Oddz. Wejherowo, rok 2015. LISTA KONKURSOWA NR 13 ------------------------ z lotu ELuneburg 3F z dnia 19.07.15 Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:19.9 N 10:28:53.5 E. 1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,15,00 2.Średnia odległość z lotu..............: 528.890 km 3.Ilość członków biorących udział.......: 65 4.Ilość wysłanych gołębi................: 1633 5.Ilość konkursów.......................: 327 6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1032.38 7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 751.32 8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,56,41 9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,03,58 10.Czas trwania konkursu.................:3 godz. 7 min. 17 sek. 11.Warunki atmosferyczne w miejscu odlotu : w miejscu przylotu: 12.System obliczania współzawodnictwa....: Seria 50 liczy się pierwszych 5 konkursów Punkty stałe 60.0, punkty wg wzoru GMP. EPierwsza 5 z typowanej 50 do GMP [ 1]F Lot do MP w kat.B, C. ROZLICZENIE LOTU +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | Nr | 076 | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % | | | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | | +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | 1 | Sekcja Centrum | 22 | 656 | 157 |23.93| | 2 | Sekcja Wejherowo | 24 | 491 | 68 |13.85| | 3 | Sekcja Śmiechowo | 9 | 159 | 23 |14.47| | 4 | Sekcja Reda | 10 | 327 | 79 |24.16| +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | Razem: | 65 | 1633 | 327 | | +------------------------------+--------+--------+-------+-----+ Opracował: Za Zarząd: ---------------- ------------------
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.B, C. z lotu Luneburg 3, w dniu 19.07.15 +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+ |LP.|NAZWISKO,IMIĘ |07| NUMER OBRĄCZKI | CZAS DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY | | | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |InterM. GMP | +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+ 1 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1055 14:56:41 1032.38 0.61 40- 13- 5 538.575 0.000 2 Palubicki Ryszard 4 PL-059-14-391 GT 14:59:26 1026.16 1.22 23- 4- 4 538.152 59.960 64.97T 3 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-1142 GT 14:48:41 1025.33 1.84 29- 10- 5 526.695 59.930 4 Cymann Sławomir 1 PL-076-12-235 GT 14:50:51 1021.02 2.45 2 < 21> 526.695 59.890 2.449 64.90T 5 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-724 15:00:45 1009.16 3.06 40- 14- 5 530.565 0.000 6 Krefta Stanisław 1 PL-064-13-4128 GT 14:49:39 1004.20 3.67 22- 6- 5 516.809 59.820 3.674 64.84T 7 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8692 GT 15:04:42 986.34 4.29 29- 12- 5 522.464 59.780 4.287 64.81T 8 Bissa Jacek 4 PL-076-14-1043 GT 15:21:35 986.22 4.90 29- 12- 5 539.050 59.740 4.899 64.78T 9 Ptach Marta 1 PL-076-14-2280 GT 15:08:01 984.12 5.51 45- 5- 3 524.551 59.710 10 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-469 GT 15:06:26 980.66 6.12 61- 28- 5 521.157 59.670 64.71T 11 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-700 GT 15:22:44 979.96 6.74 43- 14- 5 536.758 59.630 12 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-639 GT 15:22:52 979.72 7.35 2 < 28> 536.758 59.600 13 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-0193-12-9166 GT 15:08:37 977.26 7.96 27- 5- 5 521.481 59.560 64.62T 14 Nowacki Piotr 3 PL-076-14-4006 GT 15:21:02 974.42 8.57 21- 7- 5 532.065 59.520 15 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6002 GT 15:19:45 973.96 9.19 2 < 18> 530.565 59.480 64.55T 16 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-901 GT 15:12:58 973.60 9.80 60- 23- 5 523.763 59.450 17 Sawicki Józef 4 PL-076-14-2921 GT 15:27:42 973.57 10.41 31- 12- 5 538.091 59.410 18 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-703 GT 15:20:45 972.18 11.02 3 < 39> 530.565 59.370 11.023 64.46T 19 Labuda Witold 3 PL-076-14-537 GT 15:22:45 971.94 11.64 11- 3- 3 532.381 59.340 11.635 64.43T 20 Zębko Jan 3 PL-076-14-3419 GT 15:24:17 969.73 12.25 44- 4- 4 532.658 59.300 21 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-335 GT 15:19:34 967.18 12.86 3 < 69> 526.695 59.260 64.36T 22 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9862 GT 15:15:32 964.87 13.47 28- 14- 5 521.542 59.230 64.33T 23 Potrykus Brunon 1 PL-076-11-1629 GT 15:23:23 961.10 14.08 16- 6- 5 527.053 59.190 64.30T 24 Gessler Tadeusz 1 PL-064-13-3972 GT 15:18:49 959.04 14.70 2 < 36> 521.542 59.150 14.697 64.27T 25 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10521 GT 15:24:41 958.97 15.31 25- 7- 5 527.131 59.120 15.309 64.24T 26 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-810 GT 15:18:46 958.42 15.92 2 < 45> 521.157 59.080 64.20T 27 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-076-13-144 GT 15:20:22 956.20 16.53 2 < 130> 521.481 59.040 28 Szymański Zygmunt 4 PL-076-13-800 GT 15:37:02 955.03 17.15 3 < 71> 536.758 59.010 64.14T 29 Wobrak Cyprian 2 PL-070-12-2111 GT 15:33:20 954.96 17.76 54- 14- 5 533.187 58.970 17.759 64.11T 30 Potrykus Brunon 1 PL-076-14-7330 GT 15:27:11 954.49 18.37 2 < 147> 527.053 58.930 31 Wobrak Cyprian 2 PL-070-14-3237 GT 15:33:42 954.34 18.98 2 < 42> 533.187 58.900 64.04T 32 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1320 GT 15:39:39 952.96 19.60 2 < 52> 538.091 58.860 33 Bissa Jacek 4 PL-076-14-1997 GT 15:40:44 952.83 20.21 2 < 57> 539.050 58.820 20.208 63.98T 34 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10514 GT 15:28:25 952.50 20.82 2 < 41> 527.131 58.790 35 Lademann Zdzisław 4 PL-076-12-200 GT 15:40:41 952.34 21.43 40- 8- 5 538.723 58.750 63.92T 36 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9825 GT 15:22:42 952.24 22.05 3 < 51> 521.542 58.710 63.88T 37 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1059 GT 15:40:47 951.91 22.66 2 < 83> 538.575 58.670 38 Nowacki Piotr 3 PL-076-14-3964 GT 15:34:16 951.36 23.27 2 < 99> 532.065 58.640 39 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6015 GT 15:32:42 951.35 23.88 4 < 120> 530.565 58.600 40 Palubicki Ryszard 4 PL-076-12-5805 GT 15:40:47 951.16 24.49 2 < 79> 538.152 58.560 24.495 63.76T 41 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10549 GT 15:29:48 950.13 25.11 3 < 222> 527.131 58.530 42 Wobrak Cyprian 2 PL-070-14-3231 15:36:19 949.89 25.72 3 < 43> 533.187 0.000 43 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-5045 GT 15:36:20 949.86 26.33 4 < 61> 533.187 58.450 44 Taradejna Andrzej 1 PL-059-12-1126 GT 15:28:21 948.54 26.94 29- 5- 4 524.872 58.420 63.63T 45 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-477 GT 15:24:35 948.28 27.56 3 < 46> 521.157 58.380 46 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-064-13-5084 GT 15:24:48 947.90 28.17 4 < 48> 521.157 58.340 47 Labuda Witold 3 PL-076-14-505 GT 15:36:40 947.86 28.78 2 < 212> 532.381 58.310 63.53T 48 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-823 15:24:55 947.70 29.39 5 < 49> 521.157 0.000 49 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-457 GT 15:25:01 947.53 30.01 6 < 55> 521.157 58.230 50 Góral Zbigniew 1 PL-076-11-338 GT 15:28:00 947.13 30.62 2 < 54> 523.763 58.200 63.44T 51 Gessler Tadeusz 1 PL-064-13-3981 GT 15:26:01 946.51 31.23 4 < 112> 521.542 58.160 31.231 63.41T 52 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1304 GT 15:43:45 946.09 31.84 3 < 102> 538.091 58.120 53 Klas Marek 1 PL-076-11-3211 GT 15:30:39 945.91 32.46 38- 7- 5 525.594 58.090 63.34T 54 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-9961 15:28:55 945.56 33.07 3 < 68> 523.763 0.000 55 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-462 GT 15:26:17 945.35 33.68 7 < 58> 521.157 0.000 56 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-281 15:44:55 945.27 34.29 2 < 115> 538.723 0.000 57 Bissa Jacek 4 PL-076-14-2452 GT 15:45:22 945.09 34.91 3 < 124> 539.050 57.940 58 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-11-143647 GT 15:27:47 942.79 35.52 8 < 60> 521.157 0.000 35.517 63.18T 59 Sikora Zygmunt 2 PL-076-12-761 GT 15:36:45 942.75 36.13 16- 5- 5 529.590 57.870 60 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-10859 GT 15:27:56 942.53 36.74 9 < 67> 521.157 0.000 61 Wobrak Cyprian 2 PL-0382-14-5556 15:40:54 942.19 37.35 5 < 86> 533.187 0.000 62 Licau Mieczysław 2 PL-076-14-5260 GT 15:38:04 941.99 37.97 23- 3- 3 530.401 57.750 63 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7999 GT 15:27:02 941.96 38.58 39- 6- 5 519.991 57.720 63.02T 64 Nurek Dariusz 2 PL-076-12-7299 GT 15:35:21 941.57 39.19 22- 1- 1 527.611 57.680 65 Stenzel Jerzy 4 PL-076-13-8424 GT 15:46:17 941.39 39.80 34- 6- 5 537.802 57.640 39.804 62.96T 66 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-11-3135 GT 15:30:46 940.98 40.42 23- 8- 5 522.967 57.610 62.93T 67 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-453 GT 15:29:02 940.66 41.03 10 < 70> 521.157 0.000 68 Góral Zbigniew 1 PL-076-13-201 GT 15:31:50 940.61 41.64 4 < 72> 523.763 57.530 69 Cymann Sławomir 1 PL-11-143197 GT 15:35:03 940.44 42.25 4 < 154> 526.695 57.500 42.254 62.83T 70 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-76-10-7804 GT 15:29:19 940.18 42.87 11 < 73> 521.157 0.000 62.80T 71 Szymański Zygmunt 4 PL-076-12-567 GT 15:45:55 940.17 43.48 4 < 97> 536.758 57.420 72 Góral Zbigniew 1 PL-11-143310 GT 15:32:06 940.16 44.09 5 < 91> 523.763 57.390 44.091 62.74T 73 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-409 GT 15:29:20 940.15 44.70 12 < 81> 521.157 0.000 74 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 PL-076-10-6336 GT 15:37:54 938.96 45.32 24- 2- 2 528.541 57.310 62.67T 75 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8616 GT 15:31:27 938.92 45.93 2 < 95> 522.464 57.280 45.928 62.64T 76 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214307 GT 15:39:39 938.47 46.54 14- 6- 5 529.905 57.240 77 Sikora Zygmunt 2 PL-076-12-799 GT 15:39:53 937.52 47.15 2 < 226> 529.590 57.200 47.152 62.58T 78 Lehmann Jan 4 PL-076-10-12171 GT 15:49:37 936.66 47.76 46- 5- 5 538.218 57.170 47.765 62.55T 79 Palubicki Ryszard 4 PL-076-13-693 GT 15:49:47 936.27 48.38 3 < 164> 538.152 57.130 48.377 62.51T 80 Ptach Marta 1 PL-076-14-10409 15:35:52 935.25 48.99 2 < 205> 524.551 0.000 81 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-7826 15:32:21 935.06 49.60 13 < 85> 521.157 0.000 82 Wojewski Paweł 1 PL-076-12-1703 GT 15:37:59 934.92 50.21 32- 8- 5 526.344 57.020 83 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-12-4746 GT 15:51:08 934.81 50.83 3 < 107> 538.575 56.980 62.39T 84 Krefta Stanisław 1 PL-076-14-8223 GT 15:27:59 934.58 51.44 2 < 94> 516.809 56.940 85 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-465 GT 15:32:59 934.00 52.05 14 < 92> 521.157 0.000 86 Wobrak Cyprian 2 PL-070-14-3212 GT 15:46:29 932.99 52.66 6 < 98> 533.187 56.870 87 Stenzel Jerzy 4 PL-076-14-1271 GT 15:51:30 932.87 53.28 2 < 126> 537.802 56.830 88 Taradejna Andrzej 1 PL-076-13-1447 GT 15:38:37 931.26 53.89 2 < 118> 524.872 56.800 89 Mielewczyk Józef 1 PL-076-14-7539 GT 15:41:09 930.77 54.50 17- 2- 2 526.955 56.760 90 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214308 GT 15:44:35 930.34 55.11 2 < 100> 529.905 56.720 55.113 62.16T 91 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-9943 GT 15:38:23 929.67 55.73 6 < 104> 523.763 56.690 92 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-415 GT 15:37:55 925.82 56.34 15 < 109> 521.157 0.000 93 Langa Zbigniew 1 PL-076-14-10878 15:37:31 925.74 56.95 39- 3- 1 520.745 0.000 94 Krefta Stanisław 1 PL-076-14-8241 GT 15:33:49 924.83 57.56 3 < 131> 516.809 56.580 95 Dawidowski Zenon 1 PL-076-13-1076 GT 15:40:00 924.72 58.18 3 < 111> 522.464 56.540 96 Lehmann Jan 4 PL-076-12-5304 GT 15:57:07 924.59 58.79 2 < 219> 538.218 56.500 97 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-2560 15:55:42 924.33 59.40 5 < 103> 536.758 0.000 98 Wobrak Cyprian 2 PL-0382-14-5552 15:52:09 923.83 60.01 7 < 101> 533.187 0.000 99 Nowacki Piotr 3 PL-076-14-3990 GT 15:51:07 923.54 60.62 3 < 238> 532.065 56.390 100 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214318 GT 15:48:50 923.45 61.24 3 < 192> 529.905 56.360 61.85T 101 Wobrak Cyprian 2 PL-0141-14-5955 15:52:29 923.29 61.85 8 < 114> 533.187 0.000 102 Sawicki Józef 4 PL-072-13-348 GT 15:58:00 922.97 62.46 4 < 122> 538.091 56.280 61.78T 103 Szymański Zygmunt 4 PL-076-13-708 GT 15:56:34 922.95 63.07 6 < 105> 536.758 56.250 63.074 61.75T 104 Góral Zbigniew 1 PL-0326-12-4129 GT 15:42:37 922.74 63.69 7 < 135> 523.763 0.000 105 Szymański Zygmunt 4 PL-076-11-7371 GT 15:58:37 919.71 64.30 7 < 106> 536.758 0.000 64.299 61.69T 106 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-1740 15:58:51 919.34 64.91 8 < 110> 536.758 0.000 107 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142289 GT 16:00:51 919.31 65.52 4 < 148> 538.575 56.100 65.524 61.62T 107 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-12-4525 GT 15:43:52 919.31 65.52 2 < 149> 522.967 56.100 109 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-871 15:42:06 918.99 66.75 16 < 128> 521.157 0.000 110 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-2588 GT 15:59:13 918.77 67.36 9 < 257> 536.758 0.000 61.53T 111 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8634 GT 15:43:49 918.51 67.97 4 < 150> 522.464 55.950 61.50T 112 Gessler Tadeusz 1 PL-064-13-3977 GT 15:43:01 918.18 68.59 5 < 113> 521.542 55.910 68.585 61.46T 113 Gessler Tadeusz 1 PL-064-13-3962 GT 15:43:06 918.05 69.20 6 < 117> 521.542 0.000 114 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-5127 GT 15:55:49 918.00 69.81 9 < 116> 533.187 55.840 115 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-275 GT 16:01:51 917.99 70.42 3 < 133> 538.723 55.800 116 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-996 GT 15:55:52 917.92 71.03 10 < 217> 533.187 0.000 71.035 61.34T 117 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9854 GT 15:43:12 917.89 71.65 7 < 127> 521.542 0.000 118 Taradejna Andrzej 1 PL-076-13-1478 GT 15:46:51 917.85 72.26 3 < 123> 524.872 55.690 72.260 61.27T 119 Klas Marek 1 PL-076-14-10131 GT 15:47:40 917.80 72.87 2 < 121> 525.594 55.660 120 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6008 GT 15:53:27 917.22 73.48 5 < 143> 530.565 55.620 121 Klas Marek 1 PL-076-14-10159 15:48:22 916.68 74.10 3 < 224> 525.594 0.000 122 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1378 GT 16:02:03 916.60 74.71 5 < 146> 538.091 55.550 123 Taradejna Andrzej 1 PL-076-14-8806 15:47:41 916.51 75.32 4 < 145> 524.872 0.000 124 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4704 GT 16:03:32 915.92 75.93 4 < 137> 539.050 55.470 75.934 61.08T 125 Palubicki Maszota 2 PL-076-13-3210 GT 15:55:11 914.83 76.55 39- 7- 5 530.768 55.440 61.05T 126 Stenzel Jerzy 4 PL-076-12-5010 GT 16:03:14 914.27 77.16 3 < 174> 537.802 55.400 61.02T 127 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9866 GT 15:45:36 914.02 77.77 8 < 142> 521.542 0.000 128 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-804 15:45:28 913.56 78.38 17 < 144> 521.157 0.000 129 Nalepa Józef 2 PL-076-14-5514 GT 15:53:20 912.99 79.00 21- 1- 1 528.012 55.290 60.92T 130 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-076-10-5167 GT 15:46:24 912.64 79.61 3 < 132> 521.481 55.250 60.89T 131 Krefta Stanisław 1 PL-064-13-4135 GT 15:42:21 910.92 80.22 4 < 182> 516.809 55.210 80.220 60.86T 132 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-076-11-974 GT 15:47:41 910.59 80.83 4 < 180> 521.481 55.180 60.83T 133 Bistram Alojzy 2 PL-059-14-4147 GT 15:54:09 910.21 81.45 20- 1- 1 527.148 55.140 133 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-276 GT 16:06:52 910.21 81.45 4 < 171> 538.723 55.140 135 Góral Zbigniew 1 PL-076-12-430 15:50:34 910.00 82.67 8 < 151> 523.763 0.000 136 Labuda Alfons 3 PL-076-13-6419 GT 15:59:41 909.93 83.28 24- 2- 2 532.021 55.030 60.70T 137 Bissa Jacek 4 PL-076-14-2518 GT 16:07:32 909.74 83.89 5 < 139> 539.050 54.990 138 Stefanowski Krzysztof 1 PL-076-13-5287 GT 15:55:06 909.72 84.51 28- 3- 3 527.728 54.960 139 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4706 GT 16:07:43 909.46 85.12 6 < 158> 539.050 0.000 60.60T 140 Wojewski Paweł 1 PL-060-14-13285 15:53:48 909.37 85.73 2 < 161> 526.344 0.000 141 Palubicki Maszota 2 PL-076-13-844 GT 15:58:50 909.11 86.34 2 < 220> 530.768 54.850 86.344 60.54T 142 Gessler Tadeusz 1 PL-064-13-3978 GT 15:48:46 908.98 86.96 9 < 155> 521.542 0.000 143 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-743 GT 15:58:57 908.58 87.57 6 < 157> 530.565 54.770 87.569 60.48T 144 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-879 GT 15:49:17 907.49 88.18 18 < 170> 521.157 0.000 145 Taradejna Andrzej 1 PL-076-12-1275 GT 15:54:11 906.23 88.79 5 524.872 54.700 60.41T 146 Sawicki Józef 4 PL-076-13-8897 GT 16:08:51 906.11 89.41 6 < 191> 538.091 0.000 89.406 60.38T 147 Potrykus Brunon 1 PL-076-14-8722 GT 15:56:41 906.08 90.02 3 < 183> 527.053 54.630 90.018 60.35T 148 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142715 GT 16:09:25 906.06 90.63 5 < 153> 538.575 54.590 149 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5181 GT 15:52:32 905.52 91.24 3 < 184> 522.967 54.550 91.243 60.28T 150 Dawidowski Zenon 1 PL-076-13-1049 GT 15:52:05 905.35 91.86 5 < 198> 522.464 54.520 151 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-914 15:53:32 905.33 92.47 9 < 152> 523.763 0.000 152 Góral Zbigniew 1 PL-11-143329 GT 15:53:44 905.02 93.08 10 < 160> 523.763 0.000 93.080 60.19T 153 Grzenkowicz Marek 4 PL-0309-14-15326 GT 16:10:29 904.43 93.69 6 < 194> 538.575 54.400 154 Cymann Sławomir 1 PL-076-11-2154 GT 15:57:24 904.35 94.30 5 < 231> 526.695 54.370 94.305 60.12T 155 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9839 GT 15:52:21 903.34 94.92 10 < 159> 521.542 0.000 156 Zębko Jan 3 PL-076-14-3416 GT 16:04:43 903.24 95.53 2 < 306> 532.658 54.290 157 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-13-998 16:02:41 902.81 96.14 7 < 175> 530.565 0.000 158 Bissa Jacek 4 PL-076-14-2530 GT 16:12:13 902.60 96.75 7 < 162> 539.050 0.000 159 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9851 GT 15:53:05 902.19 97.37 11 < 168> 521.542 0.000 160 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-9904 15:55:33 902.18 97.98 11 < 167> 523.763 0.000 161 Wojewski Paweł 1 PL-076-14-9565 15:58:28 902.10 98.59 3 < 178> 526.344 0.000 162 Bissa Jacek 4 PL-076-14-2511 GT 16:13:17 901.00 99.20 8 < 195> 539.050 0.000 163 Licau Mieczysław 2 PL-076-13-10957 GT 16:04:10 900.26 99.82 2 < 172> 530.401 54.040 99.816 59.84T 164 Palubicki Ryszard 4 PL-076-14-1142 GT 16:12:58 899.97 100.43 4 538.152 54.000 59.81T 165 Macinkiewicz Jarosław 3 PL-072-11-1059 GT 16:09:09 899.53 101.04 14- 1- 1 534.455 53.960 101.041 59.77T 166 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 PL-11-143927 GT 16:02:37 899.47 101.65 2 528.541 53.930 101.653 59.74T 167 Góral Zbigniew 1 PL-076-11-337 GT 15:58:04 898.29 102.27 12 < 181> 523.763 0.000 102.266 59.71T 168 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9010 GT 15:55:38 898.23 102.88 12 < 186> 521.542 0.000 169 Gurski Tomasz i Łukasz 1 PL-076-14-9340 GT 15:56:50 897.93 103.49 38- 2- 2 522.448 53.820 170 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-464 GT 15:55:36 897.62 104.10 19 < 176> 521.157 0.000 104.103 59.62T 171 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142992 GT 16:15:13 897.55 104.72 5 < 272> 538.723 53.740 104.715 59.58T 172 Gurski Tomasz i Łukasz 1 PL-076-13-3022 GT 15:57:17 897.24 105.33 2 522.448 53.710 105.328 59.55T 172 Licau Mieczysław 2 PL-076-11-9827 GT 16:06:09 897.24 105.33 3 530.401 53.710 174 Stenzel Jerzy 4 PL-11-142796 GT 16:14:34 896.98 106.55 4 < 188> 537.802 53.630 175 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6017 GT 16:06:40 896.73 107.16 8 < 203> 530.565 0.000 176 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-861 15:56:11 896.72 107.78 20 < 177> 521.157 0.000 177 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-818 GT 15:56:15 896.61 108.39 21 < 197> 521.157 0.000 178 Wojewski Paweł 1 PL-076-12-1799 GT 16:02:07 896.49 109.00 4 < 190> 526.344 53.480 109.002 59.36T 179 Bemke Marian 2 PL-070-14-3919 