PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                          
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Kamień Pomorski z dnia 06.09.20                  
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:57:26.  N 14:49:14.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  229.924 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   68                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3180                           
      5.Ilość konkursów.......................:  636                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1659.95                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1554.46                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,15,10                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,29,01                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 min. 51 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna 5z50 [ 1]                                        
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │           076           │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Sekcja Wejherowo        │   34   │ 1340   │  246  │18.36│      
          │ 4  │ Sekcja Centrum          │   34   │ 1840   │  390  │21.20│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   68   │ 3180   │  636  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  4. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                    z lotu Kamień Pomorski, w dniu 06.09.20                                                                                     
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                       
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │07│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                       
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                       
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                       
   1 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:15:10  1   1659.95   0.31  77- 37-  5  224.370  20.000  40.00                                        
   2 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:15:54  1   1657.91   0.63  87- 27-  5  225.310  19.990                                               
   3 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:16:08  1   1655.07   0.94   2  <  30>  225.310  19.990                                               
   4 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GCM  9:23:09  1   1653.09   1.26  50-  9-  5  236.640  19.980  39.96                                        
   5 Knut Damian                1 PL-076-20         G -  9:20:54  1   1652.38   1.57  44-  8-  5  232.820   0.000                                               
   6 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:22:49  1   1651.00   1.89  80- 33-  5  235.790   0.000                                               
   7 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M  9:18:19  1   1650.78   2.20  42- 12-  5  228.330  19.960                                               
   8 Bistram Alojzy             1 PL-072-20         G M  9:20:00  1   1650.43   2.52  37-  5-  5  231.060  19.960                                               
   9 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:17:54  1   1650.33   2.83 123- 42-  5  227.580   0.000                                               
  10 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM  9:16:34  1   1649.82   3.14  64- 21-  5  225.310  19.940  39.89                                        
  11 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         GSM  9:22:56  1   1648.53   3.46  38-  5-  5  235.630  19.940  39.87                                        
  12 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G -  9:18:01  1   1648.50   3.77  59- 12-  5  227.520   0.000                                               
  13 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G -  9:22:26  1   1646.03   4.09  51-  7-  3  234.450   0.000                                               
  14 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GSM  9:20:24  1   1645.30   4.40  68- 21-  5  231.000  19.920  39.84                                        
  15 Knut Damian                1 PL-076-20         GCM  9:21:36  1   1644.21   4.72   2  <  24>  232.820  19.910  39.82                                        
  16 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:18:25  1   1644.17   5.03   2  <  26>  227.580   0.000                                               
  17 Loewnau Bogdan             4 PL-076-20         GCM  9:18:22  1   1641.36   5.35  12-  3-  3  227.110  19.900  39.80                                        
  18 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-0383-20        G -  9:14:42  1   1640.09   5.66  56- 16-  5  220.920   0.000                                               
  19 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M  9:16:16  1   1638.41   5.97  53-  7-  5  223.260  19.890                                               
  20 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:24:13  1   1638.16   6.29  36- 14-  5  236.250  19.880  39.76                                        
  21 Damps Leszek               4 PL-076-20         G -  9:17:05  1   1637.91   6.60  52-  6-  4  224.530   0.000                                               
  22 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:20:53  1   1637.38   6.92  71- 25-  5  230.680  19.870                                               
  22 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:20:53  1   1637.38   6.92   2  <  66>  230.680   0.000                                               
  24 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:22:16  1   1636.50   7.55   3  < 462>  232.820  19.860                                               
  25 Darga Sławomir             4 PL-076-20         G M  9:20:39  1   1633.20   7.86  30-  1-  1  229.710  19.850                                               
  26 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G -  9:19:29  1   1631.59   8.18   3  <  48>  227.580   0.000                                               
  27 Labuda Witold              1 PL-076-20         GCM  9:25:09  1   1626.32   8.49  47- 24-  5  236.060  19.840  39.67                                        
  28 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M  9:17:33  1   1624.36   8.81  78- 15-  5  223.430  19.830                                               
  29 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         GSM  9:24:08  1   1622.53   9.12  42-  4-  4  233.860  19.820  39.65                                        
  30 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:18:58  1   1621.32   9.43   3  < 221>  225.310   0.000                                               
  31 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM  9:20:22  1   1620.90   9.75   2  < 138>  227.520  19.810  39.62                                        
  32 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM  9:22:20  1   1619.93  10.06  37-  6-  5  230.570  19.800  39.61                                        
  33 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GCM  9:23:23  1   1619.92  10.38  14-  2-  2  232.270  19.800  39.60                                        
  34 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G -  9:25:54  1   1619.26  10.69   2  < 190>  236.250   0.000                                               
  35 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G -  9:16:33  1   1617.87  11.01   2  < 151>  220.920   0.000                                               
  36 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:16:04  1   1617.74  11.32  47- 10-  5  220.120  19.780                                               
  37 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GCM  9:16:05  1   1617.54  11.64   2  <  37>  220.120  19.770  39.55                                        
  37 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:16:05  1   1617.54  11.64   3  <  39>  220.120  19.770                                               
  39 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:16:08  1   1616.94  12.26   4  < 196>  220.120  19.760                                               
  40 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:21:43  1   1616.75  12.58 108- 41-  5  229.120   0.000                                               
  41 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:24:29  1   1614.37  12.89  34-  6-  5  233.250  19.750                                               
  42 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GCM  9:21:33  1   1613.07  13.21   2  < 135>  228.330  19.740  39.48                                        
  43 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:23:28  1   1612.57  13.52  41- 10-  5  231.350  19.740                                               
  44 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:19:34  1   1611.92  13.84  79- 17-  5  224.970  19.730                                               
  45 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:23:33  1   1610.59  14.15  55- 10-  5  231.200  19.720                                               
  46 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GCM  9:23:40  1   1610.33  14.47   2  <  47>  231.350  19.720  39.43                                        
  47 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GSM  9:23:41  1   1610.14  14.78   3  < 123>  231.350  19.710  39.42                                        
  48 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:21:23  1   1609.67  15.09   4  <  50>  227.580   0.000                                               
  49 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M  9:18:43  1   1609.47  15.41   2  < 256>  223.260  19.700                                               
  50 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:21:26  1   1609.10  15.72   5  <  50>  227.580  19.690                                               
  50 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:21:26  1   1609.10  15.72   6  <  50>  227.580  19.690                                               
  50 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:21:26  1   1609.10  15.72   7  <  53>  227.580  19.690                                               
  53 Góral Zbigniew             4 PL-0241-20        G -  9:21:27  1   1608.91  16.67   8  <  53>  227.580   0.000                                               
  53 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:21:27  1   1608.91  16.67   9  <  55>  227.580  19.670                                               
  55 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G -  9:21:28  1   1608.72  17.30  10  <  55>  227.580   0.000                                               
  55 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         GCM  9:21:28  1   1608.72  17.30  11  <  55>  227.580  19.660  39.32                                        
  55 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G -  9:21:28  1   1608.72  17.30  12  <  59>  227.580   0.000                                               
  58 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M  9:26:29  1   1608.58  18.24   2  < 179>  235.630  19.640                                               
  59 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         GSM  9:21:29  1   1608.53  18.55  13  <  60>  227.580   0.000  39.27                                        
  60 Góral Zbigniew             4 PL-0241-20        G -  9:21:30  1   1608.34  18.87  14  <  60>  227.580   0.000                                               
  60 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G -  9:21:30  1   1608.34  18.87  15  <  70>  227.580   0.000                                               
  62 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:22:29  1   1608.26  19.50  92- 22-  5  229.150  19.620                                               
  63 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:22:31  1   1607.88  19.81   2  <  64>  229.150  19.610                                               
  64 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:22:32  1   1607.69  20.13   3  <  73>  229.150  19.600                                               
  65 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M  9:25:34  1   1607.58  20.44  27-  6-  5  234.010  19.600                                               
  66 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GCM  9:23:30  1   1607.53  20.75   3  <  71>  230.680  19.590  39.18                                        
  67 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GSM  9:23:42  1   1607.52  21.07   2  <  67>  231.000  19.580  39.17                                        
  67 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GSM  9:23:42  1   1607.52  21.07   3  <  72>  231.000  19.580  39.17                                        
  69 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:51  1   1607.49  21.70   2  <  75>  236.060  19.570                                               
  70 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M  9:21:35  1   1607.39  22.01  16  <  78>  227.580   0.000                                               
  71 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:23:31  1   1607.34  22.33   4  <  79>  230.680  19.560                                               
  72 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GSM  9:23:43  1   1607.33  22.64   4  <  81>  231.000  19.550  39.11                                        
  73 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:22:34  1   1607.32  22.96   4  <  73>  229.150  19.550                                               
  73 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GS-  9:22:34  1   1607.32  22.96   5  <  77>  229.150   0.000  39.09                                        
  75 Labuda Witold              1 PL-059-20         GSM  9:26:52  1   1607.31  23.58   3  <  82>  236.060  19.530  39.07                                        
  76 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M  9:25:36  1   1607.21  23.90   2  <  98>  234.010  19.530                                               
  77 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:22:35  1   1607.13  24.21   6  <  92>  229.150  19.520                                               
  78 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:21:37  1   1607.01  24.53  17  < 155>  227.580   0.000                                               
  79 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:23:33  1   1606.97  24.84   5  <  79>  230.680  19.510                                               
  79 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM  9:23:33  1   1606.97  24.84   6  <  84>  230.680  19.510  39.02                                        
  81 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GCM  9:23:45  1   1606.96  25.47   5  <  85>  231.000  19.500  38.99                                        
  82 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:54  1   1606.94  25.79   4  <  82>  236.060  19.490                                               
  82 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:54  1   1606.94  25.79   5  <  87>  236.060  19.490                                               
  84 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM  9:23:34  1   1606.78  26.42   7  < 102>  230.680   0.000  38.95                                        
  85 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G -  9:23:46  1   1606.77  26.73   6  <  87>  231.000   0.000                                               
  86 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:45  1   1606.75  27.04   2  <  93>  235.790  19.460                                               
  87 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:56  1   1606.58  27.36   6  <  87>  236.060   0.000                                               
  87 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:56  1   1606.58  27.36   7  <  87>  236.060   0.000                                               
  87 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM  9:26:56  1   1606.58  27.36   8  <  95>  236.060   0.000  38.92                                        
  87 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:23:47  1   1606.58  27.36   7  <  87>  231.000   0.000                                               
  87 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:23:47  1   1606.58  27.36   8  < 131>  231.000   0.000                                               
  92 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GS-  9:22:38  1   1606.57  28.93   7  <  96>  229.150   0.000  38.85                                        
  93 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:46  1   1606.56  29.25   3  <  96>  235.790   0.000                                               
  93 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M  9:23:49  1   1606.56  29.25  68- 11-  5  231.050  19.420                                               
  95 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:57  1   1606.40  29.87   9  <  99>  236.060   0.000                                               
  96 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:22:39  1   1606.38  30.19   8  < 166>  229.150   0.000                                               
  96 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:47  1   1606.38  30.19   4  < 100>  235.790  19.400                                               
  98 Rogowski Józef             1 PL-076-20         GSM  9:25:41  1   1606.29  30.82   3  < 370>  234.010  19.390  38.78                                        
  99 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:58  1   1606.22  31.13  10  < 129>  236.060   0.000                                               
 100 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:48  1   1606.20  31.45   5  < 100>  235.790  19.380                                               
 100 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:48  1   1606.20  31.45   6  < 103>  235.790   0.000                                               
 102 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:23:38  1   1606.03  32.08   8  < 106>  230.680   0.000                                               
 103 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:49  1   1606.02  32.39   7  < 103>  235.790  19.360                                               
 103 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:49  1   1606.02  32.39   8  < 108>  235.790   0.000                                               
 105 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G -  9:20:05  1   1605.97  33.02   2  < 112>  224.970   0.000                                               
 106 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GCM  9:23:40  1   1605.66  33.33   9  < 106>  230.680   0.000  38.68                                        
 106 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:23:40  1   1605.66  33.33  10  < 118>  230.680   0.000                                               
 108 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GCM  9:26:51  1   1605.65  33.96   9  < 108>  235.790  19.330  38.65                                        
 108 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GCM  9:26:51  1   1605.65  33.96  10  < 111>  235.790   0.000  38.65                                        
 110 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:24:00  1   1605.56  34.59   2  < 119>  231.200  19.310                                               
 111 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:52  1   1605.47  34.91  11  < 114>  235.790   0.000                                               
 112 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:20:08  1   1605.40  35.22   3  < 112>  224.970  19.300                                               
 112 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G -  9:20:08  1   1605.40  35.22   4  < 122>  224.970   0.000                                               
 114 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:53  1   1605.29  35.85  12  < 116>  235.790   0.000                                               
 115 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:20:22  1   1605.15  36.16   2  < 127>  225.310   0.000                                               
 116 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:54  1   1605.11  36.48  13  < 116>  235.790   0.000                                               
 116 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:54  1   1605.11  36.48  14  < 120>  235.790   0.000                                               
 118 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM  9:23:43  1   1605.10  37.11  11  < 187>  230.680   0.000  38.53                                        
 119 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:24:03  1   1605.00  37.42   3  < 125>  231.200  19.260                                               
 120 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:55  1   1604.92  37.74  15  < 120>  235.790   0.000                                               
 120 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:55  1   1604.92  37.74  16  < 126>  235.790   0.000                                               
 122 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GS-  9:20:11  1   1604.83  38.36   5  < 322>  224.970   0.000  38.48                                        
 123 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:24:10  1   1604.74  38.68   4  < 128>  231.350  19.230                                               
 124 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M  9:27:28  1   1604.70  38.99   2  < 134>  236.640  19.230                                               
 125 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G -  9:24:05  1   1604.63  39.31   4  < 355>  231.200   0.000                                               
 126 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GS-  9:26:57  1   1604.56  39.62  17  < 304>  235.790   0.000  38.43                                        
 127 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:20:26  1   1604.39  39.94   3  < 132>  225.310   0.000                                               
 128 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:24:13  1   1604.18  40.25   5  < 438>  231.350  19.200                                               
 129 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:27:10  1   1604.03  40.57  11  < 129>  236.060   0.000                                               
 129 Labuda Witold              1 PL-059-20         G M  9:27:10  1   1604.03  40.57  12  < 292>  236.060   0.000                                               
 131 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GS-  9:24:01  1   1603.98  41.19   9  < 157>  231.000   0.000  38.36                                        
 132 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:20:29  1   1603.82  41.51   4  < 132>  225.310  19.170                                               
 132 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:20:29  1   1603.82  41.51   5  < 135>  225.310   0.000                                               
 134 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:27:33  1   1603.80  42.14   3  < 139>  236.640  19.160  38.32                                        
 135 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:20:31  1   1603.44  42.45   6  < 135>  225.310   0.000                                               
 135 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:20:31  1   1603.44  42.45   7  < 142>  225.310   0.000                                               
 135 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        G -  9:22:24  1   1603.44  42.45   3  < 139>  228.330   0.000                                               
 138 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M  9:21:54  1   1603.38  43.40   3  < 141>  227.520  19.140                                               
 139 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M  9:22:25  1   1603.25  43.71   4  < 145>  228.330  19.130                                               
 139 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M  9:27:36  1   1603.25  43.71   4  < 175>  236.640  19.130                                               
 141 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM  9:21:55  1   1603.19  44.34   4  < 144>  227.520  19.120  38.24                                        
 142 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM  9:20:33  1   1603.06  44.65   8  < 142>  225.310  19.110  38.22                                        
 142 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:20:33  1   1603.06  44.65   9  < 251>  225.310  19.110                                               
 144 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G -  9:21:57  1   1602.82  45.28   5  < 147>  227.520   0.000                                               
 145 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GSM  9:22:28  1   1602.69  45.60   5  < 178>  228.330  19.090  38.19                                        
 145 Kierznikiewicz Kazimierz   1 PL-076-20         GSM  9:27:32  1   1602.69  45.60  17-  1-  1  236.450  19.090  38.19                                        
 147 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M  9:21:58  1   1602.63  46.23   6  < 147>  227.520  19.080                                               
 147 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M  9:21:58  1   1602.63  46.23   7  < 391>  227.520  19.080                                               
 149 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GSM  9:28:19  1   1602.59  46.86  27-  5-  5  237.690  19.070  38.14                                        
 150 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GSM  9:28:20  1   1602.40  47.17   2  < 152>  237.690  19.060  38.12                                        
 151 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM  9:17:53  1   1602.22  47.48   3  < 153>  220.920  19.060  38.11                                        
 152 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M  9:28:22  1   1602.04  47.80   3  < 172>  237.690  19.050                                               
 153 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G -  9:17:55  1   1601.84  48.11   4  < 158>  220.920   0.000                                               
 154 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM  9:21:51  1   1601.76  48.43  63- 18-  5  227.210  19.040  38.07                                        
 155 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:22:05  1   1601.74  48.74  18  < 165>  227.580   0.000                                               
 156 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:22:45  1   1601.61  49.06  80- 24-  5  228.630  19.020                                               
 157 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:24:14  1   1601.57  49.37  10  < 160>  231.000   0.000                                               
 158 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M  9:17:57  1   1601.45  49.69   5  < 159>  220.920  19.010                                               
 159 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM  9:17:58  1   1601.26  50.00   6  < 161>  220.920  19.000  38.01                                        
 160 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:24:16  1   1601.20  50.31  11  < 309>  231.000   0.000                                               
 161 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GS-  9:17:59  1   1601.06  50.63   7  < 327>  220.920   0.000  37.98                                        
 162 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:22:48  1   1601.05  50.94   2  < 163>  228.630  18.990                                               
 163 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:22:49  1   1600.86  51.26   3  < 169>  228.630  18.980                                               
 164 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GCM  9:21:56  1   1600.82  51.57   2  < 180>  227.210  18.970  37.95                                        
 165 Góral Zbigniew             4 PL-0370-20        G -  9:22:10  1   1600.80  51.89  19  < 174>  227.580   0.000                                               
 166 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:09  1   1600.77  52.20   9  < 188>  229.150   0.000                                               
 167 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M  9:20:23  1   1600.76  52.52  57-  4-  2  224.720  18.950                                               
 168 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G -  9:26:28  1   1600.71  52.83   2  < 348>  234.450   0.000                                               
 169 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:22:50  1   1600.68  53.14   4  < 169>  228.630   0.000                                               
 169 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GS-  9:22:50  1   1600.68  53.14   5  < 169>  228.630   0.000  37.88                                        
 169 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GS-  9:22:50  1   1600.68  53.14   6  < 173>  228.630   0.000  37.88                                        
 172 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M  9:28:30  1   1600.61  54.09   4  < 183>  237.690  18.920                                               
 173 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:22:51  1   1600.49  54.40   7  < 176>  228.630   0.000                                               
 174 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M  9:22:13  1   1600.23  54.72  20  < 185>  227.580   0.000                                               
 175 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GCM  9:27:53  1   1600.18  55.03   5  < 471>  236.640  18.900  37.81                                        
 176 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:22:53  1   1600.12  55.35   8  < 176>  228.630   0.000                                               
 176 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:22:53  1   1600.12  55.35   9  < 186>  228.630  18.900                                               
 178 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GCM  9:22:42  1   1600.07  55.97   6  < 215>  228.330  18.890  37.77                                        
 179 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M  9:27:16  1   1600.02  56.29   3  < 501>  235.630  18.880                                               
 180 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G -  9:22:01  1   1599.88  56.60   3  < 184>  227.210   0.000                                               
 181 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G -  9:20:28  1   1599.81  56.92   2  < 534>  224.720   0.000                                               
 182 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M  9:24:54  1   1599.72  57.23  53-  5-  3  231.800  18.860                                               
 183 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M  9:28:35  1   1599.71  57.55   5          237.690  18.850                                               
 184 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM  9:22:02  1   1599.70  57.86   4  < 225>  227.210  18.850  37.69                                        
 185 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M  9:22:18  1   1599.30  58.18  21  < 240>  227.580   0.000                                               
 186 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GSM  9:22:58  1   1599.18  58.49  10  < 384>  228.630  18.830  37.67                                        
 187 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:24:16  1   1598.98  58.81  12  < 253>  230.680   0.000                                               
 188 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:19  1   1598.91  59.12  10  < 189>  229.150   0.000                                               
 189 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:21  1   1598.54  59.43  11  < 191>  229.150   0.000                                               
 190 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:27:48  1   1598.44  59.75   3  < 192>  236.250  18.810  37.62                                        
 191 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:22  1   1598.35  60.06  12  < 193>  229.150   0.000                                               
 192 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:27:49  1   1598.26  60.38   4  < 310>  236.250  18.800  37.59                                        
 193 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:23  1   1598.16  60.69  13  < 194>  229.150   0.000                                               
 194 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GCM  9:23:25  1   1597.79  61.01  14  < 194>  229.150   0.000  37.57                                        
 194 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:23:25  1   1597.79  61.01  15  < 200>  229.150   0.000                                               
 196 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:17:46  1   1597.77  61.64   5  < 199>  220.120  18.770                                               
 197 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:27  1   1597.51  61.95   2  < 204>  224.370   0.000                                               
 198 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M  9:24:38  1   1597.49  62.26   2  < 340>  231.050  18.760                                               
 199 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM  9:17:48  1   1597.39  62.58   6  < 203>  220.120   0.000  37.51                                        
 200 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:28  1   1597.24  62.89  16  < 200>  229.150   0.000                                               
 200 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:23:28  1   1597.24  62.89  17  < 207>  229.150   0.000                                               
 202 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M  9:26:10  1   1597.22  63.52  43-  6-  5  233.460  18.730                                               
 203 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:17:49  1   1597.19  63.84   7  < 261>  220.120   0.000                                               
 204 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:29  1   1597.13  64.15   3  < 204>  224.370  18.720  37.44                                        
 204 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:29  1   1597.13  64.15   4  < 206>  224.370   0.000                                               
 206 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:30  1   1596.94  64.78   5  < 209>  224.370   0.000                                               
 207 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:23:30  1   1596.86  65.09  18  < 231>  229.150   0.000                                               
 208 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS-  9:23:29  1   1596.84  65.41   2  < 212>  229.120   0.000  37.39                                        
 209 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:31  1   1596.75  65.72   6  < 209>  224.370  18.690  37.38                                        
 209 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:31  1   1596.75  65.72   7  < 209>  224.370   0.000                                               
 209 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:31  1   1596.75  65.72   8  < 214>  224.370  18.690                                               
 212 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:23:30  1   1596.66  66.67   3  < 212>  229.120  18.670                                               
 212 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:30  1   1596.66  66.67   4  < 216>  229.120   0.000                                               
 214 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:32  1   1596.56  67.30   9  < 217>  224.370  18.660                                               
 215 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        G M  9:23:01  1   1596.53  67.61   7  < 475>  228.330   0.000                                               
 216 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:31  1   1596.47  67.92   5  < 219>  229.120   0.000                                               
 217 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:33  1   1596.37  68.24  10  < 217>  224.370   0.000                                               
 217 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:33  1   1596.37  68.24  11  < 222>  224.370   0.000                                               
 219 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:23:32  1   1596.28  68.87   6  < 219>  229.120  18.630                                               
 219 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:32  1   1596.28  68.87   7  < 227>  229.120   0.000                                               
 221 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:10  1   1596.06  69.50   4  < 251>  225.310  18.610                                               
 222 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GCM  9:20:35  1   1595.99  69.81  12  < 222>  224.370   0.000  37.22                                        
 222 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:35  1   1595.99  69.81  13  < 222>  224.370   0.000                                               
 222 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:35  1   1595.99  69.81  14  < 229>  224.370   0.000                                               
 225 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:22:22  1   1595.95  70.75   5  < 225>  227.210  18.590                                               
 225 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:22:22  1   1595.95  70.75   6  < 230>  227.210  18.590                                               
 227 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS-  9:23:34  1   1595.91  71.38   8  < 227>  229.120   0.000  37.15                                        
 227 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS-  9:23:34  1   1595.91  71.38   9  < 232>  229.120   0.000  37.15                                        
 229 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:36  1   1595.80  72.01  15  < 235>  224.370   0.000                                               
 230 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G -  9:22:23  1   1595.76  72.33   7  < 246>  227.210   0.000                                               
 231 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:36  1   1595.75  72.64  19  < 394>  229.150   0.000                                               
 232 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M  9:23:35  1   1595.73  72.96  10  < 232>  229.120  18.540                                               
 232 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS-  9:23:35  1   1595.73  72.96  11  < 237>  229.120   0.000  37.09                                        
 234 Lesner Marcin              1 PL-0134-20        GSM  9:28:28  1   1595.71  73.58  32- 10-  5  236.910  18.530  37.06                                        
 235 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:37  1   1595.62  73.90  16  < 235>  224.370   0.000                                               
 235 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:37  1   1595.62  73.90  17  < 239>  224.370   0.000  37.05                                        
 237 Langa Zenon                4 PL-076-20         GCM  9:23:36  1   1595.54  74.53  12  < 237>  229.120  18.510  37.03                                        
 237 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M  9:23:36  1   1595.54  74.53  13  < 241>  229.120  18.510                                               
 239 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:38  1   1595.43  75.16  18  < 243>  224.370   0.000  37.00                                        
 240 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:22:39  1   1595.37  75.47  22  < 247>  227.580   0.000                                               
 241 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:37  1   1595.36  75.79  14  < 241>  229.120   0.000                                               
 241 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M  9:23:37  1   1595.36  75.79  15  < 249>  229.120   0.000                                               
 243 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:13  1   1595.24  76.42   2  < 286>  233.250  18.480                                               
 243 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:39  1   1595.24  76.42  19  < 243>  224.370   0.000                                               
 243 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GS-  9:20:39  1   1595.24  76.42  20  < 257>  224.370   0.000  36.95                                        
 246 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM  9:22:26  1   1595.20  77.36   8  < 289>  227.210   0.000  36.91                                        
 247 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G -  9:22:40  1   1595.19  77.67  23  < 269>  227.580   0.000                                               
 248 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GCM  9:21:00  1   1595.18  77.99  57-  7-  5  224.920  18.440  36.89                                        
 249 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GSM  9:20:04  1   1595.17  78.30   2  < 260>  223.430  18.440  36.88                                        
 249 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:38  1   1595.17  78.30  16  < 254>  229.120   0.000                                               
 251 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:21:15  1   1595.12  78.93  10  < 267>  225.310   0.000                                               
 251 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GCM  9:21:15  1   1595.12  78.93   5  < 298>  225.310  18.430  36.85                                        
 253 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:24:37  1   1595.11  79.56  13  < 255>  230.680   0.000                                               
 254 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:39  1   1594.99  79.87  17  < 259>  229.120   0.000                                               
 255 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GS-  9:24:38  1   1594.93  80.19  14  < 433>  230.680   0.000  36.80                                        
 256 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G -  9:19:59  1   1594.90  80.50   3  < 272>  223.260   0.000                                               
 257 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:41  1   1594.86  80.82  21  < 262>  224.370   0.000                                               
 258 Lesner Marcin              1 PL-013-20         G M  9:28:33  1   1594.82  81.13   2  < 263>  236.910  18.380                                               
