840                                               
  98 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G - 11:00:41  1   1516.43  55.12  83-  6-  3  296.740   0.000                                               
  99 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         G - 11:01:59  1   1515.56  55.68  36-  4-  3  298.540   0.000                                               
  99 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         GSM 10:59:23  1   1515.56  55.68   3  < 136>  294.600  37.790  37.79                                        
 101 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GCM 11:01:15  1   1515.16  56.81   6  < 114>  297.350  37.750  37.75                                        
 102 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:55:10  1   1515.15  57.37   9  < 160>  288.130   0.000                                               
 103 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 10:57:57  1   1514.59  57.93   2  < 103>  292.240  37.700                                               
 103 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 10:57:57  1   1514.59  57.93   3  < 107>  292.240  37.700                                               
 105 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GCM 11:02:09  1   1514.28  59.06   2  < 133>  298.540  37.660  37.66                                        
 106 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GS- 11:02:47  1   1513.53  59.62  11  < 113>  299.350   0.000  37.63                                        
 107 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 10:58:06  1   1513.41  60.18   4  < 108>  292.240  37.610                                               
 108 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G - 10:58:07  1   1513.28  60.74   5  < 146>  292.240   0.000                                               
 109 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M 11:01:06  1   1513.21  61.30   2  < 191>  296.740  37.570                                               
 110 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:01:21  1   1513.11  61.87  11  < 139>  297.100   0.000                                               
 111 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 10:58:35  1   1513.04  62.43   7  < 138>  292.900  37.520                                               
 112 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M 11:02:11  1   1512.96  62.99   4  < 134>  298.330  37.500                                               
 113 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:02:53  1   1512.76  63.55  12  < 118>  299.350   0.000                                               
 114 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:01:35  1   1512.59  64.12   7  < 116>  297.350  37.450                                               
 115 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         GCM 10:58:11  1   1512.55  64.68  34-  7-  5  292.200  37.430  37.43                                        
 116 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:01:38  1   1512.21  65.24   8  < 145>  297.350   0.000                                               
 117 Darga Sławomir             4 PL-075-20         G M 11:01:57  1   1512.06  65.80  27-  1-  1  297.800  37.390                                               
 118 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:02:59  1   1512.00  66.37  13  < 129>  299.350   0.000                                               
 119 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         G M 10:58:18  1   1511.64  66.93   2  < 220>  292.200  37.340                                               
 120 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M 10:57:46  1   1511.26  67.49   6  < 123>  291.320  37.320                                               
 121 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M 10:57:41  1   1510.93  68.05   3  < 156>  291.130  37.300                                               
 122 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:03:15  1   1510.06  68.62   2  < 125>  299.370  37.270                                               
 123 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 10:57:59  1   1509.56  69.18   7  < 150>  291.320   0.000                                               
 124 Langa Kamil                4 PL-076-20         G M 10:58:51  1   1506.94  69.74  19-  2-  2  292.120  37.230                                               
 125 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GSM 11:03:41  1   1506.77  70.30   3  < 125>  299.370  37.210  37.21                                        
 125 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:03:41  1   1506.77  70.30   4  < 127>  299.370  37.210                                               
 127 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:03:42  1   1506.64  71.43   5  < 128>  299.370  37.160                                               
 128 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G - 11:03:43  1   1506.52  71.99   6  < 130>  299.370   0.000                                               
 129 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GCM 11:03:44  1   1506.29  72.55  14  < 132>  299.350   0.000  37.12                                        
 130 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:03:45  1   1506.26  73.12   7  < 234>  299.370  37.090                                               
 131 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GCM 10:59:51  1   1505.72  73.68   9  < 135>  293.390   0.000  37.07                                        
 132 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:03:49  1   1505.66  74.24  15  < 158>  299.350   0.000                                               
 133 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GSM 11:03:21  1   1505.12  74.80   3  < 302>  298.540  37.030  37.03                                        
 134 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G - 11:03:14  1   1504.94  75.37   5  < 159>  298.330   0.000                                               
 135 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 10:59:58  1   1504.82  75.93  10  < 137>  293.390   0.000                                               
 136 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         GCM 11:00:47  1   1504.73  76.49   4  < 149>  294.600  36.960  36.96                                        
 137 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:00:00  1   1504.56  77.05  11  < 176>  293.390   0.000                                               
 138 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GSM 10:59:47  1   1503.72  77.62   8  < 187>  292.900   0.000  36.91                                        
 139 Langa Zenon                4 PL-076-20         GCM 11:02:38  1   1503.29  78.18  12  < 140>  297.100  36.890  36.89                                        
 140 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:02:45  1   1502.40  78.74  13  < 141>  297.100   0.000                                               
 141 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:02:46  1   1502.28  79.30  14  < 142>  297.100   0.000                                               
 142 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:02:49  1   1501.90  79.87  15  < 143>  297.100   0.000                                               
 143 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:02:54  1   1501.26  80.43  16  < 163>  297.100   0.000                                               
 144 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         G M 10:57:21  1   1500.55  80.99  24-  6-  5  288.630  36.780                                               
 145 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:03:13  1   1500.13  81.55   9  < 166>  297.350   0.000                                               
 146 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM 10:59:51  1   1499.82  82.11   6  < 148>  292.240  36.730  36.73                                        
 147 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 11:02:42  1   1499.65  82.68   5  < 177>  296.480  36.710                                               
 148 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 11:00:02  1   1498.41  83.24   7  < 211>  292.240  36.690                                               
 149 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         G - 11:01:57  1   1495.81  83.80   5  < 169>  294.600   0.000                                               
 150 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 10:59:47  1   1495.61  84.36   8  < 246>  291.320   0.000                                               
 151 Skrzypkowski Florian       4 PL-076-20         GSM 11:01:01  1   1495.54  84.93  25-  2-  2  293.150  36.620  36.62                                        
 152 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        GS- 11:03:01  1   1493.81  85.49   6  < 174>  295.800   0.000  36.60                                        
 152 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GS- 11:02:57  1   1493.81  85.49   2  < 154>  295.700   0.000  36.60                                        