GT 16:05:13 895.82 109.61 10- 1- 1 528.729 53.450 180 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-064-13-8 GT 15:57:12 895.71 110.23 5 521.481 53.410 110.227 59.30T 181 Góral Zbigniew 1 PL-064-14-8062 16:00:05 895.19 110.84 13 < 187> 523.763 0.000 182 Krefta Stanisław 1 PL-076-14-8212 GT 15:52:53 894.31 111.45 5 < 309> 516.809 53.340 183 Potrykus Brunon 1 PL-076-13-4367 GT 16:04:22 894.27 112.06 4 < 234> 527.053 53.300 112.064 59.20T 184 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5174 GT 15:59:49 894.24 112.68 4 < 185> 522.967 53.260 112.676 59.17T 185 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-14-7259 GT 15:59:55 894.09 113.29 5 < 223> 522.967 53.230 186 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9850 GT 15:58:25 893.94 113.90 13 < 196> 521.542 0.000 187 Góral Zbigniew 1 PL-11-143356 GT 16:01:45 892.65 114.51 14 < 189> 523.763 0.000 59.07T 188 Stenzel Jerzy 4 PL-076-12-5008 GT 16:17:52 892.07 115.13 5 < 288> 537.802 53.120 115.126 59.04T 189 Góral Zbigniew 1 PL-076-13-224 GT 16:02:38 891.31 115.74 15 < 240> 523.763 0.000 190 Wojewski Paweł 1 PL-076-14-9534 GT 16:05:35 891.23 116.35 5 < 261> 526.344 53.040 116.350 58.98T 191 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1309 GT 16:19:15 890.51 116.96 7 < 201> 538.091 0.000 192 Wittstok Kacper 2 PL-070-14-3660 GT 16:10:07 890.42 117.58 4 < 193> 529.905 52.970 117.575 58.91T 193 Wittstok Kacper 2 PL-070-14-3612 GT 16:10:08 890.40 118.19 5 < 204> 529.905 52.930 194 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-2490 16:20:15 889.84 118.80 7 < 199> 538.575 0.000 195 Bissa Jacek 4 PL-076-13-8478 GT 16:21:19 889.06 119.41 9 < 246> 539.050 0.000 58.82T 196 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9824 GT 16:02:00 888.49 120.02 14 521.542 0.000 197 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-869 16:01:58 887.88 120.64 22 < 214> 521.157 0.000 198 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8641 GT 16:03:30 887.79 121.25 6 < 207> 522.464 0.000 199 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-13-8688 GT 16:21:51 887.49 121.86 8 < 208> 538.575 0.000 121.862 58.69T 200 Stanisz Stanisław 2 PL-076-14-5357 GT 16:12:01 886.85 122.47 37- 2- 2 529.464 52.670 201 Sawicki Józef 4 PL-076-13-8817 GT 16:21:49 886.74 123.09 8 < 206> 538.091 0.000 123.086 58.63T 202 Wenta Zenon i Tomasz 1 PL-076-11-3752 GT 16:02:28 886.49 123.70 14- 1- 1 520.783 52.600 123.699 58.60T 203 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-12-606 GT 16:13:57 885.83 124.31 9 < 211> 530.565 0.000 204 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214303 GT 16:13:27 885.46 124.92 6 529.905 0.000 124.923 58.53T 205 Ptach Marta 1 PL-059-11-732 16:07:47 884.90 125.54 3 < 221> 524.551 0.000 206 Sawicki Józef 4 PL-076-13-8887 GT 16:23:43 883.98 126.15 9 < 235> 538.091 0.000 207 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8609 GT 16:06:08 883.83 126.76 7 < 229> 522.464 0.000 208 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1020 GT 16:25:01 882.89 127.37 9 < 251> 538.575 0.000 209 Ziętara Andrzej 3 PL-0339-14-3081 GT 16:19:27 881.72 127.99 11- 2- 2 532.954 52.340 58.37T 210 Stefanowski Krzysztof 1 PL-076-12-3271 GT 16:14:07 880.84 128.60 2 < 254> 527.728 52.310 58.34T 211 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-720 GT 16:17:38 880.41 129.21 10 < 244> 530.565 0.000 129.210 58.31T 212 Labuda Witold 3 PL-059-13-109 GT 16:20:01 879.94 129.82 3 532.381 52.230 58.28T 213 Langa Zbigniew 1 PL-076-14-10936 GT 16:07:16 879.24 130.43 2 < 300> 520.745 52.200 130.435 58.25T 214 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-414 GT 16:09:48 876.19 131.05 23 < 215> 521.157 0.000 215 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-467 GT 16:11:29 873.72 131.66 24 < 243> 521.157 0.000 216 Mielewczyk Józef 1 PL-076-13-4419 GT 16:18:36 873.02 132.27 2 526.955 52.090 217 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-964 GT 16:25:45 873.00 132.88 11 < 230> 533.187 0.000 218 Golonka Stanisław 4 PL-076-11-72 GT 16:32:10 871.72 133.50 27- 5- 5 537.994 52.010 219 Lehmann Jan 4 PL-076-14-1023 GT 16:32:54 871.04 134.11 3 < 227> 538.218 51.980 220 Palubicki Maszota 2 PL-076-12-722 GT 16:24:48 870.40 134.72 3 < 264> 530.768 51.940 221 Ptach Marta 1 PL-076-14-10419 GT 16:18:16 869.52 135.33 4 < 237> 524.551 51.900 57.99T 222 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10532 GT 16:22:53 867.16 135.95 4 < 258> 527.131 51.870 135.946 57.96T 223 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-10-7773 GT 16:18:27 866.63 136.56 6 < 253> 522.967 0.000 224 Klas Marek 1 PL-076-13-2645 GT 16:22:08 865.70 137.17 4 < 232> 525.594 51.790 225 Knapiński Edward 2 PL-076-14-5639 GT 16:15:50 865.45 137.78 2 < 274> 519.991 51.750 226 Sikora Zygmunt 2 PL-076-11-62019 GT 16:26:59 865.37 138.40 3 < 233> 529.590 51.720 57.83T 227 Lehmann Jan 4 PL-076-14-1526 GT 16:37:10 865.07 139.01 4 < 326> 538.218 51.680 228 Hallmann Kazimerz 2 PL-076-10-12515 GT 16:26:42 864.00 139.62 12- 1- 1 528.509 51.640 139.620 57.77T 229 Dawidowski Zenon 1 PL-064-11-3519 GT 16:19:49 863.84 140.23 8 < 242> 522.464 0.000 57.74T 230 Wobrak Cyprian 2 PL-070-12-2110 GT 16:33:10 862.53 140.85 12 < 265> 533.187 0.000 231 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-341 GT 16:25:57 862.09 141.46 6 < 269> 526.695 0.000 57.67T 232 Klas Marek 1 PL-076-14-10178 GT 16:24:54 861.77 142.07 5 < 255> 525.594 51.500 142.070 57.64T 233 Sikora Zygmunt 2 PL-076-09-2520 GT 16:29:36 861.68 142.68 4 < 319> 529.590 51.460 234 Potrykus Brunon 1 PL-076-14-143 GT 16:27:44 860.17 143.29 5 < 239> 527.053 51.420 57.58T 235 Sawicki Józef 4 PL-076-13-9650 GT 16:41:40 858.66 143.91 10 < 263> 538.091 0.000 236 Stanisz Stanisław 2 PL-076-13-895 GT 16:31:46 858.45 144.52 2 529.464 51.350 237 Ptach Marta 1 PL-076-14-10444 GT 16:26:20 858.04 145.13 5 524.551 51.310 238 Nowacki Piotr 3 PL-076-14-4019 GT 16:35:06 858.03 145.74 4 < 256> 532.065 51.280 239 Potrykus Brunon 1 PL-076-14-8731 GT 16:30:07 856.83 146.36 6 527.053 0.000 146.356 57.42T 240 Góral Zbigniew 1 PL-11-143339 16:26:32 856.48 146.97 16 < 248> 523.763 0.000 241 Golonka Stanisław 4 PL-076-14-1558 GT 16:46:34 851.84 147.58 2 < 247> 537.994 51.170 242 Dawidowski Zenon 1 PL-076-12-3321 GT 16:28:47 851.22 148.19 9 < 295> 522.464 0.000 57.32T 243 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-807 GT 16:27:27 850.94 148.81 25 < 262> 521.157 0.000 244 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6005 GT 16:38:31 850.92 149.42 11 < 290> 530.565 0.000 57.26T 245 Labuda Alfons 3 PL-076-14-3322 GT 16:40:26 850.64 150.03 2 532.021 51.020 150.031 57.23T 246 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4698 GT 16:48:49 850.48 150.64 10 < 249> 539.050 0.000 247 Golonka Stanisław 4 PL-076-12-593 GT 16:49:06 848.44 151.26 3 < 271> 537.994 50.940 248 Góral Zbigniew 1 PL-076-10-504 GT 16:32:43 847.90 151.87 17 < 282> 523.763 0.000 249 Bissa Jacek 4 PL-076-11-132 GT 16:50:50 847.79 152.48 11 < 250> 539.050 0.000 250 Bissa Jacek 4 PL-076-14-2520 GT 16:50:52 847.74 153.09 12 539.050 0.000 251 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1054 16:50:42 847.22 153.70 10 < 267> 538.575 0.000 252 Papke Jerzy 3 PL-076-10-34 GT 16:42:22 846.03 154.32 9- 1- 1 530.768 50.760 57.00T 253 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5135 GT 16:33:54 844.99 154.93 7 < 260> 522.967 0.000 254 Stefanowski Krzysztof 1 PL-076-14-9271 GT 16:40:52 843.20 155.54 3 527.728 50.690 56.94T 255 Klas Marek 1 PL-076-14-10166 16:39:27 841.69 156.15 6 < 285> 525.594 0.000 256 Nowacki Piotr 3 PL-076-13-6740 GT 16:47:45 840.88 156.77 5 < 266> 532.065 50.610 257 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-671 16:54:09 839.80 157.38 10 < 270> 536.758 0.000 258 Stefanowski Jan 1 PL-076-10-7012 GT 16:43:23 838.87 157.99 5 < 259> 527.131 50.540 259 Stefanowski Jan 1 PL-076-13-4658 GT 16:43:28 838.76 158.60 6 < 325> 527.131 0.000 260 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5200 GT 16:39:37 837.26 159.22 8 522.967 0.000 159.216 56.75T 261 Wojewski Paweł 1 PL-076-14-9550 16:44:30 836.13 159.83 6 < 289> 526.344 0.000 262 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-12-387 GT 16:38:30 835.86 160.44 26 < 273> 521.157 0.000 263 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1368 GT 16:58:52 835.72 161.05 11 < 296> 538.091 0.000 264 Palubicki Maszota 2 PL-076-12-708 GT 16:51:31 833.86 161.67 4 < 279> 530.768 50.320 265 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-979 GT 16:54:47 833.39 162.28 13 < 317> 533.187 0.000 266 Nowacki Piotr 3 PL-076-12-1067 GT 16:53:34 833.22 162.89 6 < 293> 532.065 0.000 162.890 56.56T 267 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-2453 17:02:04 832.33 163.50 11 < 268> 538.575 0.000 268 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-11-7045 GT 17:07:18 825.66 164.12 12 < 320> 538.575 0.000 56.49T 269 Cymann Sławomir 1 PL-076-14-140 16:57:18 820.01 164.73 7 < 281> 526.695 0.000 270 Szymański Zygmunt 4 PL-11-142842 GT 17:10:49 818.46 165.34 11 < 277> 536.758 0.000 271 Golonka Stanisław 4 PL-076-13-8504 GT 17:13:11 817.39 165.95 4 < 287> 537.994 50.060 272 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-278 17:15:46 815.30 166.56 6 < 305> 538.723 0.000 273 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-12-367 GT 16:54:40 814.73 167.18 27 < 286> 521.157 0.000 274 Knapiński Edward 2 PL-076-14-5658 GT 16:53:58 813.80 167.79 3 < 278> 519.991 49.950 275 Wittstok Sławomir 2 PL-070-12-2428 GT 17:07:29 812.14 168.40 14- 2- 2 529.905 49.910 56.27T 276 Labuda Karol 3 PL-076-14-553 GT 17:02:31 811.65 169.01 15- 3- 3 525.556 49.880 56.24T 277 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-679 17:16:33 811.36 169.63 12 < 284> 536.758 0.000 278 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7959 GT 16:56:11 810.99 170.24 4 < 283> 519.991 49.800 279 Palubicki Maszota 2 PL-076-11-938 GT 17:10:48 809.34 170.85 5 < 303> 530.768 49.770 56.14T 280 Kwidziński Zbigniew 2 PL-076-14-6123 GT 17:07:34 807.06 171.46 19- 1- 1 526.663 49.730 281 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-368 GT 17:08:26 806.04 172.08 8 < 301> 526.695 0.000 282 Góral Zbigniew 1 PL-076-12-454 GT 17:04:53 805.93 172.69 18 < 291> 523.763 0.000 283 Knapiński Edward 2 PL-076-11-494 GT 17:00:16 805.85 173.30 5 < 310> 519.991 49.620 284 Szymański Zygmunt 4 PL-076-13-9409 GT 17:22:17 804.39 173.91 13 < 323> 536.758 0.000 285 Klas Marek 1 PL-076-14-10134 GT 17:09:07 803.52 174.53 7 525.594 49.550 286 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-809 GT 17:03:37 803.49 175.14 28 521.157 0.000 287 Golonka Stanisław 4 PL-059-14-301 GT 17:24:45 803.28 175.75 5 537.994 49.470 288 Stenzel Jerzy 4 PL-11-142779 GT 17:26:04 801.41 176.36 6 537.802 0.000 289 Wojewski Paweł 1 PL-076-14-9559 GT 17:12:02 801.09 176.97 7 < 312> 526.344 49.400 176.975 55.82T 290 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-710 17:17:25 800.95 177.59 12 < 321> 530.565 0.000 291 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-923 GT 17:09:10 800.66 178.20 19 < 299> 523.763 0.000 292 Labuda Karol 3 PL-076-14-514 GT 17:11:33 800.48 178.81 2 < 294> 525.556 49.290 293 Nowacki Piotr 3 PL-076-14-4018 GT 17:20:20 799.70 179.42 7 532.065 0.000 179.424 55.70T 294 Labuda Karol 3 PL-076-11-712 GT 17:12:18 799.57 180.04 3 525.556 49.210 55.66T 295 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8642 17:08:27 799.55 180.65 10 < 298> 522.464 0.000 296 Sawicki Józef 4 PL-076-13-9642 GT 17:31:52 794.97 181.26 12 538.091 0.000 297 Damps Leszek 1 PL-076-14-7835 GT 17:10:33 794.58 181.87 21- 1- 1 520.886 49.100 55.57T 298 Dawidowski Zenon 1 PL-11-137562 GT 17:14:30 792.21 182.49 11 < 313> 522.464 0.000 299 Góral Zbigniew 1 PL-076-13-276 GT 17:16:23 791.92 183.10 20 < 302> 523.763 0.000 300 Langa Zbigniew 1 PL-076-14-10899 17:13:00 791.41 183.71 3 520.745 0.000 301 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-366 GT 17:23:05 788.37 184.32 9 < 314> 526.695 0.000 302 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-960 17:19:51 787.79 184.94 21 < 315> 523.763 0.000 303 Palubicki Maszota 2 PL-076-11-966 GT 17:29:14 787.22 185.55 6 < 311> 530.768 0.000 304 Ziętara Andrzej 3 PL-076-13-600 GT 17:33:00 786.07 186.16 2 532.954 48.850 55.35T 305 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142950 GT 17:41:16 785.01 186.77 7 < 318> 538.723 48.810 186.773 55.31T 306 Zębko Jan 3 PL-076-12-845 GT 17:35:40 782.55 187.39 3 < 327> 532.658 48.770 55.28T 307 Klamrowski Paweł 2 PL-076-14-6803 GT 17:32:21 782.12 188.00 17- 1- 1 529.768 48.740 55.25T 308 Szreter Jarosław 1 PL-0318-12-2456 GT 17:28:06 781.50 188.61 17- 1- 1 526.026 48.700 309 Krefta Stanisław 1 PL-076-14-8202 GT 17:17:32 780.05 189.22 6 516.809 0.000 55.19T 310 Knapiński Edward 2 PL-076-08-10126 GT 17:24:35 776.59 189.83 6 519.991 0.000 55.15T 311 Palubicki Maszota 2 PL-076-11-952 GT 17:39:07 775.84 190.45 7 530.768 0.000 312 Wojewski Paweł 1 PL-076-14-9517 GT 17:35:08 773.88 191.06 8 526.344 48.550 313 Dawidowski Zenon 1 PL-064-11-3514 GT 17:30:31 773.43 191.67 12 522.464 0.000 314 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-305 GT 17:36:11 773.21 192.28 10 526.695 0.000 315 Góral Zbigniew 1 PL-076-13-272 GT 17:32:51 772.68 192.90 22 < 316> 523.763 0.000 316 Góral Zbigniew 1 PL-060-14-13214 17:32:53 772.65 193.51 23 523.763 0.000 317 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-5123 GT 17:47:24 770.06 194.12 14 533.187 0.000 54.93T 318 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-261 17:55:18 769.28 194.73 8 538.723 0.000 319 Sikora Zygmunt 2 PL-078-14-1196 GT 17:43:48 768.86 195.35 5 529.590 48.290 54.87T 320 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142726 GT 17:56:45 767.47 195.96 13 538.575 0.000 54.84T 321 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-13-921 GT 17:47:58 765.64 196.57 13 < 324> 530.565 0.000 322 Wittstok Sławomir 2 PL-059-12-10446 GT 17:50:15 762.18 197.18 2 529.905 48.180 54.77T 323 Szymański Zygmunt 4 PL-076-13-787 GT 18:01:49 759.40 197.80 14 536.758 0.000 54.74T 324 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-12-602 GT 17:56:09 756.71 198.41 14 530.565 0.000 325 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10526 GT 17:53:18 754.88 199.02 7 527.131 0.000 54.68T 326 Lehmann Jan 4 PL-076-11-87 GT 18:09:52 752.89 199.63 5 538.218 48.040 54.64T 327 Zębko Jan 3 PL-076-13-6044 GT 18:03:58 751.32 200.24 4 532.658 48.000 200.245 54.61T -------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5 ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów 328 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-11-143651 GT 17:50:30 18:00:49 0.00 29 521.157 0.000 329 Bissa Jacek 4 PL-076-14-2514 GT 18:21:35 18:08:02 0.00 13 539.050 0.000 330 Stefanowski Jan 1 PL-076-12-1180 GT 18:08:16 18:10:37 0.00 8 527.131 0.000 331 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-990 18:05:35 18:12:25 0.00 24 523.763 0.000 332 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-0193-12-9152 GT 18:06:23 18:16:16 0.00 6 521.481 0.000 333 Klas Marek 1 PL-076-13-3533 GT 18:12:44 18:17:08 0.00 8 525.594 0.000 334 Stenzel Jerzy 4 PL-076-14-1268 GT 18:30:29 18:18:36 0.00 7 537.802 0.000 335 Zębko Jan 3 PL-076-14-3404 GT 18:24:21 18:19:20 0.00 5 532.658 0.000 336 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-712 GT 18:21:38 18:19:24 0.00 15 530.565 0.000 337 Lehmann Jan 4 PL-076-11-54 GT 18:32:00 18:19:34 0.00 6 538.218 0.000 338 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-906 GT 18:17:31 18:24:21 0.00 25 523.763 0.000 339 Dawidowski Zenon 1 PL-076-12-3329 GT 18:16:49 18:25:23 0.00 13 522.464 0.000 340 Lademann Zdzisław 4 PL-076-12-188 GT 18:42:51 18:29:44 0.00 9 538.723 0.000 341 Góral Zbigniew 1 PL-064-11-637 GT 18:22:58 18:29:48 0.00 26 523.763 0.000 342 Klas Marek 1 PL-076-10-9765 GT 18:29:31 18:33:55 0.00 9 525.594 0.000 54.13T 343 Stobbe Henryk 2 PL-076-14-5898 GT 18:41:35 18:42:28 0.00 23- 0- 0 528.234 0.000 54.10T 344 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-059-11-10250 GT 18:46:55 18:44:41 0.00 16 530.565 0.000 345 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-13-8624 GT 19:01:15 18:48:20 0.00 14 538.575 0.000 346 Knapiński Edward 2 PL-076-14-5616 18:39:55 18:51:47 0.00 7 519.991 0.000 347 Sawicki Józef 4 PL-076-14-2802 GT 19:08:16 18:56:00 0.00 13 538.091 0.000 53.98T 348 Langa Zbigniew 1 PL-076-13-1670 GT 18:45:29 18:56:20 0.00 4 520.745 0.000 53.94T 349 Sawicki Józef 4 PL-0347-13-21 GT 19:08:44 18:56:28 0.00 14 538.091 0.000 53.91T 350 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-076-13-139 GT 18:54:24 19:04:17 0.00 7 521.481 0.000 351 Sikora Zygmunt 2 PL-076-13-174 GT 19:06:48 19:05:52 0.00 6 529.590 0.000 352 Krefta Stanisław 1 PL-064-10-4711 GT 18:50:12 19:06:19 0.00 7 516.809 0.000 53.82T 353 Ptach Marta 1 PL-076-14-10429 GT 19:00:43 19:06:30 0.00 6 524.551 0.000 53.78T 354 Golonka Stanisław 4 PL-076-14-1583 GT 19:18:42 19:06:34 0.00 6 537.994 0.000 355 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8658 18:58:14 19:06:48 0.00 14 522.464 0.000 356 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 PL-076-14-5029 GT 19:09:52 19:10:20 0.00 3 528.541 0.000 357 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-5114 GT 19:16:40 19:10:56 0.00 15 533.187 0.000 358 Ziętara Andrzej 3 PL-076-14-3047 GT 19:16:39 19:11:14 0.00 3 532.954 0.000 53.62T 359 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-910 GT 19:06:01 19:12:51 0.00 27 523.763 0.000 360 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-076-12-9212 GT 19:03:32 19:13:25 0.00 8 521.481 0.000 53.56T 361 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-12-344 GT 19:03:33 19:13:52 0.00 30 521.157 0.000 362 Klas Marek 1 PL-076-12-3466 GT 19:10:31 19:14:55 0.00 10 525.594 0.000 53.50T 363 Bistram Alojzy 2 PL-076-14-6301 GT 19:13:05 19:15:25 0.00 2 527.148 0.000 364 Palubicki Maszota 2 PL-076-14-5062 19:18:08 19:15:38 0.00 8 530.768 0.000 365 Taradejna Andrzej 1 PL-072-12-3630 GT 19:10:52 19:16:13 0.00 6 524.872 0.000 53.40T 366 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 PL-076-11-9591 GT 19:18:01 19:18:29 0.00 4 528.541 0.000 367 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8701 GT 19:13:14 19:21:48 0.00 15 522.464 0.000 368 Ptach Marta 1 PL-076-13-3164 19:17:30 19:23:17 0.00 7 524.551 0.000 369 Ptach Marta 1 PL-076-14-10424 GT 19:17:33 19:23:20 0.00 8 524.551 0.000 370 Stefanowski Krzysztof 1 PL-055-12-13464 GT 19:22:35 19:24:08 0.00 4 527.728 0.000 371 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-14-7226 GT 19:18:42 19:26:36 0.00 9 522.967 0.000 372 Labuda Karol 3 PL-076-14-569 GT 19:23:22 19:27:49 0.00 4 525.556 0.000 53.18T 373 Golonka Stanisław 4 PL-076-11-172 GT 19:41:13 19:29:05 0.00 7 537.994 0.000 374 Zębko Jan 3 PL-076-13-6932 GT 19:42:35 19:37:34 0.00 6 532.658 0.000 375 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142921 GT 20:11:23 19:58:16 0.00 10 538.723 0.000 53.08T 376 Lademann Zdzisław 4 PL-076-12-107 GT 20:13:50 20:00:43 0.00 11 538.723 0.000 53.05T 377 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1303 GT 20:18:23 20:06:07 0.00 15 538.091 0.000 378 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-9929 GT 20:01:04 20:07:54 0.00 28 523.763 0.000 379 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-707 GT 20:18:49 20:16:35 0.00 17 530.565 0.000 380 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-249 20:32:10 20:19:04 0.00 12 538.723 0.000 381 Zenka Paweł 4 PL-076-14-1416 GT 20:33:50 20:21:49 0.00 14- 0- 0 537.910 0.000 52.89T 382 Lehmann Jan 4 PL-076-09-5267 GT 20:35:10 20:22:44 0.00 7 538.218 0.000 52.86T 383 Labuda Karol 3 PL-076-10-2629 GT 20:19:01 20:23:28 0.00 5 525.556 0.000 52.83T 384 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-11-143678 GT 20:13:44 20:24:02 0.00 31 521.157 0.000 385 Nurek Dariusz 2 PL-076-14-4864 GT 20:23:44 20:25:26 0.00 2 527.611 0.000 52.76T 386 Bistram Alojzy 2 PL-076-14-5322 GT 20:24:22 20:26:41 0.00 3 527.148 0.000 52.73T 387 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5189 GT 20:19:32 20:27:26 0.00 10 522.967 0.000 52.70T 388 Taradejna Andrzej 1 PL-076-12-2515 GT 20:24:17 20:29:38 0.00 7 524.872 0.000 52.67T 389 Wittstok Kacper 2 PL-070-14-3659 GT 20:35:16 20:33:55 0.00 7 529.905 0.000 52.64T 390 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-981 GT 20:43:24 20:37:40 0.00 16 533.187 0.000 391 Wobrak Cyprian 2 PL-070-14-3226 20:43:35 20:37:51 0.00 17 533.187 0.000 392 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10513 GT 20:35:40 20:38:01 0.00 9 527.131 0.000 393 Wobrak Cyprian 2 PL-070-12-2101 GT 20:43:48 20:38:04 0.00 18 533.187 0.000 394 Kwidziński Zbigniew 2 PL-076-11-9407 GT 20:39:10 20:42:08 0.00 2 526.663 0.000 52.48T 395 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 PL-11-143929 GT 20:43:49 20:44:17 0.00 5 528.541 0.000 52.45T 396 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-12-321 GT 20:34:41 20:44:59 0.00 32 521.157 0.000 397 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-11-144003 GT 20:35:29 20:45:22 0.00 9 521.481 0.000 398 Knapiński Edward 2 PL-076-12-2994 GT 20:33:39 20:45:31 0.00 8 519.991 0.000 399 Knapiński Edward 2 PL-076-10-688 GT 20:33:51 20:45:43 0.00 9 519.991 0.000 52.32T 400 Bianga J. Szymerowski R 2 PL-076-12-6505 GT 20:47:34 20:45:46 0.00 14- 0- 0 530.243 0.000 52.29T 401 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7974 GT 20:34:03 20:45:55 0.00 10 519.991 0.000 402 Knapiński Edward 2 PL-11-143611 GT 20:34:18 20:46:10 0.00 11 519.991 0.000 403 Licau Mieczysław 2 PL-076-14-5281 GT 20:51:08 20:49:07 0.00 4 530.401 0.000 404 Góral Zbigniew 1 PL-076-11-383 GT 20:49:17 20:56:07 0.00 29 523.763 0.000 405 Wenta Zenon i Tomasz 1 PL-076-09-8289 GT 20:48:41 20:59:29 0.00 2 520.783 0.000 52.13T 406 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-11-3162 GT 20:51:46 20:59:40 0.00 11 522.967 0.000 407 Palubicki Ryszard 4 PL-076-14-1151 GT 21:16:02 21:03:41 0.00 5 538.152 0.000 408 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1175 GT 21:15:57 21:03:41 0.00 16 538.091 0.000 409 Zębko Jan 3 PL-076-09-8134 GT 21:14:21 21:09:20 0.00 7 532.658 0.000 52.00T ------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4 410 Wojewski Paweł 1 PL-076-14-9538 21:09:30 21:12:53 0.00 9 526.344 0.000 411 Stenzel Jerzy 4 PL-076-12-5027 GT 21:27:07 21:15:14 0.00 8 537.802 0.000 412 Stenzel Jerzy 4 PL-076-14-1283 GT 21:28:39 21:16:46 0.00 9 537.802 0.000 413 Stanisz Stanisław 2 PL-076-14-752 GT 21:17:53 21:17:07 0.00 3 529.464 0.000 414 Lehmann Jan 4 PL-076-11-155 GT 21:31:47 21:19:21 0.00 8 538.218 0.000 415 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-13-8638 GT 21:36:40 21:23:45 0.00 15 538.575 0.000 416 Knapiński Edward 2 PL-076-14-5632 GT 21:22:11 21:34:03 0.00 12 519.991 0.000 417 Stanisz Stanisław 2 PL-076-11-866 GT 21:36:20 21:35:34 0.00 4 529.464 0.000 418 Nalepa Józef 2 PL-076-12-7119 GT 21:36:34 21:37:44 0.00 2 528.012 0.000 419 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142727 GT 4:00:00 2 3:47:05 0.00 16 538.575 0.000 D O B R Y L O T ! ------------------