 259 Langa Zenon                4 PL-059-20         G -  9:23:40  1   1594.80  81.45  18  < 264>  229.120   0.000                                               
 260 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:20:06  1   1594.79  81.76   3  < 266>  223.430   0.000                                               
 261 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:18:02  1   1594.69  82.08   8  < 279>  220.120   0.000                                               
 262 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GCM  9:20:42  1   1594.67  82.39  22  < 268>  224.370   0.000  36.71                                        
 263 Lesner Marcin              1 PL-013-20         G M  9:28:34  1   1594.64  82.70   3  < 287>  236.910  18.350                                               
 264 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:41  1   1594.62  83.02  19  < 264>  229.120   0.000                                               
 264 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:41  1   1594.62  83.02  20  < 270>  229.120   0.000                                               
 266 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M  9:20:07  1   1594.60  83.65   4  < 271>  223.430  18.330                                               
 267 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:21:18  1   1594.55  83.96  11  < 311>  225.310  18.320                                               
 268 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:43  1   1594.48  84.28  23  < 273>  224.370   0.000                                               
 269 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:22:44  1   1594.44  84.59  24  < 276>  227.580   0.000                                               
 270 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:42  1   1594.43  84.91  21  < 277>  229.120   0.000                                               
 271 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:20:08  1   1594.41  85.22   5  < 281>  223.430   0.000                                               
 272 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M  9:20:02  1   1594.34  85.53   4  < 420>  223.260  18.290                                               
 273 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:44  1   1594.29  85.85  24  < 273>  224.370   0.000                                               
 273 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:44  1   1594.29  85.85  25  < 273>  224.370   0.000                                               
 273 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:44  1   1594.29  85.85  26  < 278>  224.370   0.000                                               
 276 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M  9:22:45  1   1594.26  86.79  25  < 383>  227.580   0.000                                               
 277 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:43  1   1594.25  87.11  22  < 296>  229.120   0.000                                               
 278 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:45  1   1594.10  87.42  27  < 283>  224.370   0.000                                               
 279 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:18:06  1   1593.92  87.74   9  < 381>  220.120   0.000                                               
 280 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G -  9:21:07  1   1593.86  88.05   2  < 282>  224.920   0.000                                               
 281 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GSM  9:20:11  1   1593.84  88.36   6  < 291>  223.430  18.240  36.47                                        
 282 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GCM  9:21:08  1   1593.67  88.68   3  < 284>  224.920  18.230  36.46                                        
 283 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:48  1   1593.54  88.99  28  < 288>  224.370   0.000                                               
 284 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GCM  9:21:09  1   1593.48  89.31   4  < 302>  224.920  18.220  36.43                                        
 285 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM  9:24:42  1   1593.44  89.62   2  < 321>  230.570  18.210  36.42                                        
 286 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         GCM  9:26:23  1   1593.42  89.94   3  < 359>  233.250  18.200  36.41                                        
 287 Lesner Marcin              1 PL-078-20         G M  9:28:41  1   1593.39  90.25   4  < 300>  236.910  18.200                                               
 288 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:49  1   1593.35  90.57  29  < 293>  224.370   0.000                                               
 289 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:22:36  1   1593.34  90.88   9  < 289>  227.210   0.000                                               
 289 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G -  9:22:36  1   1593.34  90.88  10  < 294>  227.210   0.000                                               
 291 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:20:14  1   1593.27  91.51   7  < 303>  223.430   0.000                                               
 292 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:28:10  1   1593.21  91.82  13  < 314>  236.060   0.000                                               
 293 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:50  1   1593.16  92.14  30  < 307>  224.370   0.000                                               
 294 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM  9:22:37  1   1593.15  92.45  11  < 294>  227.210   0.000  36.31                                        
 294 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM  9:22:37  1   1593.15  92.45  12  < 307>  227.210   0.000  36.31                                        
 296 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M  9:23:49  1   1593.14  93.08  23  < 296>  229.120   0.000                                               
 296 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:23:49  1   1593.14  93.08  24  < 301>  229.120   0.000                                               
 298 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:26  1   1593.05  93.71   6  < 298>  225.310   0.000                                               
 298 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:26  1   1593.05  93.71   7  < 311>  225.310  18.130                                               
 300 Lesner Marcin              1 PL-078-20         GCM  9:28:43  1   1593.03  94.34   5  < 328>  236.910  18.120  36.23                                        
 301 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:50  1   1592.96  94.65  25  < 316>  229.120   0.000                                               
 302 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GSM  9:21:12  1   1592.92  94.97   5  < 392>  224.920  18.100  36.21                                        
 303 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GS-  9:20:16  1   1592.89  95.28   8  < 313>  223.430   0.000  36.20                                        
 304 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GSM  9:28:02  1   1592.82  95.60  18  < 304>  235.790   0.000  36.18                                        
 304 Nowacki Piotr              1 PL-072-20         G -  9:28:02  1   1592.82  95.60  19  < 320>  235.790   0.000                                               
 306 Bistram Alojzy             1 PL-078-20         G M  9:25:04  1   1592.79  96.23   2  < 411>  231.060  18.080                                               
 307 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:22:39  1   1592.78  96.54  13  < 315>  227.210   0.000                                               
 307 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:52  1   1592.78  96.54  31  < 337>  224.370   0.000                                               
 309 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GS-  9:25:02  1   1592.74  97.17  12  < 333>  231.000   0.000  36.12                                        
 310 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:28:20  1   1592.70  97.48   5  < 396>  236.250  18.050                                               
 311 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM  9:21:28  1   1592.67  97.80  12  < 453>  225.310   0.000  36.09                                        
 311 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:28  1   1592.67  97.80   8  < 319>  225.310   0.000                                               
 313 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:20:18  1   1592.52  98.43   9  < 374>  223.430   0.000                                               
 314 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:28:14  1   1592.49  98.74  14  < 318>  236.060   0.000                                               
 315 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:22:41  1   1592.41  99.06  14  < 509>  227.210   0.000                                               
 316 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:53  1   1592.40  99.37  26  < 316>  229.120   0.000                                               
 316 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:23:53  1   1592.40  99.37  27  < 377>  229.120   0.000                                               
 318 Labuda Witold              1 PL-076-20         GCM  9:28:15  1   1592.31 100.00  15  < 368>  236.060   0.000  36.01                                        
 319 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:30  1   1592.30 100.31   9  < 323>  225.310   0.000                                               
 320 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:28:05  1   1592.28 100.63  20  < 329>  235.790   0.000                                               
 321 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM  9:24:50  1   1591.97 100.94   3  < 466>  230.570  17.980  35.97                                        
 322 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G -  9:21:19  1   1591.96 101.26   6  < 346>  224.970   0.000                                               
 323 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:32  1   1591.92 101.57  10  < 332>  225.310   0.000                                               
 324 Loewnau Bogdan             4 PL-059-20         GCM  9:22:40  1   1591.89 101.89   2  < 562>  227.110  17.970  35.93                                        
 325 Skrzypkowski Zbigniew      1 PL-076-20         G M  9:27:09  1   1591.85 102.20  21-  1-  1  234.240  17.960                                               
 325 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GSM  9:25:31  1   1591.85 102.20  42- 15-  5  231.640  17.960  35.92                                        
 327 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M  9:18:47  1   1591.83 102.83   8  < 343>  220.920  17.950                                               
 328 Lesner Marcin              1 PL-078-20         G M  9:28:50  1   1591.78 103.14   6  < 334>  236.910   0.000                                               
 329 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GSM  9:28:08  1   1591.74 103.46  21  < 329>  235.790   0.000  35.87                                        
 329 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GS-  9:28:08  1   1591.74 103.46  22  < 329>  235.790   0.000  35.87                                        
 329 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:28:08  1   1591.74 103.46  23  < 335>  235.790   0.000                                               
 332 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:33  1   1591.73 104.40  11  < 347>  225.310   0.000                                               
 333 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:25:08  1   1591.64 104.72  13  < 342>  231.000   0.000                                               
 334 Lesner Marcin              1 PL-0134-20        GCM  9:28:51  1   1591.60 105.03   7  < 357>  236.910   0.000  35.80                                        
 335 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:28:09  1   1591.56 105.35  24  < 345>  235.790   0.000                                               
 336 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G -  9:25:33  1   1591.48 105.66   2  < 341>  231.640   0.000                                               
 337 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:59  1   1591.47 105.97  32  < 354>  224.370   0.000                                               
 338 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GSM  9:25:57  1   1591.44 106.29   2          232.270  17.880  35.75                                        
 339 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         GCM  9:26:57  1   1591.43 106.60   2  < 358>  233.860  17.870  35.74                                        
 340 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GS-  9:25:12  1   1591.25 106.92   3  < 409>  231.050   0.000  35.73                                        
 341 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G M  9:25:35  1   1591.12 107.23   3  < 350>  231.640  17.860                                               
 342 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:25:11  1   1591.09 107.55  14  < 352>  231.000   0.000                                               
 343 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-060-20         G M  9:18:51  1   1591.07 107.86   9  < 369>  220.920  17.850                                               
 344 Grubba Edmund              1 PL-076-20         GCM  9:26:44  1   1591.05 108.18   2  < 404>  233.460  17.840  35.68                                        
 345 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:28:12  1   1591.03 108.49  25  < 349>  235.790   0.000                                               
 346 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G -  9:21:24  1   1591.02 108.81   7  < 520>  224.970   0.000                                               
 347 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:37  1   1590.99 109.12  12  < 356>  225.310   0.000                                               
 348 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G M  9:27:22  1   1590.93 109.43   3  < 350>  234.450  17.810                                               
 349 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:28:13  1   1590.85 109.75  26  < 360>  235.790   0.000                                               
 350 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G -  9:27:23  1   1590.75 110.06   4  < 437>  234.450   0.000                                               
 350 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GS-  9:25:37  1   1590.75 110.06   4  < 362>  231.640   0.000  35.60                                        
 352 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G -  9:25:13  1   1590.73 110.69  15  < 352>  231.000   0.000                                               
 352 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:25:13  1   1590.73 110.69  16  < 392>  231.000   0.000                                               
 354 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:21:03  1   1590.71 111.32  33  < 422>  224.370   0.000                                               
 355 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:25:21  1   1590.64 111.64   5  < 373>  231.200  17.770                                               
 356 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:39  1   1590.61 111.95  13  < 361>  225.310   0.000                                               
 357 Lesner Marcin              1 PL-078-20         GSM  9:28:57  1   1590.53 112.26   8  < 494>  236.910   0.000  35.51                                        
 358 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         GSM  9:27:02  1   1590.52 112.58   3  < 511>  233.860  17.750  35.50                                        
 359 Lubocki Piotr              1 PL-075-20         G M  9:26:40  1   1590.34 112.89   4  < 482>  233.250  17.740                                               
 360 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:28:16  1   1590.31 113.21  27  < 416>  235.790   0.000                                               
 361 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:41  1   1590.24 113.52  14  < 365>  225.310   0.000                                               
 362 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G -  9:25:40  1   1590.21 113.84   5  < 364>  231.640   0.000                                               
 363 Koepke Roman               1 PL-058-20         GSM  9:24:54  1   1590.20 114.15  51- 10-  5  230.420  17.720  35.44                                        
 364 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G -  9:25:41  1   1590.02 114.47   6  < 498>  231.640   0.000                                               
 365 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:44  1   1589.68 114.78  15  < 367>  225.310   0.000                                               
 366 Koepke Roman               1 PL-0495-20        G M  9:24:57  1   1589.65 115.09   2  < 372>  230.420  17.700                                               
 367 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:45  1   1589.49 115.41  16  < 378>  225.310   0.000                                               
 368 Labuda Witold              1 PL-072-20         GCM  9:28:31  1   1589.45 115.72  16  < 371>  236.060   0.000  35.38                                        
 369 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-0263-20        GCM  9:19:00  1   1589.35 116.04  10  < 390>  220.920   0.000  35.36                                        
 370 Rogowski Józef             1 PL-076-20         GSM  9:27:15  1   1589.20 116.35   4  < 483>  234.010  17.680  35.35                                        
 371 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:28:33  1   1589.10 116.67  17  < 460>  236.060   0.000                                               
 372 Koepke Roman               1 PL-0325-20        G M  9:25:01  1   1588.92 116.98   3  < 375>  230.420  17.660                                               
 373 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:25:32  1   1588.64 117.30   6  < 376>  231.200  17.660                                               
 374 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M  9:20:39  1   1588.55 117.61  10  < 410>  223.430  17.650                                               
 375 Koepke Roman               1 PL-060-20         G M  9:25:04  1   1588.37 117.92   4  < 399>  230.420  17.640                                               
 376 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:25:35  1   1588.09 118.24   7  < 548>  231.200   0.000                                               
 377 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:24:18  1   1587.80 118.55  28  < 378>  229.120   0.000                                               
 378 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:24:19  1   1587.62 118.87  29  < 380>  229.120   0.000                                               
 378 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:55  1   1587.62 118.87  17  < 386>  225.310   0.000                                               
 380 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:24:20  1   1587.44 119.50  30  < 382>  229.120   0.000                                               
 381 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GCM  9:18:40  1   1587.40 119.81  10          220.120   0.000  35.21                                        
 382 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:24:21  1   1587.25 120.13  31  < 395>  229.120   0.000                                               
 383 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:23:23  1   1587.21 120.44  26  < 449>  227.580   0.000                                               
 384 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:24:03  1   1587.16 120.75  11  < 384>  228.630   0.000                                               
 384 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:24:03  1   1587.16 120.75  12  < 387>  228.630   0.000                                               
 386 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:58  1   1587.06 121.38  18  < 388>  225.310   0.000                                               
 387 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:24:04  1   1586.97 121.70  13  < 389>  228.630   0.000                                               
 388 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:59  1   1586.88 122.01  19  < 421>  225.310   0.000                                               
 389 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:24:05  1   1586.79 122.33  14  < 403>  228.630   0.000                                               
 390 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G -  9:19:16  1   1586.31 122.64  11  < 435>  220.920   0.000                                               
 391 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G -  9:23:26  1   1586.24 122.96   8  < 398>  227.520   0.000                                               
 392 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M  9:21:48  1   1586.18 123.27   6  < 531>  224.920  17.540                                               
 392 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G -  9:25:38  1   1586.18 123.27  17  < 401>  231.000   0.000                                               
 394 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:24:29  1   1586.00 123.90  20  < 414>  229.150   0.000                                               
 395 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:24:28  1   1585.97 124.21  32  < 406>  229.120   0.000                                               
 396 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:28:58  1   1585.93 124.53   6  < 413>  236.250  17.510                                               
 397 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GSM  9:19:07  1   1585.86 124.84  24-  3-  3  220.620  17.510  35.01                                        
 398 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G -  9:23:30  1   1585.51 125.16   9  < 552>  227.520   0.000                                               
 399 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         GCM  9:26:30  1   1585.46 125.47  46-  5-  5  232.270  17.490  34.99                                        
 399 Koepke Roman               1 PL-0495-20        GSM  9:25:20  1   1585.46 125.47   5  < 418>  230.420  17.490  34.99                                        
 401 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:25:42  1   1585.45 126.10  18  < 542>  231.000   0.000                                               
 402 Klas Marek                 4 PL-076-20         G M  9:24:43  1   1585.44 126.42  45-  1-  1  229.440  17.470                                               
 403 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:24:13  1   1585.32 126.73  15  < 408>  228.630   0.000                                               
 404 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M  9:27:17  1   1585.11 127.04   3  < 445>  233.460  17.460                                               
 405 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         GSM  9:26:32  1   1585.10 127.36   2  < 412>  232.270  17.460  34.91                                        
 406 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:24:33  1   1585.06 127.67  33  < 407>  229.120   0.000                                               
 407 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:24:34  1   1584.87 127.99  34  < 425>  229.120   0.000                                               
 408 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:24:16  1   1584.77 128.30  16  < 504>  228.630   0.000                                               
 409 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M  9:25:49  1   1584.52 128.62   4  < 415>  231.050  17.430                                               
 410 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:21:01  1   1584.42 128.93  11  < 467>  223.430   0.000                                               
 411 Bistram Alojzy             1 PL-078-20         G M  9:25:50  1   1584.41 129.25   3  < 427>  231.060  17.420                                               
 412 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M  9:26:36  1   1584.38 129.56   3  < 426>  232.270  17.410                                               
 413 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:29:07  1   1584.33 129.87   7  < 431>  236.250   0.000                                               
 414 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:24:39  1   1584.17 130.19  21  < 419>  229.150   0.000                                               
 415 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G -  9:25:51  1   1584.16 130.50   5  < 423>  231.050   0.000                                               
 416 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:28:51  1   1584.08 130.82  28  < 416>  235.790   0.000                                               
 416 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:28:51  1   1584.08 130.82  29  < 429>  235.790   0.000                                               
 418 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M  9:25:28  1   1584.01 131.45   6  < 439>  230.420   0.000                                               
 419 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GS-  9:24:40  1   1583.99 131.76  22          229.150   0.000  34.73                                        
 420 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GCM  9:20:57  1   1583.97 132.08   5  < 536>  223.260  17.360  34.72                                        
 421 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:22:15  1   1583.90 132.39  20  < 505>  225.310   0.000                                               
 422 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:21:40  1   1583.79 132.70  34  < 436>  224.370   0.000                                               
 423 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GS-  9:25:54  1   1583.62 133.02   6  < 450>  231.050   0.000  34.68                                        
 424 Damps Leszek               4 PL-076-20         GCM  9:21:48  1   1583.43 133.33   2  < 469>  224.530  17.340  34.67                                        
 425 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:24:44  1   1583.05 133.65  35  < 580>  229.120   0.000                                               
 426 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M  9:26:44  1   1582.94 133.96   4  < 519>  232.270  17.320                                               
 427 Bistram Alojzy             1 PL-076-20         GCM  9:26:00  1   1582.60 134.28   4  < 499>  231.060  17.320  34.63                                        
 428 Sychowski Andrzej          1 PL-042-20         G -  9:26:29  1   1582.43 134.59   2  < 441>  231.800   0.000                                               
 429 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:29:01  1   1582.31 134.91  30  < 434>  235.790   0.000                                               
 430 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         G M  9:21:47  1   1582.27 135.22  35-  2-  2  224.340  17.300                                               
 431 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:29:19  1   1582.21 135.53   8  < 454>  236.250   0.000  34.58                                        
 432 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GCM  9:26:25  1   1581.99 135.85  32-  8-  5  231.630  17.290  34.57                                        
 433 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:25:50  1   1581.81 136.16  15  < 447>  230.680   0.000                                               
 434 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:29:04  1   1581.78 136.48  31  < 444>  235.790   0.000                                               
 435 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M  9:19:40  1   1581.77 136.79  12  < 445>  220.920   0.000                                               
 436 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:21:51  1   1581.74 137.11  35  < 492>  224.370   0.000                                               
 437 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G -  9:28:14  1   1581.63 137.42   5  < 440>  234.450   0.000                                               
 438 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:26:18  1   1581.34 137.74   6  < 442>  231.350   0.000                                               
 439 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M  9:25:43  1   1581.29 138.05   7  < 443>  230.420   0.000                                               
 440 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G M  9:28:16  1   1581.27 138.36   6  < 576>  234.450  17.230                                               
 441 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         GCM  9:26:36  1   1581.17 138.68   3  < 451>  231.800  17.230  34.46                                        
 442 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:26:19  1   1581.16 138.99   7  < 487>  231.350   0.000                                               
 443 Koepke Roman               1 PL-058-20         GCM  9:25:45  1   1580.93 139.31   8  < 540>  230.420   0.000  34.43                                        
 444 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GS-  9:29:09  1   1580.89 139.62  32  < 622>  235.790   0.000  34.42                                        
 445 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M  9:27:41  1   1580.82 139.94   4  < 458>  233.460  17.200                                               
 445 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M  9:19:45  1   1580.82 139.94  13  < 448>  220.920   0.000                                               
 447 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:25:56  1   1580.72 140.57  16  < 485>  230.680   0.000                                               
 448 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M  9:19:46  1   1580.63 140.88  14  < 532>  220.920   0.000                                               
 449 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        GS-  9:23:59  1   1580.60 141.19  27  < 452>  227.580   0.000  34.36                                        
 450 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M  9:26:11  1   1580.55 141.51   7  < 546>  231.050  17.170                                               
 451 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M  9:26:40  1   1580.46 141.82   4  < 486>  231.800  17.170                                               
 452 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:24:00  1   1580.42 142.14  28  < 455>  227.580   0.000                                               
 453 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GS-  9:22:34  1   1580.38 142.45  13  < 456>  225.310   0.000  34.31                                        
 454 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:29:31  1   1580.09 142.77   9  < 478>  236.250   0.000                                               
 455 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:24:03  1   1579.87 143.08  29  < 461>  227.580   0.000                                               
 456 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:22:37  1   1579.83 143.40  14  < 459>  225.310   0.000                                               
 457 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GCM  9:26:08  1   1579.65 143.71  38-  7-  5  230.840  17.130  34.26                                        
 458 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M  9:27:48  1   1579.57 144.03   5  < 596>  233.460  17.120                                               
 459 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GCM  9:22:39  1   1579.46 144.34  15  < 518>  225.310   0.000  34.23                                        
 460 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:29:28  1   1579.35 144.65  18  < 489>  236.060   0.000                                               
 461 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G -  9:24:06  1   1579.32 144.97  30  < 553>  227.580   0.000                                               
 462 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:27:26  1   1579.15 145.28   4  < 464>  232.820  17.100                                               
 463 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         G M  9:26:11  1   1579.11 145.60   2  < 468>  230.840  17.090                                               
 464 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:27:27  1   1578.98 145.91   5  < 465>  232.820  17.080                                               
 465 Knut Damian                1 PL-076-20         GSM  9:27:29  1   1578.62 146.23   6  < 476>  232.820  17.080  34.15                                        
 466 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M  9:26:04  1   1578.53 146.54   4  < 481>  230.570  17.070                                               
 467 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:21:33  1   1578.45 146.86  12  < 472>  223.430   0.000                                               
 468 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GSM  9:26:15  1   1578.39 147.17   3  < 470>  230.840  17.060  34.12                                        
 469 Damps Leszek               4 PL-076-20         G M  9:22:16  1   1578.23 147.48   3  < 479>  224.530  17.050                                               
 470 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GSM  9:26:16  1   1578.21 147.80   4  < 474>  230.840  17.050  34.09                                        
 471 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:29:57  1   1578.13 148.11   6  < 571>  236.640   0.000                                               
 472 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:21:35  1   1578.08 148.43  13  < 473>  223.430   0.000                                               
 473 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:21:36  1   1577.90 148.74  14  < 630>  223.430   0.000                                               
 474 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GSM  9:26:18  1   1577.85 149.06   5  < 561>  230.840  17.020  34.04                                        
 475 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        G M  9:24:43  1   1577.77 149.37   8  < 565>  228.330   0.000                                               
 476 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:27:34  1   1577.73 149.69   7  < 476>  232.820   0.000                                               
 476 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:27:34  1   1577.73 149.69   8          232.820   0.000                                               
 478 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GCM  9:29:45  1   1577.63 150.31  10  < 484>  236.250   0.000  33.99                                        
 479 Damps Leszek               4 PL-076-20         G M  9:22:21  1   1577.31 150.63   4  < 480>  224.530  16.990                                               
 480 Damps Leszek               4 PL-076-20         G M  9:22:22  1   1577.13 150.94   5  < 572>  224.530  16.980                                               
 481 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM  9:26:12  1   1577.09 151.26   5  < 506>  230.570  16.980  33.95                                        
 482 Lubocki Piotr              1 PL-075-20         GCM  9:27:59  1   1576.19 151.57   5  < 500>  233.250  16.970  33.94                                        
 483 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M  9:28:28  1   1576.18 151.89   5  < 490>  234.010  16.960                                               
 484 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:29:54  1   1576.05 152.20  11  < 488>  236.250   0.000  33.91                                        
 485 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:26:22  1   1576.04 152.52  17  < 512>  230.680   0.000                                               
 486 Sychowski Andrzej          1 PL-057-20         G -  9:27:05  1   1575.98 152.83   5          231.800   0.000                                               
 487 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:26:48  1   1575.95 153.14   8  < 604>  231.350   0.000                                               
 488 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:29:56  1   1575.70 153.46  12  < 493>  236.250   0.000                                               
 489 Labuda Witold              1 PL-059-20         G M  9:29:50  1   1575.48 153.77  19  < 491>  236.060   0.000                                               
 490 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M  9:28:32  1   1575.47 154.09   6          234.010   0.000                                               
 491 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:29:51  1   1575.31 154.40  20  < 495>  236.060   0.000                                               
 492 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:22:26  1   1575.26 154.72  36  < 526>  224.370   0.000                                               
 493 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GCM  9:29:59  1   1575.18 155.03  13  < 625>  236.250   0.000  33.80                                        
 494 Lesner Marcin              1 PL-013-20         GSM  9:30:25  1   1575.03 155.35   9  < 508>  236.910   0.000  33.79                                        
 495 Labuda Witold              1 PL-059-20         GSM  9:29:53  1   1574.96 155.66  21  < 496>  236.060   0.000  33.78                                        
 496 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:29:54  1   1574.78 155.97  22  < 497>  236.060   0.000                                               
 497 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM  9:29:57  1   1574.26 156.29  23  < 627>  236.060   0.000  33.75                                        
 498 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GCM  9:27:09  1   1574.18 156.60   7  < 599>  231.640  16.870  33.74                                        
 499 Bistram Alojzy             1 PL-072-20         G M  9:26:47  1   1574.16 156.92   5          231.060  16.860                                               
 500 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         GSM  9:28:11  1   1574.06 157.23   6          233.250   0.000  33.71                                        
 501 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M  9:29:42  1   1574.02 157.55   4  < 523>  235.630  16.850                                               
 502 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         G M  9:22:33  1   1573.76 157.86   2          224.340  16.840                                               
 503 Langa Kamil                4 PL-076-20         G M  9:22:31  1   1573.50 158.18  22-  2-  2  224.250  16.840                                               
 504 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GS-  9:25:19  1   1573.32 158.49  17  < 507>  228.630   0.000  33.66                                        
 505 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:23:13  1   1573.21 158.81  21  < 527>  225.310   0.000                                               
 506 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GCM  9:26:35  1   1572.96 159.12   6          230.570   0.000  33.64                                        
 507 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:25:22  1   1572.78 159.43  18  < 514>  228.630   0.000                                               
 508 Lesner Marcin              1 PL-013-20         G M  9:30:38  1   1572.76 159.75  10          236.910   0.000                                               
 509 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:24:28  1   1572.75 160.06  15  < 510>  227.210   0.000                                               
 510 Szojer Łukasz              4 DV-08762-20       GSM  9:24:29  1   1572.57 160.38  16  < 558>  227.210   0.000  33.59                                        
 511 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         GSM  9:28:43  1   1572.52 160.69   4          233.860  16.790  33.57                                        
 512 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM  9:26:42  1   1572.46 161.01  18  < 513>  230.680   0.000  33.56                                        
 513 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM  9:26:43  1   1572.28 161.32  19  < 515>  230.680   0.000  33.55                                        
 514 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:25:25  1   1572.24 161.64  19  < 547>  228.630   0.000                                               
 515 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:26:44  1   1572.10 161.95  20  < 537>  230.680   0.000                                               
 516 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GCM  9:20:21  1   1571.93 162.26   2  < 574>  220.620  16.760  33.51                                        
 517 Langa Kamil                4 PL-076-20         GCM  9:22:40  1   1571.85 162.58   2          224.250  16.750  33.50                                        
 518 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:23:21  1   1571.75 162.89  16  < 522>  225.310   0.000                                               
 519 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M  9:27:47  1   1571.69 163.21   5          232.270  16.740                                               
 520 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:23:09  1   1571.57 163.52   8  < 521>  224.970  16.730                                               
 521 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:23:10  1   1571.39 163.84   9  < 524>  224.970  16.720                                               
 522 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:23:23  1   1571.38 164.15  17  < 524>  225.310   0.000                                               
 523 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M  9:29:58  1   1571.22 164.47   5          235.630  16.710                                               
 524 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GSM  9:23:11  1   1571.20 164.78  10  < 527>  224.970  16.710  33.41                                        
 524 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:23:24  1   1571.20 164.78  18  < 563>  225.310   0.000                                               
 526 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:22:49  1   1571.04 165.41  37          224.370   0.000                                               
 527 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:23:12  1   1571.02 165.72  11  < 527>  224.970   0.000                                               
 527 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:23:12  1   1571.02 165.72  12  < 611>  224.970   0.000                                               