 154 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:03:01  1   1493.31  86.61   3  < 155>  295.700  36.550                                               
 155 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G - 11:03:03  1   1493.06  87.18   4  < 157>  295.700   0.000                                               
 156 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M 11:00:00  1   1492.97  87.74   4  < 253>  291.130  36.510                                               
 157 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM 11:03:09  1   1492.30  88.30   5  < 161>  295.700  36.480  36.48                                        
 158 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:05:38  1   1492.03  88.86  16  < 205>  299.350   0.000                                               
 159 Benkowski Jan              4 PL-076-20         GS- 11:05:01  1   1491.53  89.43   6  < 171>  298.330   0.000  36.44                                        
 160 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GCM 10:58:11  1   1491.49  89.99  10  < 204>  288.130   0.000  36.42                                        
 161 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM 11:03:20  1   1490.92  90.55   6  < 162>  295.700  36.390  36.39                                        
 162 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:03:22  1   1490.67  91.11   7  < 207>  295.700  36.370                                               
 163 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 11:04:21  1   1490.34  91.68  17  < 175>  297.100   0.000                                               
 164 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GSM 11:01:45  1   1490.22  92.24   9  < 181>  293.200   0.000  36.33                                        
 165 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G - 11:03:41  1   1489.61  92.80   5  < 184>  295.960   0.000                                               
 166 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:04:40  1   1489.23  93.36  10  < 167>  297.350   0.000                                               
 167 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:04:42  1   1488.98  93.93  11  < 168>  297.350   0.000                                               
 168 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:04:44  1   1488.74  94.49  12  < 170>  297.350   0.000                                               
 169 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         GS- 11:02:55  1   1488.51  95.05   6  < 275>  294.600   0.000  36.21                                        
 170 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GS- 11:04:46  1   1488.49  95.61  13  < 172>  297.350   0.000  36.19                                        
 171 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G - 11:05:29  1   1488.05  96.18   7  < 217>  298.330   0.000                                               
 172 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:04:53  1   1487.62  96.74  14  < 193>  297.350   0.000                                               
 173 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 11:02:17  1   1487.46  97.30  14  < 185>  293.450   0.000                                               
 174 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G - 11:03:53  1   1487.30  97.86   7  < 209>  295.800   0.000                                               
 175 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:04:47  1   1487.11  98.43  18  < 224>  297.100   0.000                                               
 176 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GSM 11:02:18  1   1487.03  98.99  12  < 200>  293.390   0.000  36.06                                        
 177 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        G M 11:04:35  1   1485.50  99.55   6  < 178>  296.480   0.000                                               
 178 Hallmann Piotr             4 PL-041-20         G M 11:04:36  1   1485.37 100.11   7  < 179>  296.480   0.000                                               
 179 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 11:04:37  1   1485.25 100.67   8  < 180>  296.480   0.000                                               
 180 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 11:04:41  1   1484.75 101.24   9  < 313>  296.480   0.000                                               
 181 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 11:02:30  1   1484.56 101.80  10  < 182>  293.200   0.000                                               
 182 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 11:02:31  1   1484.43 102.36  11  < 183>  293.200   0.000                                               
 183 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 11:02:35  1   1483.93 102.92  12  < 189>  293.200   0.000                                               
 184 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G - 11:04:28  1   1483.76 103.49   6  < 188>  295.960   0.000                                               
 185 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 11:02:47  1   1483.69 104.05  15  < 185>  293.450   0.000                                               
 185 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 11:02:47  1   1483.69 104.05  16  < 268>  293.450   0.000                                               
 187 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 11:02:25  1   1483.66 105.17   9  < 190>  292.900   0.000                                               
 188 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:04:29  1   1483.63 105.74   7  < 203>  295.960  35.790                                               
 189 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:02:38  1   1483.56 106.30  13  < 198>  293.200   0.000                                               
 190 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GS- 11:02:26  1   1483.54 106.86  10  < 192>  292.900   0.000  35.74                                        
 191 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M 11:05:04  1   1483.21 107.42   3  < 257>  296.740  35.720                                               
 192 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 11:02:29  1   1483.16 107.99  11  < 196>  292.900   0.000                                               
 193 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:05:30  1   1483.04 108.55  15  < 193>  297.350   0.000                                               
 193 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M 11:05:30  1   1483.04 108.55  16  < 195>  297.350   0.000                                               
 195 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:05:31  1   1482.92 109.67  17  < 214>  297.350   0.000                                               
 196 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GCM 11:02:31  1   1482.91 110.24  12  < 196>  292.900   0.000  35.61                                        
 196 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 11:02:31  1   1482.91 110.24  13  < 199>  292.900   0.000                                               
 198 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:02:44  1   1482.81 111.36  14  < 201>  293.200   0.000                                               
 199 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 11:02:32  1   1482.79 111.92  14  < 250>  292.900   0.000                                               
 200 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:02:54  1   1482.52 112.49  13  < 273>  293.390   0.000                                               
 201 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:02:48  1   1482.31 113.05  15  < 201>  293.200   0.000                                               
 201 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:02:48  1   1482.31 113.05  16  < 346>  293.200   0.000                                               
 203 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:04:42  1   1482.02 114.17   8  < 252>  295.960  35.450                                               
 204 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:59:26  1   1481.90 114.74  11  < 208>  288.130   0.000                                               
 205 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:07:08  1   1480.95 115.30  17  < 210>  299.350   0.000                                               
 206 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 11:02:40  1   1480.83 115.86   2  < 248>  292.710  35.380                                               
 207 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:04:42  1   1480.72 116.42   8  < 259>  295.700  35.360                                               
 208 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 10:59:39  1   1480.25 116.99  12  < 239>  288.130   0.000                                               
 209 Góral Zbigniew             4 PL-0370-20        G - 11:04:54  1   1479.74 117.55   8  < 212>  295.800   0.000                                               