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 Pierwsza 5 z typowanej 50 do GMP [ 1] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Bank Eugeniusz i Adam 1 61 5 28 293.70 2 Szymański Zygmunt 4 43 5 14 291.91 3 Gessler Tadeusz 1 28 5 14 291.16 4 Cymann Sławomir 1 29 5 10 290.95 5 Góral Zbigniew 1 60 5 23 289.26 6 Wobrak Cyprian 2 54 5 14 289.03 7 Sawicki Józef 4 31 5 12 288.22 8 Potrykus Roman i Krzysztof 2 40 5 14 287.84 9 Bissa Jacek 4 29 5 12 286.96 10 Dawidowski Zenon 1 29 5 12 284.07 11 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 27 5 5 282.44 12 Krefta Stanisław 1 22 5 6 281.89 13 Grzenkowicz Marek 4 40 5 13 280.74 14 Stefanowski Jan 1 25 5 7 278.85 15 Potrykus Brunon 1 16 5 6 277.47 16 Stenzel Jerzy 4 34 5 6 276.62 17 Nowacki Piotr 3 21 5 7 276.44 18 Wittstok Kacper 2 14 5 6 276.22 19 Szojer Łukasz Mieczysław 1 23 5 8 274.75 20 Lademann Zdzisław 4 40 5 8 272.24 21 Klas Marek 1 38 5 7 266.59 22 Sikora Zygmunt 2 16 5 5 266.54 23 Lehmann Jan 4 46 5 5 265.37 24 Palubicki Maszota 2 39 5 7 262.32 25 Wojewski Paweł 1 32 5 8 261.49 26 Knapiński Edward 2 39 5 6 258.84 27 Golonka Stanisław 4 27 5 5 253.65 28 Palubicki Ryszard 4 23 4 4 229.65 29 Taradejna Andrzej 1 29 4 5 225.61 30 Zębko Jan 3 44 4 4 210.36 31 Labuda Witold 3 11 3 3 169.88 32 Licau Mieczysław 2 23 3 3 165.50 33 Ptach Marta 1 45 3 5 162.92 34 Stefanowski Krzysztof 1 28 3 3 157.96 35 Labuda Karol 3 15 3 3 148.38 36 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 24 2 2 111.24 37 Mielewczyk Józef 1 17 2 2 108.85 38 Gurski Tomasz i Łukasz 1 38 2 2 107.53 39 Labuda Alfons 3 24 2 2 106.05 40 Stanisz Stanisław 2 37 2 2 104.02 41 Ziętara Andrzej 3 11 2 2 101.19 42 Wittstok Sławomir 2 14 2 2 98.09 43 Nurek Dariusz 2 22 1 1 57.68 44 Nalepa Józef 2 21 1 1 55.29 45 Bistram Alojzy 2 20 1 1 55.14 46 Macinkiewicz Jarosław 3 14 1 1 53.96 47 Bemke Marian 2 10 1 1 53.45 48 Wenta Zenon i Tomasz 1 14 1 1 52.60 49 Langa Zbigniew 1 39 1 3 52.20 50 Hallmann Kazimerz 2 12 1 1 51.64 51 Papke Jerzy 3 9 1 1 50.76 52 Kwidziński Zbigniew 2 19 1 1 49.73 53 Damps Leszek 1 21 1 1 49.10 54 Klamrowski Paweł 2 17 1 1 48.74 55 Szreter Jarosław 1 17 1 1 48.70 56 Bianga J. Szymerowski R 2 14 0 0 0.00 57 Hirsz Antoni 2 7 0 0 0.00 58 Miotk Paweł 2 3 0 0 0.00 59 Naczk Wojciech 1 18 0 0 0.00 60 Nowak Edmund 2 5 0 0 0.00 61 Pohnke Gerard 2 10 0 0 0.00 62 Rogowski Józef 2 8 0 0 0.00 63 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 10 0 0 0.00 64 Zenka Paweł 4 14 0 0 0.00 65 Stobbe Henryk 2 23 0 0 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Pierwsza 5 z typowanej 50 do GMP [ 1] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 Bank Eugeniusz i Adam 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2881.94 38.8 2 2 Grzenkowicz Marek 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2858.09 40.1 3 3 Bissa Jacek 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2848.88 34.9 4 4 Sawicki Józef 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2848.64 36.9 5 5 Potrykus Roman i Krzysztof 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2835.74 27.8 6 6 Szymański Zygmunt 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2831.08 34.7 7 7 Lademann Zdzisław 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2809.63 42.4 8 8 Stenzel Jerzy 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2798.05 33.6 9 9 Dawidowski Zenon 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2773.43 30.2 10 10 Krefta Stanisław 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2750.78 30.3 11 13 Góral Zbigniew 1 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 64 2812.48 25.5 12 11 Zębko Jan 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 64 2660.95 20.7 13 12 Ptach Marta 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 63 2609.68 23.5 14 16 Stefanowski Jan 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 63 2574.42 27.7 15 15 Lehmann Jan 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 63 2571.19 24.9 16 17 Palubicki Maszota 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 63 2515.47 18.2 17 20 Wobrak Cyprian 2 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 61 2705.14 29.4 18 22 Cymann Sławomir 1 2 5 5 5 5 5 4 5 5 5 5 5 5 61 2604.05 21.5 19 21 Knapiński Edward 2 3 5 5 5 5 4 5 5 5 5 5 4 5 61 2581.63 18.4 20 18 Taradejna Andrzej 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 4 5 4 61 2533.39 24.4 21 24 Szojer Łukasz Mieczysław 1 3 5 4 5 5 5 5 4 5 5 5 4 5 60 2493.89 15.4 22 25 Nowacki Piotr 3 5 5 5 5 5 3 5 5 5 4 5 3 5 60 2473.17 29.4 23 14 Labuda Alfons 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 2 60 2427.57 28.1 24 23 Palubicki Ryszard 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 2 5 4 59 2462.73 29.2 25 28 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 2 3 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 5 58 2575.08 12.9 26 29 Golonka Stanisław 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 1 2 5 58 2409.14 26.6 27 19 Kwidziński Zbigniew 2 5 5 5 5 4 5 4 4 5 5 5 5 1 58 2294.77 17.6 28 27 Labuda Witold 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 2 3 58 2224.21 28.8 29 26 Gurski Tomasz i Łukasz 1 5 5 5 5 5 3 5 5 5 4 5 3 2 57 2272.86 19.1 30 31 Sikora Zygmunt 2 5 2 5 5 4 5 5 2 5 5 5 3 5 56 2237.35 19.5 31 30 Stefanowski Krzysztof 1 5 5 5 5 5 3 5 5 5 4 4 2 3 56 2185.31 14.7 32 34 Gessler Tadeusz 1 0 5 5 4 3 4 2 5 5 5 5 5 5 53 2290.94 20.2 33 36 Wojewski Paweł 1 1 2 1 5 5 5 5 5 4 5 5 4 5 52 2342.54 15.8 34 32 Wenta Zenon i Tomasz 1 5 5 5 5 -- 5 5 4 5 5 5 2 1 52 1963.05 33.3 35 35 Labuda Karol 3 5 5 2 5 5 5 5 5 5 2 3 1 3 51 1909.33 21.0 36 40 Klas Marek 1 2 2 5 5 3 5 3 5 4 4 5 2 5 50 1986.38 13.2 37 33 Chomko Władysław 4 5 5 5 5 5 5 5 0 5 5 5 0 -- 50 1811.98 39.9 38 41 Wittstok Kacper 2 2 5 5 5 5 5 3 4 5 -- 5 -- 5 49 1772.81 31.0 39 37 Langa Zbigniew 1 3 5 5 5 5 5 2 5 5 4 1 1 1 47 1802.82 20.3 40 44 Potrykus Brunon 1 2 2 5 5 1 5 4 4 5 3 5 1 5 47 1786.64 21.1 41 38 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 1 -- -- 0 46 1659.51 25.1 42 39 Langa Zenon 1 5 5 5 5 3 5 5 4 4 1 4 0 -- 46 1549.55 19.0 43 43 Bistram Alojzy 2 5 4 5 1 5 4 5 5 5 3 0 0 1 43 1668.49 13.2 44 42 Szreder Andrzej 3 5 5 5 5 5 4 5 2 5 1 1 0 -- 43 1473.85 21.5 45 46 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 3 2 5 5 3 5 5 3 3 0 2 3 2 41 1561.82 11.7 46 45 Zenka Paweł 4 5 5 5 2 1 4 5 3 4 2 2 2 0 40 1411.25 14.0 47 47 Ziętara Andrzej 3 5 4 5 1 4 5 5 3 4 1 0 0 2 39 1386.71 23.7 48 48 Nurek Dariusz 2 3 3 5 5 2 1 5 5 0 5 2 0 1 37 1525.86 8.1 49 49 Stanisz Stanisław 2 2 0 5 2 4 4 3 5 1 3 4 2 2 37 1513.66 9.8 50 50 Damps Leszek 1 4 1 5 4 3 5 2 4 2 2 2 1 1 36 1319.73 11.6 51 51 Licau Mieczysław 2 4 0 1 4 3 3 5 4 2 1 2 1 3 33 1357.04 9.7 52 53 Mielewczyk Józef 1 3 0 5 0 0 4 4 2 0 4 5 2 2 31 1269.03 6.8 53 54 Wittstok Sławomir 2 1 5 2 5 5 5 1 0 0 1 4 -- 2 31 1047.64 16.0 54 52 Dawidowski Eugeniusz 1 1 0 3 5 1 5 5 2 3 2 3 0 -- 30 1068.51 7.7 55 56 Nalepa Józef 2 2 1 2 2 2 5 2 5 4 0 0 -- 1 26 934.58 10.0 56 55 Stobbe Henryk 2 2 0 1 0 3 5 5 2 3 0 5 -- 0 26 933.93 9.1 57 57 Franczyk Mieczysław 1 5 2 4 0 3 2 5 3 -- -- -- -- -- 24 862.69 7.4 58 58 Naczk Wojciech 1 0 1 3 3 2 3 1 3 2 1 5 0 0 24 820.26 6.3 59 59 Klamrowski Paweł 2 5 0 3 0 0 1 4 1 0 4 3 1 1 23 943.08 6.6 60 60 Baranowski Janusz 2 2 0 4 1 3 4 5 0 2 1 -- 0 -- 22 826.53 8.3 61 61 Dawidowski Piotr 3 1 1 2 -- 1 5 4 3 2 0 2 0 -- 21 734.79 8.4 62 62 Szreter Jarosław 1 2 3 0 0 2 2 3 2 1 1 3 0 1 20 735.74 7.4 63 64 Hallmann Kazimerz 2 1 1 4 0 1 2 1 3 2 1 -- 0 1 17 631.91 9.7 64 63 Selin Mieczysław 1 0 1 1 1 0 3 5 3 0 0 -- 2 -- 16 726.18 4.2 65 65 Lieske Andrzej i Weronika 2 0 0 1 2 1 5 2 4 0 0 -- -- -- 15 557.77 5.6 66 66 Czonstke Henryk 3 3 1 3 2 2 1 0 1 0 0 2 0 -- 15 442.50 8.7 67 67 Rompa Adam 2 0 1 0 0 0 5 1 4 2 0 1 -- -- 14 497.58 8.6 68 69 Macinkiewicz Jarosław 3 -- 0 0 1 1 0 2 4 0 4 0 0 1 13 732.01 5.6 69 68 Nowak Edmund 2 1 0 0 0 0 5 3 1 1 1 1 -- 0 13 473.72 5.7 70 70 Rompa Jan 2 0 0 1 0 1 4 3 0 0 2 1 -- -- 12 518.09 6.0 71 72 Papke Jerzy 3 1 0 3 0 0 -- -- 2 1 1 2 1 1 12 471.23 8.1 72 71 Renusz Roman 4 0 0 -- -- -- 4 1 -- 2 -- 5 0 -- 12 354.26 5.7 73 73 Rutha Patryk 2 0 0 2 2 0 3 0 1 2 0 0 -- -- 10 282.85 4.7 74 74 Hirsz Antoni 2 -- 0 1 0 0 1 4 0 0 1 -- 2 0 9 472.81 4.3 75 75 Bianga J. Szymerowski R 2 1 0 2 3 0 0 1 0 0 -- 0 -- 0 7 199.07 3.4 76 76 Rogowski Józef 2 0 0 0 0 0 2 3 1 0 -- 0 -- 0 6 259.37 5.1 77 77 Czaja Leon 4 3 0 -- 0 1 2 -- -- 0 0 -- -- -- 6 148.79 3.2 78 78 Pohnke Gerard 2 0 0 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0 0 5 184.69 2.7 79 82 Bemke Marian 2 -- -- -- -- 0 0 0 0 0 0 -- 3 1 4 266.38 3.7 80 79 Szreder Zygmunt 3 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 -- -- 4 214.08 1.7 81 80 Miotk Paweł 2 0 0 1 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 4 166.30 1.9 82 81 Roszkowski Roman 4 -- 1 0 0 1 2 -- -- -- -- -- -- -- 4 126.92 4.8 83 83 Tyszer Edmund 4 1 1 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2 34.44 4.3 84 84 Darga Sławomir 1 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 85 85 Kleina Zbigniew 3 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 86 86 Kozikowski Mirosław 3 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 87 87 Skrzypkowski Mieczysław 2 -- 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 88 88 Wilczewski Zenon 4 -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0 89 89 Wasilka Marek 2 0 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 GMP oddziałowe 5 z 10 [ 9] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Gessler Tadeusz 1 28 5 14 317.35 2 Bank Eugeniusz i Adam 1 61 5 32 314.51 3 Cymann Sławomir 1 29 5 10 309.88 4 Bissa Jacek 4 29 5 13 309.26 5 Góral Zbigniew 1 60 5 29 305.15 6 Potrykus Roman i Krzysztof 2 40 5 17 305.06 7 Dawidowski Zenon 1 29 5 15 304.01 8 Szymański Zygmunt 4 43 5 14 303.85 9 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 27 5 9 299.20 10 Potrykus Brunon 1 16 5 6 298.85 11 Wittstok Kacper 2 14 5 7 294.09 12 Grzenkowicz Marek 4 40 5 14 294.03 13 Szojer Łukasz Mieczysław 1 23 5 11 291.83 14 Taradejna Andrzej 1 29 5 7 291.38 15 Sawicki Józef 4 31 5 16 288.68 16 Lademann Zdzisław 4 40 5 12 284.94 17 Palubicki Ryszard 4 23 4 5 251.05 18 Wobrak Cyprian 2 54 4 18 244.42 19 Krefta Stanisław 1 22 4 7 234.71 20 Klas Marek 1 38 4 10 228.61 21 Labuda Karol 3 15 4 5 217.91 22 Labuda Witold 3 11 3 3 186.24 23 Stenzel Jerzy 4 34 3 7 183.02 24 Palubicki Maszota 2 39 3 8 177.73 25 Stefanowski Jan 1 25 3 9 176.88 26 Sikora Zygmunt 2 16 3 6 175.28 27 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 24 3 5 174.86 28 Wojewski Paweł 1 32 3 8 174.16 29 Knapiński Edward 2 39 3 11 170.49 30 Lehmann Jan 4 46 3 7 170.05 31 Ziętara Andrzej 3 11 3 3 167.34 32 Zębko Jan 3 44 3 7 161.89 33 Labuda Alfons 3 24 2 2 117.93 34 Stefanowski Krzysztof 1 28 2 4 115.28 35 Nowacki Piotr 3 21 2 7 112.26 36 Langa Zbigniew 1 39 2 4 112.19 37 Ptach Marta 1 45 2 8 111.77 38 Wittstok Sławomir 2 14 2 2 111.04 39 Wenta Zenon i Tomasz 1 14 2 2 110.73 40 Nalepa Józef 2 21 1 1 60.92 41 Licau Mieczysław 2 23 1 4 59.84 42 Macinkiewicz Jarosław 3 14 1 1 59.77 43 Gurski Tomasz i Łukasz 1 38 1 2 59.55 44 Hallmann Kazimerz 2 12 1 1 57.77 45 Papke Jerzy 3 9 1 1 57.00 46 Damps Leszek 1 21 1 1 55.57 47 Klamrowski Paweł 2 17 1 1 55.25 48 Stobbe Henryk 2 23 1 1 54.10 49 Zenka Paweł 4 14 1 1 52.89 50 Nurek Dariusz 2 22 1 2 52.76 51 Bistram Alojzy 2 20 1 3 52.73 52 Kwidziński Zbigniew 2 19 1 2 52.48 53 Bianga J. Szymerowski R 2 14 1 1 52.29 54 Golonka Stanisław 4 27 0 7 0.00 55 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 10 0 0 0.00 56 Stanisz Stanisław 2 37 0 2 0.00 57 Mielewczyk Józef 1 17 0 2 0.00 58 Naczk Wojciech 1 18 0 0 0.00 59 Szreter Jarosław 1 17 0 1 0.00 60 Nowak Edmund 2 5 0 0 0.00 61 Hirsz Antoni 2 7 0 0 0.00 62 Bemke Marian 2 10 0 1 0.00 63 Rogowski Józef 2 8 0 0 0.00 64 Pohnke Gerard 2 10 0 0 0.00 65 Miotk Paweł 2 3 0 0 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza GMP oddziałowe 5 z 10 [ 9] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 Grzenkowicz Marek 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 64 3506.38 46.1 2 2 Bank Eugeniusz i Adam 1 5 4 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 62 3487.71 46.0 3 3 Lademann Zdzisław 4 5 5 5 5 5 5 4 5 5 4 5 5 5 63 3448.69 48.8 4 4 Bissa Jacek 4 5 5 5 5 5 2 5 5 5 5 2 5 5 59 3343.90 41.6 5 5 Góral Zbigniew 1 4 5 4 5 5 3 5 5 5 5 3 5 5 59 3286.32 31.4 6 6 Palubicki Maszota 2 5 2 5 5 5 5 5 4 5 4 5 5 3 58 3072.32 24.5 7 7 Stenzel Jerzy 4 5 5 5 5 5 4 2 5 5 5 3 4 3 56 3032.60 38.6 8 10 Szymański Zygmunt 4 5 5 4 5 4 2 2 5 5 5 2 5 5 54 3011.81 40.2 9 11 Sawicki Józef 4 5 5 5 4 5 5 3 5 3 2 4 4 5 55 2945.17 44.0 10 8 Ptach Marta 1 5 5 4 5 4 2 4 5 5 5 5 4 2 55 2938.77 28.9 11 14 Dawidowski Zenon 1 5 5 1 4 5 2 3 3 5 5 5 5 5 53 2917.92 36.9 12 12 Wobrak Cyprian 2 0 5 3 3 5 5 5 2 5 5 5 5 4 52 2883.55 36.0 13 13 Palubicki Ryszard 4 5 5 4 5 5 4 5 4 5 2 1 4 4 53 2868.23 35.5 14 15 Cymann Sławomir 1 1 5 5 5 4 3 5 4 5 2 4 5 5 53 2850.56 26.9 15 16 Potrykus Roman i Krzysztof 2 5 5 3 5 3 1 5 5 4 4 3 3 5 51 2776.35 33.3 16 9 Chomko Władysław 4 5 5 5 5 5 4 5 2 5 4 5 2 -- 52 2719.21 46.0 17 19 Krefta Stanisław 1 4 5 5 5 5 5 3 3 2 3 4 1 4 49 2597.09 35.5 18 18 Lehmann Jan 4 3 3 4 5 5 4 3 2 3 4 4 5 3 48 2594.01 30.2 19 17 Wenta Zenon i Tomasz 1 5 5 5 5 -- 3 5 5 2 5 4 2 2 48 2554.25 39.3 20 24 Szojer Łukasz Mieczysław 1 3 5 1 3 4 2 5 1 4 5 2 5 5 45 2490.21 22.5 21 25 Taradejna Andrzej 1 0 2 4 5 5 3 2 5 4 4 2 4 5 45 2480.20 31.1 22 22 Labuda Alfons 3 5 4 5 4 5 5 4 2 1 1 5 3 2 46 2407.62 32.4 23 23 Knapiński Edward 2 5 4 3 4 1 2 4 2 5 5 3 3 3 44 2376.34 24.9 24 21 Gurski Tomasz i Łukasz 1 4 5 3 5 5 2 5 3 0 3 5 3 1 44 2350.88 27.3 25 20 Kwidziński Zbigniew 2 5 5 1 1 3 4 3 4 3 5 3 5 1 43 2344.28 25.5 26 28 Wittstok Kacper 2 1 4 5 5 5 5 3 4 3 -- 5 -- 5 45 2311.55 39.5 27 31 Potrykus Brunon 1 0 4 4 5 3 3 3 3 5 3 3 2 5 43 2236.15 27.9 28 26 Stefanowski Jan 1 0 5 1 5 5 5 4 2 2 3 3 3 3 41 2233.99 34.2 29 27 Labuda Witold 3 5 5 5 4 4 0 5 2 5 1 2 2 3 43 2223.65 33.1 30 29 Sikora Zygmunt 2 1 2 4 2 3 2 5 3 4 5 2 3 3 39 2163.52 26.0 31 30 Zębko Jan 3 2 3 2 3 4 4 3 5 4 1 4 3 3 41 2142.86 24.7 32 35 Gessler Tadeusz 1 0 0 3 4 1 2 2 3 4 5 3 5 5 37 2106.05 26.3 33 37 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 0 2 5 5 4 4 2 2 1 2 2 4 5 38 2052.44 17.4 34 33 Labuda Karol 3 3 5 2 4 3 2 4 4 3 1 2 2 4 39 2017.75 27.6 35 32 Golonka Stanisław 4 5 5 1 3 3 2 1 3 5 5 1 2 0 36 1905.07 32.6 36 34 Nowacki Piotr 3 5 5 2 1 5 2 3 4 1 1 4 1 2 36 1901.33 33.3 37 39 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 1 1 2 3 3 5 5 2 3 1 1 4 3 34 1845.42 15.3 38 38 Stefanowski Krzysztof 1 2 2 3 2 4 1 3 5 3 3 1 2 2 33 1810.17 18.8 39 42 Ziętara Andrzej 3 2 4 5 2 4 5 5 1 3 1 0 0 3 35 1782.93 27.8 40 40 Langa Zbigniew 1 2 3 4 3 5 2 2 4 3 2 0 2 2 34 1780.37 26.2 41 36 Szreder Andrzej 3 3 4 5 5 5 2 5 1 3 1 1 0 -- 35 1770.57 27.5 42 41 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 4 5 5 4 3 3 3 1 4 1 -- -- 0 33 1632.42 29.9 43 43 Damps Leszek 1 1 0 3 2 5 4 1 5 2 2 3 1 1 30 1594.19 15.4 44 47 Klas Marek 1 1 1 1 5 1 2 3 3 2 0 5 1 4 29 1468.73 17.1 45 44 Wojewski Paweł 1 2 1 1 2 5 1 3 0 0 4 2 2 3 26 1460.25 21.1 46 48 Wittstok Sławomir 2 1 4 1 3 5 4 1 0 0 1 5 -- 2 27 1341.93 19.8 47 46 Licau Mieczysław 2 0 1 3 5 2 2 3 2 1 3 1 1 1 25 1306.56 15.1 48 45 Bistram Alojzy 2 3 2 3 0 3 2 3 2 3 3 0 0 1 25 1305.12 17.5 49 49 Nurek Dariusz 2 3 1 1 2 1 0 4 3 1 4 1 0 1 22 1206.28 12.4 50 52 Stobbe Henryk 2 1 1 1 0 1 5 3 2 2 1 5 -- 1 23 1148.00 10.9 51 50 Szreter Jarosław 1 4 2 0 1 1 4 4 3 3 1 0 0 0 23 1121.67 13.4 52 51 Stanisz Stanisław 2 3 0 3 1 1 1 4 1 2 2 1 2 0 21 1107.79 13.4 53 55 Nalepa Józef 2 1 1 1 2 1 4 2 5 4 0 0 -- 1 22 1098.75 14.6 54 53 Langa Zenon 1 1 5 1 3 2 2 2 3 1 0 2 0 -- 22 1070.23 24.4 55 56 Zenka Paweł 4 1 2 2 1 2 1 4 0 0 2 1 2 1 19 1047.52 16.9 56 54 Mielewczyk Józef 1 2 0 2 1 1 1 1 2 1 3 4 2 0 20 1044.65 11.2 57 57 Klamrowski Paweł 2 2 0 2 1 0 1 4 1 0 3 3 1 1 19 1031.57 10.7 58 60 Hallmann Kazimerz 2 1 0 3 0 1 5 1 4 2 1 -- 0 1 19 952.74 15.3 59 58 Naczk Wojciech 1 0 1 3 3 2 3 1 2 2 0 3 0 0 20 933.94 8.7 60 59 Dawidowski Eugeniusz 1 0 1 0 4 3 1 3 2 1 2 1 0 -- 18 933.11 10.9 61 62 Papke Jerzy 3 1 1 4 0 1 -- -- 2 1 2 2 1 1 16 826.86 11.4 62 61 Baranowski Janusz 2 1 0 0 1 2 2 5 0 2 2 -- 0 -- 15 815.35 10.2 63 63 Nowak Edmund 2 3 1 2 0 0 2 0 1 3 2 1 -- 0 15 707.58 10.0 64 64 Franczyk Mieczysław 1 2 0 2 0 1 2 4 1 -- -- -- -- -- 12 607.05 10.6 65 65 Czonstke Henryk 3 1 0 1 1 3 1 0 1 2 0 2 0 -- 12 576.84 12.7 66 66 Rompa Adam 2 0 1 0 0 0 5 0 2 3 0 1 -- -- 12 558.93 10.9 67 67 Rutha Patryk 2 0 0 1 2 0 5 0 1 2 0 0 -- -- 11 490.84 6.6 68 68 Lieske Andrzej i Weronika 2 0 1 1 1 0 3 2 2 0 0 -- -- -- 10 478.97 7.7 69 69 Hirsz Antoni 2 -- 0 0 1 0 0 4 1 0 1 -- 1 0 8 474.44 6.8 70 70 Rompa Jan 2 0 0 0 0 0 3 1 0 0 2 0 -- -- 6 338.19 8.5 71 71 Selin Mieczysław 1 0 0 1 2 0 0 1 0 0 0 -- 2 -- 6 326.49 6.3 72 72 Pohnke Gerard 2 0 0 0 0 1 2 1 1 0 0 0 1 0 6 316.97 6.6 73 75 Macinkiewicz Jarosław 3 -- 0 0 0 1 0 0 2 0 1 0 0 1 5 299.02 7.3 74 73 Renusz Roman 4 0 0 -- -- -- 1 1 -- 1 -- 3 0 -- 6 283.08 7.2 75 74 Roszkowski Roman 4 -- 1 1 1 1 2 -- -- -- -- -- -- -- 6 279.47 8.3 76 76 Bianga J. Szymerowski R 2 1 0 2 2 0 0 0 0 0 -- 0 -- 1 6 269.89 4.8 77 77 Czaja Leon 4 2 0 -- 0 0 2 -- -- 0 0 -- -- -- 4 172.42 5.9 78 78 Szreder Zygmunt 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 -- -- 2 114.88 3.4 79 79 Miotk Paweł 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2 82.46 2.4 80 80 Wasilka Marek 2 0 0 0 1 0 1 0 -- -- -- -- -- -- 2 81.97 2.3 81 81 Rogowski Józef 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 -- 0 -- 0 1 55.34 6.0 82 82 Tyszer Edmund 4 0 1 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 1 42.25 6.5 83 83 Darga Sławomir 1 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 84 84 Dawidowski Piotr 3 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 0 0.00 12.7 85 85 Kleina Zbigniew 3 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 86 86 Kozikowski Mirosław 3 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 3.3 87 87 Skrzypkowski Mieczysław 2 -- 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 88 88 Wilczewski Zenon 4 -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 0.00 1.5 89 89 Bemke Marian 2 -- -- -- -- 0 0 0 0 0 0 -- 0 0 0 0.00 5.6