 527 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GCM  9:23:25  1   1571.02 165.72  22  < 582>  225.310   0.000  33.37                                        
 530 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G -  9:23:18  1   1570.20 166.67  59-  1-  0  225.010   0.000                                               
 531 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G -  9:23:15  1   1570.12 166.98   7          224.920   0.000                                               
 532 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G -  9:20:44  1   1569.78 167.30  15  < 539>  220.920   0.000                                               
 533 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GCM  9:27:35  1   1569.49 167.61   2  < 568>  231.630  16.650  33.30                                        
 534 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G -  9:23:11  1   1569.46 167.92   3  < 535>  224.720   0.000                                               
 535 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M  9:23:12  1   1569.27 168.24   4          224.720  16.640                                               
 536 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M  9:22:23  1   1568.02 168.55   6  < 541>  223.260  16.630                                               
 537 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:27:07  1   1568.01 168.87  21  < 537>  230.680   0.000                                               
 537 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GCM  9:27:07  1   1568.01 168.87  22  < 601>  230.680   0.000                                               
 539 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM  9:20:56  1   1567.55 169.50  16          220.920   0.000  33.22                                        
 540 Koepke Roman               1 PL-058-20         GCM  9:27:00  1   1567.48 169.81   9  < 556>  230.420   0.000  33.21                                        
 541 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M  9:22:27  1   1567.29 170.13   7          223.260   0.000                                               
 542 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G -  9:27:25  1   1566.99 170.44  19  < 543>  231.000   0.000                                               
 543 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GS-  9:27:27  1   1566.63 170.75  20  < 545>  231.000   0.000  33.17                                        
 544 Papke Jerzy                1 PL-076-20         GSM  9:29:41  1   1566.24 171.07  23-  4-  4  234.440  16.580  33.16                                        
 545 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:27:30  1   1566.10 171.38  21          231.000   0.000                                               
 546 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GCM  9:27:32  1   1566.09 171.70   8  < 586>  231.050  16.570  33.13                                        
 547 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GS-  9:26:01  1   1565.78 172.01  20  < 588>  228.630   0.000  33.12                                        
 548 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         GSM  9:27:40  1   1565.69 172.33   8  < 597>  231.200   0.000  33.11                                        
 549 Papke Jerzy                1 PL-076-20         G M  9:29:47  1   1565.19 172.64   2  < 550>  234.440  16.550                                               
 550 Papke Jerzy                1 PL-076-20         GCM  9:29:48  1   1565.02 172.96   3  < 551>  234.440  16.540  33.08                                        
 551 Papke Jerzy                1 PL-076-20         GSM  9:29:51  1   1564.50 173.27   4          234.440  16.540  33.07                                        
 552 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M  9:25:27  1   1564.25 173.58  10  < 559>  227.520   0.000                                               
 553 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G -  9:25:31  1   1563.95 173.90  31  < 554>  227.580   0.000                                               
 554 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:25:32  1   1563.77 174.21  32  < 554>  227.580   0.000                                               
 554 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:25:32  1   1563.77 174.21  33  < 557>  227.580   0.000                                               
 556 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M  9:27:21  1   1563.76 174.84  10          230.420   0.000                                               
 557 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:25:33  1   1563.59 175.16  34  < 560>  227.580   0.000                                               
 558 Szojer Łukasz              4 DV-04953-20       GSM  9:25:19  1   1563.55 175.47  17  < 620>  227.210   0.000  32.98                                        
 559 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM  9:25:31  1   1563.53 175.79  11  < 564>  227.520   0.000  32.97                                        
 560 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:25:34  1   1563.41 176.10  35  < 585>  227.580   0.000                                               
 561 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GCM  9:27:45  1   1562.37 176.42   6  < 579>  230.840   0.000  32.94                                        
 562 Loewnau Bogdan             4 PL-076-20         GCM  9:25:24  1   1561.97 176.73   3          227.110  16.470  32.93                                        
 563 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:24:15  1   1561.94 177.04  19  < 575>  225.310   0.000                                               
 564 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM  9:25:41  1   1561.74 177.36  12          227.520   0.000  32.91                                        
 565 Hallmann Piotr             4 PL-059-20         GCM  9:26:13  1   1561.59 177.67   9  < 565>  228.330   0.000  32.89                                        
 565 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G -  9:26:13  1   1561.59 177.67  10  < 594>  228.330   0.000                                               
 567 Loewnau Leon               4 PL-076-20         G M  9:24:02  1   1561.44 178.30  22-  1-  1  224.900  16.430                                               
 568 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M  9:28:26  1   1560.50 178.62   3  < 569>  231.630  16.430                                               
 569 Stobbe Henryk              1 PL-059-20         GSM  9:28:27  1   1560.32 178.93   4  < 569>  231.630  16.420  32.84                                        
 569 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GSM  9:28:27  1   1560.32 178.93   5  < 573>  231.630  16.420  32.84                                        
 571 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:31:40  1   1560.26 179.56   7  < 605>  236.640   0.000                                               
 572 Damps Leszek               4 PL-076-20         G -  9:23:55  1   1560.14 179.87   6          224.530   0.000                                               
 573 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M  9:28:29  1   1559.97 180.19   6  < 577>  231.630   0.000                                               
 574 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GCM  9:21:26  1   1559.89 180.50   3          220.620  16.390  32.78                                        
 575 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GS-  9:24:27  1   1559.78 180.82  20  < 578>  225.310   0.000  32.77                                        
 576 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G M  9:30:19  1   1559.71 181.13   7          234.450  16.380                                               
 577 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GSM  9:28:31  1   1559.62 181.45   7  < 584>  231.630   0.000  32.74                                        
 578 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:24:29  1   1559.42 181.76  21          225.310   0.000                                               
 579 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         G M  9:28:02  1   1559.38 182.08   7          230.840   0.000                                               
 580 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M  9:26:58  1   1558.99 182.39  36  < 581>  229.120   0.000                                               
 581 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:26:59  1   1558.82 182.70  37  < 583>  229.120   0.000                                               
 582 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:24:33  1   1558.70 183.02  23  < 591>  225.310   0.000                                               
 583 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:27:00  1   1558.64 183.33  38  < 609>  229.120   0.000                                               
 584 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GCM  9:28:37  1   1558.57 183.65   8          231.630   0.000  32.66                                        
 585 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:26:02  1   1558.41 183.96  36  < 587>  227.580   0.000                                               
 586 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M  9:28:16  1   1558.34 184.28   9  < 619>  231.050   0.000                                               
 587 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:26:03  1   1558.23 184.59  37  < 592>  227.580   0.000                                               
 588 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:26:44  1   1558.13 184.91  21  < 588>  228.630   0.000                                               
 588 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:26:44  1   1558.13 184.91  22  < 624>  228.630   0.000                                               
 590 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M  9:27:40  1   1557.83 185.53  65-  1-  1  230.040  16.290                                               
 591 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GS-  9:24:39  1   1557.62 185.85  24  < 597>  225.310   0.000  32.57                                        
 592 Góral Zbigniew             4 PL-0370-20        G -  9:26:08  1   1557.35 186.16  38  < 593>  227.580   0.000                                               
 593 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:26:09  1   1557.17 186.48  39  < 600>  227.580   0.000                                               
 594 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        GSM  9:26:38  1   1557.15 186.79  11  < 594>  228.330   0.000  32.53                                        
 594 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GSM  9:26:38  1   1557.15 186.79  12          228.330   0.000  32.53                                        
 596 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M  9:29:56  1   1557.09 187.42   6          233.460   0.000                                               
 597 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:24:42  1   1557.08 187.74  25  < 601>  225.310   0.000                                               
 597 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:28:29  1   1557.08 187.74   9  < 628>  231.200   0.000                                               
 599 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GCM  9:28:46  1   1557.07 188.36   8  < 601>  231.640  16.230  32.47                                        
 600 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        GS-  9:26:10  1   1556.99 188.68  40  < 606>  227.580   0.000  32.45                                        
 601 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:28:10  1   1556.90 188.99  23  < 607>  230.680   0.000                                               
 601 Mierzwa Michał             4 PL-059-20         G M  9:24:43  1   1556.90 188.99  26  < 632>  225.310   0.000                                               
 601 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G M  9:28:47  1   1556.90 188.99   9  < 607>  231.640  16.220                                               
 604 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:28:36  1   1556.86 189.94   9  < 610>  231.350   0.000                                               
 605 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:32:00  1   1556.84 190.25   8  < 617>  236.640   0.000                                               
 606 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G -  9:26:11  1   1556.81 190.57  41  < 634>  227.580   0.000                                               
 607 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:28:11  1   1556.72 190.88  24  < 613>  230.680   0.000                                               
 607 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GSM  9:28:48  1   1556.72 190.88  10  < 613>  231.640   0.000  32.37                                        
 609 Langa Zenon                4 PL-059-20         G -  9:27:11  1   1556.70 191.51  39  < 612>  229.120   0.000                                               
 610 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:28:37  1   1556.69 191.82  10          231.350   0.000                                               
 611 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:24:32  1   1556.53 192.14  13  < 615>  224.970   0.000                                               
 612 Langa Zenon                4 PL-076-20         GSM  9:27:12  1   1556.52 192.45  40  < 626>  229.120   0.000  32.30                                        
 613 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:28:13  1   1556.37 192.77  25          230.680   0.000                                               
 613 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G -  9:28:50  1   1556.37 192.77  11  < 616>  231.640   0.000                                               
 615 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:24:33  1   1556.35 193.40  14  < 623>  224.970   0.000                                               
 616 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G M  9:28:51  1   1556.20 193.71  12  < 618>  231.640   0.000                                               
 617 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GCM  9:32:04  1   1556.16 194.03   9          236.640   0.000  32.24                                        
 618 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GSM  9:28:52  1   1556.02 194.34  13  < 621>  231.640   0.000  32.23                                        
 619 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G -  9:28:30  1   1555.89 194.65  10  < 635>  231.050   0.000                                               
 620 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:26:03  1   1555.70 194.97  18          227.210   0.000                                               
 621 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G M  9:28:54  1   1555.68 195.28  14  < 636>  231.640   0.000                                               
 622 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:31:35  1   1555.51 195.60  33          235.790   0.000                                               
 623 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G -  9:24:38  1   1555.45 195.91  15  < 629>  224.970   0.000                                               
 624 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:27:00  1   1555.31 196.23  23  < 631>  228.630   0.000                                               
 625 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:31:54  1   1555.30 196.54  14          236.250   0.000  32.14                                        
 626 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:27:20  1   1555.11 196.86  41          229.120   0.000                                               
 627 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM  9:31:48  1   1555.07 197.17  24          236.060   0.000  32.11                                        
 628 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:28:41  1   1554.98 197.48  10          231.200   0.000                                               
 629 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:24:41  1   1554.91 197.80  16  < 633>  224.970   0.000                                               
 630 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:23:42  1   1554.84 198.11  15          223.430   0.000                                               
 631 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:27:03  1   1554.78 198.43  24          228.630   0.000                                               
 632 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GCM  9:24:55  1   1554.76 198.74  27          225.310   0.000  32.05                                        
 633 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G -  9:24:42  1   1554.73 199.06  17          224.970   0.000                                               
 634 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:26:23  1   1554.69 199.37  42          227.580   0.000                                               
 635 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M  9:28:38  1   1554.50 199.69  11          231.050   0.000                                               
 636 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G M  9:29:01  1   1554.46 200.00  15          231.640   0.000                                               
 --------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                                   
 ------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                     
 637 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GS-  9:24:45  1   1554.20   0.00  18          224.970   0.000                                               
 638 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:28:38  1   1554.16   0.00  22          231.000   0.000                                               
 639 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:31:43  1   1554.15   0.00  34          235.790   0.000                                               
 640 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:31:43  1   1554.15   0.00  35          235.790   0.000                                               
 641 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M  9:29:03  1   1554.04   0.00   9          231.630   0.000                                               
 642 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GSM  9:24:46  1   1554.02   0.00  19          224.970   0.000                                               
 643 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:26:27  1   1553.98   0.00  43          227.580   0.000                                               
 644 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:31:44  1   1553.98   0.00  36          235.790   0.000                                               
 645 Klas Marek                 4 PL-076-20         G M  9:27:39  1   1553.95   0.00   2          229.440   0.000                                               
 646 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:28:40  1   1553.81   0.00  23          231.000   0.000                                               
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  4, z dnia 06.09.20 Kamień Pomorski                                                                                                          
            Punktacja Główna 5z50 [ 1]                                                                                                                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Góral           Zbigniew        4   123    5    42    98.40  1,137.900                                                                          
              2 Potrykus        Brunon          4    68    5    21    98.13  1,155.000                                                                          
              3 Kwidziński      Zbigniew        1    71    5    25    98.04  1,153.400                                                                          
              4 Labuda          Witold          1    47    5    24    97.92  1,180.300                                                                          
              5 Naczk           Wojciech        4    92    5    22    97.90  1,145.750                                                                          
              6 Millek Kazimier Erwin           4    47    5    10    97.85  1,100.600                                                                          
              7 Formella        Andrzej         1    41    5    10    97.60  1,156.750                                                                          
              8 Nowacki         Piotr           1    80    5    33    96.93  1,178.950                                                                          
              9 Hallmann        Piotr           4    42    5    12    96.81  1,141.650                                                                          
             10 Ziętara         Andrzej         1    50    5     9    96.40  1,183.200                                                                          
             11 Szotrowki       Stanisław       4    59    5    12    96.23  1,137.600                                                                          
             12 Gessler         Tadeusz         4    64    5    21    95.65  1,126.550                                                                          
             13 Mierzwa         Michał          4    87    5    27    95.15  1,126.550                                                                          
             14 Dawidowski      Piotr           1    27    5     5    94.95  1,188.450                                                                          
             15 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4    77    5    37    94.76  1,121.850                                                                          
             16 Taradejna       Andrzej         4    80    5    24    94.72  1,143.150                                                                          
             17 Szojer          Łukasz          4    63    5    18    94.04  1,136.050                                                                          
             18 Nurek           Dariusz         1    55    5    10    93.72  1,156.000                                                                          
             19 Rogowski        Józef           1    27    5     6    93.16  1,170.050                                                                          
             20 Szreder         Andrzej         1    36    5    14    93.05  1,181.250                                                                          
             21 Potrykus Roman  Krzysztof       1    56    5    16    92.87  1,104.600                                                                          
             22 Langa           Zenon           4   108    5    41    92.86  1,145.600                                                                          
             23 Janke           Łukasz          4    78    5    15    92.49  1,117.150                                                                          
             24 Pobłocki        Krzysztof       1    38    5     5    92.02  1,178.150                                                                          
             25 Czebieniak      Adam            4    53    5     7    91.87  1,116.300                                                                          
             26 Lesner          Marcin          1    32    5    10    91.58  1,184.550                                                                          
             27 Lubocki         Piotr           1    34    5     6    91.14  1,166.250                                                                          
             28 Knut            Damian          1    44    5     8    91.03  1,164.100                                                                          
             29 Dawidowski      Dariusz Patry   4    57    5     7    90.53  1,124.600                                                                          
             30 Łaga            Kazimierz       1    37    5     6    90.04  1,152.850                                                                          
             31 Bistram         Alojzy          1    37    5     5    89.64  1,155.300                                                                          
             32 Stefanowski     Jan             4    68    5    11    89.35  1,155.250                                                                          
             33 Bank            EUGENIUSZ       4    79    5    17    89.19  1,124.850                                                                          
             34 Grubba          Edmund          1    43    5     6    88.35  1,167.300                                                                          
             35 Koepke          Roman           1    51    5    10    88.21  1,152.100                                                                          
             36 Baranowski      Janusz          1    46    5     5    86.42  1,161.350                                                                          
             37 Dębicka         Jolanta         4    38    5     7    85.35  1,154.200                                                                          
             38 Stefanowski     Krzysztof       4    42    5    15    85.14  1,158.200                                                                          
             39 Stobbe          Henryk          1    32    5     8    83.21  1,158.150                                                                          
             40 Bianga J.       Szymerowski R   1    42    4     4    72.23    935.440                                                                          
             41 Damps           Leszek          4    52    4     6    68.36    898.120                                                                          
             42 Papke           Jerzy           1    23    4     4    66.21    937.760                                                                          
             43 Loewnau         Bogdan          4    12    3     3    54.34    681.330                                                                          
             44 Sychowski       Andrzej         1    53    3     5    53.26    695.400                                                                          
             45 Palubicki       Tadeusz         1    51    3     7    51.42    703.350                                                                          
             46 Kreft           Zbigniew        4    24    3     3    50.66    661.860                                                                          
             47 Hallmann        Kazimierz       1    14    2     2    37.68    464.540                                                                          
             48 Bank            ADAM            4    57    2     4    35.59    449.440                                                                          
             49 Rowiński        Zbigniew        4    35    2     2    34.14    448.680                                                                          
             50 Langa           Kamil           4    22    2     2    33.59    448.500                                                                          
             51 Darga           Sławomir        4    30    1     1    19.85    229.710                                                                          
             52 Kierznikiewicz  Kazimierz       1    17    1     1    19.09    236.450                                                                          
             53 Skrzypkowski    Zbigniew        1    21    1     1    17.96    234.240                                                                          
             54 Klas            Marek           4    45    1     1    17.47    229.440                                                                          
             55 Loewnau         Leon            4    22    1     1    16.43    224.900                                                                          
             56 Benkowski       Jan             4    65    1     1    16.29    230.040                                                                          
             57 Blok T. i       Trepczyk A.     1    59    0     1     0.00      0.000                                                                          
             58 Nalepa          Józef           1    32    0     0     0.00      0.000                                                                          
             59 Wenta Mateusz   i Rafał         1    72    0     0     0.00      0.000                                                                          
             60 Gurski Tomasz i Łukasz          4    42    0     0     0.00      0.000                                                                          
             61 Mielewczyk      Józef           4    37    0     0     0.00      0.000                                                                          
             62 Selin           Mieczysław      4    22    0     0     0.00      0.000                                                                          
             63 Nowicki         Wojciech        4    24    0     0     0.00      0.000                                                                          
             64 Lewandowski     Henryk          1    29    0     0     0.00      0.000                                                                          
             65 Domarus         Władysław       1    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
             66 Żywicki         Bernard         1     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
             67 Skrzypkowski    Florian         4    26    0     0     0.00      0.000                                                                          
             68 Szenbek         Józef           1    21    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna 5z50 [ 1]                                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                        
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                        
    1    1 Langa           Zenon           4  5  5  5  5   20    389.25  3,483.550  50.4                                                                        
    2    3 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  5  5  5  5   20    388.27  3,388.850  57.3                                                                        
    3    6 Labuda          Witold          1  5  5  5  5   20    387.67  3,622.300  42.8                                                                        
    4    5 Nowacki         Piotr           1  5  5  5  5   20    387.45  3,616.750  42.9                                                                        
    5    8 Góral           Zbigniew        4  5  5  5  5   20    386.95  3,452.750  34.6                                                                        
    6    9 Hallmann        Piotr           4  5  5  5  5   20    384.45  3,467.800  25.6                                                                        
    7    7 Mierzwa         Michał          4  5  5  5  5   20    384.45  3,407.500  36.2                                                                        
    8   10 Taradejna       Andrzej         4  5  5  5  5   20    382.35  3,473.750  31.0                                                                        
    9    4 Bank            EUGENIUSZ       4  5  5  5  5   20    380.34  3,400.600  42.4                                                                        
   10   11 Kwidziński      Zbigniew        1  5  5  5  5   20    376.24  3,514.750  32.6                                                                        
   11   13 Formella        Andrzej         1  5  5  5  5   20    374.68  3,528.050  24.0                                                                        
   12   12 Ziętara         Andrzej         1  5  5  5  5   20    373.85  3,633.800  18.8                                                                        
   13   15 Potrykus        Brunon          4  5  5  5  5   20    373.61  3,521.050  34.2                                                                        
   14   16 Naczk           Wojciech        4  5  5  5  5   20    372.23  3,484.000  23.6                                                                        
   15   18 Szotrowki       Stanisław       4  5  5  5  5   20    369.54  3,451.500  20.4                                                                        
   16   19 Gessler         Tadeusz         4  5  5  5  5   20    367.24  3,407.350  27.2                                                                        
   17   17 Damps           Leszek          4  5  5  5  4   19    342.39  3,167.420  15.7                                                                        
   18   22 Millek Kazimier Erwin           4  5  3  5  5   18    328.44  2,988.580  13.6                                                                        
   19   14 Palubicki       Tadeusz         1  5  5  5  3   18    327.89  3,121.150  24.6                                                                        
   20   23 Szreder         Andrzej         1  5  5  3  5   18    318.15  3,278.600  22.5                                                                        
   21   24 Stefanowski     Jan             4  4  4  5  5   18    312.64  3,217.110  15.0                                                                        
   22    2 Bank            ADAM            4  5  5  5  2   17    331.36  2,721.540  46.6                                                                        
   23   25 Knut            Damian          1  5  5  2  5   17    295.34  3,046.850  14.8                                                                        
   24   26 Lesner          Marcin          1  1  5  5  5   16    298.09  3,070.620  24.0                                                                        
   25   21 Sychowski       Andrzej         1  5  5  3  3   16    287.27  2,735.090  13.4                                                                        
   26   27 Koepke          Roman           1  5  5  1  5   16    278.44  2,837.800  12.1                                                                        
   27   28 Pobłocki        Krzysztof       1  5  5  0  5   15    283.10  2,748.100  23.6                                                                        
   28   29 Janke           Łukasz          4  5 --  5  5   15    278.74  2,565.250  20.2                                                                        
   29   31 Nurek           Dariusz         1  5  5 --  5   15    274.43  2,681.550  15.0                                                                        
   30   30 Dawidowski      Dariusz Patry   4  5 --  5  5   15    274.16  2,587.400  19.6                                                                        
   31   32 Szojer          Łukasz          4  5  0  5  5   15    269.33  2,623.900  23.6                                                                        
   32   33 Baranowski      Janusz          1  2  4  4  5   15    258.65  2,794.150   7.9                                                                        
   33   20 Blok T. i       Trepczyk A.     1  5  5  4  0   14    251.80  2,114.050   7.6                                                                        
   34   35 Grubba          Edmund          1  2  5  1  5   13    227.76  2,470.200   8.9                                                                        
   35   38 Rogowski        Józef           1  3  3  1  5   12    220.25  2,273.880  11.2                                                                        
   36   40 Dawidowski      Piotr           1  3  1  3  5   12    216.82  2,317.920  10.3                                                                        
   37   37 Stefanowski     Krzysztof       4  1  1  5  5   12    213.25  2,309.210  22.0                                                                        
   38   34 Rowiński        Zbigniew        4  4  4  2  2   12    206.17  1,938.120   7.9                                                                        
   39   41 Łaga            Kazimierz       1  0  3  3  5   11    196.20  2,160.790   7.6                                                                        
   40   42 Bistram         Alojzy          1  2  3  1  5   11    195.62  2,102.100   7.0                                                                        
   41   44 Potrykus Roman  Krzysztof       1  5  0 --  5   10    190.28  1,736.050  19.1                                                                        
   42   45 Czebieniak      Adam            4  0  2  3  5   10    176.97  1,920.300   7.4                                                                        
   43   36 Klas            Marek           4  5  2  1  1    9    154.60  1,404.570   4.4                                                                        
   44   48 Lubocki         Piotr           1  2  0  1  5    8    143.22  1,614.170   6.6                                                                        
   45   39 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  3  4  0    7    124.28  1,145.690   4.7                                                                        
   46   49 Bianga J.       Szymerowski R   1  1  0  2  4    7    123.43  1,417.260   4.1                                                                        
   47   55 Dębicka         Jolanta         4  0  0  2  5    7    118.02  1,491.080   5.5                                                                        
   48   43 Benkowski       Jan             4  5  0  1  1    7    117.40  1,075.320   3.3                                                                        
   49   61 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  5    6     99.26  1,327.500   6.8                                                                        
   50   46 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  3  0  1  1    5     88.28    835.480   7.4                                                                        
   51   54 Hallmann        Kazimierz       1  0  1  1  2    4     71.76    803.920   6.9                                                                        
   52   60 Kreft           Zbigniew        4  1  0  0  3    4     67.07    787.790   3.8                                                                        
   53   63 Papke           Jerzy           1  0  0  0  4    4     66.21    937.760   4.3                                                                        
   54   65 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3    3     54.34    681.330   5.5                                                                        
   55   47 Krefta          Stanisław       4  2  1  0 --    3     52.97    409.510   2.7                                                                        
   56   52 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  0  2  1    3     52.25    577.560   3.4                                                                        
   57   50 Mielewczyk      Józef           4  0  2  0  0    2     37.10    336.380   1.3                                                                        
   58   51 Nowak           Edmund          1  2  0 -- --    2     34.91    277.740   8.3                                                                        
   59   53 Szenbek         Józef           1  1  0  1  0    2     34.22    311.580   2.2                                                                        
   60   70 Langa           Kamil           4  0  0  0  2    2     33.59    448.500   2.4                                                                        
   61   59 Loewnau         Leon            4  0  1 --  1    2     33.21    387.200   2.9                                                                        
   62   56 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  2  0    2     32.22    329.040   1.7                                                                        
   63   57 Skrzypkowski    Florian         4  0  1  0  0    1     19.99    162.870   1.0                                                                        
   64   64 Darga           Sławomir        4  0  0  0  1    1     19.85    229.710   0.8                                                                        
   65   58 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0    1     16.81    172.850   2.5                                                                        
   66   62 Nalepa          Józef           1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   67   66 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   68   67 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   69   68 Lewandowski     Henryk          1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   70   69 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   71   71 Konkol          Robert          4  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                        

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  4, z dnia 06.09.20 Kamień Pomorski                                                                                                          
            Punktacja Dodatkowa 5 z całści [10]                                                                                                                 
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Góral           Zbigniew        4   123    5    42    99.09  1,137.900                                                                          
              2 Kwidziński      Zbigniew        1    71    5    25    98.40  1,153.400                                                                          
              3 Potrykus        Brunon          4    68    5    21    98.13  1,155.000                                                                          
              4 Naczk           Wojciech        4    92    5    22    97.93  1,145.750                                                                          
              5 Labuda          Witold          1    47    5    24    97.92  1,180.300                                                                          
              6 Millek Kazimier Erwin           4    47    5    10    97.85  1,100.600                                                                          
              7 Nowacki         Piotr           1    80    5    33    97.63  1,178.950                                                                          
              8 Formella        Andrzej         1    41    5    10    97.60  1,156.750                                                                          
              9 Szotrowki       Stanisław       4    59    5    12    97.10  1,137.600                                                                          