 210 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:07:18  1   1479.73 118.11  18  < 323>  299.350   0.000                                               
 211 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 11:02:31  1   1479.57 118.67   8  < 216>  292.240   0.000                                               
 212 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M 11:04:56  1   1479.49 119.24   9  < 212>  295.800  35.250                                               
 212 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G - 11:04:56  1   1479.49 119.24  10  < 284>  295.800   0.000                                               
 214 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:06:01  1   1479.23 120.36  18  < 278>  297.350   0.000                                               
 215 Langa Kamil                4 PL-076-20         GSM 11:02:31  1   1478.96 120.92   2          292.120  35.180  35.18                                        
 216 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM 11:02:37  1   1478.82 121.48   9  < 218>  292.240   0.000  35.15                                        
 217 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G - 11:06:46  1   1478.59 122.05   8  < 220>  298.330   0.000                                               
 218 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M 11:02:39  1   1478.57 122.61  10  < 219>  292.240   0.000                                               
 219 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G - 11:02:41  1   1478.32 123.17  11  < 255>  292.240   0.000                                               
 220 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M 11:06:56  1   1477.37 123.73   9  < 220>  298.330  35.060                                               
 220 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M 11:06:56  1   1477.37 123.73  10  < 236>  298.330   0.000                                               
 220 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         G M 11:02:47  1   1477.37 123.73   3  < 223>  292.200  35.060                                               
 223 Rowiński Zbigniew          4 PL-072-20         GSM 11:02:49  1   1477.13 125.42   4  < 226>  292.200  35.000  35.00                                        
 224 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M 11:06:12  1   1476.64 125.98  19  < 225>  297.100   0.000                                               
 225 Langa Zenon                4 PL-076-20         GSM 11:06:13  1   1476.52 126.55  20  < 227>  297.100   0.000  34.95                                        
 226 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         G M 11:02:54  1   1476.50 127.11   5  < 247>  292.200  34.930                                               
 227 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 11:06:14  1   1476.40 127.67  21  < 228>  297.100   0.000                                               
 228 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:06:15  1   1476.27 128.23  22  < 228>  297.100   0.000                                               
 228 Langa Zenon                4 PL-059-20         G - 11:06:15  1   1476.27 128.23  23  < 228>  297.100   0.000                                               
 228 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:06:15  1   1476.27 128.23  24  < 231>  297.100   0.000                                               
 231 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:06:16  1   1476.15 129.92  25  < 231>  297.100   0.000                                               
 231 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 11:06:16  1   1476.15 129.92  26  < 233>  297.100   0.000                                               
 233 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M 11:06:17  1   1476.03 131.05  27  < 235>  297.100   0.000                                               
 234 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:07:50  1   1475.94 131.61   8  < 237>  299.370   0.000                                               
 235 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:06:18  1   1475.91 132.17  28  < 332>  297.100   0.000                                               
 236 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M 11:07:09  1   1475.79 132.73  11  < 326>  298.330   0.000                                               
 237 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GSM 11:07:53  1   1475.58 133.30   9  < 238>  299.370   0.000  34.68                                        
 238 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G - 11:07:57  1   1475.09 133.86  10          299.370   0.000                                               
 239 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM 11:00:21  1   1474.94 134.42  13  < 240>  288.130   0.000  34.64                                        
 240 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:00:22  1   1474.82 134.98  14  < 241>  288.130   0.000                                               
 241 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:00:29  1   1473.94 135.55  15  < 242>  288.130   0.000                                               
 242 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:00:34  1   1473.31 136.11  16  < 243>  288.130   0.000                                               
 243 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:00:35  1   1473.18 136.67  17  < 245>  288.130   0.000                                               
 244 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GSM 11:00:56  1   1473.10 137.23   2  < 264>  288.630  34.520  34.52                                        
 245 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM 11:00:38  1   1472.81 137.80  18  < 256>  288.130   0.000  34.50                                        
 246 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 11:02:48  1   1472.80 138.36   9  < 254>  291.320   0.000                                               
 247 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         GCM 11:03:25  1   1472.66 138.92   6  < 355>  292.200   0.000  34.46                                        
 248 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 11:03:46  1   1472.63 139.48   3  < 249>  292.710  34.430                                               
 249 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GS- 11:03:47  1   1472.51 140.04   4  < 251>  292.710   0.000  34.41                                        
 250 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M 11:03:56  1   1472.35 140.61  15  < 322>  292.900   0.000                                               
 251 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GSM 11:03:52  1   1471.89 141.17   5  < 328>  292.710  34.370  34.37                                        
 252 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GCM 11:06:06  1   1471.71 141.73   9  < 265>  295.960   0.000  34.34                                        
 253 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GS- 11:02:54  1   1471.10 142.29   5  < 259>  291.130   0.000  34.32                                        
 254 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G - 11:03:16  1   1469.33 142.86  10  < 295>  291.320   0.000                                               
 255 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G - 11:03:55  1   1469.16 143.42  12  < 341>  292.240   0.000                                               
 256 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM 11:01:09  1   1468.93 143.98  19  < 281>  288.130   0.000  34.25                                        
 257 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G - 11:07:09  1   1467.92 144.54   4  < 258>  296.740   0.000                                               
 258 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M 11:07:15  1   1467.19 145.11   5  < 292>  296.740  34.210                                               
 259 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GSM 11:03:29  1   1466.77 145.67   6  < 294>  291.130  34.190  34.19                                        
 259 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:06:36  1   1466.77 145.67   9  < 259>  295.700   0.000                                               
 259 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:06:36  1   1466.77 145.67  10  < 259>  295.700   0.000                                               
 259 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:06:36  1   1466.77 145.67  11  < 271>  295.700   0.000                                               
 263 Skrzypkowski Florian       4 PL-076-20         GSM 11:04:52  1   1466.73 147.92   2          293.150  34.100  34.10                                        
 264 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         G M 11:01:49  1   1466.49 148.48   3  < 267>  288.630  34.070                                               
 265 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:06:49  1   1466.48 149.04  10  < 266>  295.960   0.000                                               