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza GMP oddziału do MP [ 2] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 Bank Eugeniusz i Adam 1 0 0 0 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 50 2936.55 41.5 2 2 Grzenkowicz Marek 4 0 0 0 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 49 2798.37 42.1 3 3 Lademann Zdzisław 4 0 0 0 5 5 5 4 5 5 4 5 5 5 48 2731.09 44.4 4 4 Góral Zbigniew 1 0 0 0 5 5 3 5 5 5 5 3 5 5 46 2718.27 28.7 5 6 Bissa Jacek 4 0 0 0 5 5 2 5 5 5 5 2 5 5 44 2640.48 38.0 6 5 Palubicki Maszota 2 0 0 0 5 5 5 5 4 5 4 5 5 3 46 2536.31 20.9 7 7 Wobrak Cyprian 2 0 0 0 3 5 5 5 2 5 5 5 5 4 44 2510.45 33.3 8 10 Dawidowski Zenon 1 0 0 0 4 5 2 3 3 5 5 5 5 5 42 2407.04 34.2 9 11 Szymański Zygmunt 4 0 0 0 5 4 2 2 5 5 5 2 5 5 40 2359.07 36.4 10 12 Cymann Sławomir 1 0 0 0 5 4 3 5 4 5 2 4 5 5 42 2351.57 23.0 11 9 Stenzel Jerzy 4 0 0 0 5 5 4 2 5 5 5 3 4 3 41 2311.96 34.8 12 8 Ptach Marta 1 0 0 0 5 4 2 4 5 5 5 5 4 2 41 2296.76 26.2 13 14 Sawicki Józef 4 0 0 0 4 5 5 3 5 3 2 4 4 5 40 2247.64 40.4 14 17 Taradejna Andrzej 1 0 0 0 5 5 3 2 5 4 4 2 4 5 39 2218.12 27.1 15 15 Palubicki Ryszard 4 0 0 0 5 5 4 5 4 5 2 1 4 4 39 2209.82 31.0 16 18 Potrykus Roman i Krzysztof 2 0 0 0 5 3 1 5 5 4 4 3 3 5 38 2204.83 30.4 17 16 Lehmann Jan 4 0 0 0 5 5 4 3 2 3 4 4 5 3 38 2128.78 26.4 18 20 Szojer Łukasz Mieczysław 1 0 0 0 3 4 2 5 1 4 5 2 5 5 36 2090.03 21.1 19 13 Chomko Władysław 4 0 0 0 5 5 4 5 2 5 4 5 2 -- 37 2018.66 41.4 20 28 Gessler Tadeusz 1 0 0 0 4 1 2 2 3 4 5 3 5 5 34 1963.40 23.7 21 21 Stefanowski Jan 1 0 0 0 5 5 5 4 2 2 3 3 3 3 35 1956.83 31.0 22 24 Krefta Stanisław 1 0 0 0 5 5 5 3 3 2 3 4 1 4 35 1939.82 31.0 23 30 Potrykus Brunon 1 0 0 0 5 3 3 3 3 5 3 3 2 5 35 1882.65 24.3 24 22 Wenta Zenon i Tomasz 1 0 0 0 5 -- 3 5 5 2 5 4 2 2 33 1865.65 32.8 25 19 Kwidziński Zbigniew 2 0 0 0 1 3 4 3 4 3 5 3 5 1 32 1856.54 22.1 26 25 Sikora Zygmunt 2 0 0 0 2 3 2 5 3 4 5 2 3 3 32 1852.16 23.6 27 31 Wittstok Kacper 2 0 0 0 5 5 5 3 4 3 -- 5 -- 5 35 1848.95 34.5 28 26 Knapiński Edward 2 0 0 0 4 1 2 4 2 5 5 3 3 3 32 1838.81 22.8 29 27 Zębko Jan 3 0 0 0 3 4 4 3 5 4 1 4 3 3 34 1826.27 22.8 30 23 Gurski Tomasz i Łukasz 1 0 0 0 5 5 2 5 3 0 3 5 3 1 32 1802.04 23.5 31 33 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 0 0 0 5 4 4 2 2 1 2 2 4 5 31 1748.80 14.7 32 29 Labuda Alfons 3 0 0 0 4 5 5 4 2 1 1 5 3 2 32 1745.41 29.5 33 32 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 0 0 0 3 3 5 5 2 3 1 1 4 3 30 1661.61 14.0 34 37 Labuda Karol 3 0 0 0 4 3 2 4 4 3 1 2 2 4 29 1558.93 26.7 35 38 Labuda Witold 3 0 0 0 4 4 0 5 2 5 1 2 2 3 28 1523.25 30.0 36 35 Stefanowski Krzysztof 1 0 0 0 2 4 1 3 5 3 3 1 2 2 26 1494.16 16.5 37 36 Damps Leszek 1 0 0 0 2 5 4 1 5 2 2 3 1 1 26 1412.90 13.2 38 34 Golonka Stanisław 4 0 0 0 3 3 2 1 3 5 5 1 2 0 25 1403.83 29.7 39 39 Langa Zbigniew 1 0 0 0 3 5 2 2 4 3 2 0 2 2 25 1383.41 23.4 40 40 Nowacki Piotr 3 0 0 0 1 5 2 3 4 1 1 4 1 2 24 1349.78 30.6 41 44 Klas Marek 1 0 0 0 5 1 2 3 3 2 0 5 1 4 26 1332.00 15.7 42 43 Wojewski Paweł 1 0 0 0 2 5 1 3 0 0 4 2 2 3 22 1293.23 19.3 43 42 Ziętara Andrzej 3 0 0 0 2 4 5 5 1 3 1 0 0 3 24 1286.41 23.1 44 41 Szreder Andrzej 3 0 0 0 5 5 2 5 1 3 1 1 0 -- 23 1235.51 23.6 45 45 Licau Mieczysław 2 0 0 0 5 2 2 3 2 1 3 1 1 1 21 1133.51 14.0 46 47 Wittstok Sławomir 2 0 0 0 3 5 4 1 0 0 1 5 -- 2 21 1072.94 18.7 47 48 Stobbe Henryk 2 0 0 0 0 1 5 3 2 2 1 5 -- 1 20 1014.50 10.6 48 46 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 0 0 0 4 3 3 3 1 4 1 -- -- 0 19 995.96 26.2 49 49 Nurek Dariusz 2 0 0 0 2 1 0 4 3 1 4 1 0 1 17 985.83 10.4 50 51 Nalepa Józef 2 0 0 0 2 1 4 2 5 4 0 0 -- 1 19 971.14 14.0 51 50 Bistram Alojzy 2 0 0 0 0 3 2 3 2 3 3 0 0 1 17 967.66 15.6 52 52 Dawidowski Eugeniusz 1 0 0 0 4 3 1 3 2 1 2 1 0 -- 17 891.81 10.0 53 53 Mielewczyk Józef 1 0 0 0 1 1 1 1 2 1 3 4 2 0 16 872.57 10.1 54 54 Szreter Jarosław 1 0 0 0 1 1 4 4 3 3 1 0 0 0 17 864.56 13.4 55 56 Klamrowski Paweł 2 0 0 0 1 0 1 4 1 0 3 3 1 1 15 855.95 9.3 56 55 Stanisz Stanisław 2 0 0 0 1 1 1 4 1 2 2 1 2 0 15 850.10 11.1 57 59 Zenka Paweł 4 0 0 0 1 2 1 4 0 0 2 1 2 1 14 813.68 15.3 58 61 Hallmann Kazimerz 2 0 0 0 0 1 5 1 4 2 1 -- 0 1 15 778.95 13.1 59 57 Baranowski Janusz 2 0 0 0 1 2 2 5 0 2 2 -- 0 -- 14 769.76 8.9 60 58 Naczk Wojciech 1 0 0 0 3 2 3 1 2 2 0 3 0 0 16 763.76 7.3 61 60 Langa Zenon 1 0 0 0 3 2 2 2 3 1 0 2 0 -- 15 757.31 21.1 62 63 Papke Jerzy 3 0 0 0 0 1 -- -- 2 1 2 2 1 1 10 568.62 8.7 63 62 Rompa Adam 2 0 0 0 0 0 5 0 2 3 0 1 -- -- 11 514.18 10.9 64 64 Czonstke Henryk 3 0 0 0 1 3 1 0 1 2 0 2 0 -- 10 486.92 11.0 65 65 Hirsz Antoni 2 -- 0 0 1 0 0 4 1 0 1 -- 1 0 8 474.44 6.3 66 66 Nowak Edmund 2 0 0 0 0 0 2 0 1 3 2 1 -- 0 9 452.55 8.7 67 67 Rutha Patryk 2 0 0 0 2 0 5 0 1 2 0 0 -- -- 10 444.60 5.6 68 68 Franczyk Mieczysław 1 0 0 0 0 1 2 4 1 -- -- -- -- -- 8 430.85 8.7 69 69 Lieske Andrzej i Weronika 2 0 0 0 1 0 3 2 2 0 0 -- -- -- 8 397.50 6.7 70 70 Rompa Jan 2 0 0 0 0 0 3 1 0 0 2 0 -- -- 6 338.19 8.0 71 71 Pohnke Gerard 2 0 0 0 0 1 2 1 1 0 0 0 1 0 6 316.97 6.0 72 74 Macinkiewicz Jarosław 3 -- 0 0 0 1 0 0 2 0 1 0 0 1 5 299.02 7.3 73 72 Renusz Roman 4 0 0 -- -- -- 1 1 -- 1 -- 3 0 -- 6 283.08 7.2 74 73 Selin Mieczysław 1 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0 -- 2 -- 5 280.76 6.1 75 75 Roszkowski Roman 4 -- 0 0 1 1 2 -- -- -- -- -- -- -- 4 194.82 7.1 76 77 Bianga J. Szymerowski R 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 -- 0 -- 1 3 140.26 3.9 77 76 Szreder Zygmunt 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 -- -- 2 114.88 3.4 78 78 Czaja Leon 4 0 0 -- 0 0 2 -- -- 0 0 -- -- -- 2 84.49 5.9 79 79 Miotk Paweł 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2 82.46 1.9 80 80 Wasilka Marek 2 0 0 0 1 0 1 0 -- -- -- -- -- -- 2 81.97 2.3 81 81 Rogowski Józef 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 -- 0 -- 0 1 55.34 6.0 82 82 Darga Sławomir 1 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 83 83 Dawidowski Piotr 3 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 0 0.00 11.6 84 84 Kleina Zbigniew 3 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 85 85 Kozikowski Mirosław 3 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 3.3 86 86 Skrzypkowski Mieczysław 2 -- 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 87 87 Tyszer Edmund 4 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 6.5 88 88 Wilczewski Zenon 4 -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 0.00 1.5 89 89 Bemke Marian 2 -- -- -- -- 0 0 0 0 0 0 -- 0 0 0 0.00 5.6
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 Pierwsza 5 z całego spisu oddziału [ 8] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Bank Eugeniusz i Adam 1 61 5 28 293.74 2 Potrykus Roman i Krzysztof 2 40 5 14 292.92 3 Wobrak Cyprian 2 54 5 14 292.60 4 Szymański Zygmunt 4 43 5 14 292.13 5 Gessler Tadeusz 1 28 5 14 291.16 6 Cymann Sławomir 1 29 5 10 290.95 7 Góral Zbigniew 1 60 5 23 290.62 8 Sawicki Józef 4 31 5 12 288.22 9 Bissa Jacek 4 29 5 12 286.96 10 Grzenkowicz Marek 4 40 5 13 286.34 11 Dawidowski Zenon 1 29 5 12 284.07 12 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 27 5 5 282.44 13 Krefta Stanisław 1 22 5 6 281.89 14 Lademann Zdzisław 4 40 5 8 281.41 15 Taradejna Andrzej 1 29 5 5 281.12 16 Stefanowski Jan 1 25 5 7 278.85 17 Potrykus Brunon 1 16 5 6 277.47 18 Stenzel Jerzy 4 34 5 6 276.62 19 Nowacki Piotr 3 21 5 7 276.44 20 Wittstok Kacper 2 14 5 6 276.22 21 Szojer Łukasz Mieczysław 1 23 5 8 274.75 22 Klas Marek 1 38 5 7 272.62 23 Wojewski Paweł 1 32 5 8 272.53 24 Ptach Marta 1 45 5 5 272.50 25 Sikora Zygmunt 2 16 5 5 266.54 26 Lehmann Jan 4 46 5 5 265.37 27 Palubicki Maszota 2 39 5 7 262.32 28 Knapiński Edward 2 39 5 6 258.84 29 Golonka Stanisław 4 27 5 5 253.65 30 Palubicki Ryszard 4 23 4 4 229.65 31 Zębko Jan 3 44 4 4 210.36 32 Labuda Witold 3 11 3 3 169.88 33 Licau Mieczysław 2 23 3 3 165.50 34 Stefanowski Krzysztof 1 28 3 3 157.96 35 Langa Zbigniew 1 39 3 3 157.80 36 Labuda Karol 3 15 3 3 148.38 37 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 24 2 2 111.24 38 Mielewczyk Józef 1 17 2 2 108.85 39 Gurski Tomasz i Łukasz 1 38 2 2 107.53 40 Labuda Alfons 3 24 2 2 106.05 41 Stanisz Stanisław 2 37 2 2 104.02 42 Ziętara Andrzej 3 11 2 2 101.19 43 Wittstok Sławomir 2 14 2 2 98.09 44 Nurek Dariusz 2 22 1 1 57.68 45 Nalepa Józef 2 21 1 1 55.29 46 Bistram Alojzy 2 20 1 1 55.14 47 Macinkiewicz Jarosław 3 14 1 1 53.96 48 Bemke Marian 2 10 1 1 53.45 49 Wenta Zenon i Tomasz 1 14 1 1 52.60 50 Hallmann Kazimerz 2 12 1 1 51.64 51 Papke Jerzy 3 9 1 1 50.76 52 Kwidziński Zbigniew 2 19 1 1 49.73 53 Damps Leszek 1 21 1 1 49.10 54 Klamrowski Paweł 2 17 1 1 48.74 55 Szreter Jarosław 1 17 1 1 48.70 56 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 10 0 0 0.00 57 Zenka Paweł 4 14 0 0 0.00 58 Stobbe Henryk 2 23 0 0 0.00 59 Naczk Wojciech 1 18 0 0 0.00 60 Nowak Edmund 2 5 0 0 0.00 61 Hirsz Antoni 2 7 0 0 0.00 62 Rogowski Józef 2 8 0 0 0.00 63 Bianga J. Szymerowski R 2 14 0 0 0.00 64 Pohnke Gerard 2 10 0 0 0.00 65 Miotk Paweł 2 3 0 0 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Pierwsza 5 z całego spisu oddziału [ 8] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 Bank Eugeniusz i Adam 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2905.32 38.8 2 2 Grzenkowicz Marek 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2876.31 40.1 3 3 Potrykus Roman i Krzysztof 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2872.49 27.8 4 5 Szymański Zygmunt 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2868.10 34.7 5 6 Góral Zbigniew 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2863.24 25.5 6 4 Lademann Zdzisław 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2858.16 42.4 7 7 Bissa Jacek 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2848.88 34.9 8 8 Sawicki Józef 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2848.64 36.9 9 10 Dawidowski Zenon 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2798.89 30.2 10 9 Stenzel Jerzy 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2798.05 33.6 11 11 Krefta Stanisław 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2750.78 30.3 12 12 Ptach Marta 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2737.58 23.5 13 14 Palubicki Maszota 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2667.69 18.2 14 15 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 64 2699.33 12.9 15 13 Zębko Jan 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 64 2665.67 20.7 16 16 Lehmann Jan 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 64 2648.81 24.9 17 17 Taradejna Andrzej 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 4 5 5 63 2688.91 24.4 18 19 Cymann Sławomir 1 4 5 5 5 5 5 4 5 5 5 5 5 5 63 2651.32 21.5 19 18 Knapiński Edward 2 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 63 2629.93 18.4 20 22 Stefanowski Jan 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 63 2574.42 27.7 21 23 Szojer Łukasz Mieczysław 1 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 4 5 63 2559.70 15.4 22 25 Wobrak Cyprian 2 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 61 2718.07 29.4 23 26 Palubicki Ryszard 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 3 5 4 60 2501.42 29.2 24 27 Nowacki Piotr 3 5 5 5 5 5 3 5 5 5 4 5 3 5 60 2473.17 29.4 25 20 Gurski Tomasz i Łukasz 1 5 5 5 5 5 4 5 5 5 5 5 4 2 60 2436.05 19.1 26 21 Labuda Alfons 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 2 60 2427.57 28.1 27 30 Golonka Stanisław 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 1 2 5 58 2409.14 26.6 28 24 Kwidziński Zbigniew 2 5 5 5 5 4 5 4 4 5 5 5 5 1 58 2298.56 17.6 29 28 Stefanowski Krzysztof 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 4 2 3 58 2255.54 14.7 30 29 Labuda Witold 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 2 3 58 2224.21 28.8 31 31 Sikora Zygmunt 2 5 2 5 5 4 5 5 2 5 5 5 3 5 56 2237.35 19.5 32 34 Wojewski Paweł 1 1 3 2 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 55 2448.08 15.8 33 36 Klas Marek 1 3 3 5 5 3 5 3 5 5 4 5 3 5 54 2137.98 13.2 34 32 Langa Zbigniew 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 1 1 3 54 2125.04 20.3 35 37 Gessler Tadeusz 1 0 5 5 4 3 4 2 5 5 5 5 5 5 53 2290.94 20.2 36 33 Wenta Zenon i Tomasz 1 5 5 5 5 -- 5 5 4 5 5 5 2 1 52 1970.30 33.3 37 38 Labuda Karol 3 5 5 2 5 5 5 5 5 5 2 3 1 3 51 1909.33 21.0 38 35 Chomko Władysław 4 5 5 5 5 5 5 5 0 5 5 5 0 -- 50 1811.98 39.9 39 41 Wittstok Kacper 2 2 5 5 5 5 5 3 4 5 -- 5 -- 5 49 1772.81 31.0 40 46 Potrykus Brunon 1 2 2 5 5 1 5 4 4 5 3 5 1 5 47 1786.64 21.1 41 39 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 1 -- -- 0 46 1659.51 25.1 42 40 Langa Zenon 1 5 5 5 5 3 5 5 4 4 1 4 0 -- 46 1549.55 19.0 43 43 Stanisz Stanisław 2 4 0 5 2 4 5 5 5 2 3 5 2 2 44 1760.01 9.8 44 44 Bistram Alojzy 2 5 4 5 1 5 4 5 5 5 3 0 0 1 43 1668.49 13.2 45 45 Damps Leszek 1 5 1 5 5 3 5 3 5 3 2 4 1 1 43 1574.96 11.6 46 42 Szreder Andrzej 3 5 5 5 5 5 4 5 2 5 1 1 0 -- 43 1473.85 21.5 47 48 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 3 2 5 5 3 5 5 3 3 0 2 3 2 41 1561.82 11.7 48 47 Zenka Paweł 4 5 5 5 2 1 4 5 3 4 2 2 2 0 40 1411.25 14.0 49 50 Ziętara Andrzej 3 5 4 5 1 4 5 5 3 4 1 0 0 2 39 1386.71 23.7 50 51 Nurek Dariusz 2 3 3 5 5 2 1 5 5 0 5 2 0 1 37 1526.74 8.1 51 49 Dawidowski Eugeniusz 1 3 1 3 5 1 5 5 4 4 2 4 0 -- 37 1296.16 7.7 52 52 Naczk Wojciech 1 0 1 4 4 2 5 3 5 4 1 5 0 0 34 1194.35 6.3 53 53 Licau Mieczysław 2 4 0 1 4 3 3 5 4 2 1 2 1 3 33 1357.04 9.7 54 54 Mielewczyk Józef 1 3 0 5 0 0 4 4 2 0 4 5 2 2 31 1269.03 6.8 55 55 Wittstok Sławomir 2 1 5 2 5 5 5 1 0 0 1 4 -- 2 31 1047.64 16.0 56 57 Nalepa Józef 2 2 1 2 2 2 5 2 5 4 0 0 -- 1 26 934.58 10.0 57 56 Stobbe Henryk 2 2 0 1 0 3 5 5 2 3 0 5 -- 0 26 933.93 9.1 58 58 Franczyk Mieczysław 1 5 2 4 0 3 2 5 3 -- -- -- -- -- 24 862.85 7.4 59 60 Klamrowski Paweł 2 5 0 3 0 0 1 4 1 0 4 3 1 1 23 943.08 6.6 60 59 Selin Mieczysław 1 1 1 1 2 0 4 5 4 2 0 -- 2 -- 22 900.08 4.2 61 61 Baranowski Janusz 2 2 0 4 1 3 4 5 0 2 1 -- 0 -- 22 826.53 8.3 62 62 Dawidowski Piotr 3 1 1 2 -- 1 5 4 3 2 0 2 0 -- 21 734.79 8.4 63 63 Szreter Jarosław 1 2 3 0 0 2 2 3 2 1 1 3 0 1 20 735.74 7.4 64 64 Hallmann Kazimerz 2 1 1 4 0 1 2 1 3 2 1 -- 0 1 17 631.91 9.7 65 65 Macinkiewicz Jarosław 3 -- 0 0 1 1 1 4 4 0 4 0 0 1 16 860.56 5.6 66 66 Lieske Andrzej i Weronika 2 0 0 1 2 1 5 2 4 0 0 -- -- -- 15 557.77 5.6 67 67 Czonstke Henryk 3 3 1 3 2 2 1 0 1 0 0 2 0 -- 15 442.50 8.7 68 68 Rompa Adam 2 0 1 0 0 0 5 1 4 2 0 1 -- -- 14 497.58 8.6 69 69 Nowak Edmund 2 1 0 0 0 0 5 3 1 1 1 1 -- 0 13 473.72 5.7 70 70 Rompa Jan 2 0 0 1 0 1 4 3 0 0 2 1 -- -- 12 518.09 6.0 71 72 Papke Jerzy 3 1 0 3 0 0 -- -- 2 1 1 2 1 1 12 471.23 8.1 72 71 Renusz Roman 4 0 0 -- -- -- 4 1 -- 2 -- 5 0 -- 12 354.26 5.7 73 73 Rutha Patryk 2 0 0 2 2 0 3 0 1 2 0 0 -- -- 10 282.85 4.7 74 74 Hirsz Antoni 2 -- 0 1 0 0 1 4 0 0 1 -- 2 0 9 472.81 4.3 75 75 Bianga J. Szymerowski R 2 1 0 2 3 0 0 1 0 0 -- 0 -- 0 7 199.07 3.4 76 76 Rogowski Józef 2 0 0 0 0 0 2 3 1 0 -- 0 -- 0 6 259.37 5.1 77 77 Czaja Leon 4 3 0 -- 0 1 2 -- -- 0 0 -- -- -- 6 148.79 3.2 78 78 Pohnke Gerard 2 0 0 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0 0 5 184.69 2.7 79 82 Bemke Marian 2 -- -- -- -- 0 0 0 0 0 0 -- 3 1 4 266.38 3.7 80 79 Szreder Zygmunt 3 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 -- -- 4 214.08 1.7 81 80 Miotk Paweł 2 0 0 1 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 4 166.30 1.9 82 81 Roszkowski Roman 4 -- 1 0 0 1 2 -- -- -- -- -- -- -- 4 126.92 4.8 83 83 Tyszer Edmund 4 1 1 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2 34.44 4.3 84 84 Darga Sławomir 1 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 85 85 Kleina Zbigniew 3 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 86 86 Kozikowski Mirosław 3 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 87 87 Skrzypkowski Mieczysław 2 -- 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 88 88 Wilczewski Zenon 4 -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0 89 89 Wasilka Marek 2 0 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ |LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |07| RODOWEJ | | | |KILOMETRY| +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ 1 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142992 1 12 706.05 5297.574 2 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-2490 0 11 603.14 4958.628 3 Stenzel Jerzy 4 PL-076-13-8424 0 11 1064.22 4940.069 4 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-12-321 0 10 689.87 4551.165 5 Lademann Zdzisław 4 PL-076-13-94 1 10 783.39 4423.288 6 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-469 0 10 837.23 4453.794 7 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-261 0 10 871.09 4373.366 8 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-11-143651 0 10 884.42 4712.350 9 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6005 0 10 1027.17 4386.909 10 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-464 0 10 1135.48 4656.057 11 Sawicki Józef 4 PL-076-13-9610 0 9 340.39 3163.275 12 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-861 0 9 537.52 3926.676 13 Stenzel Jerzy 4 PL-076-12-5008 0 9 555.17 4122.160 14 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6015 1 9 633.82 3506.536 15 Lademann Zdzisław 4 PL-076-12-200 1 9 635.87 3834.643 16 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-226 0 9 663.78 3981.322 17 Taradejna Andrzej 1 PL-076-12-2522 0 9 684.43 3255.012 18 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-278 0 9 688.54 3931.400 19 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4698 0 9 710.04 4286.709 20 Chomko Władysław 4 PL-076-13-8104 0 9 767.15 3403.054 21 Palubicki Ryszard 4 PL-076-11-6140 0 9 777.80 3370.801 22 Chomko Władysław 4 PL-076-13-8170 1 9 781.41 3607.635 23 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-914 0 9 824.12 3863.706 24 Labuda Alfons 3 PL-076-14-3337 0 9 842.68 4024.230 25 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-310 1 9 863.81 4147.577 26 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-275 0 9 869.49 3631.483 27 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-13-8688 0 9 969.44 3831.905 28 Góral Zbigniew 1 PL-076-11-337 0 9 970.30 4158.089 29 Sawicki Józef 4 PL-076-13-9650 0 9 975.00 3921.017 30 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1059 0 8 224.96 3700.646 31 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-76-10-7804 0 8 326.33 3607.782 32 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4704 0 8 361.47 3704.044 33 Sawicki Józef 4 PL-076-13-8897 0 8 368.32 3650.483 34 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142727 0 8 409.53 3293.330 35 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1381 0 8 414.63 3033.522 36 Nowacki Piotr 3 PL-076-12-8766 1 8 422.98 3444.427 37 Bissa Jacek 4 PL-076-14-1997 0 8 433.16 3407.612 38 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-12-1078 1 8 484.99 3152.452 39 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1055 0 8 514.52 3496.817 40 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142289 0 8 550.82 3200.450 41 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142939 