             10 Hallmann        Piotr           4    42    5    12    97.08  1,141.650                                                                          
             11 Bank            EUGENIUSZ       4    79    5    17    96.91  1,124.850                                                                          
             12 Mierzwa         Michał          4    87    5    27    96.84  1,126.550                                                                          
             13 Potrykus Roman  Krzysztof       1    56    5    16    96.79  1,104.600                                                                          
             14 Gessler         Tadeusz         4    64    5    21    96.77  1,126.550                                                                          
             15 Ziętara         Andrzej         1    50    5     9    96.40  1,183.200                                                                          
             16 Szreder         Andrzej         1    36    5    14    95.33  1,181.250                                                                          
             17 Nurek           Dariusz         1    55    5    10    95.28  1,156.000                                                                          
             18 Dawidowski      Piotr           1    27    5     5    94.95  1,188.450                                                                          
             19 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4    77    5    37    94.92  1,121.850                                                                          
             20 Taradejna       Andrzej         4    80    5    24    94.87  1,143.150                                                                          
             21 Langa           Zenon           4   108    5    41    94.44  1,145.600                                                                          
             22 Szojer          Łukasz          4    63    5    18    94.32  1,136.050                                                                          
             23 Knut            Damian          1    44    5     8    93.92  1,164.100                                                                          
             24 Czebieniak      Adam            4    53    5     7    93.63  1,116.300                                                                          
             25 Janke           Łukasz          4    78    5    15    93.27  1,117.150                                                                          
             26 Rogowski        Józef           1    27    5     6    93.16  1,170.050                                                                          
             27 Pobłocki        Krzysztof       1    38    5     5    92.02  1,178.150                                                                          
             28 Palubicki       Tadeusz         1    51    5     7    91.73  1,172.250                                                                          
             29 Lesner          Marcin          1    32    5    10    91.58  1,184.550                                                                          
             30 Dawidowski      Dariusz Patry   4    57    5     7    91.23  1,124.600                                                                          
             31 Lubocki         Piotr           1    34    5     6    91.14  1,166.250                                                                          
             32 Stefanowski     Jan             4    68    5    11    90.86  1,155.250                                                                          
             33 Łaga            Kazimierz       1    37    5     6    90.04  1,152.850                                                                          
             34 Bistram         Alojzy          1    37    5     5    89.64  1,155.300                                                                          
             35 Stefanowski     Krzysztof       4    42    5    15    89.24  1,158.200                                                                          
             36 Grubba          Edmund          1    43    5     6    88.35  1,167.300                                                                          
             37 Damps           Leszek          4    52    5     6    88.23  1,122.650                                                                          
             38 Koepke          Roman           1    51    5    10    88.21  1,152.100                                                                          
             39 Sychowski       Andrzej         1    53    5     5    87.51  1,159.000                                                                          
             40 Baranowski      Janusz          1    46    5     5    86.42  1,161.350                                                                          
             41 Dębicka         Jolanta         4    38    5     7    85.35  1,154.200                                                                          
             42 Stobbe          Henryk          1    32    5     8    83.21  1,158.150                                                                          
             43 Bianga J.       Szymerowski R   1    42    4     4    72.23    935.440                                                                          
             44 Bank            ADAM            4    57    4     4    71.10    898.880                                                                          
             45 Papke           Jerzy           1    23    4     4    66.21    937.760                                                                          
             46 Loewnau         Bogdan          4    12    3     3    54.34    681.330                                                                          
             47 Kreft           Zbigniew        4    24    3     3    50.66    661.860                                                                          
             48 Hallmann        Kazimierz       1    14    2     2    37.68    464.540                                                                          
             49 Rowiński        Zbigniew        4    35    2     2    34.14    448.680                                                                          
             50 Langa           Kamil           4    22    2     2    33.59    448.500                                                                          
             51 Darga           Sławomir        4    30    1     1    19.85    229.710                                                                          
             52 Kierznikiewicz  Kazimierz       1    17    1     1    19.09    236.450                                                                          
             53 Skrzypkowski    Zbigniew        1    21    1     1    17.96    234.240                                                                          
             54 Klas            Marek           4    45    1     1    17.47    229.440                                                                          
             55 Blok T. i       Trepczyk A.     1    59    1     1    16.67    225.010                                                                          
             56 Loewnau         Leon            4    22    1     1    16.43    224.900                                                                          
             57 Benkowski       Jan             4    65    1     1    16.29    230.040                                                                          
             58 Gurski Tomasz i Łukasz          4    42    0     0     0.00      0.000                                                                          
             59 Mielewczyk      Józef           4    37    0     0     0.00      0.000                                                                          
             60 Szenbek         Józef           1    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
             61 Wenta Mateusz   i Rafał         1    72    0     0     0.00      0.000                                                                          
             62 Skrzypkowski    Florian         4    26    0     0     0.00      0.000                                                                          
             63 Żywicki         Bernard         1     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
             64 Nalepa          Józef           1    32    0     0     0.00      0.000                                                                          
             65 Selin           Mieczysław      4    22    0     0     0.00      0.000                                                                          
             66 Nowicki         Wojciech        4    24    0     0     0.00      0.000                                                                          
             67 Lewandowski     Henryk          1    29    0     0     0.00      0.000                                                                          
             68 Domarus         Władysław       1    14    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Dodatkowa 5 z całści [10]                                                                                                                           
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                        
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                        
    1    2 Nowacki         Piotr           1  5  5  5  5   20    393.59  3,616.750  42.9                                                                        
    2    1 Langa           Zenon           4  5  5  5  5   20    392.70  3,483.550  50.4                                                                        
    3    7 Góral           Zbigniew        4  5  5  5  5   20    390.02  3,452.750  34.6                                                                        
    4    6 Bank            EUGENIUSZ       4  5  5  5  5   20    388.60  3,400.600  42.4                                                                        
    5    4 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  5  5  5  5   20    388.59  3,388.850  57.3                                                                        
    6    9 Labuda          Witold          1  5  5  5  5   20    387.67  3,622.300  42.8                                                                        
    7    8 Mierzwa         Michał          4  5  5  5  5   20    387.66  3,407.500  36.2                                                                        
    8    5 Taradejna       Andrzej         4  5  5  5  5   20    387.39  3,473.750  31.0                                                                        
    9   10 Hallmann        Piotr           4  5  5  5  5   20    384.83  3,467.800  25.6                                                                        
   10   11 Naczk           Wojciech        4  5  5  5  5   20    384.26  3,484.000  23.6                                                                        
   11   12 Potrykus        Brunon          4  5  5  5  5   20    381.21  3,521.050  34.2                                                                        
   12   13 Kwidziński      Zbigniew        1  5  5  5  5   20    378.75  3,514.750  32.6                                                                        
   13   17 Formella        Andrzej         1  5  5  5  5   20    374.68  3,528.050  24.0                                                                        
   14   16 Gessler         Tadeusz         4  5  5  5  5   20    374.05  3,407.350  27.2                                                                        
   15   15 Ziętara         Andrzej         1  5  5  5  5   20    373.85  3,633.800  18.8                                                                        
   16   19 Szotrowki       Stanisław       4  5  5  5  5   20    373.41  3,451.500  20.4                                                                        
   17   18 Palubicki       Tadeusz         1  5  5  5  5   20    368.25  3,590.050  24.6                                                                        
   18   14 Damps           Leszek          4  5  5  5  5   20    367.64  3,391.950  15.7                                                                        
   19   21 Sychowski       Andrzej         1  5  5  5  5   20    354.83  3,537.050  13.4                                                                        
   20   22 Stefanowski     Jan             4  5  5  5  5   20    347.95  3,522.100  15.0                                                                        
   21    3 Bank            ADAM            4  5  5  5  4   19    367.01  3,170.980  46.6                                                                        
   22   23 Szreder         Andrzej         1  5  5  4  5   19    337.07  3,452.350  22.5                                                                        
   23   24 Millek Kazimier Erwin           4  5  3  5  5   18    328.44  2,988.580  13.6                                                                        
   24   25 Knut            Damian          1  5  5  3  5   18    314.41  3,217.050  14.8                                                                        
   25   26 Koepke          Roman           1  5  5  2  5   17    294.79  3,005.800  12.1                                                                        
   26   27 Lesner          Marcin          1  1  5  5  5   16    298.09  3,070.620  24.0                                                                        
   27   20 Blok T. i       Trepczyk A.     1  5  5  5  1   16    287.87  2,501.660   7.6                                                                        
   28   28 Pobłocki        Krzysztof       1  5  5  0  5   15    283.10  2,748.100  23.6                                                                        
   29   29 Janke           Łukasz          4  5 --  5  5   15    281.08  2,565.250  20.2                                                                        
   30   31 Nurek           Dariusz         1  5  5 --  5   15    276.12  2,681.550  15.0                                                                        
   31   30 Dawidowski      Dariusz Patry   4  5 --  5  5   15    275.96  2,587.400  19.6                                                                        
   32   32 Szojer          Łukasz          4  5  0  5  5   15    270.02  2,623.900  23.6                                                                        
   33   33 Baranowski      Janusz          1  2  4  4  5   15    258.65  2,794.150   7.9                                                                        
   34   35 Czebieniak      Adam            4  1  3  5  5   14    252.09  2,531.170   7.4                                                                        
   35   36 Grubba          Edmund          1  2  5  1  5   13    227.76  2,470.200   8.9                                                                        
   36   39 Rogowski        Józef           1  3  3  1  5   12    220.25  2,273.880  11.2                                                                        
   37   38 Stefanowski     Krzysztof       4  1  1  5  5   12    217.35  2,309.210  22.0                                                                        
   38   41 Dawidowski      Piotr           1  3  1  3  5   12    216.82  2,317.920  10.3                                                                        
   39   34 Rowiński        Zbigniew        4  4  4  2  2   12    206.17  1,938.120   7.9                                                                        
   40   42 Potrykus Roman  Krzysztof       1  5  1 --  5   11    211.93  1,894.410  19.1                                                                        
   41   43 Łaga            Kazimierz       1  0  3  3  5   11    196.20  2,160.790   7.6                                                                        
   42   44 Bistram         Alojzy          1  2  3  1  5   11    195.62  2,102.100   7.0                                                                        
   43   37 Klas            Marek           4  5  2  1  1    9    154.60  1,404.570   4.4                                                                        
   44   49 Lubocki         Piotr           1  2  0  1  5    8    143.22  1,614.170   6.6                                                                        
   45   40 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  3  4  0    7    124.28  1,145.690   4.7                                                                        
   46   50 Bianga J.       Szymerowski R   1  1  0  2  4    7    123.43  1,417.260   4.1                                                                        
   47   45 Benkowski       Jan             4  5  0  1  1    7    119.81  1,075.320   3.3                                                                        
   48   56 Dębicka         Jolanta         4  0  0  2  5    7    118.02  1,491.080   5.5                                                                        
   49   61 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  5    6     99.26  1,327.500   6.8                                                                        
   50   47 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  3  0  1  1    5     88.28    835.480   7.4                                                                        
   51   46 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  5  0    5     82.29    822.600   1.7                                                                        
   52   55 Hallmann        Kazimierz       1  0  1  1  2    4     71.76    803.920   6.9                                                                        
   53   60 Kreft           Zbigniew        4  1  0  0  3    4     67.07    787.790   3.8                                                                        
   54   63 Papke           Jerzy           1  0  0  0  4    4     66.21    937.760   4.3                                                                        
   55   65 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3    3     54.34    681.330   5.5                                                                        
   56   48 Krefta          Stanisław       4  2  1  0 --    3     52.97    409.510   2.7                                                                        
   57   53 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  0  2  1    3     52.25    577.560   3.4                                                                        
   58   51 Mielewczyk      Józef           4  0  2  0  0    2     37.10    336.380   1.3                                                                        
   59   52 Nowak           Edmund          1  2  0 -- --    2     34.91    277.740   8.3                                                                        
   60   54 Szenbek         Józef           1  1  0  1  0    2     34.22    311.580   2.2                                                                        
   61   70 Langa           Kamil           4  0  0  0  2    2     33.59    448.500   2.4                                                                        
   62   59 Loewnau         Leon            4  0  1 --  1    2     33.21    387.200   2.9                                                                        
   63   57 Skrzypkowski    Florian         4  0  1  0  0    1     19.99    162.870   1.0                                                                        
   64   64 Darga           Sławomir        4  0  0  0  1    1     19.85    229.710   0.8                                                                        
   65   58 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0    1     16.81    172.850   2.5                                                                        
   66   62 Nalepa          Józef           1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   67   66 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   68   67 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   69   68 Lewandowski     Henryk          1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   70   69 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   71   71 Konkol          Robert          4  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                        

 
                                                                                                                                                                
                              Punktacja Dodatkowa 5 z całści [*]                                                                                                
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,                                                                                                     
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │076│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Hallmann        Piotr          4 PL-076-20        G  0   4     77.030   693.560                                                                       
        2 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20        G  0   4    150.880   723.350                                                                       
        3 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    172.660   696.710                                                                       
        4 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20        G  0   4    179.950   723.350                                                                       
        5 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20           0   4    190.760   680.120                                                                       
        6 Góral           Zbigniew       4 PL-047-20           0   4    197.060   690.550                                                                       
        7 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    199.310   696.710                                                                       
        8 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    204.710   677.770                                                                       
        9 Ziętara         Andrzej        1 PL-076-20        G  0   4    211.380   726.760                                                                       
       10 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    212.300   677.770                                                                       
       11 Kwidziński      Zbigniew       1 PL-076-20        G  0   4    222.310   702.950                                                                       
       12 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   4    223.030   696.710                                                                       
       13 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20           0   4    227.840   677.770                                                                       
       14 Góral           Zbigniew       4 PL-076-20        G  0   4    229.210   690.550                                                                       
       15 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    233.890   696.710                                                                       
       16 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    238.000   677.770                                                                       
       17 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    241.180   677.770                                                                       
       18 Góral           Zbigniew       4 PL-0444-20          0   4    251.240   690.550                                                                       
       19 Góral           Zbigniew       4 PL-076-20        G  0   4    261.440   690.550                                                                       
       20 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20           0   4    263.740   677.770                                                                       
       21 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20           0   4    268.860   677.770                                                                       
       22 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    279.890   677.770                                                                       
       23 Hallmann        Piotr          4 PL-059-20        G  0   4    285.650   693.560                                                                       
       24 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20        G  0   4    288.270   723.350                                                                       
       25 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    290.160   677.770                                                                       
       26 Taradejna       Andrzej        4 PL-076-20        G  0   4    292.450   694.750                                                                       
       27 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   4    292.930   696.710                                                                       
       28 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20        G  0   4    292.970   681.500                                                                       
       29 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    294.130   677.770                                                                       
       30 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20           0   4    318.800   723.350                                                                       
       31 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20           0   4    325.050   723.350                                                                       
       32 Taradejna       Andrzej        4 PL-076-20           0   4    330.930   694.750                                                                       
       33 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    331.620   677.770                                                                       
       34 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    342.680   677.770                                                                       
       35 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   4    344.950   677.770                                                                       
       36 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   4    367.570   696.710                                                                       
       37 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   4    375.490   696.710                                                                       
       38 Kwidziński      Zbigniew       1 PL-076-20        G  0   4    381.120   702.950                                                                       
       39 Labuda          Witold         1 PL-076-20        G  0   4    414.040   724.460                                                                       
       40 Potrykus        Brunon         4 PL-076-20           0   4    431.470   704.210                                                                       
       41 Taradejna       Andrzej        4 PL-076-20           0   4    448.560   694.750                                                                       
       42 Szotrowki       Stanisław      4 PL-076-20        G  0   4    483.180   690.300                                                                       
       43 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20        G  0   4    497.950   681.500                                                                       
       44 Gessler         Tadeusz        4 PL-076-20        G  0   4    514.020   681.470                                                                       
       45 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20        G  0   4    515.240   723.350                                                                       
       46 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20           0   4    526.500   681.500                                                                       
       47 Ziętara         Andrzej        1 PL-076-20        G  0   4    528.910   726.760                                                                       
       48 Taradejna       Andrzej        4 PL-076-20           0   4    543.890   694.750                                                                       
       49 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20        G  0   4    581.900   681.500                                                                       
       50 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   3     42.620   454.420                                                                       
       51 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   3     43.890   454.420                                                                       
       52 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   3     57.600   467.590                                                                       
       53 Naczk           Wojciech       4 PL-076-20           0   3     71.810   562.190                                                                       
       54 Taradejna       Andrzej        4 PL-076-20        G  0   3     90.040   466.120                                                                       
       55 Naczk           Wojciech       4 PL-076-20           0   3     90.050   562.190                                                                       
       56 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20           0   3     93.000   455.150                                                                       
       57 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20        G  0   3     97.240   455.150                                                                       
       58 Wenta Zenon     Tomasz Zbign   4 PL-076-20        G  0   3     98.440   515.860                                                                       
       59 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20        G  0   3    103.700   455.150                                                                       
       60 Labuda          Witold         1 PL-076-20        G  0   3    108.240   550.920                                                                       
       61 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   3    110.040   467.590                                                                       
       62 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   3    110.170   530.120                                                                       
       63 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   3    111.420   454.420                                                                       
       64 Bank            ADAM           4 PL-076-20           0   3    114.470   454.420                                                                       
       65 Labuda          Witold         1 PL-076-20        G  0   3    114.920   550.920                                                                       
       66 Pobłocki        Krzysztof      1 PL-076-20        G  0   3    116.440   549.620                                                                       
       67 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   3    116.800   454.420                                                                       
       68 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   3    117.970   530.120                                                                       
       69 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20           0   3    122.720   455.150                                                                       
       70 Taradejna       Andrzej        4 PL-076-20           0   3    122.870   528.700                                                                       
       71 Langa           Zenon          4 PL-059-20           0   3    125.890   530.120                                                                       
       72 Góral           Zbigniew       4 PL-047-20           0   3    125.960   525.590                                                                       
       73 Góral           Zbigniew       4 PL-0241-20          0   3    127.240   525.590                                                                       
       74 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   3    129.260   454.420                                                                       
       75 Kwidziński      Zbigniew       1 PL-076-20        G  0   3    129.560   534.990                                                                       
       76 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   3    130.200   467.590                                                                       
       77 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20        G  0   3    132.030   456.190                                                                       
       78 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   3    133.380   454.420                                                                       
       79 Góral           Zbigniew       4 PL-0444-20          0   3    133.930   462.970                                                                       
       80 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20           0   3    134.560   517.770                                                                       
       81 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20        G  0   3    137.740   549.670                                                                       
       82 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   3    138.830   562.300                                                                       
       83 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20        G  0   3    139.260   549.670                                                                       
       84 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20           0   3    141.830   455.150                                                                       
       85 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   3    142.430   467.590                                                                       
       86 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   3    143.020   454.420                                                                       
       87 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20        G  0   3    145.060   582.270                                                                       
       88 Naczk           Wojciech       4 PL-076-20           0   3    146.030   467.650                                                                       
       89 Bank            ADAM           4 PL-076-20           0   3    147.260   454.420                                                                       
       90 Góral           Zbigniew       4 PL-176-20        G  0   3    147.420   462.970                                                                       
       91 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20           0   3    152.870   582.270                                                                       
       92 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   3    153.270   467.590                                                                       
       93 Mierzwa         Michał         4 PL-076-20        G  0   3    155.040   456.190                                                                       
       94 Blok T. i       Trepczyk A.    1 PL-076-20        G  0   3    156.890   455.330                                                                       
       95 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20        G  0   3    157.490   455.150                                                                       
       96 Langa           Zenon          4 PL-076-20           0   3    163.960   467.590                                                                       
       97 Bank            EUGENIUSZ      4 PL-076-20           0   3    165.860   455.150                                                                       
       98 Nowacki         Piotr          1 PL-076-20           0   3    167.960   487.560                                                                       
       99 Bank            ADAM           4 PL-076-20        G  0   3    168.430   454.420                                                                       
      100 Langa           Zenon          4 PL-076-20        G  0   3    168.760   467.590                                                                       

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja GMP [ 2]                                                                                                                                            
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                        
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                        
    1    3 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  0  8  8  8   24    887.30  4,385.520  42.1                                                                        
    2    2 Langa           Zenon           4  0  8  8  6   22    830.04  4,040.160  36.7                                                                        
    3   10 Potrykus        Brunon          4  0  4  7  8   19    699.48  3,699.410  22.6                                                                        
    4    5 Taradejna       Andrzej         4  0  8  6  5   19    686.68  3,467.850  23.8                                                                        
    5    9 Nowacki         Piotr           1  0  3  8  7   18    681.90  3,556.170  37.0                                                                        
    6   12 Kwidziński      Zbigniew        1  0  6  4  8   18    654.71  3,525.040  19.1                                                                        
    7    6 Mierzwa         Michał          4  0  8  6  4   18    638.42  3,179.880  26.3                                                                        
    8    7 Góral           Zbigniew        4  0  8  5  4   17    626.23  3,054.800  24.0                                                                        
    9    1 Bank            ADAM            4  0  8  8  0   16    619.64  2,594.080  33.9                                                                        
   10    4 Bank            EUGENIUSZ       4  0  6  8  2   16    599.70  2,722.840  29.9                                                                        
   11   16 Labuda          Witold          1  0  4  3  8   15    543.72  3,103.260  28.9                                                                        
   12   11 Naczk           Wojciech        4  0  5  5  4   14    527.20  2,581.800  18.3                                                                        
   13   29 Szojer          Łukasz          4  0  0  5  8   13    463.07  2,639.630  15.1                                                                        
   14   17 Hallmann        Piotr           4  0  3  4  6   13    462.94  2,530.160  20.5                                                                        
   15    8 Palubicki       Tadeusz         1  0  8  5  0   13    451.99  2,234.960  17.0                                                                        
   16   14 Ziętara         Andrzej         1  0  6  2  4   12    430.08  2,339.440  12.5                                                                        
   17   30 Szreder         Andrzej         1  0  2  2  8   12    425.83  2,585.000  17.2                                                                        
   18   13 Stefanowski     Jan             4  0  1  8  3   12    401.04  2,208.570  13.2                                                                        
   19   28 Gessler         Tadeusz         4  0  3  2  6   11    388.94  2,165.460  20.3                                                                        
   20   25 Stefanowski     Krzysztof       4  0  1  4  6   11    381.05  2,234.690  21.4                                                                        
   21   20 Dawidowski      Dariusz Patry   4  0 --  6  4   10    357.89  1,874.620  13.5                                                                        
   22   19 Janke           Łukasz          4  0 --  6  3    9    332.61  1,636.110  15.5                                                                        
   23   23 Szotrowki       Stanisław       4  0  2  3  4    9    324.79  1,734.630  16.5                                                                        
   24   18 Knut            Damian          1  0  7  0  2    9    312.67  1,657.040  12.2                                                                        
   25   15 Pobłocki        Krzysztof       1  0  7  0  1    8    309.05  1,447.470  17.2                                                                        
   26   26 Millek Kazimier Erwin           4  0  2  3  3    8    289.76  1,448.410  10.5                                                                        
   27   35 Lesner          Marcin          1  0  3  0  5    8    283.34  1,707.720  23.1                                                                        
   28   33 Koepke          Roman           1  0  2  2  4    8    273.87  1,593.680   8.2                                                                        
   29   27 Formella        Andrzej         1  0  2  3  2    7    255.40  1,306.550  16.8                                                                        
   30   21 Damps           Leszek          4  0  3  3  1    7    246.32  1,196.710  11.0                                                                        
   31   22 Grubba          Edmund          1  0  5  1  1    7    243.55  1,258.740   7.8                                                                        
   32   53 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  6    7    231.05  1,559.130   6.8                                                                        
   33   45 Łaga            Kazimierz       1  0  0  1  5    6    214.80  1,320.840   7.6                                                                        
   34   31 Baranowski      Janusz          1  0  2  2  2    6    208.78  1,143.300   6.8                                                                        
   35   50 Dębicka         Jolanta         4  0  0  1  5    6    201.93  1,322.640   5.5                                                                        
   36   58 Potrykus Roman  Krzysztof       1  0  0 --  5    5    182.68  1,104.600   8.8                                                                        
   37   24 Blok T. i       Trepczyk A.     1  0  3  2  0    5    180.96    813.000   4.6                                                                        