 266 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:06:51  1   1466.24 149.61  11  < 276>  295.960   0.000                                               
 267 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GSM 11:01:52  1   1466.12 150.17   4  < 290>  288.630  34.010  34.01                                        
 268 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 11:05:11  1   1465.91 150.73  17  < 269>  293.450   0.000                                               
 269 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G - 11:05:13  1   1465.66 151.29  18  < 270>  293.450   0.000                                               
 270 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 11:05:14  1   1465.54 151.86  19  < 296>  293.450   0.000                                               
 271 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:06:48  1   1465.31 152.42  12  < 272>  295.700   0.000                                               
 272 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM 11:06:49  1   1465.19 152.98  13  < 274>  295.700   0.000  33.89                                        
 273 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:05:15  1   1465.12 153.54  14  < 277>  293.390   0.000                                               
 274 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M 11:06:51  1   1464.95 154.11  14  < 312>  295.700   0.000                                               
 275 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         G - 11:06:06  1   1464.94 154.67   7          294.600   0.000                                               
 276 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM 11:07:04  1   1464.67 155.23  12  < 288>  295.960   0.000  33.80                                        
 277 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:05:20  1   1464.51 155.79  15  < 280>  293.390   0.000                                               
 278 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:08:03  1   1464.42 156.36  19  < 279>  297.350   0.000                                               
 279 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GS- 11:08:04  1   1464.30 156.92  20  < 282>  297.350   0.000  33.74                                        
 280 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:05:22  1   1464.27 157.48  16  < 283>  293.390   0.000                                               
 281 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:01:48  1   1464.08 158.04  20  < 325>  288.130   0.000                                               
 282 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:08:06  1   1464.06 158.61  21  < 291>  297.350   0.000                                               
 283 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:05:24  1   1464.02 159.17  17  < 285>  293.390   0.000                                               
 284 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G - 11:07:03  1   1463.99 159.73  11  < 286>  295.800   0.000                                               
 285 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:05:26  1   1463.78 160.29  18  < 287>  293.390   0.000                                               
 286 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M 11:07:06  1   1463.63 160.85  12  < 297>  295.800  33.580                                               
 287 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GSM 11:05:28  1   1463.54 161.42  19  < 289>  293.390   0.000  33.55                                        
 288 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:07:17  1   1463.10 161.98  13  < 303>  295.960   0.000                                               
 289 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:05:34  1   1462.81 162.54  20  < 297>  293.390   0.000                                               
 290 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         G M 11:02:19  1   1462.78 163.10   5  < 299>  288.630  33.490                                               
 291 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:08:26  1   1461.66 163.67  22          297.350   0.000                                               
 292 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GS- 11:08:02  1   1461.53 164.23   6          296.740   0.000  33.44                                        
 293 Damps Leszek               4 PL-076-20         GSM 11:05:09  1   1461.35 164.79  59-  1-  1  292.490  33.420  33.42                                        
 294 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G - 11:04:14  1   1461.25 165.35   7  < 348>  291.130   0.000                                               
 295 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M 11:04:23  1   1461.11 165.92  11  < 311>  291.320  33.370                                               
 296 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 11:05:52  1   1460.92 166.48  20  < 304>  293.450   0.000                                               
 297 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         GSM 11:07:29  1   1460.86 167.04  13  < 307>  295.800   0.000  33.33                                        
 297 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:05:50  1   1460.86 167.04  21  < 300>  293.390   0.000                                               
 299 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GCM 11:02:35  1   1460.80 168.17   6          288.630   0.000  33.28                                        
 300 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GSM 11:05:51  1   1460.74 168.73  22  < 301>  293.390   0.000  33.26                                        
 301 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:05:52  1   1460.62 169.29  23  < 305>  293.390   0.000                                               
 302 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         G M 11:09:24  1   1460.57 169.85   4          298.540  33.220                                               
 303 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:07:39  1   1460.45 170.42  14  < 306>  295.960   0.000                                               
 304 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M 11:05:56  1   1460.44 170.98  21          293.450   0.000                                               
 305 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GSM 11:05:54  1   1460.38 171.54  24  < 316>  293.390   0.000  33.15                                        
 306 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:07:40  1   1460.33 172.10  15  < 308>  295.960   0.000                                               
 307 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G - 11:07:38  1   1459.78 172.67  14  < 310>  295.800   0.000                                               
 308 Szojer Łukasz              4 DV-04953-20       G M 11:07:45  1   1459.73 173.23  16  < 308>  295.960   0.000                                               
 308 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M 11:07:45  1   1459.73 173.23  17  < 317>  295.960   0.000                                               
 310 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G - 11:07:40  1   1459.54 174.35  15  < 318>  295.800   0.000                                               
 311 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GSM 11:04:36  1   1459.52 174.92  12          291.320   0.000  33.01                                        
 312 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GCM 11:07:37  1   1459.41 175.48  15          295.700   0.000  32.99                                        
 313 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 11:08:10  1   1459.30 176.04  10  < 314>  296.480   0.000                                               
 314 Hallmann Piotr             4 PL-041-20         G M 11:08:11  1   1459.18 176.60  11  < 314>  296.480   0.000                                               
 314 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GSM 11:08:11  1   1459.18 176.60  12  < 319>  296.480   0.000  32.95                                        
 316 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G - 11:06:04  1   1459.17 177.73  25  < 321>  293.390   0.000                                               
 317 Szojer Łukasz              4 DV-08762-20       G M 11:07:50  1   1459.13 178.29  18  < 343>  295.960   0.000                                               
 318 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G - 11:07:45  1   1458.94 178.85  16  < 319>  295.800   0.000                                               
 319 Góral Zbigniew             4 PL-063-20         G - 11:07:46  1   1458.82 179.42  17          295.800   0.000                                               
 319 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GSM 11:08:14  1   1458.82 179.42  13  < 352>  296.480   0.000  32.83                                        
 321 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M 11:06:07  1   1458.81 180.54  26          293.390   0.000                                               