0 8 572.31 3709.371 42 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-13-8638 1 8 602.01 3040.270 43 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-10-10964 0 8 616.51 3706.570 44 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-064-13-5084 0 8 623.21 3660.310 45 Palubicki Maszota 2 PL-076-13-3210 0 8 637.87 3733.915 46 Stenzel Jerzy 4 PL-076-12-5010 1 8 646.59 3735.231 47 Góral Zbigniew 1 PL-11-143342 0 8 692.01 4095.062 48 Nowacki Piotr 3 PL-076-13-6740 0 8 692.88 2987.900 49 Bissa Jacek 4 PL-076-13-8478 1 8 704.26 3660.672 50 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-457 0 8 719.16 3366.165 51 Ptach Marta 1 PL-076-13-1069 0 8 745.90 3228.555 52 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142726 0 8 750.16 3593.456 53 Cymann Sławomir 1 PL-11-143197 1 8 752.79 3459.149 54 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10514 1 8 778.39 2954.267 55 Góral Zbigniew 1 PL-076-13-288 1 8 788.35 3542.326 56 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5181 0 8 805.53 3835.528 57 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-2714 0 8 859.98 4074.562 58 Dawidowski Zenon 1 PL-076-12-3321 0 8 894.00 3369.156 59 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-5103 0 8 965.00 4194.369 60 Wittstok Kacper 2 PL-070-14-3601 1 7 275.86 2431.117 61 Szymański Zygmunt 4 PL-076-13-708 1 7 278.65 2942.722 62 Bissa Jacek 4 PL-076-14-1043 0 7 348.00 3668.901 63 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4706 0 7 365.46 2955.549 64 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-2583 0 7 379.27 2479.635 65 Chomko Władysław 4 PL-076-14-1817 1 7 408.48 2280.830 66 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-11-143647 0 7 423.72 3755.668 67 Góral Zbigniew 1 PL-11-143310 1 7 434.60 3318.229 68 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-10859 0 7 443.86 2741.676 69 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142921 0 7 451.48 2917.566 70 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-220 1 7 465.92 2504.115 71 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-607 1 7 467.16 2479.635 72 Bissa Jacek 4 PL-076-14-1960 0 7 480.84 3572.283 73 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-12-4746 0 7 482.62 2452.464 74 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-744 1 7 482.98 2795.214 75 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-2588 0 7 489.56 3053.751 76 Krefta Stanisław 1 PL-064-13-4141 1 7 490.89 2303.001 77 Palubicki Ryszard 4 PL-059-12-8097 0 7 496.79 2498.125 78 Góral Zbigniew 1 PL-076-12-1056 0 7 510.11 2765.493 79 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-477 0 7 513.66 3341.416 80 Góral Zbigniew 1 PL-064-11-637 0 7 527.85 3018.563 81 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7975 0 7 541.29 3444.702 82 Lademann Zdzisław 4 PL-076-12-107 0 7 547.39 2917.566 83 Gurski Tomasz i Łukasz 1 PL-076-13-3022 0 7 554.04 2757.455 84 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1004 0 7 566.42 2292.284 85 Szymański Zygmunt 4 PL-11-142842 1 7 568.50 3039.074 86 Taradejna Andrzej 1 PL-076-12-1279 1 7 569.25 2816.020 87 Stenzel Jerzy 4 PL-076-14-1271 0 7 569.51 2950.206 88 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-2453 0 7 572.13 2958.242 89 Wobrak Cyprian 2 PL-070-14-3218 0 7 576.66 2664.792 90 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142950 0 7 582.52 2658.504 91 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7967 0 7 582.89 2779.277 92 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214318 1 7 595.32 2261.004 93 Krefta Stanisław 1 PL-064-13-4111 0 7 607.72 2350.828 94 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8634 0 7 611.25 3049.575 95 Stefanowski Jan 1 PL-076-13-4632 1 7 620.29 2882.300 96 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142724 0 7 621.31 3462.197 97 Lademann Zdzisław 4 DV-03789-14-775 1 7 622.63 2707.275 98 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-281 0 7 637.07 3070.804 99 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-440 1 7 641.54 2481.560 100 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7999 1 7 642.20 3191.709 101 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-703 0 7 648.42 3512.860 102 Szymański Zygmunt 4 PL-076-13-707 0 7 649.11 2732.633 103 Kwidziński Zbigniew 2 PL-076-13-10215 0 7 659.52 3042.264 104 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-13-8624 0 7 664.94 2958.242 105 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-462 0 7 668.87 3139.153 106 Szymański Zygmunt 4 PL-076-13-787 0 7 677.36 2936.956 107 Lademann Zdzisław 4 PL-076-13-69 1 7 682.87 2960.357 108 Chomko Władysław 4 PL-076-13-9753 1 7 687.71 2942.973 109 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214303 0 7 702.51 2925.266 110 Zębko Jan 3 PL-076-10-2144 1 7 705.11 2758.774 111 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1051 1 7 715.28 2545.344 112 Szreder Andrzej 3 PL-076-12-8446 0 7 718.22 3375.239 113 Langa Zbigniew 1 PL-076-13-1670 0 7 750.62 3457.499 114 Palubicki Maszota 2 PL-076-14-795 1 7 755.27 2236.730 115 Palubicki Maszota 2 PL-076-13-837 0 7 758.19 3159.759 116 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5200 0 7 760.79 3610.808 117 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1368 0 7 766.51 3613.968 118 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142951 0 7 767.72 3120.726 119 Labuda Witold 3 PL-076-14-539 0 7 772.19 2457.137 120 Góral Zbigniew 1 PL-11-143329 0 7 782.42 3773.682 121 Gurski Tomasz i Łukasz 1 PL-076-14-9350 0 7 795.00 3004.533 122 Palubicki Maszota 2 PL-076-13-817 0 7 799.95 3063.044 123 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-960 0 7 801.18 3214.979 124 Sawicki Józef 4 PL-076-14-2921 0 7 814.69 2699.600 125 Bissa Jacek 4 PL-076-12-5979 0 7 828.13 2757.948 126 Lehmann Jan 4 PL-076-11-87 1 7 870.37 3872.170 127 Palubicki Ryszard 4 PL-076-14-1137 0 7 974.77 2905.381 128 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-249 0 7 988.35 3310.196 129 Labuda Alfons 3 PL-076-13-6437 0 7 990.55 3211.429 130 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-221 0 6 116.00 2212.494
Oddz. Wejherowo, rok 2015. LISTA KONKURSOWA NR 13 ------------------------ z lotu ELuneburg 3F z dnia 19.07.15 Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:19.9 N 10:28:53.5 E. 1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,15,00 2.Średnia odległość z lotu..............: 523.790 km 3.Ilość członków biorących udział.......: 22 4.Ilość wysłanych gołębi................: 656 5.Ilość konkursów.......................: 132 6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1025.33 7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 837.26 8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,48,41 9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,39,37 10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 50 min. 56 sek. 11.Warunki atmosferyczne w miejscu odlotu : w miejscu przylotu: 12.System obliczania współzawodnictwa....: Seria 50 liczy się pierwszych 4 konkursów Punkty stałe 60.0, punkty wg wzoru GMP. ESekcja Centrum (5/4/3) z 50 [ 4]F Lot do MP w kat.B, C. ROZLICZENIE LOTU +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | Nr | 076 | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % | | | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | | +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | 1 | Sekcja Centrum | 22 | 656 | 132 |20.12| +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | Razem: | 22 | 656 | 132 | | +------------------------------+--------+--------+-------+-----+ Opracował: Za Zarząd: ---------------- ------------------
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.B, C. z lotu Luneburg 3, w dniu 19.07.15 +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ |LP.|NAZWISKO,IMIĘ |07| NUMER OBRĄCZKI | CZAS DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY | | | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | | +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ 1 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-1142 GT 14:48:41 1025.33 1.52 29- 6- 4 526.695 60.000 2 Cymann Sławomir 1 PL-076-12-235 GT 14:50:51 1021.02 3.05 2 < 9> 526.695 59.910 3 Krefta Stanisław 1 PL-064-13-4128 GT 14:49:39 1004.20 4.57 22- 5- 4 516.809 59.820 4 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8692 GT 15:04:42 986.34 6.10 29- 9- 4 522.464 59.730 5 Ptach Marta 1 PL-076-14-2280 GT 15:08:01 984.12 7.62 45- 5- 3 524.551 59.630 6 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-469 GT 15:06:26 980.66 9.15 61- 25- 4 521.157 59.540 7 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-0193-12-9166 GT 15:08:37 977.26 10.67 27- 5- 4 521.481 59.450 8 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-901 GT 15:12:58 973.60 12.20 60- 17- 4 523.763 59.360 9 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-335 GT 15:19:34 967.18 13.72 3 < 35> 526.695 59.270 10 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9862 GT 15:15:32 964.87 15.24 28- 14- 4 521.542 59.180 11 Potrykus Brunon 1 PL-076-11-1629 GT 15:23:23 961.10 16.77 16- 6- 4 527.053 59.080 12 Gessler Tadeusz 1 PL-064-13-3972 GT 15:18:49 959.04 18.29 2 < 18> 521.542 58.990 13 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10521 GT 15:24:41 958.97 19.82 25- 6- 4 527.131 58.900 14 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-810 GT 15:18:46 958.42 21.34 2 < 21> 521.157 58.810 15 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-076-13-144 GT 15:20:22 956.20 22.87 2 < 65> 521.481 58.720 16 Potrykus Brunon 1 PL-076-14-7330 GT 15:27:11 954.49 24.39 2 < 74> 527.053 58.630 17 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10514 GT 15:28:25 952.50 25.91 2 < 19> 527.131 58.530 18 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9825 GT 15:22:42 952.24 27.44 3 < 26> 521.542 58.440 19 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10549 GT 15:29:48 950.13 28.96 3 < 114> 527.131 58.350 20 Taradejna Andrzej 1 PL-059-12-1126 GT 15:28:21 948.54 30.49 29- 5- 4 524.872 58.260 21 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-477 GT 15:24:35 948.28 32.01 3 < 22> 521.157 58.170 22 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-064-13-5084 GT 15:24:48 947.90 33.54 4 < 23> 521.157 58.080 23 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-823 15:24:55 947.70 35.06 5 < 24> 521.157 0.000 24 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-457 GT 15:25:01 947.53 36.59 6 < 29> 521.157 0.000 25 Góral Zbigniew 1 PL-076-11-338 GT 15:28:00 947.13 38.11 2 < 28> 523.763 57.800 26 Gessler Tadeusz 1 PL-064-13-3981 GT 15:26:01 946.51 39.63 4 < 56> 521.542 57.710 27 Klas Marek 1 PL-076-11-3211 GT 15:30:39 945.91 41.16 38- 6- 4 525.594 57.620 28 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-9961 15:28:55 945.56 42.68 3 < 34> 523.763 0.000 29 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-462 GT 15:26:17 945.35 44.21 7 < 30> 521.157 0.000 30 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-11-143647 GT 15:27:47 942.79 45.73 8 < 31> 521.157 0.000 31 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-10859 GT 15:27:56 942.53 47.26 9 < 33> 521.157 0.000 32 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-11-3135 GT 15:30:46 940.98 48.78 23- 8- 4 522.967 57.160 33 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-453 GT 15:29:02 940.66 50.30 10 < 36> 521.157 0.000 34 Góral Zbigniew 1 PL-076-13-201 GT 15:31:50 940.61 51.83 4 < 37> 523.763 56.980 35 Cymann Sławomir 1 PL-11-143197 GT 15:35:03 940.44 53.35 4 < 79> 526.695 56.890 36 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-76-10-7804 GT 15:29:19 940.18 54.88 11 < 38> 521.157 0.000 37 Góral Zbigniew 1 PL-11-143310 GT 15:32:06 940.16 56.40 5 < 47> 523.763 56.700 38 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-409 GT 15:29:20 940.15 57.93 12 < 41> 521.157 0.000 39 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8616 GT 15:31:27 938.92 59.45 2 < 51> 522.464 56.520 40 Ptach Marta 1 PL-076-14-10409 15:35:52 935.25 60.98 2 < 106> 524.551 0.000 41 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-7826 15:32:21 935.06 62.50 13 < 44> 521.157 0.000 42 Wojewski Paweł 1 PL-076-12-1703 GT 15:37:59 934.92 64.02 32- 5- 3 526.344 56.240 43 Krefta Stanisław 1 PL-076-14-8223 GT 15:27:59 934.58 65.55 2 < 50> 516.809 56.150 44 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-465 GT 15:32:59 934.00 67.07 14 < 48> 521.157 0.000 45 Taradejna Andrzej 1 PL-076-13-1447 GT 15:38:37 931.26 68.60 2 < 59> 524.872 55.970 46 Mielewczyk Józef 1 PL-076-14-7539 GT 15:41:09 930.77 70.12 17- 2- 2 526.955 55.880 47 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-9943 GT 15:38:23 929.67 71.65 6 < 52> 523.763 0.000 48 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-415 GT 15:37:55 925.82 73.17 15 < 54> 521.157 0.000 49 Langa Zbigniew 1 PL-076-14-10878 15:37:31 925.74 74.70 39- 2- 1 520.745 0.000 50 Krefta Stanisław 1 PL-076-14-8241 GT 15:33:49 924.83 76.22 3 < 66> 516.809 55.510 51 Dawidowski Zenon 1 PL-076-13-1076 GT 15:40:00 924.72 77.74 3 < 55> 522.464 55.420 52 Góral Zbigniew 1 PL-0326-12-4129 GT 15:42:37 922.74 79.27 7 < 68> 523.763 0.000 53 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-12-4525 GT 15:43:52 919.31 80.79 2 < 75> 522.967 55.240 54 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-871 15:42:06 918.99 82.32 16 < 64> 521.157 0.000 55 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8634 GT 15:43:49 918.51 83.84 4 < 76> 522.464 55.050 56 Gessler Tadeusz 1 PL-064-13-3977 GT 15:43:01 918.18 85.37 5 < 57> 521.542 0.000 57 Gessler Tadeusz 1 PL-064-13-3962 GT 15:43:06 918.05 86.89 6 < 58> 521.542 0.000 58 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9854 GT 15:43:12 917.89 88.41 7 < 63> 521.542 0.000 59 Taradejna Andrzej 1 PL-076-13-1478 GT 15:46:51 917.85 89.94 3 < 62> 524.872 54.690 60 Klas Marek 1 PL-076-14-10131 GT 15:47:40 917.80 91.46 2 < 61> 525.594 54.600 61 Klas Marek 1 PL-076-14-10159 15:48:22 916.68 92.99 3 < 116> 525.594 0.000 62 Taradejna Andrzej 1 PL-076-14-8806 15:47:41 916.51 94.51 4 < 73> 524.872 0.000 63 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9866 GT 15:45:36 914.02 96.04 8 < 71> 521.542 0.000 64 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-804 15:45:28 913.56 97.56 17 < 72> 521.157 0.000 65 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-076-10-5167 GT 15:46:24 912.64 99.09 3 < 67> 521.481 54.140 66 Krefta Stanisław 1 PL-064-13-4135 GT 15:42:21 910.92 100.61 4 < 94> 516.809 54.050 67 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-076-11-974 GT 15:47:41 910.59 102.13 4 < 92> 521.481 53.950 68 Góral Zbigniew 1 PL-076-12-430 15:50:34 910.00 103.66 8 < 77> 523.763 0.000 69 Stefanowski Krzysztof 1 PL-076-13-5287 GT 15:55:06 909.72 105.18 28- 3- 3 527.728 53.770 70 Wojewski Paweł 1 PL-060-14-13285 15:53:48 909.37 106.71 2 < 83> 526.344 0.000 71 Gessler Tadeusz 1 PL-064-13-3978 GT 15:48:46 908.98 108.23 9 < 80> 521.542 0.000 72 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-879 GT 15:49:17 907.49 109.76 18 < 87> 521.157 0.000 73 Taradejna Andrzej 1 PL-076-12-1275 GT 15:54:11 906.23 111.28 5 524.872 53.400 74 Potrykus Brunon 1 PL-076-14-8722 GT 15:56:41 906.08 112.80 3 < 95> 527.053 53.310 75 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5181 GT 15:52:32 905.52 114.33 3 < 96> 522.967 53.220 76 Dawidowski Zenon 1 PL-076-13-1049 GT 15:52:05 905.35 115.85 5 < 104> 522.464 0.000 77 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-914 15:53:32 905.33 117.38 9 < 78> 523.763 0.000 78 Góral Zbigniew 1 PL-11-143329 GT 15:53:44 905.02 118.90 10 < 82> 523.763 0.000 79 Cymann Sławomir 1 PL-076-11-2154 GT 15:57:24 904.35 120.43 5 < 118> 526.695 0.000 80 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9839 GT 15:52:21 903.34 121.95 10 < 81> 521.542 0.000 81 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9851 GT 15:53:05 902.19 123.48 11 < 85> 521.542 0.000 82 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-9904 15:55:33 902.18 125.00 11 < 84> 523.763 0.000 83 Wojewski Paweł 1 PL-076-14-9565 15:58:28 902.10 126.52 3 < 91> 526.344 0.000 84 Góral Zbigniew 1 PL-076-11-337 GT 15:58:04 898.29 128.05 12 < 93> 523.763 0.000 85 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9010 GT 15:55:38 898.23 129.57 12 < 98> 521.542 0.000 86 Gurski Tomasz i Łukasz 1 PL-076-14-9340 GT 15:56:50 897.93 131.10 38- 2- 2 522.448 52.210 87 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-464 GT 15:55:36 897.62 132.62 19 < 89> 521.157 0.000 88 Gurski Tomasz i Łukasz 1 PL-076-13-3022 GT 15:57:17 897.24 134.15 2 522.448 52.030 89 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-861 15:56:11 896.72 135.67 20 < 90> 521.157 0.000 90 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-818 GT 15:56:15 896.61 137.20 21 < 103> 521.157 0.000 91 Wojewski Paweł 1 PL-076-12-1799 GT 16:02:07 896.49 138.72 4 < 101> 526.344 51.760 92 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 PL-064-13-8 GT 15:57:12 895.71 140.24 5 521.481 0.000 93 Góral Zbigniew 1 PL-064-14-8062 16:00:05 895.19 141.77 13 < 99> 523.763 0.000 94 Krefta Stanisław 1 PL-076-14-8212 GT 15:52:53 894.31 143.29 5 516.809 0.000 95 Potrykus Brunon 1 PL-076-13-4367 GT 16:04:22 894.27 144.82 4 < 120> 527.053 51.390 96 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5174 GT 15:59:49 894.24 146.34 4 < 97> 522.967 51.300 97 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-14-7259 GT 15:59:55 894.09 147.87 5 < 115> 522.967 0.000 98 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9850 GT 15:58:25 893.94 149.39 13 < 102> 521.542 0.000 99 Góral Zbigniew 1 PL-11-143356 GT 16:01:45 892.65 150.91 14 < 100> 523.763 0.000 100 Góral Zbigniew 1 PL-076-13-224 GT 16:02:38 891.31 152.44 15 < 123> 523.763 0.000 101 Wojewski Paweł 1 PL-076-14-9534 GT 16:05:35 891.23 153.96 5 526.344 50.840 102 Gessler Tadeusz 1 PL-064-14-9824 GT 16:02:00 888.49 155.49 14 521.542 0.000 103 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-869 16:01:58 887.88 157.01 22 < 110> 521.157 0.000 104 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8641 GT 16:03:30 887.79 158.54 6 < 107> 522.464 0.000 105 Wenta Zenon i Tomasz 1 PL-076-11-3752 GT 16:02:28 886.49 160.06 14- 1- 1 520.783 50.470 106 Ptach Marta 1 PL-059-11-732 16:07:47 884.90 161.59 3 < 113> 524.551 0.000 107 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8609 GT 16:06:08 883.83 163.11 7 < 117> 522.464 0.000 108 Stefanowski Krzysztof 1 PL-076-12-3271 GT 16:14:07 880.84 164.63 2 < 128> 527.728 50.200 109 Langa Zbigniew 1 PL-076-14-10936 GT 16:07:16 879.24 166.16 2 520.745 50.110 110 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-414 GT 16:09:48 876.19 167.68 23 < 111> 521.157 0.000 111 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-467 GT 16:11:29 873.72 169.21 24 < 125> 521.157 0.000 112 Mielewczyk Józef 1 PL-076-13-4419 GT 16:18:36 873.02 170.73 2 526.955 49.830 113 Ptach Marta 1 PL-076-14-10419 GT 16:18:16 869.52 172.26 4 < 121> 524.551 49.740 114 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10532 GT 16:22:53 867.16 173.78 4 < 130> 527.131 49.650 115 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-10-7773 GT 16:18:27 866.63 175.30 6 < 127> 522.967 0.000 116 Klas Marek 1 PL-076-13-2645 GT 16:22:08 865.70 176.83 4 < 119> 525.594 49.470 117 Dawidowski Zenon 1 PL-064-11-3519 GT 16:19:49 863.84 178.35 8 < 124> 522.464 0.000 118 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-341 GT 16:25:57 862.09 179.88 6 526.695 0.000 119 Klas Marek 1 PL-076-14-10178 GT 16:24:54 861.77 181.40 5 < 129> 525.594 49.190 120 Potrykus Brunon 1 PL-076-14-143 GT 16:27:44 860.17 182.93 5 < 122> 527.053 0.000 121 Ptach Marta 1 PL-076-14-10444 GT 16:26:20 858.04 184.45 5 524.551 49.010 122 Potrykus Brunon 1 PL-076-14-8731 GT 16:30:07 856.83 185.98 6 527.053 0.000 123 Góral Zbigniew 1 PL-11-143339 16:26:32 856.48 187.50 16 < 126> 523.763 0.000 124 Dawidowski Zenon 1 PL-076-12-3321 GT 16:28:47 851.22 189.02 9 522.464 0.000 125 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-807 GT 16:27:27 850.94 190.55 25 521.157 0.000 126 Góral Zbigniew 1 PL-076-10-504 GT 16:32:43 847.90 192.07 17 523.763 0.000 127 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5135 GT 16:33:54 844.99 193.60 7 < 132> 522.967 0.000 128 Stefanowski Krzysztof 1 PL-076-14-9271 GT 16:40:52 843.20 195.12 3 527.728 48.370 129 Klas Marek 1 PL-076-14-10166 16:39:27 841.69 196.65 6 525.594 0.000 130 Stefanowski Jan 1 PL-076-10-7012 GT 16:43:23 838.87 198.17 5 < 131> 527.131 0.000 131 Stefanowski Jan 1 PL-076-13-4658 GT 16:43:28 838.76 199.70 6 527.131 0.000 132 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5200 GT 16:39:37 837.26 201.22 8 522.967 0.000 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5 ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 133 Wojewski Paweł 1 PL-076-14-9550 16:44:30 836.13 0.00 6 526.344 0.000 134 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-12-387 GT 16:38:30 835.86 0.00 26 521.157 0.000 135 Cymann Sławomir 1 PL-076-14-140 16:57:18 820.01 0.00 7 526.695 0.000 136 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-12-367 GT 16:54:40 814.73 0.00 27 521.157 0.000 137 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-368 GT 17:08:26 806.04 0.00 8 526.695 0.000 138 Góral Zbigniew 1 PL-076-12-454 GT 17:04:53 805.93 0.00 18 523.763 0.000 139 Klas Marek 1 PL-076-14-10134 GT 17:09:07 803.52 0.00 7 525.594 0.000 140 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-809 GT 17:03:37 803.49 0.00 28 521.157 0.000 141 Wojewski Paweł 1 PL-076-14-9559 GT 17:12:02 801.09 0.00 7 526.344 0.000 142 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-923 GT 17:09:10 800.66 0.00 19 523.763 0.000 D O B R Y L O T ! ------------------