   38   44 Bianga J.       Szymerowski R   1  0  0  1  4    5    179.72  1,106.820   3.5                                                                        
   39   34 Sychowski       Andrzej         1  0  2  2  1    5    170.14    908.520   8.5                                                                        
   40   36 Dawidowski      Piotr           1  0  1  1  2    4    148.19    825.720   7.7                                                                        
   41   40 Hallmann        Kazimierz       1  0  1  1  2    4    143.51    803.920   6.9                                                                        
   42   32 Rowiński        Zbigniew        4  0  2  2  0    4    137.98    647.520   5.3                                                                        
   43   41 Rogowski        Józef           1  0  1  0  2    3    112.93    639.450   8.6                                                                        
   44   63 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3    3    108.66    681.330   5.5                                                                        
   45   65 Lubocki         Piotr           1  0  0  0  3    3    104.06    699.750   5.1                                                                        
   46   38 Czebieniak      Adam            4  0  1  1  1    3    103.41    544.860   6.9                                                                        
   47   61 Kreft           Zbigniew        4  0  0  0  3    3    101.30    661.860   2.9                                                                        
   48   59 Papke           Jerzy           1  0  0  0  3    3     99.31    703.320   4.3                                                                        
   49   46 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  0  0  1  1    2     71.88    410.380   2.9                                                                        
   50   37 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  1  1  0    2     69.21    327.340   4.7                                                                        
   51   39 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  0  2  0    2     68.58    343.320   3.4                                                                        
   52   42 Mielewczyk      Józef           4  0  1  0  0    1     38.23    168.190   1.3                                                                        
   53   43 Klas            Marek           4  0  1  0  0    1     38.18    166.810   2.0                                                                        
   54   54 Bistram         Alojzy          1  0  0  0  1    1     34.63    231.060   5.7                                                                        
   55   47 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0    1     33.62    172.850   2.5                                                                        
   56   48 Loewnau         Leon            4  0  1 --  0    1     33.55    162.300   2.9                                                                        
   57   69 Langa           Kamil           4  0  0  0  1    1     33.50    224.250   2.4                                                                        
   58   57 Nurek           Dariusz         1  0  0 --  1    1     33.11    231.200   9.6                                                                        
   59   49 Benkowski       Jan             4  0  0  1  0    1     33.02    167.380   0.7                                                                        
   60   51 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  1  0    1     32.43    164.520   1.7                                                                        
   61   52 Szenbek         Józef           1  0  0  1  0    1     32.23    171.900   1.1                                                                        
   62   55 Nalepa          Józef           1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   63   56 Nowak           Edmund          1  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   64   60 Darga           Sławomir        4  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.8                                                                        
   65   62 Krefta          Stanisław       4  0  0  0 --    0      0.00      0.000   0.9                                                                        
   66   64 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   67   66 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   68   67 Lewandowski     Henryk          1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   69   68 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   70   70 Skrzypkowski    Florian         4  0  0  0  0    0      0.00      0.000   1.0                                                                        
   71   71 Konkol          Robert          4  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                        

 
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                          
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Kamień Pomorski z dnia 06.09.20                  
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:57:26.  N 14:49:14.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  232.824 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   34                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1340                           
      5.Ilość konkursów.......................:  268                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1653.09                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1548.35                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,23,09                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,31,24                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 8 min. 15 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sekcja Wejherowo 5z50 [ 4]                                        
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │           076           │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Sekcja Wejherowo        │   34   │ 1340   │  268  │20.00│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   34   │ 1340   │  268  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  4. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                    z lotu Kamień Pomorski, w dniu 06.09.20                                                                                     
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                       
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │07│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                       
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                       
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                       
   1 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GCM  9:23:09  1   1653.09   0.75  50- 10-  5  236.640  20.000  40.00                                        
   2 Knut Damian                1 PL-076-20         G -  9:20:54  1   1652.38   1.49  44- 12-  5  232.820   0.000                                               
   3 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:22:49  1   1651.00   2.24  80- 42-  5  235.790   0.000                                               
   4 Bistram Alojzy             1 PL-072-20         G M  9:20:00  1   1650.43   2.99  37-  5-  5  231.060  19.960                                               
   5 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         GSM  9:22:56  1   1648.53   3.73  38-  5-  5  235.630  19.940  39.88                                        
   6 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G -  9:22:26  1   1646.03   4.48  51-  7-  3  234.450   0.000                                               
   7 Knut Damian                1 PL-076-20         GCM  9:21:36  1   1644.21   5.22   2  <  12>  232.820  19.910  39.82                                        
   8 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-0383-20        G -  9:14:42  1   1640.09   5.97  56- 16-  5  220.920   0.000                                               
   9 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:24:13  1   1638.16   6.72  36- 14-  5  236.250  19.880  39.76                                        
  10 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:20:53  1   1637.38   7.46  71- 25-  5  230.680  19.870                                               
  10 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:20:53  1   1637.38   7.46   2  <  26>  230.680   0.000                                               
  12 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:22:16  1   1636.50   8.96   3  < 178>  232.820  19.840                                               
  13 Labuda Witold              1 PL-076-20         GCM  9:25:09  1   1626.32   9.70  47- 24-  5  236.060  19.820  39.64                                        
  14 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         GSM  9:24:08  1   1622.53  10.45  42-  4-  4  233.860  19.810  39.61                                        
  15 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM  9:22:20  1   1619.93  11.19  37-  6-  5  230.570  19.790  39.58                                        
  16 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GCM  9:23:23  1   1619.92  11.94  14-  2-  2  232.270  19.780  39.55                                        
  17 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G -  9:25:54  1   1619.26  12.69   2  <  88>  236.250   0.000                                               
  18 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G -  9:16:33  1   1617.87  13.43   2  <  75>  220.920   0.000                                               
  19 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:24:29  1   1614.37  14.18  34-  6-  5  233.250  19.730                                               
  20 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:23:28  1   1612.57  14.93  41- 10-  5  231.350  19.720                                               
  21 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:23:33  1   1610.59  15.67  55- 10-  5  231.200  19.700                                               
  22 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GCM  9:23:40  1   1610.33  16.42   2  <  23>  231.350  19.690  39.37                                        
  23 Formella Andrzej           1 PL-076-20         GSM  9:23:41  1   1610.14  17.16   3  <  63>  231.350  19.670  39.34                                        
  24 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M  9:26:29  1   1608.58  17.91   2  <  84>  235.630  19.660                                               
  25 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M  9:25:34  1   1607.58  18.66  27-  8-  5  234.010  19.640                                               
  26 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GCM  9:23:30  1   1607.53  19.40   3  <  28>  230.680  19.630  39.25                                        
  27 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:51  1   1607.49  20.15   2  <  29>  236.060  19.610                                               
  28 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:23:31  1   1607.34  20.90   4  <  31>  230.680  19.600                                               
  29 Labuda Witold              1 PL-059-20         GSM  9:26:52  1   1607.31  21.64   3  <  33>  236.060  19.580  39.16                                        
  30 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M  9:25:36  1   1607.21  22.39   2  <  43>  234.010  19.570                                               
  31 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:23:33  1   1606.97  23.13   5  <  31>  230.680  19.550                                               
  31 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM  9:23:33  1   1606.97  23.13   6  <  35>  230.680  19.550  39.10                                        
  33 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:54  1   1606.94  24.63   4  <  33>  236.060  19.520                                               
  33 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:54  1   1606.94  24.63   5  <  37>  236.060  19.520                                               
  35 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM  9:23:34  1   1606.78  26.12   7  <  47>  230.680   0.000  38.98                                        
  36 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:45  1   1606.75  26.87   2  <  40>  235.790  19.480                                               
  37 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:56  1   1606.58  27.61   6  <  37>  236.060   0.000                                               
  37 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:56  1   1606.58  27.61   7  <  37>  236.060   0.000                                               
  37 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM  9:26:56  1   1606.58  27.61   8  <  41>  236.060   0.000  38.92                                        
  40 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:46  1   1606.56  29.85   3  <  42>  235.790   0.000                                               
  41 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:57  1   1606.40  30.60   9  <  44>  236.060   0.000                                               
  42 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:47  1   1606.38  31.34   4  <  45>  235.790  19.390                                               
  43 Rogowski Józef             1 PL-076-20         GSM  9:25:41  1   1606.29  32.09   3  < 135>  234.010  19.370  38.74                                        
  44 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:26:58  1   1606.22  32.84  10  <  68>  236.060   0.000                                               
  45 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:48  1   1606.20  33.58   5  <  45>  235.790  19.340                                               
  45 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:48  1   1606.20  33.58   6  <  48>  235.790   0.000                                               
  47 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:23:38  1   1606.03  35.07   8  <  50>  230.680   0.000                                               
  48 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:49  1   1606.02  35.82   7  <  48>  235.790  19.300                                               
  48 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:49  1   1606.02  35.82   8  <  52>  235.790   0.000                                               
  50 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GCM  9:23:40  1   1605.66  37.31   9  <  50>  230.680   0.000  38.53                                        
  50 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:23:40  1   1605.66  37.31  10  <  59>  230.680   0.000                                               
  52 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GCM  9:26:51  1   1605.65  38.81   9  <  52>  235.790  19.240  38.47                                        
  52 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GCM  9:26:51  1   1605.65  38.81  10  <  55>  235.790   0.000  38.47                                        
  54 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:24:00  1   1605.56  40.30   2  <  60>  231.200  19.210                                               
  55 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:52  1   1605.47  41.04  11  <  56>  235.790   0.000                                               
  56 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:53  1   1605.29  41.79  12  <  57>  235.790   0.000                                               
  57 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:54  1   1605.11  42.54  13  <  57>  235.790   0.000                                               
  57 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:54  1   1605.11  42.54  14  <  61>  235.790   0.000                                               
  59 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM  9:23:43  1   1605.10  44.03  11  <  87>  230.680   0.000  38.26                                        
  60 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:24:03  1   1605.00  44.78   3  <  65>  231.200  19.120                                               
  61 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:55  1   1604.92  45.52  15  <  61>  235.790   0.000                                               
  61 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:26:55  1   1604.92  45.52  16  <  66>  235.790   0.000                                               
  63 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:24:10  1   1604.74  47.01   4  <  67>  231.350  19.070                                               
  64 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M  9:27:28  1   1604.70  47.76   2  <  70>  236.640  19.060                                               
  65 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G -  9:24:05  1   1604.63  48.51   4  < 126>  231.200   0.000                                               
  66 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GS-  9:26:57  1   1604.56  49.25  17  < 102>  235.790   0.000  38.05                                        
  67 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:24:13  1   1604.18  50.00   5  < 163>  231.350  19.010                                               
  68 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:27:10  1   1604.03  50.75  11  <  68>  236.060   0.000                                               
  68 Labuda Witold              1 PL-059-20         G M  9:27:10  1   1604.03  50.75  12  < 100>  236.060   0.000                                               
  70 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:27:33  1   1603.80  52.24   3  <  71>  236.640  18.970  37.93                                        
  71 Ziętara Andrzej            1 PL-072-20         G M  9:27:36  1   1603.25  52.99   4  <  83>  236.640  18.950                                               
  72 Kierznikiewicz Kazimierz   1 PL-076-20         GSM  9:27:32  1   1602.69  53.73  17-  1-  1  236.450  18.940  37.87                                        
  73 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GSM  9:28:19  1   1602.59  54.48  27-  6-  5  237.690  18.920  37.84                                        
  74 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GSM  9:28:20  1   1602.40  55.22   2  <  76>  237.690  18.910  37.81                                        
  75 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM  9:17:53  1   1602.22  55.97   3  <  77>  220.920  18.890  37.78                                        
  76 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M  9:28:22  1   1602.04  56.72   3  <  82>  237.690  18.880                                               
  77 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G -  9:17:55  1   1601.84  57.46   4  <  78>  220.920   0.000                                               
  78 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M  9:17:57  1   1601.45  58.21   5  <  79>  220.920  18.850                                               
  79 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM  9:17:58  1   1601.26  58.96   6  <  80>  220.920  18.830  37.66                                        
  80 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GS-  9:17:59  1   1601.06  59.70   7  < 111>  220.920   0.000  37.63                                        
  81 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G -  9:26:28  1   1600.71  60.45   2  < 123>  234.450   0.000                                               
  82 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M  9:28:30  1   1600.61  61.19   4  <  86>  237.690  18.790                                               
  83 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GCM  9:27:53  1   1600.18  61.94   5  < 182>  236.640  18.770  37.54                                        
  84 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M  9:27:16  1   1600.02  62.69   3  < 204>  235.630  18.760                                               
  85 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M  9:24:54  1   1599.72  63.43  53-  5-  3  231.800  18.740                                               
  86 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         G M  9:28:35  1   1599.71  64.18   5  < 255>  237.690  18.730                                               
  87 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:24:16  1   1598.98  64.93  12  <  93>  230.680   0.000                                               
  88 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:27:48  1   1598.44  65.67   3  <  89>  236.250  18.700  37.39                                        
  89 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:27:49  1   1598.26  66.42   4  < 105>  236.250  18.680  37.36                                        
  90 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M  9:26:10  1   1597.22  67.16  43-  8-  5  233.460  18.670                                               
  91 Lesner Marcin              1 PL-0134-20        GSM  9:28:28  1   1595.71  67.91  32- 10-  5  236.910  18.650  37.30                                        
  92 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:26:13  1   1595.24  68.66   2  <  98>  233.250  18.640                                               
  93 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:24:37  1   1595.11  69.40  13  <  94>  230.680   0.000                                               
  94 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GS-  9:24:38  1   1594.93  70.15  14  < 159>  230.680   0.000  37.21                                        
  95 Lesner Marcin              1 PL-013-20         G M  9:28:33  1   1594.82  70.90   2  <  96>  236.910  18.590                                               
  96 Lesner Marcin              1 PL-013-20         G M  9:28:34  1   1594.64  71.64   3  <  99>  236.910  18.580                                               
  97 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM  9:24:42  1   1593.44  72.39   2  < 109>  230.570  18.560  37.12                                        
  98 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         GCM  9:26:23  1   1593.42  73.13   3  < 129>  233.250  18.550  37.09                                        
  99 Lesner Marcin              1 PL-078-20         G M  9:28:41  1   1593.39  73.88   4  < 101>  236.910  18.530                                               
 100 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:28:10  1   1593.21  74.63  13  < 106>  236.060   0.000                                               
 101 Lesner Marcin              1 PL-078-20         GCM  9:28:43  1   1593.03  75.37   5  < 112>  236.910  18.500  37.00                                        
 102 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GSM  9:28:02  1   1592.82  76.12  18  < 102>  235.790   0.000  36.97                                        
 102 Nowacki Piotr              1 PL-072-20         G -  9:28:02  1   1592.82  76.12  19  < 108>  235.790   0.000                                               
 104 Bistram Alojzy             1 PL-078-20         G M  9:25:04  1   1592.79  77.61   2  < 147>  231.060  18.460                                               
 105 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:28:20  1   1592.70  78.36   5  < 142>  236.250  18.440                                               
 106 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:28:14  1   1592.49  79.10  14  < 107>  236.060   0.000                                               
 107 Labuda Witold              1 PL-076-20         GCM  9:28:15  1   1592.31  79.85  15  < 133>  236.060   0.000  36.82                                        
 108 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:28:05  1   1592.28  80.60  20  < 113>  235.790   0.000                                               
 109 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM  9:24:50  1   1591.97  81.34   3  < 181>  230.570  18.380  36.76                                        
 110 Skrzypkowski Zbigniew      1 PL-076-20         G M  9:27:09  1   1591.85  82.09  21-  1-  1  234.240  18.370                                               
 111 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M  9:18:47  1   1591.83  82.84   8  < 120>  220.920  18.350                                               
 112 Lesner Marcin              1 PL-078-20         G M  9:28:50  1   1591.78  83.58   6  < 116>  236.910   0.000                                               
 113 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GSM  9:28:08  1   1591.74  84.33  21  < 113>  235.790   0.000  36.64                                        
 113 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GS-  9:28:08  1   1591.74  84.33  22  < 113>  235.790   0.000  36.64                                        
 113 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:28:08  1   1591.74  84.33  23  < 117>  235.790   0.000                                               
 116 Lesner Marcin              1 PL-0134-20        GCM  9:28:51  1   1591.60  86.57   7  < 127>  236.910   0.000  36.55                                        
 117 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:28:09  1   1591.56  87.31  24  < 122>  235.790   0.000                                               
 118 Hallmann Kazimierz         1 PL-076-20         GSM  9:25:57  1   1591.44  88.06   2          232.270  18.250  36.49                                        
 119 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         GCM  9:26:57  1   1591.43  88.81   2  < 128>  233.860  18.230  36.46                                        
 120 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-060-20         G M  9:18:51  1   1591.07  89.55   9  < 134>  220.920  18.220                                               
 121 Grubba Edmund              1 PL-076-20         GCM  9:26:44  1   1591.05  90.30   2  < 145>  233.460  18.200  36.40                                        
 122 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:28:12  1   1591.03  91.04  25  < 124>  235.790   0.000                                               
 123 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G M  9:27:22  1   1590.93  91.79   3  < 125>  234.450  18.170                                               
 124 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:28:13  1   1590.85  92.54  26  < 130>  235.790   0.000                                               
 125 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G -  9:27:23  1   1590.75  93.28   4  < 162>  234.450   0.000                                               
 126 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:25:21  1   1590.64  94.03   5  < 138>  231.200  18.130                                               
 127 Lesner Marcin              1 PL-078-20         GSM  9:28:57  1   1590.53  94.78   8  < 198>  236.910   0.000  36.22                                        
 128 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         GSM  9:27:02  1   1590.52  95.52   3  < 207>  233.860  18.100  36.19                                        
 129 Lubocki Piotr              1 PL-075-20         G M  9:26:40  1   1590.34  96.27   4  < 187>  233.250  18.080                                               
 130 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:28:16  1   1590.31  97.01  27  < 150>  235.790   0.000                                               
 131 Koepke Roman               1 PL-058-20         GSM  9:24:54  1   1590.20  97.76  51- 10-  5  230.420  18.050  36.10                                        
 132 Koepke Roman               1 PL-0495-20        G M  9:24:57  1   1589.65  98.51   2  < 137>  230.420  18.040                                               
 133 Labuda Witold              1 PL-072-20         GCM  9:28:31  1   1589.45  99.25  16  < 136>  236.060   0.000  36.04                                        
 134 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-0263-20        GCM  9:19:00  1   1589.35 100.00  10  < 141>  220.920   0.000  36.01                                        
 135 Rogowski Józef             1 PL-076-20         GSM  9:27:15  1   1589.20 100.75   4  < 188>  234.010  17.990  35.99                                        
 136 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:28:33  1   1589.10 101.49  17  < 177>  236.060   0.000                                               
 137 Koepke Roman               1 PL-0325-20        G M  9:25:01  1   1588.92 102.24   3  < 139>  230.420  17.960                                               
 138 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:25:32  1   1588.64 102.99   6  < 140>  231.200  17.950                                               
 139 Koepke Roman               1 PL-060-20         G M  9:25:04  1   1588.37 103.73   4  < 143>  230.420  17.930                                               
 140 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:25:35  1   1588.09 104.48   7  < 221>  231.200   0.000                                               
 141 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G -  9:19:16  1   1586.31 105.22  11  < 161>  220.920   0.000                                               
 142 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:28:58  1   1585.93 105.97   6  < 149>  236.250  17.890                                               
 143 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         GCM  9:26:30  1   1585.46 106.72  46-  5-  5  232.270  17.870  35.75                                        
 143 Koepke Roman               1 PL-0495-20        GSM  9:25:20  1   1585.46 106.72   5  < 152>  230.420  17.870  35.75                                        
 145 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M  9:27:17  1   1585.11 108.21   3  < 170>  233.460  17.840                                               
 146 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         GSM  9:26:32  1   1585.10 108.96   2  < 148>  232.270  17.830  35.66                                        
 147 Bistram Alojzy             1 PL-078-20         G M  9:25:50  1   1584.41 109.70   3  < 154>  231.060  17.810                                               
 148 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M  9:26:36  1   1584.38 110.45   3  < 153>  232.270  17.800                                               
 149 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:29:07  1   1584.33 111.19   7  < 157>  236.250   0.000                                               
 150 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:28:51  1   1584.08 111.94  28  < 150>  235.790   0.000                                               
 150 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:28:51  1   1584.08 111.94  29  < 156>  235.790   0.000                                               
 152 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M  9:25:28  1   1584.01 113.43   6  < 164>  230.420   0.000                                               
 153 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M  9:26:44  1   1582.94 114.18   4  < 211>  232.270  17.720                                               
 154 Bistram Alojzy             1 PL-076-20         GCM  9:26:00  1   1582.60 114.93   4  < 202>  231.060  17.710  35.42                                        
 155 Sychowski Andrzej          1 PL-042-20         G -  9:26:29  1   1582.43 115.67   2  < 166>  231.800   0.000                                               
 156 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:29:01  1   1582.31 116.42  30  < 160>  235.790   0.000                                               
 157 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:29:19  1   1582.21 117.16   8  < 175>  236.250   0.000  35.33                                        
 158 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GCM  9:26:25  1   1581.99 117.91  32-  9-  5  231.630  17.650  35.30                                        
 159 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:25:50  1   1581.81 118.66  15  < 172>  230.680   0.000                                               
 160 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:29:04  1   1581.78 119.40  31  < 169>  235.790   0.000                                               
 161 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M  9:19:40  1   1581.77 120.15  12  < 170>  220.920   0.000                                               
 162 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G -  9:28:14  1   1581.63 120.90   5  < 165>  234.450   0.000                                               
 163 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:26:18  1   1581.34 121.64   6  < 167>  231.350   0.000                                               
 164 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M  9:25:43  1   1581.29 122.39   7  < 168>  230.420   0.000                                               
 165 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G M  9:28:16  1   1581.27 123.13   6  < 231>  234.450  17.540                                               
 166 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         GCM  9:26:36  1   1581.17 123.88   3  < 174>  231.800  17.530  35.06                                        
 167 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:26:19  1   1581.16 124.63   7  < 192>  231.350   0.000                                               
 168 Koepke Roman               1 PL-058-20         GCM  9:25:45  1   1580.93 125.37   8  < 219>  230.420   0.000  35.00                                        
 169 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GS-  9:29:09  1   1580.89 126.12  32  < 243>  235.790   0.000  34.97                                        
 170 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M  9:27:41  1   1580.82 126.87   4  < 176>  233.460  17.470                                               
 170 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M  9:19:45  1   1580.82 126.87  13  < 173>  220.920   0.000                                               
 172 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:25:56  1   1580.72 128.36  16  < 190>  230.680   0.000                                               
 173 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G M  9:19:46  1   1580.63 129.10  14  < 214>  220.920   0.000                                               
 174 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M  9:26:40  1   1580.46 129.85   4  < 191>  231.800  17.410                                               
 175 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:29:31  1   1580.09 130.60   9  < 185>  236.250   0.000                                               
 176 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M  9:27:48  1   1579.57 131.34   5  < 234>  233.460  17.380                                               
 177 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:29:28  1   1579.35 132.09  18  < 194>  236.060   0.000                                               
 178 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:27:26  1   1579.15 132.84   4  < 179>  232.820  17.350                                               
 179 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:27:27  1   1578.98 133.58   5  < 180>  232.820  17.330                                               
 180 Knut Damian                1 PL-076-20         GSM  9:27:29  1   1578.62 134.33   6  < 183>  232.820  17.320  34.64                                        
 181 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M  9:26:04  1   1578.53 135.07   4  < 186>  230.570  17.300                                               
 182 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:29:57  1   1578.13 135.82   6  < 229>  236.640   0.000                                               
 183 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:27:34  1   1577.73 136.57   7  < 183>  232.820   0.000                                               
 183 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:27:34  1   1577.73 136.57   8  < 251>  232.820   0.000                                               
 185 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GCM  9:29:45  1   1577.63 138.06  10  < 189>  236.250   0.000  34.49                                        
 186 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GSM  9:26:12  1   1577.09 138.81   5  < 205>  230.570  17.230  34.46                                        
 187 Lubocki Piotr              1 PL-075-20         GCM  9:27:59  1   1576.19 139.55   5  < 203>  233.250  17.210  34.43                                        
 188 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M  9:28:28  1   1576.18 140.30   5  < 195>  234.010  17.200                                               
 189 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:29:54  1   1576.05 141.04  11  < 193>  236.250   0.000  34.37                                        
 190 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:26:22  1   1576.04 141.79  17  < 208>  230.680   0.000                                               
 191 Sychowski Andrzej          1 PL-057-20         G -  9:27:05  1   1575.98 142.54   5          231.800   0.000                                               
 192 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:26:48  1   1575.95 143.28   8  < 237>  231.350   0.000                                               
 193 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:29:56  1   1575.70 144.03  12  < 197>  236.250   0.000                                               
 194 Labuda Witold              1 PL-059-20         G M  9:29:50  1   1575.48 144.78  19  < 196>  236.060   0.000                                               
 195 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M  9:28:32  1   1575.47 145.52   6  < 256>  234.010   0.000                                               
 196 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:29:51  1   1575.31 146.27  20  < 199>  236.060   0.000                                               
 197 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GCM  9:29:59  1   1575.18 147.01  13  < 244>  236.250   0.000  34.13                                        
 198 Lesner Marcin              1 PL-013-20         GSM  9:30:25  1   1575.03 147.76   9  < 206>  236.910   0.000  34.10                                        
 199 Labuda Witold              1 PL-059-20         GSM  9:29:53  1   1574.96 148.51  21  < 200>  236.060   0.000  34.07                                        
 200 Labuda Witold              1 PL-076-20         G M  9:29:54  1   1574.78 149.25  22  < 201>  236.060   0.000                                               
 201 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM  9:29:57  1   1574.26 150.00  23  < 245>  236.060   0.000  34.01                                        
 202 Bistram Alojzy             1 PL-072-20         G M  9:26:47  1   1574.16 150.75   5          231.060  16.990                                               
 203 Lubocki Piotr              1 PL-076-20         GSM  9:28:11  1   1574.06 151.49   6          233.250   0.000  33.95                                        
 204 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M  9:29:42  1   1574.02 152.24   4  < 212>  235.630  16.960                                               
 205 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         GCM  9:26:35  1   1572.96 152.99   6          230.570   0.000  33.89                                        
 206 Lesner Marcin              1 PL-013-20         G M  9:30:38  1   1572.76 153.73  10          236.910   0.000                                               
 207 Bianga J. Szymerowski R    1 PL-076-20         GSM  9:28:43  1   1572.52 154.48   4          233.860  16.910  33.83                                        
 208 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM  9:26:42  1   1572.46 155.22  18  < 209>  230.680   0.000  33.80                                        
 209 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GSM  9:26:43  1   1572.28 155.97  19  < 210>  230.680   0.000  33.77                                        
 210 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:26:44  1   1572.10 156.72  20  < 216>  230.680   0.000                                               
 211 Baranowski Janusz          1 PL-076-20         G M  9:27:47  1   1571.69 157.46   5          232.270  16.850                                               
 212 Pobłocki Krzysztof         1 PL-076-20         G M  9:29:58  1   1571.22 158.21   5          235.630  16.840                                               
 213 Blok T. i Trepczyk A.      1 PL-076-20         G -  9:23:18  1   1570.20 158.96  59-  1-  0  225.010   0.000                                               
 214 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         G -  9:20:44  1   1569.78 159.70  15  < 218>  220.920   0.000                                               
 215 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GCM  9:27:35  1   1569.49 160.45   2  < 226>  231.630  16.790  33.59                                        
 216 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:27:07  1   1568.01 161.19  21  < 216>  230.680   0.000                                               
 216 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         GCM  9:27:07  1   1568.01 161.19  22  < 236>  230.680   0.000                                               
 218 Potrykus Roman i Krzyszto  1 PL-076-20         GSM  9:20:56  1   1567.55 162.69  16          220.920   0.000  33.50                                        
 219 Koepke Roman               1 PL-058-20         GCM  9:27:00  1   1567.48 163.43   9  < 225>  230.420   0.000  33.47                                        
 220 Papke Jerzy                1 PL-076-20         GSM  9:29:41  1   1566.24 164.18  23-  4-  4  234.440  16.720  33.44                                        
 221 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         GSM  9:27:40  1   1565.69 164.93   8  < 235>  231.200   0.000  33.41                                        
 222 Papke Jerzy                1 PL-076-20         G M  9:29:47  1   1565.19 165.67   2  < 223>  234.440  16.690                                               
 223 Papke Jerzy                1 PL-076-20         GCM  9:29:48  1   1565.02 166.42   3  < 224>  234.440  16.670  33.35                                        
 224 Papke Jerzy                1 PL-076-20         GSM  9:29:51  1   1564.50 167.16   4          234.440  16.660  33.32                                        
 225 Koepke Roman               1 PL-058-20         G M  9:27:21  1   1563.76 167.91  10          230.420   0.000                                               
 226 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M  9:28:26  1   1560.50 168.66   3  < 227>  231.630  16.630                                               
 227 Stobbe Henryk              1 PL-059-20         GSM  9:28:27  1   1560.32 169.40   4  < 227>  231.630  16.610  33.23                                        