 322 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G - 11:05:49  1   1458.54 181.10  16  < 324>  292.900   0.000                                               
 323 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:10:15  1   1458.47 181.66  19  < 344>  299.350   0.000                                               
 324 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GSM 11:05:51  1   1458.30 182.23  17  < 356>  292.900   0.000  32.72                                        
 325 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM 11:02:36  1   1458.15 182.79  21  < 327>  288.130   0.000  32.70                                        
 326 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G - 11:09:37  1   1458.00 183.35  12  < 340>  298.330   0.000                                               
 327 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M 11:02:38  1   1457.90 183.91  22          288.130   0.000                                               
 328 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 11:05:54  1   1456.99 184.48   6  < 328>  292.710  32.630                                               
 328 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GSM 11:05:54  1   1456.99 184.48   7  < 330>  292.710   0.000  32.63                                        
 330 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 11:05:56  1   1456.75 185.60   8  < 330>  292.710   0.000                                               
 330 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G - 11:05:56  1   1456.75 185.60   9  < 335>  292.710   0.000                                               
 332 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:08:58  1   1456.61 186.73  29  < 332>  297.100   0.000                                               
 332 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 11:08:58  1   1456.61 186.73  30  < 334>  297.100   0.000                                               
 334 Langa Zenon                4 PL-076-20         G - 11:08:59  1   1456.49 187.85  31  < 336>  297.100   0.000                                               
 335 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M 11:05:59  1   1456.39 188.41  10          292.710   0.000                                               
 336 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS- 11:09:00  1   1456.37 188.98  32  < 337>  297.100   0.000  32.45                                        
 337 Langa Zenon                4 PL-059-20         G - 11:09:01  1   1456.25 189.54  33  < 338>  297.100   0.000                                               
 338 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M 11:09:02  1   1456.14 190.10  34  < 339>  297.100   0.000                                               
 339 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M 11:09:06  1   1455.66 190.66  35          297.100   0.000                                               
 340 Benkowski Jan              4 PL-076-20         GSM 11:09:59  1   1455.39 191.23  13          298.330   0.000  32.36                                        
 341 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GCM 11:05:49  1   1455.26 191.79  13  < 342>  292.240   0.000  32.34                                        
 342 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G - 11:05:51  1   1455.02 192.35  14  < 349>  292.240   0.000                                               
 343 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G - 11:08:25  1   1454.95 192.91  19          295.960   0.000                                               
 344 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M 11:10:47  1   1454.69 193.48  20  < 345>  299.350   0.000                                               
 345 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G - 11:10:49  1   1454.45 194.04  21          299.350   0.000                                               
 346 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:06:44  1   1453.40 194.60  17  < 347>  293.200   0.000                                               
 347 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M 11:06:45  1   1453.28 195.16  18  < 350>  293.200   0.000                                               
 348 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GCM 11:05:21  1   1453.11 195.73   8  < 351>  291.130   0.000  32.18                                        
 349 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM 11:06:07  1   1453.09 196.29  15          292.240   0.000  32.16                                        
 350 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G - 11:06:48  1   1452.92 196.85  19          293.200   0.000                                               
 351 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GSM 11:05:23  1   1452.87 197.41   9  < 354>  291.130   0.000  32.11                                        
 352 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        GSM 11:09:04  1   1452.86 197.98  14  < 353>  296.480   0.000  32.09                                        
 353 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GS- 11:09:05  1   1452.74 198.54  15          296.480   0.000  32.07                                        
 354 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M 11:05:25  1   1452.62 199.10  10          291.130   0.000                                               
 355 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         GCM 11:06:11  1   1452.41 199.66   7          292.200   0.000  32.02                                        
 356 Bank ADAM                  4 PL-076-20         GCM 11:06:40  1   1452.40 200.22  18          292.900   0.000  32.00                                        
 --------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                                   
 ------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                     
 357 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M 11:08:42  1   1452.14   0.00  18          295.800   0.000                                               
 358 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G - 11:08:44  1   1451.90   0.00  19          295.800   0.000                                               
 359 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M 11:09:13  1   1451.79   0.00  16          296.480   0.000                                               
 360 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G - 11:08:45  1   1451.78   0.00  20          295.800   0.000                                               
 361 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M 11:11:13  1   1451.73   0.00  11          299.370   0.000                                               
 362 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G - 11:11:15  1   1451.49   0.00  12          299.370   0.000                                               
 363 Rowiński Zbigniew          4 PL-072-20         G M 11:06:19  1   1451.45   0.00   8          292.200   0.000                                               
 364 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G - 11:09:52  1   1451.43   0.00  23          297.350   0.000                                               
 365 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         GSM 11:06:23  1   1450.96   0.00   9          292.200   0.000                                               
 366 Gurski Tomasz i Łukasz     4 PL-076-20         G M 11:08:04  1   1450.76   0.00   8          294.600   0.000                                               
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  5, z dnia 13.09.20 Pasewalk                                                                                                                 
            Sekcja Centrum 5z50 [ 7]                                                                                                                            
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Millek Kazimier Erwin           4    47    5    22   197.36  1,440.650                                                                          
              2 Potrykus        Brunon          4    65    5    21   196.41  1,496.750                                                                          
              3 Bank            EUGENIUSZ       4    77    5    19   195.75  1,466.000                                                                          
              4 Gessler         Tadeusz         4    67    5    21   195.52  1,467.250                                                                          
              5 Mierzwa         Michał          4    87    5    26   194.15  1,466.950                                                                          
              6 Langa           Zenon           4   107    5    35   193.35  1,485.500                                                                          
              7 Naczk           Wojciech        4    95    5    22   193.02  1,486.750                                                                          
              8 Hallmann        Piotr           4    42    5    15   192.64  1,482.400                                                                          