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 Sekcja Centrum (5/4/3) z 50 [ 4] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Cymann Sławomir 1 29 4 6 236.07 2 Bank Eugeniusz i Adam 1 61 4 25 234.60 3 Gessler Tadeusz 1 28 4 14 234.32 4 Góral Zbigniew 1 60 4 17 230.84 5 Dawidowski Zenon 1 29 4 9 226.72 6 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 27 4 5 226.26 7 Krefta Stanisław 1 22 4 5 225.53 8 Stefanowski Jan 1 25 4 6 225.43 9 Potrykus Brunon 1 16 4 6 222.41 10 Taradejna Andrzej 1 29 4 5 222.32 11 Szojer Łukasz Mieczysław 1 23 4 8 216.92 12 Klas Marek 1 38 4 6 210.88 13 Wojewski Paweł 1 32 3 5 158.84 14 Ptach Marta 1 45 3 5 158.38 15 Stefanowski Krzysztof 1 28 3 3 152.34 16 Mielewczyk Józef 1 17 2 2 105.71 17 Gurski Tomasz i Łukasz 1 38 2 2 104.24 18 Wenta Zenon i Tomasz 1 14 1 1 50.47 19 Langa Zbigniew 1 39 1 2 50.11 20 Damps Leszek 1 21 0 0 0.00 21 Naczk Wojciech 1 18 0 0 0.00 22 Szreter Jarosław 1 17 0 0 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Sekcja Centrum (5/4/3) z 50 [ 4] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 Bank Eugeniusz i Adam 1 5 5 5 5 4 5 4 4 5 3 5 3 4 57 2353.09 39.3 2 2 Góral Zbigniew 1 5 5 5 5 4 5 4 4 5 3 5 3 4 57 2309.96 26.0 3 3 Krefta Stanisław 1 5 5 5 5 4 5 4 4 5 3 5 3 4 57 2273.70 32.3 4 4 Dawidowski Zenon 1 5 5 5 5 4 5 4 4 5 3 5 3 4 57 2269.35 30.3 5 6 Stefanowski Jan 1 5 5 5 5 4 5 4 4 5 3 5 3 4 57 2239.89 29.0 6 8 Cymann Sławomir 1 5 5 5 5 4 5 4 4 5 3 5 3 4 57 2227.72 22.3 7 9 Taradejna Andrzej 1 5 5 5 5 4 5 4 4 5 3 4 3 4 56 2240.77 25.8 8 5 Ptach Marta 1 5 5 5 5 4 5 4 4 5 3 5 3 3 56 2177.73 23.3 9 10 Szojer Łukasz Mieczysław 1 5 5 4 5 4 5 4 4 5 3 5 3 4 56 2174.15 17.2 10 7 Gurski Tomasz i Łukasz 1 5 5 5 5 4 5 4 4 5 3 5 3 2 55 2100.88 21.5 11 11 Stefanowski Krzysztof 1 5 5 5 5 4 3 4 4 5 3 4 2 3 52 1969.39 15.4 12 14 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 3 3 5 5 4 5 4 4 5 3 3 3 4 51 2095.32 13.6 13 12 Wojewski Paweł 1 5 4 1 5 4 5 4 4 5 3 5 3 3 51 2012.05 17.1 14 16 Gessler Tadeusz 1 0 5 5 4 3 5 4 4 5 3 5 3 4 50 2040.07 21.0 15 17 Potrykus Brunon 1 5 3 5 5 1 5 4 4 5 3 5 1 4 50 1805.13 22.9 16 13 Wenta Zenon i Tomasz 1 5 5 5 5 -- 5 4 4 5 3 5 2 1 49 1782.46 35.0 17 19 Klas Marek 1 3 2 5 5 3 5 3 4 4 3 5 2 4 48 1837.45 13.2 18 15 Langa Zbigniew 1 5 5 5 5 4 5 3 4 5 3 1 2 1 48 1780.13 22.7 19 18 Langa Zenon 1 5 5 5 5 4 5 4 4 4 1 4 0 -- 46 1561.80 20.2 20 20 Damps Leszek 1 5 1 5 4 3 5 2 4 2 2 2 1 0 36 1297.07 12.2 21 21 Mielewczyk Józef 1 4 0 5 0 0 4 4 2 0 3 5 2 2 31 1225.32 7.0 22 22 Dawidowski Eugeniusz 1 1 0 3 4 1 5 4 2 3 2 3 0 -- 28 1003.59 7.9 23 23 Naczk Wojciech 1 0 1 3 3 2 4 1 3 2 1 5 1 0 26 913.31 6.6 24 24 Szreter Jarosław 1 5 3 0 0 2 2 4 3 2 1 3 0 0 25 867.88 10.0 25 25 Franczyk Mieczysław 1 5 2 4 0 3 3 4 3 -- -- -- -- -- 24 849.42 7.7 26 26 Selin Mieczysław 1 0 1 1 1 0 4 4 4 0 0 -- 2 -- 17 755.89 4.7 27 27 Darga Sławomir 1 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 Sekcja Centrum 5 z 10 GMP [14] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Gessler Tadeusz 1 28 5 14 315.66 2 Bank Eugeniusz i Adam 1 61 5 29 311.60 3 Cymann Sławomir 1 29 5 10 306.02 4 Góral Zbigniew 1 60 5 25 299.64 5 Dawidowski Zenon 1 29 5 13 298.36 6 Potrykus Brunon 1 16 5 6 291.74 7 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 27 4 6 241.90 8 Szojer Łukasz Mieczysław 1 23 4 8 233.60 9 Taradejna Andrzej 1 29 3 5 183.11 10 Krefta Stanisław 1 22 3 6 177.70 11 Stefanowski Jan 1 25 3 8 172.59 12 Wojewski Paweł 1 32 3 8 168.67 13 Klas Marek 1 38 2 8 118.52 14 Stefanowski Krzysztof 1 28 2 3 111.34 15 Gurski Tomasz i Łukasz 1 38 1 2 58.06 16 Wenta Zenon i Tomasz 1 14 1 1 56.71 17 Langa Zbigniew 1 39 1 3 56.39 18 Ptach Marta 1 45 1 5 56.07 19 Damps Leszek 1 21 1 1 53.60 20 Mielewczyk Józef 1 17 0 2 0.00 21 Naczk Wojciech 1 18 0 0 0.00 22 Szreter Jarosław 1 17 0 1 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Sekcja Centrum 5 z 10 GMP [14] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 Bank Eugeniusz i Adam 1 5 4 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 62 3507.78 46.2 2 2 Góral Zbigniew 1 4 5 4 5 5 3 5 5 5 5 3 5 5 59 3301.72 31.3 3 4 Dawidowski Zenon 1 5 5 1 4 5 2 3 3 5 5 5 5 5 53 2934.45 37.2 4 5 Cymann Sławomir 1 1 5 5 5 4 3 5 4 5 2 4 5 5 53 2862.34 27.1 5 3 Ptach Marta 1 5 5 3 5 4 2 4 5 5 4 5 4 1 52 2798.04 28.7 6 9 Szojer Łukasz Mieczysław 1 4 5 1 3 4 3 5 1 4 5 2 5 4 46 2529.64 22.3 7 6 Wenta Zenon i Tomasz 1 5 5 5 5 -- 3 5 5 2 5 4 2 1 47 2516.99 40.4 8 8 Krefta Stanisław 1 4 5 5 5 5 5 3 3 2 3 3 1 3 47 2512.87 35.8 9 7 Gurski Tomasz i Łukasz 1 5 5 3 5 5 2 5 3 1 3 5 3 1 46 2450.68 28.5 10 10 Stefanowski Jan 1 1 5 1 5 5 5 4 2 3 3 3 3 3 43 2324.85 34.6 11 11 Taradejna Andrzej 1 0 2 4 5 5 3 2 5 4 3 2 4 3 42 2315.14 30.5 12 12 Potrykus Brunon 1 0 4 4 4 3 3 3 4 5 3 2 2 5 42 2208.70 28.2 13 14 Gessler Tadeusz 1 1 0 3 4 1 2 2 3 4 5 3 5 5 38 2148.52 28.5 14 13 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 1 2 5 5 4 4 3 2 1 2 2 4 4 39 2095.53 17.8 15 15 Stefanowski Krzysztof 1 2 2 2 2 4 1 3 5 3 3 1 4 2 34 1903.24 19.0 16 16 Langa Zbigniew 1 2 3 4 3 5 2 2 4 3 2 0 2 1 33 1734.36 27.1 17 17 Damps Leszek 1 1 0 3 2 5 5 1 5 2 2 3 1 1 31 1640.25 15.8 18 18 Wojewski Paweł 1 2 1 1 1 5 1 3 0 0 4 2 3 3 26 1490.99 21.3 19 19 Klas Marek 1 1 1 1 5 1 2 3 3 2 0 5 1 2 27 1365.98 16.6 20 20 Szreter Jarosław 1 4 2 0 1 1 5 4 3 3 1 0 1 0 25 1244.00 14.5 21 21 Langa Zenon 1 1 5 1 3 2 2 2 3 1 0 2 0 -- 22 1081.93 24.9 22 22 Dawidowski Eugeniusz 1 0 1 0 4 3 1 5 2 1 2 1 0 -- 20 1041.74 11.7 23 23 Mielewczyk Józef 1 2 0 2 1 1 1 1 2 1 3 2 2 0 18 969.69 11.0 24 24 Naczk Wojciech 1 0 1 3 3 2 3 1 2 2 0 3 0 0 20 939.35 9.1 25 25 Franczyk Mieczysław 1 3 0 2 0 1 2 5 1 -- -- -- -- -- 14 711.01 11.4 26 26 Selin Mieczysław 1 0 0 1 2 0 0 1 0 1 0 -- 2 -- 7 368.28 7.5 27 27 Darga Sławomir 1 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 4.0
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 Sekcja Centrum 5 z całości [15] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Bank Eugeniusz i Adam 1 61 5 25 292.58 2 Gessler Tadeusz 1 28 5 14 289.28 3 Cymann Sławomir 1 29 5 6 288.92 4 Góral Zbigniew 1 60 5 17 288.37 5 Dawidowski Zenon 1 29 5 9 279.85 6 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 27 5 5 277.92 7 Krefta Stanisław 1 22 5 5 277.01 8 Taradejna Andrzej 1 29 5 5 276.73 9 Stefanowski Jan 1 25 5 6 273.61 10 Potrykus Brunon 1 16 5 6 271.51 11 Szojer Łukasz Mieczysław 1 23 5 8 268.13 12 Klas Marek 1 38 5 6 265.38 13 Ptach Marta 1 45 5 5 265.19 14 Wojewski Paweł 1 32 5 5 265.01 15 Stefanowski Krzysztof 1 28 3 3 152.34 16 Langa Zbigniew 1 39 2 2 105.71 17 Mielewczyk Józef 1 17 2 2 105.71 18 Gurski Tomasz i Łukasz 1 38 2 2 104.24 19 Wenta Zenon i Tomasz 1 14 1 1 50.47 20 Damps Leszek 1 21 0 0 0.00 21 Naczk Wojciech 1 18 0 0 0.00 22 Szreter Jarosław 1 17 0 0 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Sekcja Centrum 5 z całości [15] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 Bank Eugeniusz i Adam 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2914.74 40.1 2 2 Góral Zbigniew 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2877.73 26.5 3 3 Dawidowski Zenon 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2813.04 31.0 4 5 Krefta Stanisław 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2760.56 33.0 5 4 Ptach Marta 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2749.45 23.8 6 6 Blok Tadeusz Skrzypczak S. 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 64 2715.40 13.8 7 7 Cymann Sławomir 1 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 5 5 5 64 2683.45 23.0 8 8 Stefanowski Jan 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 64 2651.64 30.1 9 10 Szojer Łukasz Mieczysław 1 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 5 5 64 2632.79 18.1 10 11 Taradejna Andrzej 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 4 5 5 63 2699.01 26.8 11 12 Wojewski Paweł 1 5 5 2 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 61 2558.08 17.1 12 9 Gurski Tomasz i Łukasz 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 2 61 2472.96 22.7 13 13 Stefanowski Krzysztof 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 4 2 3 58 2265.68 15.6 14 15 Klas Marek 1 4 5 5 5 3 5 3 5 5 4 5 3 5 57 2193.25 13.9 15 17 Gessler Tadeusz 1 0 5 5 4 3 5 4 5 5 4 5 5 5 55 2356.64 22.0 16 18 Potrykus Brunon 1 5 5 5 5 1 5 5 5 5 3 5 1 5 55 1984.78 24.3 17 14 Langa Zbigniew 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 1 2 2 54 2148.70 23.7 18 16 Wenta Zenon i Tomasz 1 5 5 5 5 -- 5 5 4 5 5 5 2 1 52 1976.69 35.2 19 19 Langa Zenon 1 5 5 5 5 4 5 5 4 4 1 4 0 -- 47 1614.84 20.9 20 20 Damps Leszek 1 5 1 5 5 3 5 4 5 3 2 5 1 0 44 1612.10 12.2 21 21 Dawidowski Eugeniusz 1 3 3 3 4 1 5 5 4 4 2 4 0 -- 38 1317.69 8.3 22 22 Naczk Wojciech 1 0 1 4 4 2 5 3 5 4 1 5 1 0 35 1267.64 6.6 23 23 Mielewczyk Józef 1 4 0 5 0 0 4 4 2 0 4 5 2 2 32 1289.74 7.0 24 24 Franczyk Mieczysław 1 5 2 4 0 3 3 5 3 -- -- -- -- -- 25 902.19 7.7 25 25 Szreter Jarosław 1 5 3 0 0 2 2 4 3 2 1 3 0 0 25 869.12 10.0 26 26 Selin Mieczysław 1 1 1 1 2 0 5 5 5 2 0 -- 2 -- 24 986.29 4.7 27 27 Darga Sławomir 1 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Sekcja Centrum 5 z całości [*] Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13, +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+ |LP. | NAZWISKO IMIE |NR |NUMER OBRĄCZKI |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |076| RODOWEJ | |KONK.| |KILOMETRY| +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+ 1 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-12-321 G 0 11 801.760 4870.059 2 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-469 G 0 11 958.400 4772.688 3 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-11-143651 G 0 10 848.070 4712.350 4 Góral Zbigniew 1 PL-11-143342 G 0 10 1000.260 4479.469 5 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-464 G 0 10 1064.930 4656.057 6 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-76-10-7804 G 0 9 474.410 4134.900 7 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-861 0 9 536.550 3926.676 8 Taradejna Andrzej 1 PL-076-12-2522 G 0 9 647.150 3255.012 9 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-310 G 1 9 805.060 4147.577 10 Góral Zbigniew 1 PL-076-14-914 0 9 812.350 3863.706 11 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10514 G 1 9 887.500 3734.502 12 Góral Zbigniew 1 PL-076-11-337 G 0 9 919.070 4158.089 13 Cymann Sławomir 1 PL-11-143197 G 1 9 934.450 3622.831 14 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-12-1078 G 1 8 442.450 3152.452 15 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-064-13-5084 G 0 8 565.260 3660.310 16 Góral Zbigniew 1 PL-076-12-1056 G 0 8 618.810 2925.803 17 Krefta Stanisław 1 PL-064-13-4141 G 1 8 636.700 2456.011 18 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-457 G 0 8 671.840 3366.165 19 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-477 G 0 8 690.410 3562.939 20 Góral Zbigniew 1 PL-076-13-288 G 1 8 733.150 3542.326 21 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5181 G 0 8 779.050 3835.528 22 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-2714 G 0 8 821.030 4074.562 23 Dawidowski Zenon 1 PL-076-12-3321 G 0 8 851.360 3369.156 24 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5174 G 0 8 941.010 3382.138 25 Szojer Łukasz Mieczysław 1 PL-076-13-5200 G 0 8 980.500 3835.528 26 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-14-10859 G 0 7 388.430 2741.676 27 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-11-143647 G 0 7 428.570 3755.668 28 Góral Zbigniew 1 PL-11-143310 G 1 7 444.330 3318.229 29 Wenta Zenon i Tomasz 1 PL-076-12-4280 G 1 7 490.580 3079.758 30 Góral Zbigniew 1 PL-064-11-637 G 0 7 496.010 3018.563 31 Krefta Stanisław 1 PL-064-13-4111 G 0 7 500.610 2350.828 32 Taradejna Andrzej 1 PL-076-12-1279 G 1 7 511.170 2816.020 33 Ptach Marta 1 PL-076-13-1069 G 0 7 524.700 2906.652 34 Stefanowski Jan 1 PL-076-13-4632 G 1 7 539.870 2882.300 35 Gurski Tomasz i Łukasz 1 PL-076-13-3022 G 0 7 540.460 2757.455 36 Dawidowski Zenon 1 PL-076-14-8634 G 0 7 562.410 3049.575 37 Blok Tadeusz Skrzypczak S 1 PL-11-143091 G 0 7 569.030 3753.799 38 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-440 G 1 7 575.690 2481.560 39 Bank Eugeniusz i Adam 1 PL-076-13-462 G 0 7 603.660 3139.153 40 Góral Zbigniew 1 PL-0326-12-4129 G 0 7 653.070 2862.776 41 Cymann Sławomir 1 PL-076-13-335 G 0 7 682.050 3634.752 42 Góral Zbigniew 1 PL-0321-14-5436 1 7 703.830 2193.690 43 Krefta Stanisław 1 PL-076-14-8208 G 1 7 711.590 2598.024 44 Langa Zbigniew 1 PL-076-13-1670 G 0 7 733.090 3457.499 45 Gurski Tomasz i Łukasz 1 PL-076-14-9350 G 0 7 767.670 3004.533 46 Góral Zbigniew 1 PL-11-143329 G 0 7 769.070 3773.682 47 Stefanowski Jan 1 PL-076-14-10526 G 0 7 883.580 2225.076 48 Krefta Stanisław 1 PL-064-13-4128 G 1 6 198.820 2394.916
Oddz. Wejherowo, rok 2015. LISTA KONKURSOWA NR 13 ------------------------ z lotu ELuneburg 3F z dnia 19.07.15 Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:19.9 N 10:28:53.5 E. 1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,15,00 2.Średnia odległość z lotu..............: 528.980 km 3.Ilość członków biorących udział.......: 24 4.Ilość wysłanych gołębi................: 491 5.Ilość konkursów.......................: 99 6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1009.16 7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 498.17 8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,00,45 9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 5,50,38 10.Czas trwania konkursu.................:8 godz. 44 min. 15 sek. 11.Warunki atmosferyczne w miejscu odlotu : w miejscu przylotu: 12.System obliczania współzawodnictwa....: Seria 50 liczy się pierwszych 5 konkursów Punkty stałe 60.0, punkty wg wzoru GMP. ESekcja Wejherowo 5 z 50 [ 5]F Lot do MP w kat.B, C. ROZLICZENIE LOTU +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | Nr | 076 | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % | | | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | | +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | 2 | Sekcja Wejherowo | 24 | 491 | 99 |20.16| +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | Razem: | 24 | 491 | 99 | | +------------------------------+--------+--------+-------+-----+ Opracował: Za Zarząd: ---------------- ------------------
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.B, C. z lotu Luneburg 3, w dniu 19.07.15 +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ |LP.|NAZWISKO,IMIĘ |07| NUMER OBRĄCZKI | CZAS DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY | | | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | | +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ 1 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-724 15:00:45 1009.16 2.04 40- 17- 5 530.565 0.000 2 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6002 GT 15:19:45 973.96 4.07 2 < 3> 530.565 59.880 3 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-703 GT 15:20:45 972.18 6.11 3 < 6> 530.565 59.760 4 Wobrak Cyprian 2 PL-070-12-2111 GT 15:33:20 954.96 8.15 54- 18- 5 533.187 59.630 5 Wobrak Cyprian 2 PL-070-14-3237 GT 15:33:42 954.34 10.18 2 < 7> 533.187 59.510 6 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6015 GT 15:32:42 951.35 12.22 4 < 24> 530.565 59.390 7 Wobrak Cyprian 2 PL-070-14-3231 15:36:19 949.89 14.26 3 < 8> 533.187 0.000 8 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-5045 GT 15:36:20 949.86 16.29 4 < 10> 533.187 59.140 9 Sikora Zygmunt 2 PL-076-12-761 GT 15:36:45 942.75 18.33 16- 6- 5 529.590 59.020 10 Wobrak Cyprian 2 PL-0382-14-5556 15:40:54 942.19 20.37 5 < 17> 533.187 0.000 11 Licau Mieczysław 2 PL-076-14-5260 GT 15:38:04 941.99 22.40 23- 4- 4 530.401 58.780 12 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7999 GT 15:27:02 941.96 24.44 39- 12- 5 519.991 58.650 13 Nurek Dariusz 2 PL-076-12-7299 GT 15:35:21 941.57 26.48 22- 2- 2 527.611 58.530 14 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 PL-076-10-6336 GT 15:37:54 938.96 28.51 24- 5- 5 528.541 58.410 15 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214307 GT 15:39:39 938.47 30.55 14- 8- 5 529.905 58.290 16 Sikora Zygmunt 2 PL-076-12-799 GT 15:39:53 937.52 32.59 2 < 45> 529.590 58.160 17 Wobrak Cyprian 2 PL-070-14-3212 GT 15:46:29 932.99 34.62 6 < 19> 533.187 58.040 18 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214308 GT 15:44:35 930.34 36.66 2 < 20> 529.905 57.920 19 Wobrak Cyprian 2 PL-0382-14-5552 15:52:09 923.83 38.70 7 < 21> 533.187 0.000 20 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214318 GT 15:48:50 923.45 40.73 3 < 36> 529.905 57.670 21 Wobrak Cyprian 2 PL-0141-14-5955 15:52:29 923.29 42.77 8 < 22> 533.187 0.000 22 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-5127 GT 15:55:49 918.00 44.81 9 < 23> 533.187 57.430 23 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-996 GT 15:55:52 917.92 46.84 10 < 42> 533.187 0.000 24 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6008 GT 15:53:27 917.22 48.88 5 < 29> 530.565 57.180 25 Palubicki Maszota 2 PL-076-13-3210 GT 15:55:11 914.83 50.92 39- 8- 5 530.768 57.060 26 Nalepa Józef 2 PL-076-14-5514 GT 15:53:20 912.99 52.95 21- 3- 3 528.012 56.940 27 Bistram Alojzy 2 PL-059-14-4147 GT 15:54:09 910.21 54.99 20- 3- 3 527.148 56.820 28 Palubicki Maszota 2 PL-076-13-844 GT 15:58:50 909.11 57.03 2 < 43> 530.768 56.690 29 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-743 GT 15:58:57 908.58 59.06 6 < 30> 530.565 56.570 30 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-13-998 16:02:41 902.81 61.10 7 < 34> 530.565 0.000 31 Licau Mieczysław 2 PL-076-13-10957 GT 16:04:10 900.26 63.14 2 < 33> 530.401 56.330 32 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 PL-11-143927 GT 16:02:37 899.47 65.17 2 < 74> 528.541 56.200 33 Licau Mieczysław 2 PL-076-11-9827 GT 16:06:09 897.24 67.21 3 < 93> 530.401 56.080 34 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6017 GT 16:06:40 896.73 69.25 8 < 39> 530.565 0.000 35 Bemke Marian 2 PL-070-14-3919 GT 16:05:13 895.82 71.28 10- 1- 1 528.729 55.840 36 Wittstok Kacper 2 PL-070-14-3660 GT 16:10:07 890.42 73.32 4 < 37> 529.905 55.710 37 Wittstok Kacper 2 PL-070-14-3612 GT 16:10:08 890.40 75.36 5 < 40> 529.905 55.590 38 Stanisz Stanisław 2 PL-076-14-5357 GT 16:12:01 886.85 77.39 37- 4- 4 529.464 55.470 39 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-12-606 GT 16:13:57 885.83 79.43 9 < 41> 530.565 0.000 40 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214303 GT 16:13:27 885.46 81.47 6 < 82> 529.905 