 227 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GSM  9:28:27  1   1560.32 169.40   5  < 230>  231.630  16.610  33.23                                        
 229 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:31:40  1   1560.26 170.90   7  < 238>  236.640   0.000                                               
 230 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M  9:28:29  1   1559.97 171.64   6  < 232>  231.630   0.000                                               
 231 Palubicki Tadeusz          1 PL-076-20         G M  9:30:19  1   1559.71 172.39   7          234.450  16.550                                               
 232 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GSM  9:28:31  1   1559.62 173.13   7  < 233>  231.630   0.000  33.08                                        
 233 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         GCM  9:28:37  1   1558.57 173.88   8  < 249>  231.630   0.000  33.05                                        
 234 Grubba Edmund              1 PL-076-20         G M  9:29:56  1   1557.09 174.63   6  < 264>  233.460   0.000                                               
 235 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:28:29  1   1557.08 175.37   9  < 246>  231.200   0.000                                               
 236 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:28:10  1   1556.90 176.12  23  < 239>  230.680   0.000                                               
 237 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:28:36  1   1556.86 176.87   9  < 240>  231.350   0.000                                               
 238 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:32:00  1   1556.84 177.61   8  < 242>  236.640   0.000                                               
 239 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G M  9:28:11  1   1556.72 178.36  24  < 241>  230.680   0.000                                               
 240 Formella Andrzej           1 PL-076-20         G M  9:28:37  1   1556.69 179.10  10          231.350   0.000                                               
 241 Kwidziński Zbigniew        1 PL-076-20         G -  9:28:13  1   1556.37 179.85  25          230.680   0.000                                               
 242 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         GCM  9:32:04  1   1556.16 180.60   9  < 266>  236.640   0.000  32.78                                        
 243 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:31:35  1   1555.51 181.34  33  < 247>  235.790   0.000                                               
 244 Szreder Andrzej            1 PL-076-20         GSM  9:31:54  1   1555.30 182.09  14          236.250   0.000  32.72                                        
 245 Labuda Witold              1 PL-076-20         GSM  9:31:48  1   1555.07 182.84  24          236.060   0.000  32.69                                        
 246 Nurek Dariusz              1 PL-076-20         G M  9:28:41  1   1554.98 183.58  10          231.200   0.000                                               
 247 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:31:43  1   1554.15 184.33  34  < 247>  235.790   0.000                                               
 247 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:31:43  1   1554.15 184.33  35  < 250>  235.790   0.000                                               
 249 Stobbe Henryk              1 PL-076-20         G M  9:29:03  1   1554.04 185.82   9          231.630   0.000                                               
 250 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:31:44  1   1553.98 186.57  36  < 252>  235.790   0.000                                               
 251 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:29:51  1   1553.69 187.31   9  < 258>  232.820   0.000                                               
 252 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:31:46  1   1553.64 188.06  37  < 253>  235.790   0.000                                               
 253 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:31:47  1   1553.46 188.81  38  < 254>  235.790   0.000                                               
 254 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G M  9:31:48  1   1553.29 189.55  39  < 259>  235.790   0.000                                               
 255 Dawidowski Piotr           1 PL-076-20         GSM  9:33:05  1   1552.68 190.30   6          237.690   0.000  32.39                                        
 256 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M  9:30:45  1   1552.31 191.04   7  < 257>  234.010   0.000                                               
 257 Rogowski Józef             1 PL-076-20         G M  9:30:48  1   1551.79 191.79   8          234.010   0.000                                               
 258 Knut Damian                1 PL-076-20         GSM  9:30:05  1   1551.27 192.54  10  < 262>  232.820   0.000  32.30                                        
 259 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         GS-  9:32:01  1   1551.08 193.28  40  < 259>  235.790   0.000  32.27                                        
 259 Nowacki Piotr              1 PL-072-20         GS-  9:32:01  1   1551.08 193.28  41  < 261>  235.790   0.000                                               
 261 Nowacki Piotr              1 PL-076-20         G -  9:32:02  1   1550.91 194.78  42          235.790   0.000                                               
 262 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:30:11  1   1550.24 195.52  11  < 263>  232.820   0.000                                               
 263 Knut Damian                1 PL-076-20         G M  9:30:14  1   1549.72 196.27  12          232.820   0.000                                               
 264 Grubba Edmund              1 PL-076-20         GCM  9:30:39  1   1549.69 197.01   7  < 267>  233.460   0.000  32.12                                        
 265 Nalepa Józef               1 PL-076-20         G M  9:29:23  1   1549.17 197.76  32-  1-  1  231.420  16.040                                               
 266 Ziętara Andrzej            1 PL-076-20         G M  9:32:47  1   1548.86 198.51  10          236.640   0.000                                               
 267 Grubba Edmund              1 PL-070-20         GCM  9:30:44  1   1548.83 199.25   8          233.460   0.000  32.03                                        
 268 Szenbek Józef              1 PL-0433-20        GSM  9:31:24  1   1548.35 200.00  21-  1-  1  234.420  16.000  32.00                                        
 --------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                                   
 ------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                     
 269 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M  9:28:56  1   1548.14   0.00   7          230.570   0.000                                               
 270 Lewandowski Henryk         1 PL-076-20         GSM  9:30:01  1   1548.03   0.00  29-  0-  0  232.230   0.000                                               
 271 Knut Damian                1 PL-076-20         GSM  9:30:24  1   1548.01   0.00  13          232.820   0.000                                               
 272 Nalepa Józef               1 PL-076-20         G M  9:29:30  1   1547.96   0.00   2          231.420   0.000                                               
 273 Lesner Marcin              1 PL-0134-20        GSM  9:33:03  1   1547.93   0.00  11          236.910   0.000                                               
 274 Knut Damian                1 PL-076-20         GCM  9:30:25  1   1547.83   0.00  14          232.820   0.000                                               
 275 Łaga Kazimierz             1 PL-076-20         G M  9:28:58  1   1547.80   0.00   8          230.570   0.000                                               
 276 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M  9:29:46  1   1547.74   0.00   6          231.800   0.000                                               
 277 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M  9:29:48  1   1547.40   0.00   7          231.800   0.000                                               
 278 Sychowski Andrzej          1 PL-076-20         G M  9:29:52  1   1546.71   0.00   8          231.800   0.000                                               
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  4, z dnia 06.09.20 Kamień Pomorski                                                                                                          
            Sekcja Wejherowo 5z50 [ 4]                                                                                                                          
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Kwidziński      Zbigniew        1    71    5    25    98.20  1,153.400                                                                          
              2 Labuda          Witold          1    47    5    24    98.05  1,180.300                                                                          
              3 Formella        Andrzej         1    41    5    10    97.16  1,156.750                                                                          
              4 Nowacki         Piotr           1    80    5    42    96.75  1,178.950                                                                          
              5 Ziętara         Andrzej         1    50    5    10    95.75  1,183.200                                                                          
              6 Dawidowski      Piotr           1    27    5     6    94.23  1,188.450                                                                          
              7 Nurek           Dariusz         1    55    5    10    94.11  1,156.000                                                                          
              8 Rogowski        Józef           1    27    5     8    93.77  1,170.050                                                                          
              9 Szreder         Andrzej         1    36    5    14    93.59  1,181.250                                                                          
             10 Potrykus Roman  Krzysztof       1    56    5    16    93.14  1,104.600                                                                          
             11 Lesner          Marcin          1    32    5    10    92.85  1,184.550                                                                          
             12 Lubocki         Piotr           1    34    5     6    92.21  1,166.250                                                                          
             13 Pobłocki        Krzysztof       1    38    5     5    92.16  1,178.150                                                                          
             14 Knut            Damian          1    44    5    12    91.75  1,164.100                                                                          
             15 Łaga            Kazimierz       1    37    5     6    91.26  1,152.850                                                                          
             16 Bistram         Alojzy          1    37    5     5    90.93  1,155.300                                                                          
             17 Koepke          Roman           1    51    5    10    89.85  1,152.100                                                                          
             18 Grubba          Edmund          1    43    5     8    89.56  1,167.300                                                                          
             19 Baranowski      Janusz          1    46    5     5    88.07  1,161.350                                                                          
             20 Stobbe          Henryk          1    32    5     9    84.29  1,158.150                                                                          
             21 Bianga J.       Szymerowski R   1    42    4     4    73.05    935.440                                                                          
             22 Papke           Jerzy           1    23    4     4    66.74    937.760                                                                          
             23 Sychowski       Andrzej         1    53    3     5    53.68    695.400                                                                          
             24 Palubicki       Tadeusz         1    51    3     7    52.26    703.350                                                                          
             25 Hallmann        Kazimierz       1    14    2     2    38.03    464.540                                                                          
             26 Kierznikiewicz  Kazimierz       1    17    1     1    18.94    236.450                                                                          
             27 Skrzypkowski    Zbigniew        1    21    1     1    18.37    234.240                                                                          
             28 Nalepa          Józef           1    32    1     1    16.04    231.420                                                                          
             29 Szenbek         Józef           1    21    1     1    16.00    234.420                                                                          
             30 Blok T. i       Trepczyk A.     1    59    0     1     0.00      0.000                                                                          
             31 Wenta Mateusz   i Rafał         1    72    0     0     0.00      0.000                                                                          
             32 Lewandowski     Henryk          1    29    0     0     0.00      0.000                                                                          
             33 Domarus         Władysław       1    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
             34 Żywicki         Bernard         1     8    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Wejherowo 5z50 [ 4]                                                                                                                                    
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                        
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                        
    1    1 Labuda          Witold          1  5  5  5  5   20    393.56  3,622.300  48.1                                                                        
    2    2 Nowacki         Piotr           1  5  5  5  5   20    391.44  3,616.750  53.1                                                                        
    3    3 Kwidziński      Zbigniew        1  5  5  5  5   20    386.54  3,514.750  37.2                                                                        
    4    6 Formella        Andrzej         1  5  5  5  5   20    383.17  3,528.050  27.4                                                                        
    5    4 Ziętara         Andrzej         1  5  5  5  5   20    382.55  3,633.800  27.4                                                                        
    6    9 Szreder         Andrzej         1  5  5  5  5   20    364.31  3,626.100  25.8                                                                        
    7   10 Knut            Damian          1  5  5  5  5   20    357.86  3,557.450  21.7                                                                        
    8   11 Grubba          Edmund          1  5  5  5  5   20    353.98  3,570.150  17.3                                                                        
    9   12 Lubocki         Piotr           1  5  5  5  5   20    345.79  3,566.000  19.0                                                                        
   10   13 Baranowski      Janusz          1  5  4  5  5   19    338.00  3,376.760  12.0                                                                        
   11    5 Palubicki       Tadeusz         1  5  5  5  3   18    338.66  3,121.150  33.9                                                                        
   12    8 Sychowski       Andrzej         1  5  5  5  3   18    331.34  3,073.450  19.2                                                                        
   13   14 Dawidowski      Piotr           1  5  4  4  5   18    321.47  3,304.460  17.1                                                                        
   14   15 Lesner          Marcin          1  2  5  5  5   17    322.46  3,212.790  30.6                                                                        
   15   16 Koepke          Roman           1  5  5  1  5   16    289.33  2,837.800  19.8                                                                        
   16   17 Pobłocki        Krzysztof       1  5  5  0  5   15    285.81  2,748.100  26.1                                                                        
   17   18 Nurek           Dariusz         1  5  5 --  5   15    280.79  2,681.550  19.2                                                                        
   18    7 Blok T. i       Trepczyk A.     1  5  5  5  0   15    278.76  2,276.650  12.7                                                                        
   19   19 Łaga            Kazimierz       1  0  5  5  5   15    270.45  2,832.750  13.4                                                                        
   20   21 Rogowski        Józef           1  3  3  2  5   13    241.92  2,445.310  13.8                                                                        
   21   22 Bistram         Alojzy          1  3  3  1  5   12    218.23  2,238.720   7.6                                                                        
   22   23 Potrykus Roman  Krzysztof       1  5  1 --  5   11    208.04  1,894.410  20.6                                                                        
   23   24 Bianga J.       Szymerowski R   1  3  0  3  4   10    178.65  1,866.760   5.8                                                                        
   24   20 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  5  0  4  1   10    175.55  1,640.670  14.7                                                                        
   25   27 Papke           Jerzy           1  0  0  4  4    8    132.44  1,625.400   8.5                                                                        
   26   25 Hallmann        Kazimierz       1  2  1  1  2    6    107.41  1,079.200  10.3                                                                        
   27   33 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  5    6    101.91  1,327.500   7.5                                                                        
   28   28 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  1  2  1    4     71.54    749.220   4.5                                                                        
   29   30 Szenbek         Józef           1  1  0  2  1    4     68.35    717.900   4.3                                                                        
   30   26 Nowak           Edmund          1  4  0 -- --    4     68.32    555.480  16.7                                                                        
   31   29 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  3  0    3     52.64    493.560   2.0                                                                        
   32   31 Lewandowski     Henryk          1  2  0  1  0    3     50.07    444.840   1.7                                                                        
   33   32 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0    1     17.64    172.850   2.5                                                                        
   34   34 Nalepa          Józef           1  0  0  0  1    1     16.04    231.420   0.7                                                                        
   35   35 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  4, z dnia 06.09.20 Kamień Pomorski                                                                                                          
            Sekcja Wejherowo 5 z całości [ 5]                                                                                                                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Kwidziński      Zbigniew        1    71    5    25    98.52  1,153.400                                                                          
              2 Labuda          Witold          1    47    5    24    98.05  1,180.300                                                                          
              3 Nowacki         Piotr           1    80    5    42    97.60  1,178.950                                                                          
              4 Formella        Andrzej         1    41    5    10    97.16  1,156.750                                                                          
              5 Potrykus Roman  Krzysztof       1    56    5    16    96.25  1,104.600                                                                          
              6 Ziętara         Andrzej         1    50    5    10    95.75  1,183.200                                                                          
              7 Szreder         Andrzej         1    36    5    14    95.46  1,181.250                                                                          
              8 Nurek           Dariusz         1    55    5    10    95.20  1,156.000                                                                          
              9 Knut            Damian          1    44    5    12    94.42  1,164.100                                                                          
             10 Dawidowski      Piotr           1    27    5     6    94.23  1,188.450                                                                          
             11 Rogowski        Józef           1    27    5     8    93.77  1,170.050                                                                          
             12 Lesner          Marcin          1    32    5    10    92.85  1,184.550                                                                          
             13 Palubicki       Tadeusz         1    51    5     7    92.63  1,172.250                                                                          
             14 Lubocki         Piotr           1    34    5     6    92.21  1,166.250                                                                          
             15 Pobłocki        Krzysztof       1    38    5     5    92.16  1,178.150                                                                          
             16 Łaga            Kazimierz       1    37    5     6    91.26  1,152.850                                                                          
             17 Bistram         Alojzy          1    37    5     5    90.93  1,155.300                                                                          
             18 Koepke          Roman           1    51    5    10    89.85  1,152.100                                                                          
             19 Grubba          Edmund          1    43    5     8    89.56  1,167.300                                                                          
             20 Sychowski       Andrzej         1    53    5     5    88.52  1,159.000                                                                          
             21 Baranowski      Janusz          1    46    5     5    88.07  1,161.350                                                                          
             22 Stobbe          Henryk          1    32    5     9    84.29  1,158.150                                                                          
             23 Bianga J.       Szymerowski R   1    42    4     4    73.05    935.440                                                                          
             24 Papke           Jerzy           1    23    4     4    66.74    937.760                                                                          
             25 Hallmann        Kazimierz       1    14    2     2    38.03    464.540                                                                          
             26 Kierznikiewicz  Kazimierz       1    17    1     1    18.94    236.450                                                                          
             27 Skrzypkowski    Zbigniew        1    21    1     1    18.37    234.240                                                                          
             28 Blok T. i       Trepczyk A.     1    59    1     1    16.82    225.010                                                                          
             29 Nalepa          Józef           1    32    1     1    16.04    231.420                                                                          
             30 Szenbek         Józef           1    21    1     1    16.00    234.420                                                                          
             31 Wenta Mateusz   i Rafał         1    72    0     0     0.00      0.000                                                                          
             32 Żywicki         Bernard         1     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
             33 Lewandowski     Henryk          1    29    0     0     0.00      0.000                                                                          
             34 Domarus         Władysław       1    14    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Wejherowo 5 z całości [ 5]                                                                                                                             
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                        
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                        
    1    1 Nowacki         Piotr           1  5  5  5  5   20    396.49  3,616.750  53.1                                                                        
    2    2 Labuda          Witold          1  5  5  5  5   20    393.56  3,622.300  48.1                                                                        
    3    3 Kwidziński      Zbigniew        1  5  5  5  5   20    388.31  3,514.750  37.2                                                                        
    4    6 Formella        Andrzej         1  5  5  5  5   20    383.17  3,528.050  27.4                                                                        
    5    4 Ziętara         Andrzej         1  5  5  5  5   20    382.55  3,633.800  27.4                                                                        
    6    5 Palubicki       Tadeusz         1  5  5  5  5   20    379.11  3,590.050  33.9                                                                        
    7    8 Sychowski       Andrzej         1  5  5  5  5   20    368.35  3,537.050  19.2                                                                        
    8    9 Szreder         Andrzej         1  5  5  5  5   20    367.23  3,626.100  25.8                                                                        
    9   10 Knut            Damian          1  5  5  5  5   20    361.39  3,557.450  21.7                                                                        
   10   11 Grubba          Edmund          1  5  5  5  5   20    353.98  3,570.150  17.3                                                                        
   11   12 Lubocki         Piotr           1  5  5  5  5   20    345.79  3,566.000  19.0                                                                        
   12   13 Baranowski      Janusz          1  5  4  5  5   19    338.00  3,376.760  12.0                                                                        
   13   14 Dawidowski      Piotr           1  5  4  4  5   18    321.47  3,304.460  17.1                                                                        
   14   15 Lesner          Marcin          1  2  5  5  5   17    322.46  3,212.790  30.6                                                                        
   15   16 Koepke          Roman           1  5  5  2  5   17    307.25  3,005.800  19.8                                                                        
   16    7 Blok T. i       Trepczyk A.     1  5  5  5  1   16    299.20  2,501.660  12.7                                                                        
   17   17 Pobłocki        Krzysztof       1  5  5  0  5   15    285.81  2,748.100  26.1                                                                        
   18   18 Nurek           Dariusz         1  5  5 --  5   15    281.98  2,681.550  19.2                                                                        
   19   19 Łaga            Kazimierz       1  0  5  5  5   15    270.45  2,832.750  13.4                                                                        
   20   21 Rogowski        Józef           1  3  3  2  5   13    241.92  2,445.310  13.8                                                                        
   21   22 Potrykus Roman  Krzysztof       1  5  2 --  5   12    229.28  2,052.770  20.6                                                                        
   22   23 Bistram         Alojzy          1  3  3  1  5   12    218.23  2,238.720   7.6                                                                        
   23   24 Bianga J.       Szymerowski R   1  3  0  3  4   10    178.65  1,866.760   5.8                                                                        
   24   20 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  5  0  4  1   10    175.55  1,640.670  14.7                                                                        
   25   28 Papke           Jerzy           1  0  0  4  4    8    132.44  1,625.400   8.5                                                                        
   26   26 Hallmann        Kazimierz       1  2  1  1  2    6    107.41  1,079.200  10.3                                                                        
   27   33 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  5    6    101.91  1,327.500   7.5                                                                        
   28   25 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  5  0    5     89.67    822.600   2.0                                                                        
   29   29 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  1  2  1    4     71.54    749.220   4.5                                                                        
   30   30 Szenbek         Józef           1  1  0  2  1    4     68.35    717.900   4.3                                                                        
   31   27 Nowak           Edmund          1  4  0 -- --    4     68.32    555.480  16.7                                                                        
   32   31 Lewandowski     Henryk          1  2  0  1  0    3     50.07    444.840   1.7                                                                        
   33   32 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0    1     17.64    172.850   2.5                                                                        
   34   34 Nalepa          Józef           1  0  0  0  1    1     16.04    231.420   0.7                                                                        
   35   35 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Wejherowo GMP [ 6]                                                                                                                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                        
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                        
    1    1 Nowacki         Piotr           1  0  6  8  8   22    826.73  4,311.680  45.3                                                                        
    2    3 Kwidziński      Zbigniew        1  0  8  5  8   21    775.73  4,028.920  23.2                                                                        
    3    6 Labuda          Witold          1  0  5  4  8   17    625.68  3,450.340  32.6                                                                        
    4    4 Ziętara         Andrzej         1  0  7  3  4   14    512.14  2,687.660  18.8                                                                        
    5    2 Palubicki       Tadeusz         1  0  8  5  0   13    476.98  2,234.960  23.2                                                                        
    6   15 Szreder         Andrzej         1  0  2  3  8   13    469.79  2,758.750  20.5                                                                        
    7    5 Knut            Damian          1  0  8  2  3   13    458.19  2,400.460  18.5                                                                        
    8    7 Grubba          Edmund          1  0  5  4  3   12    422.22  2,238.300  14.0                                                                        
    9    9 Koepke          Roman           1  0  6  2  4   12    414.73  2,265.680  13.0                                                                        
   10   16 Lesner          Marcin          1  0  5  0  5   10    356.07  2,056.500  28.9                                                                        
   11    8 Pobłocki        Krzysztof       1  0  8  0  1    9    345.14  1,620.590  17.8                                                                        
   12   10 Formella        Andrzej         1  0  2  5  2    9    332.15  1,644.090  20.1                                                                        
   13   18 Łaga            Kazimierz       1  0  2  2  5    9    319.91  1,824.810  13.4                                                                        
   14   14 Lubocki         Piotr           1  0  1  5  3    9    301.88  1,723.710  15.3                                                                        
   15   13 Baranowski      Janusz          1  0  2  4  2    8    284.91  1,482.680   9.4                                                                        
   16   17 Dawidowski      Piotr           1  0  3  2  3    8    281.76  1,588.920  12.0                                                                        
   17   12 Sychowski       Andrzej         1  0  3  4  1    8    280.84  1,416.060  12.1                                                                        
   18   11 Blok T. i       Trepczyk A.     1  0  3  4  0    7    253.43  1,138.200   7.2                                                                        
   19   28 Stobbe          Henryk          1  0  0  1  6    7    236.73  1,559.130   7.5                                                                        
   20   22 Bianga J.       Szymerowski R   1  0  0  2  4    6    217.90  1,278.200   4.1                                                                        
   21   33 Potrykus Roman  Krzysztof       1  0  0 --  5    5    182.58  1,104.600   9.3                                                                        
   22   19 Kierznikiewicz  Kazimierz       1  0  0  4  1    5    174.08    932.170   7.4                                                                        
   23   21 Hallmann        Kazimierz       1  0  1  1  2    4    148.75    803.920   6.9                                                                        
   24   29 Papke           Jerzy           1  0  0  1  3    4    132.20    875.230   8.5                                                                        
   25   25 Rogowski        Józef           1  0  1  0  2    3    113.75    639.450  11.2                                                                        
   26   20 Skrzypkowski    Zbigniew        1  0  1  2  0    3    106.32    514.980   4.5                                                                        
   27   24 Nurek           Dariusz         1  0  2 --  1    3     99.88    568.680  11.4                                                                        
   28   23 Szenbek         Józef           1  0  0  2  1    3     99.34    578.220   3.3                                                                        
   29   26 Wenta Mateusz   i Rafał         1  0  0  1  0    1     35.56    164.520   2.0                                                                        
   30   30 Bistram         Alojzy          1  0  0  0  1    1     35.42    231.060   5.7                                                                        
   31   27 Żywicki         Bernard         1  0  1  0  0    1     35.28    172.850   2.5                                                                        
   32   31 Nalepa          Józef           1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.7                                                                        
   33   32 Nowak           Edmund          1  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   34   34 Lewandowski     Henryk          1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.6                                                                        
   35   35 Domarus         Władysław       1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        

 
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                          
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Kamień Pomorski z dnia 06.09.20                  
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:57:26.  N 14:49:14.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  227.024 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   34                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1840                           
      5.Ilość konkursów.......................:  368                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1659.95                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1556.81                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,15,10                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,26,11                         
     10.Czas trwania konkursu.................:11 min.  1 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Sekcja Centrum 5z50 [ 7]                                          
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │           076           │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 4  │ Sekcja Centrum          │   34   │ 1840   │  368  │20.00│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   34   │ 1840   │  368  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  4. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                    z lotu Kamień Pomorski, w dniu 06.09.20                                                                                     
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬───────┐                                       
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │07│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │PUNKTY │                                       
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │  GMP  │                                       
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴───────┘                                       
   1 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:15:10  1   1659.95   0.54  77- 37-  5  224.370  20.000  40.00                                        
   2 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:15:54  1   1657.91   1.09  87- 26-  5  225.310  19.990                                               
   3 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:16:08  1   1655.07   1.63   2  <  16>  225.310  19.980                                               
   4 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M  9:18:19  1   1650.78   2.17  42- 12-  5  228.330  19.970                                               
   5 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:17:54  1   1650.33   2.72 123- 41-  5  227.580   0.000                                               
   6 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM  9:16:34  1   1649.82   3.26  64- 21-  5  225.310  19.950  39.89                                        
   7 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G -  9:18:01  1   1648.50   3.80  59- 12-  5  227.520   0.000                                               
   8 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GSM  9:20:24  1   1645.30   4.35  68- 21-  5  231.000  19.920  39.85                                        
   9 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:18:25  1   1644.17   4.89   2  <  14>  227.580   0.000                                               
  10 Loewnau Bogdan             4 PL-076-20         GCM  9:18:22  1   1641.36   5.43  12-  3-  3  227.110  19.900  39.80                                        
  11 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M  9:16:16  1   1638.41   5.98  53-  7-  5  223.260  19.890                                               
  12 Damps Leszek               4 PL-076-20         G -  9:17:05  1   1637.91   6.52  52-  6-  4  224.530   0.000                                               
  13 Darga Sławomir             4 PL-076-20         G M  9:20:39  1   1633.20   7.07  30-  1-  1  229.710  19.870                                               
  14 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G -  9:19:29  1   1631.59   7.61   3  <  25>  227.580   0.000                                               
  15 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M  9:17:33  1   1624.36   8.15  78- 14-  5  223.430  19.850                                               
  16 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:18:58  1   1621.32   8.70   3  < 131>  225.310   0.000                                               
  17 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM  9:20:22  1   1620.90   9.24   2  <  68>  227.520  19.830  39.65                                        
  18 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:16:04  1   1617.74   9.78  47- 10-  5  220.120  19.810                                               
  19 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GCM  9:16:05  1   1617.54  10.33   2  <  19>  220.120  19.800  39.61                                        
  19 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:16:05  1   1617.54  10.33   3  <  21>  220.120  19.800                                               
  21 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:16:08  1   1616.94  11.41   4  < 107>  220.120  19.780                                               
  22 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:21:43  1   1616.75  11.96 108- 38-  5  229.120   0.000                                               
  23 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GCM  9:21:33  1   1613.07  12.50   2  <  65>  228.330  19.760  39.52                                        
  24 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:19:34  1   1611.92  13.04  79- 12-  5  224.970  19.750                                               
  25 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:21:23  1   1609.67  13.59   4  <  27>  227.580   0.000                                               
  26 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M  9:18:43  1   1609.47  14.13   2  < 162>  223.260  19.730                                               