              9 Bank            ADAM            4    58    5    18   191.77  1,464.500                                                                          
             10 Benkowski       Jan             4    62    5    13   188.03  1,491.650                                                                          
             11 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4    76    5    15   186.43  1,461.200                                                                          
             12 Szojer          Łukasz          4    64    5    19   185.97  1,479.800                                                                          
             13 Stefanowski     Jan             4    69    5    10   185.94  1,496.850                                                                          
             14 Góral           Zbigniew        4   122    5    17   185.86  1,479.000                                                                          
             15 Janke           Łukasz          4    71    5    12   185.55  1,456.600                                                                          
             16 Czebieniak      Adam            4    53    5    10   184.19  1,455.650                                                                          
             17 Szotrowki       Stanisław       4    58    5    15   181.15  1,478.500                                                                          
             18 Rowiński        Zbigniew        4    34    5     7   179.76  1,461.000                                                                          
             19 Dawidowski      Dariusz Patry   4    64    5    10   175.19  1,463.550                                                                          
             20 Kreft           Zbigniew        4    24    5     6   172.87  1,443.150                                                                          
             21 Gurski Tomasz i Łukasz          4    44    3     7   112.92    883.800                                                                          
             22 Dębicka         Jolanta         4    36    3     4   107.91    895.620                                                                          
             23 Taradejna       Andrzej         4    83    3     6   107.50    890.220                                                                          
             24 Langa           Kamil           4    19    2     2    72.41    584.240                                                                          
             25 Skrzypkowski    Florian         4    25    2     2    70.72    586.300                                                                          
             26 Darga           Sławomir        4    27    1     1    37.39    297.800                                                                          
             27 Damps           Leszek          4    59    1     1    33.42    292.490                                                                          
             28 Klas            Marek           4    40    0     0     0.00      0.000                                                                          
             29 Loewnau         Bogdan          4    12    0     0     0.00      0.000                                                                          
             30 Mielewczyk      Józef           4    30    0     0     0.00      0.000                                                                          
             31 Loewnau         Leon            4    19    0     0     0.00      0.000                                                                          
             32 Selin           Mieczysław      4    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
             33 Nowicki         Wojciech        4    21    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Centrum 5z50 [ 7]                                                                                                                                      
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                     
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                     
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                     
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                     
    1    1 Langa           Zenon           4  5  5  5  5  5   25    581.34  4,969.050  41.4                                                                     
    2    5 Mierzwa         Michał          4  5  5  5  5  5   25    574.28  4,874.450  32.2                                                                     
    3    4 Hallmann        Piotr           4  5  5  5  5  5   25    573.78  4,950.200  24.8                                                                     
    4    2 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  5  5  5  5  5   25    573.03  4,850.050  47.2                                                                     
    5    7 Bank            EUGENIUSZ       4  5  5  5  5  5   25    572.90  4,866.600  37.1                                                                     
    6    3 Góral           Zbigniew        4  5  5  5  5  5   25    568.49  4,931.750  27.1                                                                     
    7    8 Potrykus        Brunon          4  5  5  5  5  5   25    562.06  5,017.800  28.7                                                                     
    8    9 Naczk           Wojciech        4  4  5  5  5  5   24    542.32  4,836.140  19.7                                                                     
    9   10 Szotrowki       Stanisław       4  4  5  5  5  5   24    527.98  4,797.040  20.8                                                                     
   10    6 Taradejna       Andrzej         4  5  5  5  5  3   23    486.66  4,363.970  22.2                                                                     
   11   11 Bank            ADAM            4  5  5  5  2  5   22    521.44  4,186.040  40.5                                                                     
   12   12 Millek Kazimier Erwin           4  5  2  5  5  5   22    502.55  4,271.620  18.5                                                                     
   13   14 Gessler         Tadeusz         4  5  3  3  5  5   21    492.39  4,223.720  21.0                                                                     
   14   15 Janke           Łukasz          4  5 --  5  5  5   20    459.25  4,021.850  17.0                                                                     
   15   17 Szojer          Łukasz          4  5  0  5  5  5   20    448.54  4,103.700  19.2                                                                     
   16   16 Dawidowski      Dariusz Patry   4  5 --  5  5  5   20    442.99  4,050.950  16.0                                                                     
   17   18 Stefanowski     Jan             4  2  3  4  5  5   19    426.07  4,103.980   9.0                                                                     
   18   13 Damps           Leszek          4  5  5  3  4  1   18    336.33  3,135.850  10.8                                                                     
   19   20 Rowiński        Zbigniew        4  2  2  2  2  5   13    316.97  2,816.280   8.1                                                                     
   20   21 Czebieniak      Adam            4  0  2  0  5  5   12    309.58  2,893.550   8.5                                                                     
   21   19 Stefanowski     Krzysztof       4  1  1  5  5 --   12    207.87  2,309.210  13.8                                                                     
   22   27 Benkowski       Jan             4  2  0  0  1  5    8    238.39  1,992.850   5.4                                                                     
   23   28 Kreft           Zbigniew        4  0  0  0  3  5    8    223.04  2,105.010   7.0                                                                     
   24   22 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  3  2  0  3    8    201.70  1,702.150   6.3                                                                     
   25   23 Dębicka         Jolanta         4  0  0  0  5  3    8    192.32  2,049.820   5.5                                                                     
   26   30 Langa           Kamil           4  0  0  0  2  2    4    105.82  1,032.740   3.9                                                                     
   27   24 Klas            Marek           4  1  2  0  1  0    4     71.75    698.000   1.6                                                                     
   28   32 Skrzypkowski    Florian         4  0  1  0  0  2    3     90.71    749.170   2.4                                                                     
   29   25 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3  0    3     53.91    681.330   4.5                                                                     