0.000 41 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-720 GT 16:17:38 880.41 83.50 10 < 50> 530.565 0.000 42 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-964 GT 16:25:45 873.00 85.54 11 < 47> 533.187 0.000 43 Palubicki Maszota 2 PL-076-12-722 GT 16:24:48 870.40 87.58 3 < 51> 530.768 54.860 44 Knapiński Edward 2 PL-076-14-5639 GT 16:15:50 865.45 89.61 2 < 53> 519.991 54.730 45 Sikora Zygmunt 2 PL-076-11-62019 GT 16:26:59 865.37 91.65 3 < 48> 529.590 54.610 46 Hallmann Kazimerz 2 PL-076-10-12515 GT 16:26:42 864.00 93.69 12- 1- 1 528.509 54.490 47 Wobrak Cyprian 2 PL-070-12-2110 GT 16:33:10 862.53 95.72 12 < 52> 533.187 0.000 48 Sikora Zygmunt 2 PL-076-09-2520 GT 16:29:36 861.68 97.76 4 < 65> 529.590 54.240 49 Stanisz Stanisław 2 PL-076-13-895 GT 16:31:46 858.45 99.80 2 < 94> 529.464 54.120 50 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6005 GT 16:38:31 850.92 101.83 11 < 59> 530.565 0.000 51 Palubicki Maszota 2 PL-076-12-708 GT 16:51:31 833.86 103.87 4 < 56> 530.768 53.880 52 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-979 GT 16:54:47 833.39 105.91 13 < 64> 533.187 0.000 53 Knapiński Edward 2 PL-076-14-5658 GT 16:53:58 813.80 107.94 3 < 55> 519.991 53.630 54 Wittstok Sławomir 2 PL-070-12-2428 GT 17:07:29 812.14 109.98 14- 2- 2 529.905 53.510 55 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7959 GT 16:56:11 810.99 112.02 4 < 58> 519.991 53.390 56 Palubicki Maszota 2 PL-076-11-938 GT 17:10:48 809.34 114.05 5 < 60> 530.768 53.270 57 Kwidziński Zbigniew 2 PL-076-14-6123 GT 17:07:34 807.06 116.09 19- 2- 2 526.663 53.140 58 Knapiński Edward 2 PL-076-11-494 GT 17:00:16 805.85 118.13 5 < 62> 519.991 53.020 59 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-710 17:17:25 800.95 120.16 12 < 66> 530.565 0.000 60 Palubicki Maszota 2 PL-076-11-966 GT 17:29:14 787.22 122.20 6 < 63> 530.768 0.000 61 Klamrowski Paweł 2 PL-076-14-6803 GT 17:32:21 782.12 124.24 17- 1- 1 529.768 52.650 62 Knapiński Edward 2 PL-076-08-10126 GT 17:24:35 776.59 126.27 6 < 72> 519.991 0.000 63 Palubicki Maszota 2 PL-076-11-952 GT 17:39:07 775.84 128.31 7 < 77> 530.768 0.000 64 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-5123 GT 17:47:24 770.06 130.35 14 < 75> 533.187 0.000 65 Sikora Zygmunt 2 PL-078-14-1196 GT 17:43:48 768.86 132.38 5 < 73> 529.590 52.160 66 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-13-921 GT 17:47:58 765.64 134.42 13 < 68> 530.565 0.000 67 Wittstok Sławomir 2 PL-059-12-10446 GT 17:50:15 762.18 136.46 2 529.905 51.920 68 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-12-602 GT 17:56:09 756.71 138.49 14 < 69> 530.565 0.000 69 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-712 GT 18:21:38 18:12:36 140.53 15 < 71> 530.565 0.000 70 Stobbe Henryk 2 PL-076-14-5898 GT 18:41:35 18:35:40 142.57 23- 1- 1 528.234 51.550 71 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-059-11-10250 GT 18:46:55 18:37:53 144.60 16 < 79> 530.565 0.000 72 Knapiński Edward 2 PL-076-14-5616 18:39:55 18:44:59 146.64 7 < 88> 519.991 0.000 73 Sikora Zygmunt 2 PL-076-13-174 GT 19:06:48 18:59:04 148.68 6 529.590 0.000 74 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 PL-076-14-5029 GT 19:09:52 19:03:32 150.71 3 < 78> 528.541 51.060 75 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-5114 GT 19:16:40 19:04:08 152.75 15 < 83> 533.187 0.000 76 Bistram Alojzy 2 PL-076-14-6301 GT 19:13:05 19:08:37 154.79 2 < 81> 527.148 50.820 77 Palubicki Maszota 2 PL-076-14-5062 19:18:08 19:08:50 156.82 8 530.768 0.000 78 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 PL-076-11-9591 GT 19:18:01 19:11:41 158.86 4 < 87> 528.541 50.570 79 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-707 GT 20:18:49 20:09:47 160.90 17 530.565 0.000 80 Nurek Dariusz 2 PL-076-14-4864 GT 20:23:44 20:18:38 162.93 2 527.611 50.330 81 Bistram Alojzy 2 PL-076-14-5322 GT 20:24:22 20:19:53 164.97 3 527.148 50.200 82 Wittstok Kacper 2 PL-070-14-3659 GT 20:35:16 20:27:07 167.01 7 < 98> 529.905 0.000 83 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-981 GT 20:43:24 20:30:52 169.04 16 < 84> 533.187 0.000 84 Wobrak Cyprian 2 PL-070-14-3226 20:43:35 20:31:03 171.08 17 < 85> 533.187 0.000 85 Wobrak Cyprian 2 PL-070-12-2101 GT 20:43:48 20:31:16 173.12 18 533.187 0.000 86 Kwidziński Zbigniew 2 PL-076-11-9407 GT 20:39:10 20:35:20 175.15 2 526.663 49.590 87 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 PL-11-143929 GT 20:43:49 20:37:29 177.19 5 528.541 49.470 88 Knapiński Edward 2 PL-076-12-2994 GT 20:33:39 20:38:43 179.23 8 < 89> 519.991 0.000 89 Knapiński Edward 2 PL-076-10-688 GT 20:33:51 20:38:55 181.26 9 < 91> 519.991 0.000 90 Bianga J. Szymerowski R 2 PL-076-12-6505 GT 20:47:34 20:38:58 183.30 14- 1- 1 530.243 49.100 91 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7974 GT 20:34:03 20:39:07 185.34 10 < 92> 519.991 0.000 92 Knapiński Edward 2 PL-11-143611 GT 20:34:18 20:39:22 187.37 11 < 95> 519.991 0.000 93 Licau Mieczysław 2 PL-076-14-5281 GT 20:51:08 20:42:19 189.41 4 530.401 48.730 94 Stanisz Stanisław 2 PL-076-14-752 GT 21:17:53 21:10:19 191.45 3 < 96> 529.464 48.610 95 Knapiński Edward 2 PL-076-14-5632 GT 21:22:11 21:27:15 193.48 12 519.991 0.000 96 Stanisz Stanisław 2 PL-076-11-866 GT 21:36:20 21:28:46 195.52 4 529.464 48.370 97 Nalepa Józef 2 PL-076-12-7119 GT 21:36:34 21:30:56 197.56 2 < 99> 528.012 48.240 98 Wittstok Kacper 2 PL-070-14-3601 GT 5:51:52 2 5:43:43 199.59 8 529.905 0.000 99 Nalepa Józef 2 PL-076-14-5508 GT 5:50:38 2 5:45:00 201.63 3 528.012 48.000 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5 ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 100 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 PL-076-11-8220 GT 6:04:47 2 5:58:27 0.00 6 528.541 0.000 101 Klamrowski Paweł 2 PL-076-14-6835 GT 6:10:15 2 6:02:17 0.00 2 529.768 0.000 102 Sikora Zygmunt 2 PL-076-13-160 GT 6:10:15 2 6:02:31 0.00 7 529.590 0.000 103 Palubicki Maszota 2 PL-076-12-2988 6:15:20 2 6:06:02 0.00 9 530.768 0.000 104 Licau Mieczysław 2 PL-076-14-5279 GT 6:15:18 2 6:06:29 0.00 5 530.401 0.000 105 Wobrak Cyprian 2 PL-070-12-2120 GT 6:20:43 2 6:08:11 0.00 19 533.187 0.000 106 Hallmann Kazimerz 2 PL-076-13-7472 GT 6:16:12 2 6:09:55 0.00 2 528.509 0.000 107 Nalepa Józef 2 PL-076-14-5524 GT 6:18:50 2 6:13:12 0.00 4 528.012 0.000 108 Stanisz Stanisław 2 PL-076-13-10992 GT 6:22:50 2 6:15:16 0.00 5 529.464 0.000 109 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-12-625 GT 6:25:06 2 6:16:04 0.00 18 530.565 0.000 D O B R Y L O T ! ------------------
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 Sekcja Wejherowo 5 z 50 [ 5] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Wobrak Cyprian 2 54 5 18 293.75 2 Potrykus Roman i Krzysztof 2 40 5 17 292.78 3 Wittstok Kacper 2 14 5 8 285.18 4 Sikora Zygmunt 2 16 5 6 278.19 5 Palubicki Maszota 2 39 5 8 275.76 6 Knapiński Edward 2 39 5 12 273.42 7 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 24 5 5 265.71 8 Licau Mieczysław 2 23 4 4 219.92 9 Stanisz Stanisław 2 37 4 4 206.57 10 Bistram Alojzy 2 20 3 3 157.84 11 Nalepa Józef 2 21 3 3 153.18 12 Nurek Dariusz 2 22 2 2 108.86 13 Wittstok Sławomir 2 14 2 2 105.43 14 Kwidziński Zbigniew 2 19 2 2 102.73 15 Bemke Marian 2 10 1 1 55.84 16 Hallmann Kazimerz 2 12 1 1 54.49 17 Klamrowski Paweł 2 17 1 1 52.65 18 Stobbe Henryk 2 23 1 1 51.55 19 Bianga J. Szymerowski R 2 14 1 1 49.10 20 Hirsz Antoni 2 7 0 0 0.00 21 Miotk Paweł 2 3 0 0 0.00 22 Nowak Edmund 2 5 0 0 0.00 23 Pohnke Gerard 2 10 0 0 0.00 24 Rogowski Józef 2 8 0 0 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Sekcja Wejherowo 5 z 50 [ 5] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 Potrykus Roman i Krzysztof 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2875.41 35.4 2 2 Knapiński Edward 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2775.88 27.0 3 3 Palubicki Maszota 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2728.27 27.4 4 5 Sikora Zygmunt 2 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 4 5 63 2575.68 28.9 5 6 Wobrak Cyprian 2 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 62 2768.70 37.8 6 4 Kwidziński Zbigniew 2 5 5 5 5 5 5 4 4 5 5 5 5 2 60 2449.85 29.1 7 7 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 5 5 5 5 5 5 5 4 5 0 3 4 5 56 2143.13 18.2 8 8 Stanisz Stanisław 2 5 2 5 3 5 4 5 5 4 3 5 2 4 52 2023.92 14.8 9 12 Wittstok Kacper 2 2 5 5 5 5 5 4 4 5 -- 5 -- 5 50 1870.14 39.5 10 10 Licau Mieczysław 2 5 5 5 5 5 3 5 4 5 1 2 1 4 50 1853.65 17.7 11 9 Nurek Dariusz 2 5 5 5 5 4 1 5 5 3 5 3 0 2 48 1894.67 13.3 12 11 Bistram Alojzy 2 5 5 5 1 5 5 5 5 5 3 1 0 3 48 1890.45 20.3 13 13 Klamrowski Paweł 2 5 5 5 5 2 1 4 2 1 4 3 1 1 39 1403.81 12.3 14 15 Nalepa Józef 2 3 5 4 4 3 5 2 5 5 0 0 -- 3 39 1328.80 17.6 15 14 Wittstok Sławomir 2 2 5 5 5 5 5 1 2 2 1 4 -- 2 39 1322.96 22.0 16 16 Stobbe Henryk 2 5 1 1 2 3 5 5 2 5 0 5 -- 1 35 1181.73 12.7 17 17 Baranowski Janusz 2 3 2 5 4 5 4 5 0 3 1 -- 0 -- 32 1124.43 11.8 18 18 Hallmann Kazimerz 2 5 3 5 2 1 4 1 5 2 1 -- 0 1 30 987.25 17.6 19 19 Nowak Edmund 2 4 3 3 2 0 5 3 1 4 2 1 -- 0 28 853.93 12.2 20 20 Lieske Andrzej i Weronika 2 0 3 3 3 1 5 2 5 1 0 -- -- -- 23 783.32 8.4 21 21 Rompa Jan 2 0 2 1 1 2 5 3 3 2 2 1 -- -- 22 856.65 11.1 22 22 Rompa Adam 2 0 2 0 0 2 5 1 4 4 0 1 -- -- 19 677.84 11.5 23 23 Hirsz Antoni 2 -- 0 3 3 2 1 4 2 0 1 -- 2 0 18 803.78 8.7 24 24 Pohnke Gerard 2 2 0 2 1 1 3 1 2 1 0 1 1 0 15 510.08 8.2 25 25 Rutha Patryk 2 0 1 3 3 1 3 0 1 2 0 0 -- -- 14 415.56 6.6 26 26 Bianga J. Szymerowski R 2 4 0 3 3 0 0 1 0 0 -- 0 -- 1 12 336.81 5.8 27 27 Rogowski Józef 2 1 0 0 0 0 2 3 1 0 -- 0 -- 0 7 280.76 6.0 28 28 Miotk Paweł 2 2 0 2 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 7 227.86 3.4 29 29 Bemke Marian 2 -- -- -- -- 0 0 0 0 0 0 -- 4 1 5 340.85 4.6 30 30 Wasilka Marek 2 0 0 0 1 0 0 0 -- -- -- -- -- -- 1 26.38 1.1 31 31 Skrzypkowski Mieczysław 2 -- 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 Sek. Wejherowo 5 z 10 GMP [11] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Potrykus Roman i Krzysztof 2 40 5 19 312.22 2 Wittstok Kacper 2 14 5 8 304.65 3 Wobrak Cyprian 2 54 4 22 250.20 4 Sikora Zygmunt 2 16 4 8 233.89 5 Palubicki Maszota 2 39 3 10 183.70 6 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 24 3 6 181.15 7 Knapiński Edward 2 39 3 13 177.95 8 Wittstok Sławomir 2 14 3 3 170.60 9 Nalepa Józef 2 21 3 4 170.60 10 Bianga J. Szymerowski R 2 14 3 3 161.33 11 Licau Mieczysław 2 23 2 5 115.82 12 Hallmann Kazimerz 2 12 2 2 114.01 13 Klamrowski Paweł 2 17 2 2 112.95 14 Stobbe Henryk 2 23 1 3 57.65 15 Nurek Dariusz 2 22 1 2 56.58 16 Bistram Alojzy 2 20 1 3 56.48 17 Kwidziński Zbigniew 2 19 1 2 55.94 18 Stanisz Stanisław 2 37 1 7 55.09 19 Nowak Edmund 2 5 0 0 0.00 20 Hirsz Antoni 2 7 0 0 0.00 21 Bemke Marian 2 10 0 1 0.00 22 Rogowski Józef 2 8 0 0 0.00 23 Pohnke Gerard 2 10 0 0 0.00 24 Miotk Paweł 2 3 0 0 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Sek. Wejherowo 5 z 10 GMP [11] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 Palubicki Maszota 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 3 62 3352.97 33.2 2 2 Wobrak Cyprian 2 2 5 3 4 5 5 5 4 5 5 5 5 4 57 3178.56 45.9 3 3 Potrykus Roman i Krzysztof 2 5 5 4 5 5 1 5 5 4 4 4 3 5 55 3051.67 40.1 4 4 Kwidziński Zbigniew 2 5 5 3 2 4 4 5 4 4 5 4 5 1 51 2781.00 37.2 5 5 Knapiński Edward 2 5 4 3 5 2 2 4 2 5 5 3 5 3 48 2673.98 32.8 6 6 Sikora Zygmunt 2 1 3 5 4 5 2 5 4 5 5 2 3 4 48 2643.01 35.7 7 7 Wittstok Kacper 2 1 4 5 5 5 5 3 5 5 -- 5 -- 5 48 2514.40 48.0 8 8 Trepczyk A. i Krzesiak J. 2 3 4 3 4 4 5 5 3 4 0 1 4 3 43 2280.73 23.6 9 9 Wittstok Sławomir 2 2 4 2 5 5 4 1 1 2 1 5 -- 3 35 1748.45 28.4 10 10 Nurek Dariusz 2 4 2 1 2 3 1 4 3 1 4 1 2 1 29 1606.13 18.3 11 11 Bistram Alojzy 2 3 5 4 0 4 2 3 2 3 3 0 0 1 30 1586.06 24.1 12 12 Stanisz Stanisław 2 5 0 4 3 2 2 4 1 2 2 1 2 1 29 1506.44 19.8 13 13 Klamrowski Paweł 2 2 4 2 2 1 1 4 2 1 3 3 1 2 28 1467.39 17.2 14 16 Nalepa Józef 2 1 2 4 3 1 4 2 5 4 0 0 -- 3 29 1461.66 20.6 15 14 Licau Mieczysław 2 0 2 3 5 2 3 3 2 3 1 1 1 2 28 1439.54 21.7 16 15 Stobbe Henryk 2 1 1 1 1 2 5 3 3 3 1 5 -- 1 27 1365.49 17.0 17 17 Baranowski Janusz 2 1 1 1 3 4 2 5 1 3 2 -- 0 -- 23 1196.68 16.0 18 18 Hallmann Kazimerz 2 3 0 3 0 1 5 1 4 2 1 -- 0 2 22 1127.67 19.3 19 19 Nowak Edmund 2 3 3 2 1 0 2 0 2 3 2 1 -- 0 19 924.52 17.0 20 20 Rompa Adam 2 0 1 1 0 2 5 0 2 4 0 1 -- -- 16 774.27 14.4 21 24 Bianga J. Szymerowski R 2 3 0 3 2 0 1 0 2 2 -- 0 -- 3 16 749.67 12.6 22 21 Rompa Jan 2 0 2 0 0 1 3 2 3 1 2 0 -- -- 14 743.50 13.6 23 22 Rutha Patryk 2 0 1 2 2 1 5 0 2 2 0 0 -- -- 15 707.42 11.3 24 23 Lieske Andrzej i Weronika 2 0 2 1 2 0 3 2 2 1 0 -- -- -- 13 623.71 12.6 25 25 Hirsz Antoni 2 -- 0 0 1 0 1 4 1 0 1 -- 1 0 9 521.72 9.7 26 26 Pohnke Gerard 2 0 0 1 1 1 2 1 1 1 0 0 1 0 9 453.44 9.3 27 27 Rogowski Józef 2 0 0 0 1 0 0 0 2 0 -- 0 -- 0 3 152.20 8.5 28 28 Wasilka Marek 2 0 0 0 1 1 1 0 -- -- -- -- -- -- 3 140.34 3.4 29 29 Miotk Paweł 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2 86.63 4.4 30 30 Bemke Marian 2 -- -- -- -- 1 0 0 0 0 0 -- 0 0 1 53.23 8.3 31 31 Skrzypkowski Mieczysław 2 -- 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Sekcja Wejherowo 5 z 50 [5] Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13, +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+ |LP. | NAZWISKO IMIE |NR |NUMER OBRĄCZKI |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |076| RODOWEJ | |KONK.| |KILOMETRY| +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+ 1 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6015 G 1 10 528.610 3833.641 2 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-6005 G 0 10 710.170 4386.909 3 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-5103 G 0 10 1052.550 4771.181 4 Palubicki Maszota 2 PL-076-13-3210 G 0 9 572.420 4517.704 5 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214318 G 1 9 654.900 3327.605 6 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7967 G 0 9 686.840 3252.015 7 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-979 G 0 9 949.270 4237.994 8 Palubicki Maszota 2 PL-076-11-938 G 0 9 1064.030 4314.087 9 Wittstok Kacper 2 PL-070-14-3601 G 1 8 325.430 2961.022 10 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7975 G 0 8 551.330 3761.363 11 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-703 G 0 8 595.010 3839.965 12 Wobrak Cyprian 2 PL-070-14-3218 G 0 8 595.660 3002.912 13 Palubicki Maszota 2 PL-076-14-795 G 1 8 693.470 2767.498 14 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-744 1 7 291.480 2795.214 15 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-720 G 0 7 316.360 3105.357 16 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7966 G 0 7 395.070 3075.016 17 Wittstok Kacper 2 BELG-14-2214303 G 0 7 436.650 2925.266 18 Kwidziński Zbigniew 2 PL-076-13-10215 G 0 7 443.010 3042.264 19 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-11-835 G 0 7 459.880 2992.820 20 Potrykus Roman i Krzysztof 2 PL-076-14-743 G 1 7 460.120 3609.637 21 Knapiński Edward 2 PL-076-13-7999 G 1 7 464.940 3191.709 22 Palubicki Maszota 2 PL-076-13-817 G 0 7 510.710 3063.044 23 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-996 G 1 7 514.310 2959.287 24 Palubicki Maszota 2 PL-076-13-837 G 0 7 552.920 3159.759 25 Kwidziński Zbigniew 2 PL-076-11-9408 G 0 7 556.390 3329.293 26 Wobrak Cyprian 2 PL-070-13-964 G 0 7 615.930 3561.754 27 Palubicki Maszota 2 PL-076-12-752 G 0 7 623.570 2693.368 28 Wobrak Cyprian 2 PL-070-12-2111 G 0 7 630.820 3407.768 29 Wobrak Cyprian 2 PL-070-14-3234 G 1 7 653.190 2657.546 30 Knapiński Edward 2 PL-076-08-10126 G 0 7 716.430 2919.026 31 Kwidziński Zbigniew 2 PL-11-143920 G 0 7 786.650 3133.903 32 Sikora Zygmunt 2 PL-076-12-766 G 0 7 882.440 2987.207 33 Sikora Zygmunt 2 PL-076-13-160 G 0 7 936.850 3259.844 34 Trepczyk A. i Krzesiak J 2 PL-076-14-5019 G 1 6 187.360 2471.172
Oddz. Wejherowo, rok 2015. LISTA KONKURSOWA NR 13 ------------------------ z lotu ELuneburg 3F z dnia 19.07.15 Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:19.9 N 10:28:53.5 E. 1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,15,00 2.Średnia odległość z lotu..............: 530.850 km 3.Ilość członków biorących udział.......: 9 4.Ilość wysłanych gołębi................: 159 5.Ilość konkursów.......................: 32 6.Predkość najszybszego gołębia.........: 974.42 7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 480.10 8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,21,02 9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 6,39,53 10.Czas trwania konkursu.................:9 godz. 13 min. 57 sek. 11.Warunki atmosferyczne w miejscu odlotu : w miejscu przylotu: 12.System obliczania współzawodnictwa....: Seria 50 liczy się pierwszych 3 konkursów Punkty stałe 60.0, punkty wg wzoru GMP. ESekcja Śmiechowo 3 z 50 [ 6]F Lot do MP w kat.B, C. ROZLICZENIE LOTU +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | Nr | 076 | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % | | | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | | +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | 3 | Sekcja Śmiechowo | 9 | 159 | 32 |20.13| +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | Razem: | 9 | 159 | 32 | | +------------------------------+--------+--------+-------+-----+ Opracował: Za Zarząd: ---------------- ------------------
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.B, C. z lotu Luneburg 3, w dniu 19.07.15 +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ |LP.|NAZWISKO,IMIĘ |07| NUMER OBRĄCZKI | CZAS DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY | | | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | | +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ 1 Nowacki Piotr 3 PL-076-14-4006 GT 15:21:02 974.42 6.29 21- 7- 3 532.065 60.000 2 Labuda Witold 3 PL-076-14-537 GT 15:22:45 971.94 12.58 11- 5- 3 532.381 59.610 3 Zębko Jan 3 PL-076-14-3419 GT 15:24:17 969.73 18.87 44- 8- 3 532.658 59.230 4 Nowacki Piotr 3 PL-076-14-3964 GT 15:34:16 951.36 25.16 2 < 6> 532.065 58.840 5 Labuda Witold 3 PL-076-14-505 GT 15:36:40 947.86 31.45 2 < 11> 532.381 58.450 6 Nowacki Piotr 3 PL-076-14-3990 GT 15:51:07 923.54 37.74 3 < 12> 532.065 58.060 7 Labuda Alfons 3 PL-076-13-6419 GT 15:59:41 909.93 44.03 24- 2- 2 532.021 57.680 8 Zębko Jan 3 PL-076-14-3416 GT 16:04:43 903.24 50.31 2 < 22> 532.658 57.290 9 Macinkiewicz Jarosław 3 PL-072-11-1059 GT 16:09:09 899.53 56.60 14- 1- 1 534.455 56.900 10 Ziętara Andrzej 3 PL-0339-14-3081 GT 16:19:27 881.72 62.89 11- 3- 3 532.954 56.520 11 Labuda Witold 3 PL-059-13-109 GT 16:20:01 879.94 69.18 3 < 30> 532.381 56.130 12 Nowacki Piotr 3 PL-076-14-4019 GT 16:35:06 858.03 75.47 4 < 15> 532.065 0.000 13 Labuda Alfons 3 PL-076-14-3322 GT 16:40:26 850.64 81.76 2 532.021 55.350 14 Papke Jerzy 3 PL-076-10-34 GT 16:42:22 846.03 88.05 9- 1- 1 530.768 54.970 15 Nowacki Piotr 3 PL-076-13-6740 GT 16:47:45 840.88 94.34 5 < 16> 532.065 0.000 16 Nowacki Piotr 3 PL-076-12-1067 GT 16:53:34 833.22 100.63 6 < 19> 532.065 0.000 17 Labuda Karol 3 PL-076-14-553 GT 17:02:31 811.65 106.92 15- 5- 3 525.556 53.810 18 Labuda Karol 3 PL-076-14-514 GT 17:11:33 800.48 113.21 2 < 20> 525.556 53.420 19 Nowacki Piotr 3 PL-076-14-4018 GT 17:20:20 799.70 119.50 7 532.065 0.000 20 Labuda Karol 3 PL-076-11-712 GT 17:12:18 799.57 125.79 3 < 26> 525.556 52.650 21 Ziętara Andrzej 3 PL-076-13-600 GT 17:33:00 786.07 132.08 2 < 25> 532.954 52.260 22 Zębko Jan 3 PL-076-12-845 GT 17:35:40 782.55 138.36 3 < 23> 532.658 51.870 23 Zębko Jan 3 PL-076-13-6044 GT 18:03:58 751.32 144.65 4 < 24> 532.658 0.000 24 Zębko Jan 3 PL-076-14-3404 GT 18:24:21 18:19:27 150.94 5 < 27> 532.658 0.000 25 Ziętara Andrzej 3 PL-076-14-3047 GT 19:16:39 19:11:21 157.23 3 532.954 50.710 26 Labuda Karol 3 PL-076-14-569 GT 19:23:22 19:27:56 163.52 4 < 28> 525.556 0.000 27 Zębko Jan 3 PL-076-13-6932 GT 19:42:35 19:37:41 169.81 6 < 29> 532.658 0.000 28 Labuda Karol 3 PL-076-10-2629 GT 20:19:01 20:23:35 176.10 5 525.556 0.000 29 Zębko Jan 3 PL-076-09-8134 GT 21:14:21 21:09:27 182.39 7 < 32> 532.658 0.000 30 Labuda Witold 3 PL-076-14-532 GT 6:12:54 2 6:08:22 188.68 4 < 31> 532.381 0.000 31 Labuda Witold 3 PL-076-14-4094 GT 6:22:30 2 6:17:58 194.97 5 532.381 0.000 32 Zębko Jan 3 PL-076-14-3457 6:39:53 2 6:34:59 201.26 8 532.658 0.000 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5 ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 33 Zębko Jan 3 PL-076-14-3432 GT 6:39:56 2 6:35:02 0.00 9 532.658 0.000 34 Labuda Alfons 3 PL-076-14-3343 GT 6:43:07 2 6:39:04 0.00 3 532.021 0.000 35 Zębko Jan 3 PL-076-13-6017 GT 6:44:33 2 6:39:39 0.00 10 532.658 0.000 36 Labuda Karol 3 PL-076-12-9528 GT 6:37:29 2 6:42:03 0.00 6 525.556 0.000 37 Zębko Jan 3 PL-076-12-834 GT 6:49:06 2 6:44:12 0.00 11 532.658 0.000 38 Nowacki Piotr 3 PL-076-13-6779 GT 6:52:14 2 6:48:07 0.00 8 532.065 0.000 39 Zębko Jan 3 PL-076-10-8562 GT 6:54:55 2 6:50:01 0.00 12 532.658 0.000 40 Papke Jerzy 3 PL-076-14-3615 GT 6:53:22 2 6:50:59 0.00 2 530.768 0.000 41 Zębko Jan 3 PL-076-13-6025 GT 6:56:23 2 6:51:29 0.00 13 532.658 0.000 42 Nowacki Piotr 3 PL-076-12-8766 GT 6:59:19 2 6:55:12 0.00 9 532.065 0.000 D O B R Y L O T ! ------------------