  27 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:21:26  1   1609.10  14.67   5  <  27>  227.580  19.720                                               
  27 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:21:26  1   1609.10  14.67   6  <  27>  227.580  19.720                                               
  27 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:21:26  1   1609.10  14.67   7  <  30>  227.580  19.720                                               
  30 Góral Zbigniew             4 PL-0241-20        G -  9:21:27  1   1608.91  16.30   8  <  30>  227.580   0.000                                               
  30 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:21:27  1   1608.91  16.30   9  <  32>  227.580  19.680                                               
  32 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G -  9:21:28  1   1608.72  17.39  10  <  32>  227.580   0.000                                               
  32 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         GCM  9:21:28  1   1608.72  17.39  11  <  32>  227.580  19.660  39.32                                        
  32 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G -  9:21:28  1   1608.72  17.39  12  <  35>  227.580   0.000                                               
  35 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         GSM  9:21:29  1   1608.53  19.02  13  <  36>  227.580   0.000  39.26                                        
  36 Góral Zbigniew             4 PL-0241-20        G -  9:21:30  1   1608.34  19.57  14  <  36>  227.580   0.000                                               
  36 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G -  9:21:30  1   1608.34  19.57  15  <  43>  227.580   0.000                                               
  38 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:22:29  1   1608.26  20.65  92- 22-  5  229.150  19.600                                               
  39 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:22:31  1   1607.88  21.20   2  <  40>  229.150  19.590                                               
  40 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:22:32  1   1607.69  21.74   3  <  45>  229.150  19.570                                               
  41 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GSM  9:23:42  1   1607.52  22.28   2  <  41>  231.000  19.560  39.13                                        
  41 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GSM  9:23:42  1   1607.52  22.28   3  <  44>  231.000  19.560  39.13                                        
  43 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M  9:21:35  1   1607.39  23.37  16  <  48>  227.580   0.000                                               
  44 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GSM  9:23:43  1   1607.33  23.91   4  <  49>  231.000  19.530  39.06                                        
  45 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:22:34  1   1607.32  24.46   4  <  45>  229.150  19.520                                               
  45 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GS-  9:22:34  1   1607.32  24.46   5  <  47>  229.150   0.000  39.04                                        
  47 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:22:35  1   1607.13  25.54   6  <  53>  229.150  19.500                                               
  48 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:21:37  1   1607.01  26.09  17  <  78>  227.580   0.000                                               
  49 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GCM  9:23:45  1   1606.96  26.63   5  <  50>  231.000  19.480  38.95                                        
  50 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G -  9:23:46  1   1606.77  27.17   6  <  51>  231.000   0.000                                               
  51 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:23:47  1   1606.58  27.72   7  <  51>  231.000   0.000                                               
  51 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:23:47  1   1606.58  27.72   8  <  62>  231.000   0.000                                               
  53 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GS-  9:22:38  1   1606.57  28.80   7  <  55>  229.150   0.000  38.87                                        
  54 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M  9:23:49  1   1606.56  29.35  68-  9-  5  231.050  19.420                                               
  55 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:22:39  1   1606.38  29.89   8  <  86>  229.150   0.000                                               
  56 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G -  9:20:05  1   1605.97  30.43   2  <  57>  224.970   0.000                                               
  57 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:20:08  1   1605.40  30.98   3  <  57>  224.970  19.390                                               
  57 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G -  9:20:08  1   1605.40  30.98   4  <  60>  224.970   0.000                                               
  59 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:20:22  1   1605.15  32.07   2  <  61>  225.310   0.000                                               
  60 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GS-  9:20:11  1   1604.83  32.61   5  < 213>  224.970   0.000  38.71                                        
  61 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:20:26  1   1604.39  33.15   3  <  63>  225.310   0.000                                               
  62 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GS-  9:24:01  1   1603.98  33.70   9  <  80>  231.000   0.000  38.67                                        
  63 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:20:29  1   1603.82  34.24   4  <  63>  225.310  19.320                                               
  63 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:20:29  1   1603.82  34.24   5  <  65>  225.310   0.000                                               
  65 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:20:31  1   1603.44  35.33   6  <  65>  225.310   0.000                                               
  65 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:20:31  1   1603.44  35.33   7  <  71>  225.310   0.000                                               
  65 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        G -  9:22:24  1   1603.44  35.33   3  <  69>  228.330   0.000                                               
  68 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M  9:21:54  1   1603.38  36.96   3  <  70>  227.520  19.270                                               
  69 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G M  9:22:25  1   1603.25  37.50   4  <  74>  228.330  19.260                                               
  70 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM  9:21:55  1   1603.19  38.04   4  <  73>  227.520  19.250  38.50                                        
  71 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM  9:20:33  1   1603.06  38.59   8  <  71>  225.310  19.240  38.47                                        
  71 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:20:33  1   1603.06  38.59   9  < 159>  225.310  19.240                                               
  73 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G -  9:21:57  1   1602.82  39.67   5  <  75>  227.520   0.000                                               
  74 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GSM  9:22:28  1   1602.69  40.22   5  <  95>  228.330  19.200  38.41                                        
  75 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M  9:21:58  1   1602.63  40.76   6  <  75>  227.520  19.190                                               
  75 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M  9:21:58  1   1602.63  40.76   7  < 250>  227.520  19.190                                               
  77 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM  9:21:51  1   1601.76  41.85  63- 17-  5  227.210  19.170  38.34                                        
  78 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:22:05  1   1601.74  42.39  18  <  85>  227.580   0.000                                               
  79 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:22:45  1   1601.61  42.93  80- 22-  5  228.630  19.150                                               
  80 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:24:14  1   1601.57  43.48  10  <  81>  231.000   0.000                                               
  81 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:24:16  1   1601.20  44.02  11  < 205>  231.000   0.000                                               
  82 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:22:48  1   1601.05  44.57   2  <  83>  228.630  19.120                                               
  83 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:22:49  1   1600.86  45.11   3  <  88>  228.630  19.110                                               
  84 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GCM  9:21:56  1   1600.82  45.65   2  <  96>  227.210  19.100  38.19                                        
  85 Góral Zbigniew             4 PL-0370-20        G -  9:22:10  1   1600.80  46.20  19  <  92>  227.580   0.000                                               
  86 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:09  1   1600.77  46.74   9  < 101>  229.150   0.000                                               
  87 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M  9:20:23  1   1600.76  47.28  57-  4-  2  224.720  19.060                                               
  88 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:22:50  1   1600.68  47.83   4  <  88>  228.630   0.000                                               
  88 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GS-  9:22:50  1   1600.68  47.83   5  <  88>  228.630   0.000  38.10                                        
  88 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GS-  9:22:50  1   1600.68  47.83   6  <  91>  228.630   0.000  38.10                                        
  91 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:22:51  1   1600.49  49.46   7  <  93>  228.630   0.000                                               
  92 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M  9:22:13  1   1600.23  50.00  20  <  99>  227.580   0.000                                               
  93 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:22:53  1   1600.12  50.54   8  <  93>  228.630   0.000                                               
  93 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:22:53  1   1600.12  50.54   9  < 100>  228.630  19.000                                               
  95 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GCM  9:22:42  1   1600.07  51.63   6  < 125>  228.330  18.980  37.95                                        
  96 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G -  9:22:01  1   1599.88  52.17   3  <  98>  227.210   0.000                                               
  97 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G -  9:20:28  1   1599.81  52.72   2  < 319>  224.720   0.000                                               
  98 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM  9:22:02  1   1599.70  53.26   4  < 135>  227.210  18.940  37.89                                        
  99 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M  9:22:18  1   1599.30  53.80  21  < 149>  227.580   0.000                                               
 100 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GSM  9:22:58  1   1599.18  54.35  10  < 244>  228.630  18.920  37.84                                        
 101 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:19  1   1598.91  54.89  10  < 102>  229.150   0.000                                               
 102 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:21  1   1598.54  55.43  11  < 103>  229.150   0.000                                               
 103 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:22  1   1598.35  55.98  12  < 104>  229.150   0.000                                               
 104 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:23  1   1598.16  56.52  13  < 105>  229.150   0.000                                               
 105 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GCM  9:23:25  1   1597.79  57.07  14  < 105>  229.150   0.000  37.73                                        
 105 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:23:25  1   1597.79  57.07  15  < 111>  229.150   0.000                                               
 107 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:17:46  1   1597.77  58.15   5  < 110>  220.120  18.840                                               
 108 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:27  1   1597.51  58.70   2  < 114>  224.370   0.000                                               
 109 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M  9:24:38  1   1597.49  59.24   2  < 221>  231.050  18.820                                               
 110 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GSM  9:17:48  1   1597.39  59.78   6  < 113>  220.120   0.000  37.62                                        
 111 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:28  1   1597.24  60.33  16  < 111>  229.150   0.000                                               
 111 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:23:28  1   1597.24  60.33  17  < 117>  229.150   0.000                                               
 113 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:17:49  1   1597.19  61.41   7  < 166>  220.120   0.000                                               
 114 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:29  1   1597.13  61.96   3  < 114>  224.370  18.770  37.54                                        
 114 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:29  1   1597.13  61.96   4  < 116>  224.370   0.000                                               
 116 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:30  1   1596.94  63.04   5  < 119>  224.370   0.000                                               
 117 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:23:30  1   1596.86  63.59  18  < 141>  229.150   0.000                                               
 118 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS-  9:23:29  1   1596.84  64.13   2  < 122>  229.120   0.000  37.45                                        
 119 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:31  1   1596.75  64.67   6  < 119>  224.370  18.710  37.43                                        
 119 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:31  1   1596.75  64.67   7  < 119>  224.370   0.000                                               
 119 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:31  1   1596.75  64.67   8  < 124>  224.370  18.710                                               
 122 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:23:30  1   1596.66  66.30   3  < 122>  229.120  18.680                                               
 122 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:30  1   1596.66  66.30   4  < 126>  229.120   0.000                                               
 124 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:32  1   1596.56  67.39   9  < 127>  224.370  18.660                                               
 125 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        G M  9:23:01  1   1596.53  67.93   7  < 293>  228.330   0.000                                               
 126 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:31  1   1596.47  68.48   5  < 129>  229.120   0.000                                               
 127 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:33  1   1596.37  69.02  10  < 127>  224.370   0.000                                               
 127 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:33  1   1596.37  69.02  11  < 132>  224.370   0.000                                               
 129 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:23:32  1   1596.28  70.11   6  < 129>  229.120  18.600                                               
 129 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:32  1   1596.28  70.11   7  < 137>  229.120   0.000                                               
 131 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:10  1   1596.06  71.20   4  < 159>  225.310  18.580                                               
 132 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GCM  9:20:35  1   1595.99  71.74  12  < 132>  224.370   0.000  37.14                                        
 132 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:35  1   1595.99  71.74  13  < 132>  224.370   0.000                                               
 132 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:35  1   1595.99  71.74  14  < 139>  224.370   0.000                                               
 135 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:22:22  1   1595.95  73.37   5  < 135>  227.210  18.540                                               
 135 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:22:22  1   1595.95  73.37   6  < 140>  227.210  18.540                                               
 137 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS-  9:23:34  1   1595.91  74.46   8  < 137>  229.120   0.000  37.04                                        
 137 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS-  9:23:34  1   1595.91  74.46   9  < 142>  229.120   0.000  37.04                                        
 139 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:36  1   1595.80  75.54  15  < 144>  224.370   0.000                                               
 140 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G -  9:22:23  1   1595.76  76.09   7  < 154>  227.210   0.000                                               
 141 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G M  9:23:36  1   1595.75  76.63  19  < 253>  229.150   0.000                                               
 142 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M  9:23:35  1   1595.73  77.17  10  < 142>  229.120  18.460                                               
 142 Langa Zenon                4 PL-076-20         GS-  9:23:35  1   1595.73  77.17  11  < 146>  229.120   0.000  36.93                                        
 144 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:37  1   1595.62  78.26  16  < 144>  224.370   0.000                                               
 144 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:37  1   1595.62  78.26  17  < 148>  224.370   0.000  36.88                                        
 146 Langa Zenon                4 PL-076-20         GCM  9:23:36  1   1595.54  79.35  12  < 146>  229.120  18.420  36.84                                        
 146 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M  9:23:36  1   1595.54  79.35  13  < 150>  229.120  18.420                                               
 148 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:38  1   1595.43  80.43  18  < 152>  224.370   0.000  36.80                                        
 149 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:22:39  1   1595.37  80.98  22  < 155>  227.580   0.000                                               
 150 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:37  1   1595.36  81.52  14  < 150>  229.120   0.000                                               
 150 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M  9:23:37  1   1595.36  81.52  15  < 157>  229.120   0.000                                               
 152 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:39  1   1595.24  82.61  19  < 152>  224.370   0.000                                               
 152 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GS-  9:20:39  1   1595.24  82.61  20  < 163>  224.370   0.000  36.71                                        
 154 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM  9:22:26  1   1595.20  83.70   8  < 190>  227.210   0.000  36.66                                        
 155 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G -  9:22:40  1   1595.19  84.24  23  < 173>  227.580   0.000                                               
 156 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GCM  9:21:00  1   1595.18  84.78  57-  7-  5  224.920  18.310  36.62                                        
 157 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GSM  9:20:04  1   1595.17  85.33   2  < 165>  223.430  18.300  36.60                                        
 157 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:38  1   1595.17  85.33  16  < 161>  229.120   0.000                                               
 159 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:21:15  1   1595.12  86.41  10  < 171>  225.310   0.000                                               
 159 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GCM  9:21:15  1   1595.12  86.41   5  < 198>  225.310  18.280  36.56                                        
 161 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:39  1   1594.99  87.50  17  < 164>  229.120   0.000                                               
 162 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G -  9:19:59  1   1594.90  88.04   3  < 176>  223.260   0.000                                               
 163 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:41  1   1594.86  88.59  21  < 167>  224.370   0.000                                               
 164 Langa Zenon                4 PL-059-20         G -  9:23:40  1   1594.80  89.13  18  < 168>  229.120   0.000                                               
 165 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:20:06  1   1594.79  89.67   3  < 170>  223.430   0.000                                               
 166 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:18:02  1   1594.69  90.22   8  < 183>  220.120   0.000                                               
 167 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GCM  9:20:42  1   1594.67  90.76  22  < 172>  224.370   0.000  36.38                                        
 168 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:41  1   1594.62  91.30  19  < 168>  229.120   0.000                                               
 168 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:41  1   1594.62  91.30  20  < 174>  229.120   0.000                                               
 170 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M  9:20:07  1   1594.60  92.39   4  < 175>  223.430  18.160                                               
 171 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:21:18  1   1594.55  92.93  11  < 206>  225.310  18.150                                               
 172 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:43  1   1594.48  93.48  23  < 177>  224.370   0.000                                               
 173 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:22:44  1   1594.44  94.02  24  < 180>  227.580   0.000                                               
 174 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:42  1   1594.43  94.57  21  < 181>  229.120   0.000                                               
 175 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:20:08  1   1594.41  95.11   5  < 185>  223.430   0.000                                               
 176 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M  9:20:02  1   1594.34  95.65   4  < 268>  223.260  18.090                                               
 177 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:44  1   1594.29  96.20  24  < 177>  224.370   0.000                                               
 177 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:44  1   1594.29  96.20  25  < 177>  224.370   0.000                                               
 177 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:44  1   1594.29  96.20  26  < 182>  224.370   0.000                                               
 180 Góral Zbigniew             4 PL-176-20         G M  9:22:45  1   1594.26  97.83  25  < 243>  227.580   0.000                                               
 181 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:43  1   1594.25  98.37  22  < 196>  229.120   0.000                                               
 182 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:45  1   1594.10  98.91  27  < 187>  224.370   0.000                                               
 183 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         G M  9:18:06  1   1593.92  99.46   9  < 241>  220.120   0.000                                               
 184 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G -  9:21:07  1   1593.86 100.00   2  < 186>  224.920   0.000                                               
 185 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GSM  9:20:11  1   1593.84 100.54   6  < 192>  223.430  17.990  35.99                                        
 186 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GCM  9:21:08  1   1593.67 101.09   3  < 188>  224.920  17.980  35.97                                        
 187 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:20:48  1   1593.54 101.63  28  < 189>  224.370   0.000                                               
 188 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GCM  9:21:09  1   1593.48 102.17   4  < 201>  224.920  17.960  35.92                                        
 189 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:49  1   1593.35 102.72  29  < 193>  224.370   0.000                                               
 190 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:22:36  1   1593.34 103.26   9  < 190>  227.210   0.000                                               
 190 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G -  9:22:36  1   1593.34 103.26  10  < 194>  227.210   0.000                                               
 192 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:20:14  1   1593.27 104.35   7  < 202>  223.430   0.000                                               
 193 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:50  1   1593.16 104.89  30  < 203>  224.370   0.000                                               
 194 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM  9:22:37  1   1593.15 105.43  11  < 194>  227.210   0.000  35.79                                        
 194 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         GSM  9:22:37  1   1593.15 105.43  12  < 203>  227.210   0.000  35.79                                        
 196 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M  9:23:49  1   1593.14 106.52  23  < 196>  229.120   0.000                                               
 196 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:23:49  1   1593.14 106.52  24  < 200>  229.120   0.000                                               
 198 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:26  1   1593.05 107.61   6  < 198>  225.310   0.000                                               
 198 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:26  1   1593.05 107.61   7  < 206>  225.310  17.850                                               
 200 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:50  1   1592.96 108.70  25  < 210>  229.120   0.000                                               
 201 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         GSM  9:21:12  1   1592.92 109.24   5  < 251>  224.920  17.820  35.64                                        
 202 Janke Łukasz               4 PL-076-20         GS-  9:20:16  1   1592.89 109.78   8  < 208>  223.430   0.000  35.62                                        
 203 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:22:39  1   1592.78 110.33  13  < 209>  227.210   0.000                                               
 203 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:20:52  1   1592.78 110.33  31  < 220>  224.370   0.000                                               
 205 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GS-  9:25:02  1   1592.74 111.41  12  < 218>  231.000   0.000  35.55                                        
 206 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GSM  9:21:28  1   1592.67 111.96  12  < 279>  225.310   0.000  35.53                                        
 206 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:28  1   1592.67 111.96   8  < 212>  225.310   0.000                                               
 208 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:20:18  1   1592.52 113.04   9  < 236>  223.430   0.000                                               
 209 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:22:41  1   1592.41 113.59  14  < 303>  227.210   0.000                                               
 210 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:23:53  1   1592.40 114.13  26  < 210>  229.120   0.000                                               
 210 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:23:53  1   1592.40 114.13  27  < 237>  229.120   0.000                                               
 212 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:30  1   1592.30 115.22   9  < 214>  225.310   0.000                                               
 213 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G -  9:21:19  1   1591.96 115.76   6  < 224>  224.970   0.000                                               
 214 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:32  1   1591.92 116.30  10  < 217>  225.310   0.000                                               
 215 Loewnau Bogdan             4 PL-059-20         GCM  9:22:40  1   1591.89 116.85   2  < 337>  227.110  17.670  35.34                                        
 216 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GSM  9:25:31  1   1591.85 117.39  42-  9-  5  231.640  17.660  35.31                                        
 217 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:33  1   1591.73 117.93  11  < 225>  225.310   0.000                                               
 218 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:25:08  1   1591.64 118.48  13  < 223>  231.000   0.000                                               
 219 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G -  9:25:33  1   1591.48 119.02   2  < 222>  231.640   0.000                                               
 220 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:20:59  1   1591.47 119.57  32  < 229>  224.370   0.000                                               
 221 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GS-  9:25:12  1   1591.25 120.11   3  < 263>  231.050   0.000  35.20                                        
 222 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G M  9:25:35  1   1591.12 120.65   3  < 226>  231.640  17.590                                               
 223 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:25:11  1   1591.09 121.20  14  < 227>  231.000   0.000                                               
 224 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G -  9:21:24  1   1591.02 121.74   7  < 309>  224.970   0.000                                               
 225 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:37  1   1590.99 122.28  12  < 230>  225.310   0.000                                               
 226 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GS-  9:25:37  1   1590.75 122.83   4  < 232>  231.640   0.000  35.10                                        
 227 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G -  9:25:13  1   1590.73 123.37  15  < 227>  231.000   0.000                                               
 227 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:25:13  1   1590.73 123.37  16  < 251>  231.000   0.000                                               
 229 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         GSM  9:21:03  1   1590.71 124.46  33  < 270>  224.370   0.000                                               
 230 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:39  1   1590.61 125.00  13  < 231>  225.310   0.000                                               
 231 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:41  1   1590.24 125.54  14  < 234>  225.310   0.000                                               
 232 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G -  9:25:40  1   1590.21 126.09   5  < 233>  231.640   0.000                                               
 233 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G -  9:25:41  1   1590.02 126.63   6  < 297>  231.640   0.000                                               
 234 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:21:44  1   1589.68 127.17  15  < 235>  225.310   0.000                                               
 235 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:45  1   1589.49 127.72  16  < 238>  225.310   0.000                                               
 236 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G M  9:20:39  1   1588.55 128.26  10  < 264>  223.430  17.440                                               
 237 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:24:18  1   1587.80 128.80  28  < 238>  229.120   0.000                                               
 238 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:24:19  1   1587.62 129.35  29  < 240>  229.120   0.000                                               
 238 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:55  1   1587.62 129.35  17  < 246>  225.310   0.000                                               
 240 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:24:20  1   1587.44 130.43  30  < 242>  229.120   0.000                                               
 241 Millek Kazimierz Erwin     4 PL-076-20         GCM  9:18:40  1   1587.40 130.98  10          220.120   0.000  34.77                                        
 242 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:24:21  1   1587.25 131.52  31  < 254>  229.120   0.000                                               
 243 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:23:23  1   1587.21 132.07  26  < 276>  227.580   0.000                                               
 244 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:24:03  1   1587.16 132.61  11  < 244>  228.630   0.000                                               
 244 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:24:03  1   1587.16 132.61  12  < 247>  228.630   0.000                                               
 246 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:58  1   1587.06 133.70  18  < 248>  225.310   0.000                                               
 247 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:24:04  1   1586.97 134.24  13  < 249>  228.630   0.000                                               
 248 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:21:59  1   1586.88 134.78  19  < 269>  225.310   0.000                                               
 249 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:24:05  1   1586.79 135.33  14  < 259>  228.630   0.000                                               
 250 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G -  9:23:26  1   1586.24 135.87   8  < 256>  227.520   0.000                                               
 251 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G M  9:21:48  1   1586.18 136.41   6  < 318>  224.920  17.280                                               
 251 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G -  9:25:38  1   1586.18 136.41  17  < 257>  231.000   0.000                                               
 253 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:24:29  1   1586.00 137.50  20  < 265>  229.150   0.000                                               
 254 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:24:28  1   1585.97 138.04  32  < 260>  229.120   0.000                                               
 255 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GSM  9:19:07  1   1585.86 138.59  24-  3-  3  220.620  17.230  34.46                                        
 256 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G -  9:23:30  1   1585.51 139.13   9  < 328>  227.520   0.000                                               
 257 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:25:42  1   1585.45 139.67  18  < 323>  231.000   0.000                                               
 258 Klas Marek                 4 PL-076-20         G M  9:24:43  1   1585.44 140.22  45-  1-  1  229.440  17.200                                               
 259 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:24:13  1   1585.32 140.76  15  < 262>  228.630   0.000                                               
 260 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:24:33  1   1585.06 141.30  33  < 261>  229.120   0.000                                               
 261 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:24:34  1   1584.87 141.85  34  < 273>  229.120   0.000                                               
 262 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:24:16  1   1584.77 142.39  16  < 300>  228.630   0.000                                               
 263 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M  9:25:49  1   1584.52 142.93   4  < 266>  231.050  17.140                                               
 264 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:21:01  1   1584.42 143.48  11  < 286>  223.430   0.000                                               
 265 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         G -  9:24:39  1   1584.17 144.02  21  < 267>  229.150   0.000                                               
 266 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G -  9:25:51  1   1584.16 144.57   5  < 271>  231.050   0.000                                               
 267 Naczk Wojciech             4 PL-076-20         GS-  9:24:40  1   1583.99 145.11  22          229.150   0.000  34.20                                        
 268 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         GCM  9:20:57  1   1583.97 145.65   5  < 321>  223.260  17.090  34.18                                        
 269 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:22:15  1   1583.90 146.20  20  < 301>  225.310   0.000                                               
 270 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:21:40  1   1583.79 146.74  34  < 275>  224.370   0.000                                               
 271 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GS-  9:25:54  1   1583.62 147.28   6  < 277>  231.050   0.000  34.11                                        
 272 Damps Leszek               4 PL-076-20         GCM  9:21:48  1   1583.43 147.83   2  < 288>  224.530  17.050  34.09                                        
 273 Langa Zenon                4 PL-076-20         G -  9:24:44  1   1583.05 148.37  35  < 348>  229.120   0.000                                               
 274 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         G M  9:21:47  1   1582.27 148.91  35-  2-  2  224.340  17.020                                               
 275 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:21:51  1   1581.74 149.46  35  < 296>  224.370   0.000                                               
 276 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        GS-  9:23:59  1   1580.60 150.00  27  < 278>  227.580   0.000  34.01                                        
 277 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M  9:26:11  1   1580.55 150.54   7  < 326>  231.050  16.990                                               
 278 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:24:00  1   1580.42 151.09  28  < 280>  227.580   0.000                                               
 279 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GS-  9:22:34  1   1580.38 151.63  13  < 281>  225.310   0.000  33.94                                        
 280 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:24:03  1   1579.87 152.17  29  < 284>  227.580   0.000                                               
 281 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:22:37  1   1579.83 152.72  14  < 283>  225.310   0.000                                               
 282 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GCM  9:26:08  1   1579.65 153.26  38-  7-  5  230.840  16.940  33.87                                        
 283 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GCM  9:22:39  1   1579.46 153.80  15  < 308>  225.310   0.000  33.85                                        
 284 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G -  9:24:06  1   1579.32 154.35  30  < 329>  227.580   0.000                                               
 285 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         G M  9:26:11  1   1579.11 154.89   2  < 287>  230.840  16.900                                               
 286 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:21:33  1   1578.45 155.43  12  < 290>  223.430   0.000                                               
 287 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GSM  9:26:15  1   1578.39 155.98   3  < 289>  230.840  16.880  33.77                                        
 288 Damps Leszek               4 PL-076-20         G M  9:22:16  1   1578.23 156.52   3  < 294>  224.530  16.870                                               
 289 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GSM  9:26:16  1   1578.21 157.07   4  < 292>  230.840  16.860  33.72                                        
 290 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:21:35  1   1578.08 157.61  13  < 291>  223.430   0.000                                               
 291 Janke Łukasz               4 PL-076-20         G -  9:21:36  1   1577.90 158.15  14          223.430   0.000                                               
 292 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GSM  9:26:18  1   1577.85 158.70   5  < 336>  230.840  16.830  33.66                                        
 293 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        G M  9:24:43  1   1577.77 159.24   8  < 340>  228.330   0.000                                               
 294 Damps Leszek               4 PL-076-20         G M  9:22:21  1   1577.31 159.78   4  < 295>  224.530  16.810                                               
 295 Damps Leszek               4 PL-076-20         G M  9:22:22  1   1577.13 160.33   5  < 343>  224.530  16.800                                               
 296 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G M  9:22:26  1   1575.26 160.87  36  < 314>  224.370   0.000                                               