   30   26 Krefta          Stanisław       4  2  1  0 -- --    3     51.15    409.510   2.7                                                                     
   31   33 Darga           Sławomir        4  0  0  0  1  1    2     57.26    527.510   1.4                                                                     
   32   29 Mielewczyk      Józef           4  0  2  0  0  0    2     36.28    336.380   1.1                                                                     
   33   31 Loewnau         Leon            4  0  1 --  1  0    2     32.37    387.200   2.3                                                                     
   34   34 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   35   35 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   36   36 Konkol          Robert          4  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                     

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  5, z dnia 13.09.20 Pasewalk                                                                                                                 
            Sekcja Centrum 5 z całości [ 8]                                                                                                                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Bank            EUGENIUSZ       4    77    5    19   198.17  1,466.000                                                                          
              2 Potrykus        Brunon          4    65    5    21   197.94  1,496.750                                                                          
              3 Millek Kazimier Erwin           4    47    5    22   197.36  1,440.650                                                                          
              4 Naczk           Wojciech        4    95    5    22   197.05  1,486.750                                                                          
              5 Gessler         Tadeusz         4    67    5    21   196.94  1,467.250                                                                          
              6 Mierzwa         Michał          4    87    5    26   196.85  1,466.950                                                                          
              7 Langa           Zenon           4   107    5    35   196.10  1,485.500                                                                          
              8 Góral           Zbigniew        4   122    5    17   195.14  1,479.000                                                                          
              9 Bank            ADAM            4    58    5    18   193.91  1,464.500                                                                          
             10 Hallmann        Piotr           4    42    5    15   192.64  1,482.400                                                                          
             11 Janke           Łukasz          4    71    5    12   192.51  1,456.600                                                                          
             12 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4    76    5    15   190.33  1,461.200                                                                          
             13 Benkowski       Jan             4    62    5    13   189.97  1,491.650                                                                          
             14 Szojer          Łukasz          4    64    5    19   189.54  1,479.800                                                                          
             15 Gurski Tomasz i Łukasz          4    44    5     7   189.24  1,473.000                                                                          
             16 Stefanowski     Jan             4    69    5    10   187.25  1,496.850                                                                          
             17 Szotrowki       Stanisław       4    58    5    15   185.66  1,478.500                                                                          
             18 Czebieniak      Adam            4    53    5    10   184.32  1,455.650                                                                          
             19 Rowiński        Zbigniew        4    34    5     7   179.76  1,461.000                                                                          
             20 Taradejna       Andrzej         4    83    5     6   179.54  1,483.700                                                                          
             21 Dawidowski      Dariusz Patry   4    64    5    10   176.97  1,463.550                                                                          
             22 Kreft           Zbigniew        4    24    5     6   172.87  1,443.150                                                                          
             23 Dębicka         Jolanta         4    36    4     4   145.70  1,194.160                                                                          
             24 Langa           Kamil           4    19    2     2    72.41    584.240                                                                          
             25 Skrzypkowski    Florian         4    25    2     2    70.72    586.300                                                                          
             26 Darga           Sławomir        4    27    1     1    37.39    297.800                                                                          
             27 Damps           Leszek          4    59    1     1    33.42    292.490                                                                          
             28 Klas            Marek           4    40    0     0     0.00      0.000                                                                          
             29 Loewnau         Bogdan          4    12    0     0     0.00      0.000                                                                          
             30 Mielewczyk      Józef           4    30    0     0     0.00      0.000                                                                          
             31 Loewnau         Leon            4    19    0     0     0.00      0.000                                                                          
             32 Selin           Mieczysław      4    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
             33 Nowicki         Wojciech        4    21    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Centrum 5 z całości [ 8]                                                                                                                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                     
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                     
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                     
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                     
    1    1 Langa           Zenon           4  5  5  5  5  5   25    588.66  4,969.050  41.4                                                                     
    2    4 Bank            EUGENIUSZ       4  5  5  5  5  5   25    584.38  4,866.600  37.1                                                                     
    3    3 Góral           Zbigniew        4  5  5  5  5  5   25    581.57  4,931.750  27.1                                                                     
    4    6 Mierzwa         Michał          4  5  5  5  5  5   25    581.01  4,874.450  32.2                                                                     
    5    8 Naczk           Wojciech        4  5  5  5  5  5   25    577.46  4,970.750  19.7                                                                     
    6    2 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  5  5  5  5  5   25    577.43  4,850.050  47.2                                                                     
    7    7 Hallmann        Piotr           4  5  5  5  5  5   25    574.24  4,950.200  24.8                                                                     
    8    9 Potrykus        Brunon          4  5  5  5  5  5   25    573.30  5,017.800  28.7                                                                     
    9    5 Taradejna       Andrzej         4  5  5  5  5  5   25    565.11  4,957.450  22.2                                                                     
   10   10 Szotrowki       Stanisław       4  5  5  5  5  5   25    552.65  4,930.000  20.8                                                                     
   11   12 Bank            ADAM            4  5  5  5  4  5   24    559.27  4,635.480  40.5                                                                     
   12   13 Gessler         Tadeusz         4  5  3  5  5  5   23    533.80  4,549.160  21.0                                                                     
   13   14 Millek Kazimier Erwin           4  5  2  5  5  5   22    502.55  4,271.620  18.5                                                                     
   14   11 Damps           Leszek          4  5  5  5  5  1   21    394.12  3,684.440  10.8                                                                     
   15   15 Janke           Łukasz          4  5 --  5  5  5   20    469.07  4,021.850  17.0                                                                     
   16   17 Szojer          Łukasz          4  5  0  5  5  5   20    453.00  4,103.700  19.2                                                                     
   17   16 Dawidowski      Dariusz Patry   4  5 --  5  5  5   20    446.79  4,050.950  16.0                                                                     
   18   18 Stefanowski     Jan             4  2  3  5  5  5   20    445.01  4,272.360   9.0                                                                     
   19   20 Czebieniak      Adam            4  1  3  2  5  5   16    382.59  3,504.420   8.5                                                                     
   20   21 Rowiński        Zbigniew        4  2  2  2  2  5   13    316.97  2,816.280   8.1                                                                     
   21   19 Stefanowski     Krzysztof       4  1  1  5  5 --   12    211.69  2,309.210  13.8                                                                     
   22   22 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  3  2  0  5   10    278.02  2,291.350   6.3                                                                     
   23   24 Benkowski       Jan             4  4  0  0  1  5   10    274.37  2,264.010   5.4                                                                     
   24   23 Dębicka         Jolanta         4  0  0  0  5  4    9    230.11  2,348.360   5.5                                                                     
   25   28 Kreft           Zbigniew        4  0  0  0  3  5    8    223.04  2,105.010   7.0                                                                     
   26   30 Langa           Kamil           4  0  0  0  2  2    4    105.82  1,032.740   3.9                                                                     
   27   25 Klas            Marek           4  1  2  0  1  0    4     71.75    698.000   1.6                                                                     
   28   32 Skrzypkowski    Florian         4  0  1  0  0  2    3     90.71    749.170   2.4                                                                     
   29   26 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3  0    3     53.91    681.330   4.5                                                                     
   30   27 Krefta          Stanisław       4  2  1  0 -- --    3     51.15    409.510   2.7                                                                     
   31   33 Darga           Sławomir        4  0  0  0  1  1    2     57.26    527.510   1.4                                                                     
   32   29 Mielewczyk      Józef           4  0  2  0  0  0    2     36.28    336.380   1.1                                                                     
   33   31 Loewnau         Leon            4  0  1 --  1  0    2     32.37    387.200   2.3                                                                     
   34   34 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   35   35 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   36   36 Konkol          Robert          4  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Centrum GMP [ 9]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                     
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                     
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │5 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                     
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                     
    1    2 Langa           Zenon           4  0  8  8  5  7   28   1048.28  5,890.740  31.4                                                                     
    2    1 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  0  8  8  8  4   28   1006.63  5,554.480  34.9                                                                     
    3    3 Potrykus        Brunon          4  0  4  6  8  6   24    887.63  5,327.200  22.4                                                                     
    4    5 Mierzwa         Michał          4  0  8  6  3  7   24    839.80  5,008.300  25.6                                                                     
    5    6 Bank            ADAM            4  0  8  8  0  6   22    823.60  4,351.480  32.3                                                                     
    6    7 Bank            EUGENIUSZ       4  0  6  8  2  5   21    779.94  4,188.840  27.2                                                                     
    7    8 Góral           Zbigniew        4  0  8  3  4  4   19    698.94  3,908.080  19.7                                                                     
    8    9 Naczk           Wojciech        4  0  5  4  4  5   18    673.90  3,902.030  17.8                                                                     
    9    4 Taradejna       Andrzej         4  0  7  5  5  1   18    643.52  3,432.490  16.5                                                                     
   10   10 Hallmann        Piotr           4  0  3  2  6  5   16    561.91  3,681.080  20.6                                                                     
   11   13 Szotrowki       Stanisław       4  0  2  2  4  6   14    504.68  3,343.920  18.1                                                                     
   12   11 Szojer          Łukasz          4  0  0  3  8  3   14    496.78  3,198.730  15.2                                                                     
   13   16 Millek Kazimier Erwin           4  0  2  3  3  6   14    494.70  3,177.190  16.4                                                                     
   14   14 Gessler         Tadeusz         4  0  1  1  6  5   13    481.01  3,144.550  16.5                                                                     
   15   12 Janke           Łukasz          4  0 --  5  3  3   11    403.14  2,349.100  13.3                                                                     
   16   15 Dawidowski      Dariusz Patry   4  0 --  4  4  3   11    386.20  2,427.770  11.8                                                                     
   17   18 Stefanowski     Jan             4  0  0  3  3  3    9    309.45  2,096.400   8.4                                                                     
   18   17 Stefanowski     Krzysztof       4  0  1  3  4 --    8    276.68  1,602.440  13.2                                                                     
   19   20 Dębicka         Jolanta         4  0  0  0  5  2    7    242.41  1,751.280   5.5                                                                     
   20   24 Czebieniak      Adam            4  0  1  0  1  5    7    238.91  1,839.710   8.1                                                                     
   21   19 Damps           Leszek          4  0  2  2  1  1    6    209.12  1,165.140   8.3                                                                     
   22   23 Rowiński        Zbigniew        4  0  0  2  0  4    6    208.80  1,492.560   7.0                                                                     
   23   22 Kreft           Zbigniew        4  0  0  0  3  3    6    202.14  1,527.750   7.0                                                                     
   24   27 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  1  0  0  3    4    146.50  1,047.470   6.3                                                                     
   25   30 Benkowski       Jan             4  0  0  0  0  4    4    144.68  1,193.320   4.2                                                                     
   26   21 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3  0    3    107.82    681.330   4.5                                                                     
   27   35 Skrzypkowski    Florian         4  0  0  0  0  2    2     70.72    586.300   2.4                                                                     
   28   28 Langa           Kamil           4  0  0  0  1  1    2     68.51    516.370   3.9                                                                     
   29   25 Mielewczyk      Józef           4  0  1  0  0  0    1     37.82    168.190   1.1                                                                     
   30   26 Klas            Marek           4  0  1  0  0  0    1     37.75    166.810   1.2                                                                     
   31   29 Loewnau         Leon            4  0  1 --  0  0    1     32.18    162.300   2.3                                                                     
   32   31 Darga           Sławomir        4  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   1.4                                                                     
   33   32 Krefta          Stanisław       4  0  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.9                                                                     
   34   33 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   35   34 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                     
   36   36 Konkol          Robert          4  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0