 297 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GCM  9:27:09  1   1574.18 161.41   7  < 364>  231.640  16.770  33.55                                        
 298 Rowiński Zbigniew          4 PL-076-20         G M  9:22:33  1   1573.76 161.96   2          224.340  16.760                                               
 299 Langa Kamil                4 PL-076-20         G M  9:22:31  1   1573.50 162.50  22-  2-  2  224.250  16.750                                               
 300 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GS-  9:25:19  1   1573.32 163.04  17  < 302>  228.630   0.000  33.48                                        
 301 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:23:13  1   1573.21 163.59  21  < 315>  225.310   0.000                                               
 302 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:25:22  1   1572.78 164.13  18  < 305>  228.630   0.000                                               
 303 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:24:28  1   1572.75 164.67  15  < 304>  227.210   0.000                                               
 304 Szojer Łukasz              4 DV-08762-20       GSM  9:24:29  1   1572.57 165.22  16  < 333>  227.210   0.000  33.40                                        
 305 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:25:25  1   1572.24 165.76  19  < 327>  228.630   0.000                                               
 306 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GCM  9:20:21  1   1571.93 166.30   2  < 344>  220.620  16.680  33.35                                        
 307 Langa Kamil                4 PL-076-20         GCM  9:22:40  1   1571.85 166.85   2          224.250  16.660  33.33                                        
 308 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:23:21  1   1571.75 167.39  16  < 311>  225.310   0.000                                               
 309 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:23:09  1   1571.57 167.93   8  < 310>  224.970  16.640                                               
 310 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:23:10  1   1571.39 168.48   9  < 312>  224.970  16.630                                               
 311 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:23:23  1   1571.38 169.02  17  < 312>  225.310   0.000                                               
 312 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         GSM  9:23:11  1   1571.20 169.57  10  < 315>  224.970  16.610  33.22                                        
 312 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:23:24  1   1571.20 169.57  18  < 338>  225.310   0.000                                               
 314 Wenta Zenon Tomasz Zbigni  4 PL-076-20         G -  9:22:49  1   1571.04 170.65  37          224.370   0.000                                               
 315 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:23:12  1   1571.02 171.20  11  < 315>  224.970   0.000                                               
 315 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:23:12  1   1571.02 171.20  12          224.970   0.000                                               
 315 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GCM  9:23:25  1   1571.02 171.20  22  < 350>  225.310   0.000  33.16                                        
 318 Dawidowski Dariusz Patry   4 PL-076-20         G -  9:23:15  1   1570.12 172.83   7          224.920   0.000                                               
 319 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G -  9:23:11  1   1569.46 173.37   3  < 320>  224.720   0.000                                               
 320 Bank ADAM                  4 PL-076-20         G M  9:23:12  1   1569.27 173.91   4          224.720  16.520                                               
 321 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M  9:22:23  1   1568.02 174.46   6  < 322>  223.260  16.510                                               
 322 Czebieniak Adam            4 PL-076-20         G M  9:22:27  1   1567.29 175.00   7          223.260   0.000                                               
 323 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G -  9:27:25  1   1566.99 175.54  19  < 324>  231.000   0.000                                               
 324 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         GS-  9:27:27  1   1566.63 176.09  20  < 325>  231.000   0.000  32.96                                        
 325 Potrykus Brunon            4 PL-076-20         G M  9:27:30  1   1566.10 176.63  21          231.000   0.000                                               
 326 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         GCM  9:27:32  1   1566.09 177.17   8  < 353>  231.050  16.460  32.92                                        
 327 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         GS-  9:26:01  1   1565.78 177.72  20  < 355>  228.630   0.000  32.89                                        
 328 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         G M  9:25:27  1   1564.25 178.26  10  < 334>  227.520   0.000                                               
 329 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        G -  9:25:31  1   1563.95 178.80  31  < 330>  227.580   0.000                                               
 330 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:25:32  1   1563.77 179.35  32  < 330>  227.580   0.000                                               
 330 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:25:32  1   1563.77 179.35  33  < 332>  227.580   0.000                                               
 332 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G -  9:25:33  1   1563.59 180.43  34  < 335>  227.580   0.000                                               
 333 Szojer Łukasz              4 DV-04953-20       GSM  9:25:19  1   1563.55 180.98  17          227.210   0.000  32.76                                        
 334 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM  9:25:31  1   1563.53 181.52  11  < 339>  227.520   0.000  32.74                                        
 335 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:25:34  1   1563.41 182.07  35  < 352>  227.580   0.000                                               
 336 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         GCM  9:27:45  1   1562.37 182.61   6  < 347>  230.840   0.000  32.70                                        
 337 Loewnau Bogdan             4 PL-076-20         GCM  9:25:24  1   1561.97 183.15   3          227.110  16.340  32.68                                        
 338 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G -  9:24:15  1   1561.94 183.70  19  < 345>  225.310   0.000                                               
 339 Szotrowki Stanisław        4 PL-076-20         GSM  9:25:41  1   1561.74 184.24  12          227.520   0.000  32.63                                        
 340 Hallmann Piotr             4 PL-059-20         GCM  9:26:13  1   1561.59 184.78   9  < 340>  228.330   0.000  32.61                                        
 340 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         G -  9:26:13  1   1561.59 184.78  10  < 361>  228.330   0.000                                               
 342 Loewnau Leon               4 PL-076-20         G M  9:24:02  1   1561.44 185.87  22-  1-  1  224.900  16.280                                               
 343 Damps Leszek               4 PL-076-20         G -  9:23:55  1   1560.14 186.41   6          224.530   0.000                                               
 344 Kreft Zbigniew             4 PL-076-20         GCM  9:21:26  1   1559.89 186.96   3          220.620  16.260  32.52                                        
 345 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         GS-  9:24:27  1   1559.78 187.50  20  < 346>  225.310   0.000  32.50                                        
 346 Gessler Tadeusz            4 PL-076-20         G M  9:24:29  1   1559.42 188.04  21          225.310   0.000                                               
 347 Dębicka Jolanta            4 PL-076-20         G M  9:28:02  1   1559.38 188.59   7          230.840   0.000                                               
 348 Langa Zenon                4 PL-085-20         G M  9:26:58  1   1558.99 189.13  36  < 349>  229.120   0.000                                               
 349 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:26:59  1   1558.82 189.67  37  < 351>  229.120   0.000                                               
 350 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G M  9:24:33  1   1558.70 190.22  23  < 358>  225.310   0.000                                               
 351 Langa Zenon                4 PL-076-20         G M  9:27:00  1   1558.64 190.76  38          229.120   0.000                                               
 352 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:26:02  1   1558.41 191.30  36  < 354>  227.580   0.000                                               
 353 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G M  9:28:16  1   1558.34 191.85   9          231.050   0.000                                               
 354 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:26:03  1   1558.23 192.39  37  < 359>  227.580   0.000                                               
 355 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G M  9:26:44  1   1558.13 192.93  21  < 355>  228.630   0.000                                               
 355 Taradejna Andrzej          4 PL-076-20         G -  9:26:44  1   1558.13 192.93  22          228.630   0.000                                               
 357 Benkowski Jan              4 PL-076-20         G M  9:27:40  1   1557.83 194.02  65-  1-  1  230.040  16.120                                               
 358 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         GS-  9:24:39  1   1557.62 194.57  24  < 363>  225.310   0.000  32.22                                        
 359 Góral Zbigniew             4 PL-0370-20        G -  9:26:08  1   1557.35 195.11  38  < 360>  227.580   0.000                                               
 360 Góral Zbigniew             4 PL-076-20         G M  9:26:09  1   1557.17 195.65  39  < 365>  227.580   0.000                                               
 361 Hallmann Piotr             4 PL-0350-20        GSM  9:26:38  1   1557.15 196.20  11  < 361>  228.330   0.000  32.15                                        
 361 Hallmann Piotr             4 PL-076-20         GSM  9:26:38  1   1557.15 196.20  12          228.330   0.000  32.15                                        
 363 Mierzwa Michał             4 PL-076-20         G -  9:24:42  1   1557.08 197.28  25  < 366>  225.310   0.000                                               
 364 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GCM  9:28:46  1   1557.07 197.83   8  < 366>  231.640  16.040  32.09                                        
 365 Góral Zbigniew             4 PL-0444-20        GS-  9:26:10  1   1556.99 198.37  40  < 368>  227.580   0.000  32.07                                        
 366 Mierzwa Michał             4 PL-059-20         G M  9:24:43  1   1556.90 198.91  26          225.310   0.000                                               
 366 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G M  9:28:47  1   1556.90 198.91   9          231.640  16.020                                               
 368 Góral Zbigniew             4 PL-047-20         G -  9:26:11  1   1556.81 200.00  41          227.580   0.000                                               
 --------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                                   
 ------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                     
 369 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GSM  9:28:48  1   1556.72   0.00  10          231.640   0.000                                               
 370 Langa Zenon                4 PL-059-20         G -  9:27:11  1   1556.70   0.00  39          229.120   0.000                                               
 371 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:24:32  1   1556.53   0.00  13          224.970   0.000                                               
 372 Langa Zenon                4 PL-076-20         GSM  9:27:12  1   1556.52   0.00  40          229.120   0.000                                               
 373 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G -  9:28:50  1   1556.37   0.00  11          231.640   0.000                                               
 374 Bank EUGENIUSZ             4 PL-076-20         G M  9:24:33  1   1556.35   0.00  14          224.970   0.000                                               
 375 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         G M  9:28:51  1   1556.20   0.00  12          231.640   0.000                                               
 376 Stefanowski Krzysztof      4 PL-076-20         GSM  9:28:52  1   1556.02   0.00  13          231.640   0.000                                               
 377 Stefanowski Jan            4 PL-076-20         G -  9:28:30  1   1555.89   0.00  10          231.050   0.000                                               
 378 Szojer Łukasz              4 PL-076-20         G M  9:26:03  1   1555.70   0.00  18          227.210   0.000                                               
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  4, z dnia 06.09.20 Kamień Pomorski                                                                                                          
            Sekcja Centrum 5z50 [ 7]                                                                                                                            
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Góral           Zbigniew        4   123    5    41    98.50  1,137.900                                                                          
              2 Potrykus        Brunon          4    68    5    21    98.05  1,155.000                                                                          
              3 Millek Kazimier Erwin           4    47    5    10    98.03  1,100.600                                                                          
              4 Naczk           Wojciech        4    92    5    22    97.78  1,145.750                                                                          
              5 Hallmann        Piotr           4    42    5    12    97.17  1,141.650                                                                          
              6 Szotrowki       Stanisław       4    59    5    12    96.73  1,137.600                                                                          
              7 Gessler         Tadeusz         4    64    5    21    95.90  1,126.550                                                                          
              8 Taradejna       Andrzej         4    80    5    22    95.30  1,143.150                                                                          
              9 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4    77    5    37    94.85  1,121.850                                                                          
             10 Mierzwa         Michał          4    87    5    26    94.68  1,126.550                                                                          
             11 Szojer          Łukasz          4    63    5    17    94.29  1,136.050                                                                          
             12 Langa           Zenon           4   108    5    38    92.58  1,145.600                                                                          
             13 Janke           Łukasz          4    78    5    14    91.74  1,117.150                                                                          
             14 Czebieniak      Adam            4    53    5     7    91.31  1,116.300                                                                          
             15 Dawidowski      Dariusz Patry   4    57    5     7    89.35  1,124.600                                                                          
             16 Bank            EUGENIUSZ       4    79    5    12    89.02  1,124.850                                                                          
             17 Stefanowski     Jan             4    68    5     9    88.83  1,155.250                                                                          
             18 Dębicka         Jolanta         4    38    5     7    84.41  1,154.200                                                                          
             19 Stefanowski     Krzysztof       4    42    5     9    84.08  1,158.200                                                                          
             20 Damps           Leszek          4    52    4     6    67.53    898.120                                                                          
             21 Loewnau         Bogdan          4    12    3     3    53.91    681.330                                                                          
             22 Kreft           Zbigniew        4    24    3     3    50.17    661.860                                                                          
             23 Bank            ADAM            4    57    2     4    35.58    449.440                                                                          
             24 Rowiński        Zbigniew        4    35    2     2    33.78    448.680                                                                          
             25 Langa           Kamil           4    22    2     2    33.41    448.500                                                                          
             26 Darga           Sławomir        4    30    1     1    19.87    229.710                                                                          
             27 Klas            Marek           4    45    1     1    17.20    229.440                                                                          
             28 Loewnau         Leon            4    22    1     1    16.28    224.900                                                                          
             29 Benkowski       Jan             4    65    1     1    16.12    230.040                                                                          
             30 Gurski Tomasz i Łukasz          4    42    0     0     0.00      0.000                                                                          
             31 Mielewczyk      Józef           4    37    0     0     0.00      0.000                                                                          
             32 Skrzypkowski    Florian         4    26    0     0     0.00      0.000                                                                          
             33 Selin           Mieczysław      4    22    0     0     0.00      0.000                                                                          
             34 Nowicki         Wojciech        4    24    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Centrum 5z50 [ 7]                                                                                                                                      
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                        
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                        
    1    1 Langa           Zenon           4  5  5  5  5   20    387.99  3,483.550  43.5                                                                        
    2    3 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  5  5  5  5   20    386.60  3,388.850  53.8                                                                        
    3    6 Góral           Zbigniew        4  5  5  5  5   20    382.63  3,452.750  30.3                                                                        
    4    7 Hallmann        Piotr           4  5  5  5  5   20    381.14  3,467.800  22.2                                                                        
    5    5 Mierzwa         Michał          4  5  5  5  5   20    380.13  3,407.500  32.8                                                                        
    6    8 Taradejna       Andrzej         4  5  5  5  5   20    379.16  3,473.750  26.0                                                                        
    7    4 Bank            EUGENIUSZ       4  5  5  5  5   20    377.15  3,400.600  40.0                                                                        
    8    9 Potrykus        Brunon          4  5  5  5  5   20    365.65  3,521.050  27.8                                                                        
    9   10 Naczk           Wojciech        4  4  5  5  5   19    349.30  3,349.390  18.8                                                                        
   10   11 Szotrowki       Stanisław       4  4  5  5  5   19    346.83  3,318.540  19.6                                                                        
   11    2 Bank            ADAM            4  5  5  5  2   17    329.67  2,721.540  42.8                                                                        
   12   13 Millek Kazimier Erwin           4  5  2  5  5   17    305.19  2,830.970  11.5                                                                        
   13   12 Damps           Leszek          4  5  5  3  4   17    302.91  2,843.360  12.9                                                                        
   14   14 Gessler         Tadeusz         4  5  3  3  5   16    296.87  2,756.470  18.4                                                                        
   15   15 Janke           Łukasz          4  5 --  5  5   15    273.70  2,565.250  17.1                                                                        
   16   16 Dawidowski      Dariusz Patry   4  5 --  5  5   15    267.80  2,587.400  16.2                                                                        
   17   17 Szojer          Łukasz          4  5  0  5  5   15    262.57  2,623.900  16.0                                                                        
   18   18 Stefanowski     Jan             4  2  3  4  5   14    240.13  2,607.130   7.7                                                                        
   19   19 Stefanowski     Krzysztof       4  1  1  5  5   12    207.87  2,309.210  13.8                                                                        
   20   20 Rowiński        Zbigniew        4  2  2  2  2    8    137.21  1,355.280   5.3                                                                        
   21   26 Czebieniak      Adam            4  0  2  0  5    7    125.39  1,437.900   6.0                                                                        
   22   21 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  3  2  0    5     88.78    818.350   3.4                                                                        
   23   35 Dębicka         Jolanta         4  0  0  0  5    5     84.41  1,154.200   4.3                                                                        
   24   22 Klas            Marek           4  1  2  0  1    4     71.75    698.000   2.0                                                                        
   25   31 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3    3     53.91    681.330   5.5                                                                        
   26   23 Krefta          Stanisław       4  2  1  0 --    3     51.15    409.510   2.7                                                                        
   27   25 Benkowski       Jan             4  2  0  0  1    3     50.36    501.200   1.9                                                                        
   28   30 Kreft           Zbigniew        4  0  0  0  3    3     50.17    661.860   2.9                                                                        
   29   24 Mielewczyk      Józef           4  0  2  0  0    2     36.28    336.380   1.3                                                                        
   30   34 Langa           Kamil           4  0  0  0  2    2     33.41    448.500   2.4                                                                        
   31   28 Loewnau         Leon            4  0  1 --  1    2     32.37    387.200   2.9                                                                        
   32   27 Skrzypkowski    Florian         4  0  1  0  0    1     19.99    162.870   1.0                                                                        
   33   29 Darga           Sławomir        4  0  0  0  1    1     19.87    229.710   0.8                                                                        
   34   32 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   35   33 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   36   36 Konkol          Robert          4  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                        

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                          PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                          
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  4, z dnia 06.09.20 Kamień Pomorski                                                                                                          
            Sekcja Centrum 5 z całości [ 8]                                                                                                                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │076│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Góral           Zbigniew        4   123    5    41    99.19  1,137.900                                                                          
              2 Potrykus        Brunon          4    68    5    21    98.05  1,155.000                                                                          
              3 Millek Kazimier Erwin           4    47    5    10    98.03  1,100.600                                                                          
              4 Naczk           Wojciech        4    92    5    22    97.80  1,145.750                                                                          
              5 Szotrowki       Stanisław       4    59    5    12    97.50  1,137.600                                                                          
              6 Hallmann        Piotr           4    42    5    12    97.49  1,141.650                                                                          
              7 Gessler         Tadeusz         4    64    5    21    97.31  1,126.550                                                                          
              8 Bank            EUGENIUSZ       4    79    5    12    97.29  1,124.850                                                                          
              9 Mierzwa         Michał          4    87    5    26    96.67  1,126.550                                                                          
             10 Taradejna       Andrzej         4    80    5    22    95.48  1,143.150                                                                          
             11 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4    77    5    37    95.12  1,121.850                                                                          
             12 Szojer          Łukasz          4    63    5    17    94.71  1,136.050                                                                          
             13 Langa           Zenon           4   108    5    38    94.49  1,145.600                                                                          
             14 Czebieniak      Adam            4    53    5     7    93.05  1,116.300                                                                          
             15 Janke           Łukasz          4    78    5    14    92.62  1,117.150                                                                          
             16 Stefanowski     Jan             4    68    5     9    90.09  1,155.250                                                                          
             17 Dawidowski      Dariusz Patry   4    57    5     7    90.08  1,124.600                                                                          
             18 Stefanowski     Krzysztof       4    42    5     9    87.90  1,158.200                                                                          
             19 Damps           Leszek          4    52    5     6    87.41  1,122.650                                                                          
             20 Dębicka         Jolanta         4    38    5     7    84.41  1,154.200                                                                          
             21 Bank            ADAM            4    57    4     4    71.06    898.880                                                                          
             22 Loewnau         Bogdan          4    12    3     3    53.91    681.330                                                                          
             23 Kreft           Zbigniew        4    24    3     3    50.17    661.860                                                                          
             24 Rowiński        Zbigniew        4    35    2     2    33.78    448.680                                                                          
             25 Langa           Kamil           4    22    2     2    33.41    448.500                                                                          
             26 Darga           Sławomir        4    30    1     1    19.87    229.710                                                                          
             27 Klas            Marek           4    45    1     1    17.20    229.440                                                                          
             28 Loewnau         Leon            4    22    1     1    16.28    224.900                                                                          
             29 Benkowski       Jan             4    65    1     1    16.12    230.040                                                                          
             30 Gurski Tomasz i Łukasz          4    42    0     0     0.00      0.000                                                                          
             31 Mielewczyk      Józef           4    37    0     0     0.00      0.000                                                                          
             32 Skrzypkowski    Florian         4    26    0     0     0.00      0.000                                                                          
             33 Selin           Mieczysław      4    22    0     0     0.00      0.000                                                                          
             34 Nowicki         Wojciech        4    24    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Centrum 5 z całości [ 8]                                                                                                                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                        
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                        
    1    1 Langa           Zenon           4  5  5  5  5   20    392.56  3,483.550  43.5                                                                        
    2    3 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  5  5  5  5   20    387.10  3,388.850  53.8                                                                        
    3    7 Góral           Zbigniew        4  5  5  5  5   20    386.43  3,452.750  30.3                                                                        
    4    5 Bank            EUGENIUSZ       4  5  5  5  5   20    386.21  3,400.600  40.0                                                                        
    5    4 Taradejna       Andrzej         4  5  5  5  5   20    385.57  3,473.750  26.0                                                                        
    6    6 Mierzwa         Michał          4  5  5  5  5   20    384.16  3,407.500  32.8                                                                        
    7    8 Hallmann        Piotr           4  5  5  5  5   20    381.60  3,467.800  22.2                                                                        
    8    9 Naczk           Wojciech        4  5  5  5  5   20    380.41  3,484.000  18.8                                                                        
    9   10 Potrykus        Brunon          4  5  5  5  5   20    375.36  3,521.050  27.8                                                                        
   10   12 Szotrowki       Stanisław       4  5  5  5  5   20    366.99  3,451.500  19.6                                                                        
   11   11 Damps           Leszek          4  5  5  5  5   20    360.70  3,391.950  12.9                                                                        
   12    2 Bank            ADAM            4  5  5  5  4   19    365.36  3,170.980  42.8                                                                        
   13   13 Gessler         Tadeusz         4  5  3  5  5   18    336.86  3,081.910  18.4                                                                        
   14   14 Millek Kazimier Erwin           4  5  2  5  5   17    305.19  2,830.970  11.5                                                                        
   15   15 Janke           Łukasz          4  5 --  5  5   15    276.56  2,565.250  17.1                                                                        
   16   16 Dawidowski      Dariusz Patry   4  5 --  5  5   15    269.82  2,587.400  16.2                                                                        
   17   17 Szojer          Łukasz          4  5  0  5  5   15    263.46  2,623.900  16.0                                                                        
   18   18 Stefanowski     Jan             4  2  3  5  5   15    257.76  2,775.510   7.7                                                                        
   19   19 Stefanowski     Krzysztof       4  1  1  5  5   12    211.69  2,309.210  13.8                                                                        
   20   20 Czebieniak      Adam            4  1  3  2  5   11    198.27  2,048.770   6.0                                                                        
   21   21 Rowiński        Zbigniew        4  2  2  2  2    8    137.21  1,355.280   5.3                                                                        
   22   22 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  3  2  0    5     88.78    818.350   3.4                                                                        
   23   35 Dębicka         Jolanta         4  0  0  0  5    5     84.41  1,154.200   4.3                                                                        
   24   23 Benkowski       Jan             4  4  0  0  1    5     84.40    772.360   1.9                                                                        
   25   24 Klas            Marek           4  1  2  0  1    4     71.75    698.000   2.0                                                                        
   26   31 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3    3     53.91    681.330   5.5                                                                        
   27   25 Krefta          Stanisław       4  2  1  0 --    3     51.15    409.510   2.7                                                                        
   28   30 Kreft           Zbigniew        4  0  0  0  3    3     50.17    661.860   2.9                                                                        
   29   26 Mielewczyk      Józef           4  0  2  0  0    2     36.28    336.380   1.3                                                                        
   30   34 Langa           Kamil           4  0  0  0  2    2     33.41    448.500   2.4                                                                        
   31   28 Loewnau         Leon            4  0  1 --  1    2     32.37    387.200   2.9                                                                        
   32   27 Skrzypkowski    Florian         4  0  1  0  0    1     19.99    162.870   1.0                                                                        
   33   29 Darga           Sławomir        4  0  0  0  1    1     19.87    229.710   0.8                                                                        
   34   32 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   35   33 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   36   36 Konkol          Robert          4  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0                                                                        

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/Wejherowo, rok 2020.                                                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Sekcja Centrum GMP [ 9]                                                                                                                                       
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┬─────┐                                                                        
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │ Razem    │Konk/│                                                                        
│     Pop.│                             │076│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │ Konk/Km  │Wkł.%│                                                                        
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┴─────┘                                                                        
    1    3 Wenta Zenon     Tomasz Zbigni   4  0  8  8  8   24    870.25  4,385.520  38.6                                                                        
    2    2 Langa           Zenon           4  0  8  8  5   21    787.96  3,811.040  31.1                                                                        
    3    8 Potrykus        Brunon          4  0  4  6  8   18    654.33  3,531.100  19.9                                                                        
    4    6 Taradejna       Andrzej         4  0  7  5  5   17    610.08  3,135.750  18.9                                                                        
    5    5 Mierzwa         Michał          4  0  8  6  3   17    588.24  2,954.570  24.6                                                                        
    6    1 Bank            ADAM            4  0  8  8  0   16    612.76  2,594.080  32.6                                                                        
    7    4 Bank            EUGENIUSZ       4  0  6  8  2   16    587.69  2,722.840  27.8                                                                        
    8    7 Góral           Zbigniew        4  0  8  3  4   15    550.52  2,724.880  21.0                                                                        
    9    9 Naczk           Wojciech        4  0  5  4  4   13    487.32  2,415.280  16.5                                                                        
   10   11 Hallmann        Piotr           4  0  3  2  6   11    392.17  2,198.680  17.0                                                                        
   11   17 Szojer          Łukasz          4  0  0  3  8   11    390.62  2,310.850  10.8                                                                        
   12   10 Janke           Łukasz          4  0 --  5  3    8    293.56  1,475.140  12.3                                                                        
   13   13 Szotrowki       Stanisław       4  0  2  2  4    8    288.83  1,569.720  16.1                                                                        
   14   19 Gessler         Tadeusz         4  0  1  1  6    8    287.78  1,677.300  12.6                                                                        
   15   15 Dawidowski      Dariusz Patry   4  0 --  4  4    8    284.79  1,549.640  10.1                                                                        
   16   12 Millek Kazimier Erwin           4  0  2  3  3    8    282.44  1,448.410   8.9                                                                        
   17   16 Stefanowski     Krzysztof       4  0  1  3  4    8    276.68  1,602.440  13.2                                                                        
   18   18 Stefanowski     Jan             4  0  0  3  3    6    199.16  1,198.290   7.0                                                                        
   19   14 Damps           Leszek          4  0  2  2  1    5    175.70    872.650   9.8                                                                        
   20   34 Dębicka         Jolanta         4  0  0  0  5    5    167.72  1,154.200   4.3                                                                        
   21   30 Loewnau         Bogdan          4  0  0  0  3    3    107.82    681.330   5.5                                                                        
   22   28 Kreft           Zbigniew        4  0  0  0  3    3    100.33    661.860   2.9                                                                        
   23   20 Rowiński        Zbigniew        4  0  0  2  0    2     69.89    323.760   4.0                                                                        
   24   24 Czebieniak      Adam            4  0  1  0  1    2     68.00    384.060   5.5                                                                        
   25   21 Mielewczyk      Józef           4  0  1  0  0    1     37.82    168.190   1.3                                                                        
   26   22 Klas            Marek           4  0  1  0  0    1     37.75    166.810   1.5                                                                        
   27   23 Gurski Tomasz i Łukasz          4 --  1  0  0    1     35.54    163.670   3.4                                                                        
   28   33 Langa           Kamil           4  0  0  0  1    1     33.33    224.250   2.4                                                                        
   29   25 Loewnau         Leon            4  0  1 --  0    1     32.18    162.300   2.9                                                                        
   30   26 Benkowski       Jan             4  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.4                                                                        
   31   27 Darga           Sławomir        4  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.8                                                                        
   32   29 Krefta          Stanisław       4  0  0  0 --    0      0.00      0.000   0.9                                                                        
   33   31 Selin           Mieczysław      4 --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   34   32 Nowicki         Wojciech        4 -- --  0  0    0      0.00      0.000   0.0                                                                        
   35   35 Skrzypkowski    Florian         4  0  0  0  0    0      0.00      0.000   1.0                                                                        
   36   36 Konkol          Robert          4  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0