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 Sekcja Śmiechowo 3 z 50 [ 6] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Nowacki Piotr 3 21 3 7 176.90 2 Labuda Witold 3 11 3 5 174.19 3 Zębko Jan 3 44 3 8 168.39 4 Labuda Karol 3 15 3 5 159.88 5 Ziętara Andrzej 3 11 3 3 159.49 6 Labuda Alfons 3 24 2 2 113.03 7 Macinkiewicz Jarosław 3 14 1 1 56.90 8 Papke Jerzy 3 9 1 1 54.97 9 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 10 0 0 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Sekcja Śmiechowo 3 z 50 [ 6] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 3 Nowacki Piotr 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 39 1709.26 30.8 2 2 Zębko Jan 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 39 1703.15 23.3 3 4 Labuda Karol 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 39 1640.75 23.6 4 1 Labuda Alfons 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 2 38 1649.18 27.8 5 5 Labuda Witold 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 2 3 38 1598.15 28.8 6 8 Ziętara Andrzej 3 3 3 3 1 3 3 3 2 3 1 0 0 3 28 1066.82 25.4 7 6 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 1 -- -- 0 28 1055.19 25.6 8 7 Szreder Andrzej 3 3 3 3 3 3 3 3 1 3 2 1 0 -- 28 1025.99 23.0 9 9 Dawidowski Piotr 3 0 1 3 -- 1 3 3 1 2 2 2 1 -- 19 752.57 8.4 10 10 Papke Jerzy 3 1 0 3 0 0 -- -- 2 1 3 2 3 1 16 754.12 11.4 11 11 Czonstke Henryk 3 0 1 3 3 2 1 0 1 0 0 2 0 -- 13 424.80 7.5 12 12 Macinkiewicz Jarosław 3 -- 0 0 1 1 2 1 3 0 3 0 0 1 12 634.72 5.9 13 13 Szreder Zygmunt 3 0 0 0 1 0 0 2 2 0 0 0 -- -- 5 232.52 2.1 14 14 Kleina Zbigniew 3 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 15 15 Kozikowski Mirosław 3 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 Sek Śmiechowo 5 z 10 GMP [12] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Labuda Witold 3 11 5 5 300.34 2 Labuda Karol 3 15 4 6 231.01 3 Ziętara Andrzej 3 11 3 3 177.33 4 Zębko Jan 3 44 3 12 171.34 5 Labuda Alfons 3 24 2 3 124.00 6 Nowacki Piotr 3 21 2 8 119.00 7 Papke Jerzy 3 9 2 2 112.67 8 Macinkiewicz Jarosław 3 14 1 1 62.33 9 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 10 0 0 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Sek Śmiechowo 5 z 10 GMP [12] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 Labuda Witold 3 5 5 5 5 5 2 5 2 5 3 3 3 5 53 2781.19 36.7 2 2 Labuda Alfons 3 5 5 5 4 5 5 4 2 1 1 5 4 2 48 2557.32 35.4 3 3 Labuda Karol 3 3 5 3 4 4 3 4 4 3 2 3 4 4 46 2426.87 30.2 4 4 Zębko Jan 3 2 3 2 4 4 4 3 4 4 1 4 5 3 43 2304.24 27.3 5 5 Nowacki Piotr 3 5 5 4 1 5 2 3 4 1 2 4 2 2 40 2128.29 34.7 6 7 Ziętara Andrzej 3 2 4 5 5 4 5 5 1 3 1 0 1 3 39 1996.52 32.0 7 6 Szreder Andrzej 3 2 4 5 5 5 3 5 1 3 2 1 0 -- 36 1853.31 28.4 8 8 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 3 5 5 4 3 3 3 1 4 1 -- -- 0 32 1608.31 30.1 9 9 Papke Jerzy 3 1 1 5 0 1 -- -- 2 2 4 2 3 2 23 1256.81 16.1 10 10 Czonstke Henryk 3 0 0 1 1 3 2 0 1 2 0 2 0 -- 12 582.72 12.1 11 11 Macinkiewicz Jarosław 3 -- 0 0 0 1 1 0 2 0 1 1 0 1 7 388.11 7.7 12 12 Szreder Zygmunt 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 -- -- 2 112.26 3.0 13 13 Dawidowski Piotr 3 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 0 0.00 13.1 14 14 Kleina Zbigniew 3 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 15 15 Kozikowski Mirosław 3 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Sekcja Śmiechowo 3 z 50 [6] Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13, +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+ |LP. | NAZWISKO IMIE |NR |NUMER OBRĄCZKI |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |076| RODOWEJ | |KONK.| |KILOMETRY| +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+ 1 Nowacki Piotr 3 PL-076-12-8766 G 1 8 382.600 3444.427 2 Labuda Alfons 3 PL-076-14-3337 G 0 8 542.780 3856.114 3 Nowacki Piotr 3 PL-076-13-6740 G 0 8 569.710 2987.900 4 Labuda Witold 3 PL-076-14-539 G 0 8 947.450 3242.539 5 Zębko Jan 3 PL-076-14-3403 G 0 7 583.220 2705.506 6 Szreder Andrzej 3 PL-076-12-8446 G 0 7 609.530 3375.239 7 Zębko Jan 3 PL-076-10-2144 G 1 7 704.560 2758.774 8 Labuda Witold 3 PL-076-14-521 G 1 7 719.410 2704.330 9 Labuda Alfons 3 PL-076-14-3322 G 0 6 245.370 2833.688 10 Labuda Alfons 3 PL-076-14-3326 G 0 6 494.550 2125.958 11 Śliwińscy Magda i Grzegorz 3 PL-076-14-3240 G 1 6 530.790 2085.195 12 Zębko Jan 3 PL-076-13-6025 G 0 6 582.670 2473.327 13 Nowacki Piotr 3 PL-076-13-6746 G 1 6 612.890 2078.189 14 Zębko Jan 3 PL-076-13-6044 G 1 6 614.470 2881.129 15 Labuda Witold 3 PL-076-14-505 G 0 6 660.240 3298.732 16 Zębko Jan 3 PL-076-12-845 G 0 6 754.460 2536.776 17 Labuda Witold 3 PL-076-14-4094 G 0 6 757.110 2745.346 18 Labuda Karol 3 PL-076-11-720 G 1 6 762.560 2393.645 19 Labuda Witold 3 PL-076-14-532 G 0 6 765.110 2929.047 20 Labuda Alfons 3 PL-076-13-6437 G 0 6 774.970 3043.313 21 Labuda Karol 3 PL-076-10-2629 G 0 6 961.570 3256.762 22 Zębko Jan 3 PL-076-13-6934 G 0 5 133.540 1960.808
Oddz. Wejherowo, rok 2015. LISTA KONKURSOWA NR 13 ------------------------ z lotu ELuneburg 3F z dnia 19.07.15 Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:16:19.9 N 10:28:53.5 E. 1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,15,00 2.Średnia odległość z lotu..............: 538.130 km 3.Ilość członków biorących udział.......: 10 4.Ilość wysłanych gołębi................: 327 5.Ilość konkursów.......................: 66 6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1032.38 7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 825.66 8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,56,41 9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,07,18 10.Czas trwania konkursu.................:2 godz. 10 min. 37 sek. 11.Warunki atmosferyczne w miejscu odlotu : w miejscu przylotu: 12.System obliczania współzawodnictwa....: Seria 50 liczy się pierwszych 5 konkursów Punkty stałe 60.0, punkty wg wzoru GMP. ESekcja Reda 5 z 50 [ 7]F Lot do MP w kat.B, C. ROZLICZENIE LOTU +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | Nr | 076 | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % | | | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | | +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | 4 | Sekcja Reda | 10 | 327 | 66 |20.18| +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+ | Razem: | 10 | 327 | 66 | | +------------------------------+--------+--------+-------+-----+ Opracował: Za Zarząd: ---------------- ------------------
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.B, C. z lotu Luneburg 3, w dniu 19.07.15 +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ |LP.|NAZWISKO,IMIĘ |07| NUMER OBRĄCZKI | CZAS DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY | | | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | | +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+ 1 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1055 14:56:41 1032.38 3.06 40- 12- 5 538.575 0.000 2 Palubicki Ryszard 4 PL-059-14-391 GT 14:59:26 1026.16 6.12 23- 4- 4 538.152 59.820 3 Bissa Jacek 4 PL-076-14-1043 GT 15:21:35 986.22 9.17 29- 12- 5 539.050 59.630 4 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-700 GT 15:22:44 979.96 12.23 43- 10- 5 536.758 59.450 5 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-639 GT 15:22:52 979.72 15.29 2 < 7> 536.758 59.260 6 Sawicki Józef 4 PL-076-14-2921 GT 15:27:42 973.57 18.35 31- 11- 5 538.091 59.080 7 Szymański Zygmunt 4 PL-076-13-800 GT 15:37:02 955.03 21.41 3 < 17> 536.758 58.890 8 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1320 GT 15:39:39 952.96 24.46 2 < 13> 538.091 58.710 9 Bissa Jacek 4 PL-076-14-1997 GT 15:40:44 952.83 27.52 2 < 15> 539.050 58.520 10 Lademann Zdzisław 4 PL-076-12-200 GT 15:40:41 952.34 30.58 40- 5- 4 538.723 58.340 11 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1059 GT 15:40:47 951.91 33.64 2 < 20> 538.575 58.150 12 Palubicki Ryszard 4 PL-076-12-5805 GT 15:40:47 951.16 36.70 2 < 19> 538.152 57.970 13 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1304 GT 15:43:45 946.09 39.76 3 < 24> 538.091 57.780 14 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-281 15:44:55 945.27 42.81 2 < 30> 538.723 0.000 15 Bissa Jacek 4 PL-076-14-2452 GT 15:45:22 945.09 45.87 3 < 32> 539.050 57.420 16 Stenzel Jerzy 4 PL-076-13-8424 GT 15:46:17 941.39 48.93 34- 5- 5 537.802 57.230 17 Szymański Zygmunt 4 PL-076-12-567 GT 15:45:55 940.17 51.99 4 < 23> 536.758 57.050 18 Lehmann Jan 4 PL-076-10-12171 GT 15:49:37 936.66 55.05 46- 4- 4 538.218 56.860 19 Palubicki Ryszard 4 PL-076-13-693 GT 15:49:47 936.27 58.10 3 < 42> 538.152 56.680 20 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-12-4746 GT 15:51:08 934.81 61.16 3 < 28> 538.575 56.490 21 Stenzel Jerzy 4 PL-076-14-1271 GT 15:51:30 932.87 64.22 2 < 33> 537.802 56.310 22 Lehmann Jan 4 PL-076-12-5304 GT 15:57:07 924.59 67.28 2 < 54> 538.218 56.120 23 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-2560 15:55:42 924.33 70.34 5 < 25> 536.758 0.000 24 Sawicki Józef 4 PL-072-13-348 GT 15:58:00 922.97 73.39 4 < 31> 538.091 55.750 25 Szymański Zygmunt 4 PL-076-13-708 GT 15:56:34 922.95 76.45 6 < 26> 536.758 55.570 26 Szymański Zygmunt 4 PL-076-11-7371 GT 15:58:37 919.71 79.51 7 < 27> 536.758 0.000 27 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-1740 15:58:51 919.34 82.57 8 < 29> 536.758 0.000 28 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142289 GT 16:00:51 919.31 85.63 4 < 38> 538.575 55.020 29 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-2588 GT 15:59:13 918.77 88.69 9 < 63> 536.758 0.000 30 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-275 GT 16:01:51 917.99 91.74 3 < 34> 538.723 54.650 31 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1378 GT 16:02:03 916.60 94.80 5 < 37> 538.091 54.460 32 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4704 GT 16:03:32 915.92 97.86 4 < 35> 539.050 54.280 33 Stenzel Jerzy 4 PL-076-12-5010 GT 16:03:14 914.27 100.92 3 < 44> 537.802 54.090 34 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-276 GT 16:06:52 910.21 103.98 4 < 43> 538.723 53.910 35 Bissa Jacek 4 PL-076-14-2518 GT 16:07:32 909.74 107.03 5 < 36> 539.050 53.720 36 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4706 GT 16:07:43 909.46 110.09 6 < 40> 539.050 0.000 37 Sawicki Józef 4 PL-076-13-8897 GT 16:08:51 906.11 113.15 6 < 46> 538.091 0.000 38 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142715 GT 16:09:25 906.06 116.21 5 < 39> 538.575 53.170 39 Grzenkowicz Marek 4 PL-0309-14-15326 GT 16:10:29 904.43 119.27 6 < 47> 538.575 52.980 40 Bissa Jacek 4 PL-076-14-2530 GT 16:12:13 902.60 122.32 7 < 41> 539.050 0.000 41 Bissa Jacek 4 PL-076-14-2511 GT 16:13:17 901.00 125.38 8 < 48> 539.050 0.000 42 Palubicki Ryszard 4 PL-076-14-1142 GT 16:12:58 899.97 128.44 4 538.152 52.430 43 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142992 GT 16:15:13 897.55 131.50 5 538.723 52.250 44 Stenzel Jerzy 4 PL-11-142796 GT 16:14:34 896.98 134.56 4 < 45> 537.802 52.060 45 Stenzel Jerzy 4 PL-076-12-5008 GT 16:17:52 892.07 137.61 5 537.802 51.880 46 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1309 GT 16:19:15 890.51 140.67 7 < 50> 538.091 0.000 47 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-2490 16:20:15 889.84 143.73 7 < 49> 538.575 0.000 48 Bissa Jacek 4 PL-076-13-8478 GT 16:21:19 889.06 146.79 9 < 58> 539.050 0.000 49 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-13-8688 GT 16:21:51 887.49 149.85 8 < 52> 538.575 0.000 50 Sawicki Józef 4 PL-076-13-8817 GT 16:21:49 886.74 152.91 8 < 51> 538.091 0.000 51 Sawicki Józef 4 PL-076-13-8887 GT 16:23:43 883.98 155.96 9 < 56> 538.091 0.000 52 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1020 GT 16:25:01 882.89 159.02 9 < 62> 538.575 0.000 53 Golonka Stanisław 4 PL-076-11-72 GT 16:32:10 871.72 162.08 27- 3- 3 537.994 50.400 54 Lehmann Jan 4 PL-076-14-1023 GT 16:32:54 871.04 165.14 3 < 55> 538.218 50.220 55 Lehmann Jan 4 PL-076-14-1526 GT 16:37:10 865.07 168.20 4 538.218 50.030 56 Sawicki Józef 4 PL-076-13-9650 GT 16:41:40 858.66 171.25 10 < 64> 538.091 0.000 57 Golonka Stanisław 4 PL-076-14-1558 GT 16:46:34 851.84 174.31 2 < 59> 537.994 49.660 58 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4698 GT 16:48:49 850.48 177.37 10 < 60> 539.050 0.000 59 Golonka Stanisław 4 PL-076-12-593 GT 16:49:06 848.44 180.43 3 537.994 49.290 60 Bissa Jacek 4 PL-076-11-132 GT 16:50:50 847.79 183.49 11 < 61> 539.050 0.000 61 Bissa Jacek 4 PL-076-14-2520 GT 16:50:52 847.74 186.54 12 539.050 0.000 62 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1054 16:50:42 847.22 189.60 10 < 65> 538.575 0.000 63 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-671 16:54:09 839.80 192.66 10 536.758 0.000 64 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1368 GT 16:58:52 835.72 195.72 11 538.091 0.000 65 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-2453 17:02:04 832.33 198.78 11 < 66> 538.575 0.000 66 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-11-7045 GT 17:07:18 825.66 201.83 12 538.575 0.000 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5 ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 67 Szymański Zygmunt 4 PL-11-142842 GT 17:10:49 818.46 0.00 11 536.758 0.000 68 Golonka Stanisław 4 PL-076-13-8504 GT 17:13:11 817.39 0.00 4 537.994 0.000 69 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-278 17:15:46 815.30 0.00 6 538.723 0.000 70 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-679 17:16:33 811.36 0.00 12 536.758 0.000 71 Szymański Zygmunt 4 PL-076-13-9409 GT 17:22:17 804.39 0.00 13 536.758 0.000 72 Golonka Stanisław 4 PL-059-14-301 GT 17:24:45 803.28 0.00 5 537.994 0.000 73 Stenzel Jerzy 4 PL-11-142779 GT 17:26:04 801.41 0.00 6 537.802 0.000 74 Sawicki Józef 4 PL-076-13-9642 GT 17:31:52 794.97 0.00 12 538.091 0.000 75 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142950 GT 17:41:16 785.01 0.00 7 538.723 0.000 76 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-261 17:55:18 769.28 0.00 8 538.723 0.000 D O B R Y L O T ! ------------------
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 Sekcja Reda 5 z 50 [ 7] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Szymański Zygmunt 4 43 5 10 290.22 2 Sawicki Józef 4 31 5 11 285.78 3 Bissa Jacek 4 29 5 12 283.57 4 Grzenkowicz Marek 4 40 5 12 275.81 5 Stenzel Jerzy 4 34 5 5 271.57 6 Palubicki Ryszard 4 23 4 4 226.90 7 Lademann Zdzisław 4 40 4 5 219.15 8 Lehmann Jan 4 46 4 4 213.23 9 Golonka Stanisław 4 27 3 3 149.35 10 Zenka Paweł 4 14 0 0 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Sekcja Reda 5 z 50 [ 7] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 Grzenkowicz Marek 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2805.89 28.5 2 2 Sawicki Józef 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2788.78 25.3 3 3 Bissa Jacek 4 5 5 5 5 5 4 5 5 5 5 5 5 5 64 2763.60 24.1 4 5 Szymański Zygmunt 4 5 5 5 5 5 5 3 5 5 5 5 5 5 63 2661.32 21.9 5 4 Lademann Zdzisław 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 4 63 2637.56 27.2 6 6 Stenzel Jerzy 4 5 5 5 5 5 3 5 5 5 5 3 5 5 61 2614.18 20.2 7 7 Lehmann Jan 4 5 2 5 5 5 5 5 4 5 5 5 3 4 58 2313.24 13.2 8 9 Palubicki Ryszard 4 5 5 5 5 5 5 5 4 5 3 2 2 4 55 2145.84 17.1 9 8 Golonka Stanisław 4 5 5 5 5 4 4 5 5 5 5 1 2 3 54 2144.21 15.7 10 10 Chomko Władysław 4 5 5 5 5 5 5 5 0 3 4 5 0 -- 47 1625.68 25.1 11 11 Zenka Paweł 4 3 2 4 2 0 1 5 3 2 0 2 2 0 26 951.67 8.5 12 12 Renusz Roman 4 0 0 -- -- -- 4 1 -- 2 -- 4 0 -- 11 313.96 5.3 13 13 Roszkowski Roman 4 -- 0 0 0 1 2 -- -- -- -- -- -- -- 3 100.76 3.6 14 14 Czaja Leon 4 0 0 -- 0 0 0 -- -- 0 0 -- -- -- 0 0.00 0.0 15 15 Tyszer Edmund 4 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0 16 16 Wilczewski Zenon 4 -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Lot nr 13, z dnia 19.07.15 Luneburg 3 Sekcja Reda 5 z 10 GMP [13] +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty | | | |076| | Pkt. |Konk.| | +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+ 1 Bissa Jacek 4 29 5 13 305.26 2 Szymański Zygmunt 4 43 5 14 299.33 3 Grzenkowicz Marek 4 40 5 13 287.29 4 Palubicki Ryszard 4 23 4 4 248.60 5 Stenzel Jerzy 4 34 3 7 180.39 6 Sawicki Józef 4 31 3 12 177.67 7 Lademann Zdzisław 4 40 3 8 174.94 8 Lehmann Jan 4 46 2 6 114.75 9 Golonka Stanisław 4 27 0 5 0.00 10 Zenka Paweł 4 14 0 0 0.00
Oddz. Wejherowo, rok 2015. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Sekcja Reda 5 z 10 GMP [13] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |076|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 2 Grzenkowicz Marek 4 3 5 5 5 5 4 3 4 5 4 5 4 5 57 3034.23 34.1 2 1 Lademann Zdzisław 4 5 5 3 5 5 4 2 5 5 4 5 5 3 56 3004.88 32.5 3 3 Bissa Jacek 4 5 3 4 5 5 1 5 5 4 5 1 4 5 52 2914.58 30.2 4 4 Stenzel Jerzy 4 5 5 5 4 2 0 2 5 2 5 3 4 3 45 2426.98 26.6 5 6 Szymański Zygmunt 4 1 5 3 5 4 1 1 2 5 5 1 4 5 42 2348.77 27.5 6 8 Palubicki Ryszard 4 3 5 3 4 5 3 4 3 5 2 1 1 4 43 2246.78 22.3 7 7 Sawicki Józef 4 5 1 5 4 3 4 2 5 1 2 4 3 3 42 2225.74 30.5 8 5 Chomko Władysław 4 4 4 3 5 3 4 5 0 4 4 5 0 -- 41 2058.59 32.7 9 9 Lehmann Jan 4 2 2 2 3 4 3 3 2 0 4 3 3 2 33 1806.66 18.5 10 10 Golonka Stanisław 4 3 1 1 2 1 2 1 1 2 5 0 2 0 21 1173.82 20.0 11 11 Zenka Paweł 4 0 2 2 0 0 1 2 0 0 2 1 2 0 12 674.28 10.1 12 12 Renusz Roman 4 0 0 -- -- -- 0 1 -- 1 -- 3 0 -- 5 236.30 5.7 13 13 Roszkowski Roman 4 -- 0 0 0 1 2 -- -- -- -- -- -- -- 3 144.17 3.6 14 14 Czaja Leon 4 1 0 -- 0 0 1 -- -- 0 0 -- -- -- 2 81.31 1.1 15 15 Tyszer Edmund 4 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 2.2 16 16 Wilczewski Zenon 4 -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Sekcja Reda 5 z 50 [7] Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13, +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+ |LP. | NAZWISKO IMIE |NR |NUMER OBRĄCZKI |PŁ|ILOŚĆ| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |076| RODOWEJ | |KONK.| |KILOMETRY| +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+ 1 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142992 G 1 11 981.250 4752.871 2 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-2490 0 10 684.030 4414.129 3 Sawicki Józef 4 PL-076-13-9610 G 0 9 704.320 3163.275 4 Stenzel Jerzy 4 PL-076-12-5008 G 0 9 906.520 4122.160 5 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1059 G 0 8 353.770 3700.646 6 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142727 G 0 8 701.320 3293.330 7 Lademann Zdzisław 4 PL-076-13-94 G 1 8 731.330 3752.162 8 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4704 G 0 7 380.750 3465.135 9 Bissa Jacek 4 PL-076-14-1997 G 0 7 412.930 3072.085 10 Sawicki Józef 4 PL-076-13-8897 G 0 7 467.520 3106.587 11 Szymański Zygmunt 4 PL-076-13-708 G 1 7 496.260 2942.722 12 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-226 0 7 581.450 3470.565 13 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4706 G 0 7 631.440 2955.549 14 Stenzel Jerzy 4 PL-076-13-8424 G 0 7 647.220 3498.063 15 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1055 0 7 649.470 3258.368 16 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1381 G 0 7 654.610 2859.377 17 Bissa Jacek 4 PL-076-12-4698 G 0 7 655.690 3159.072 18 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-261 0 7 679.750 3420.643 19 Chomko Władysław 4 PL-076-13-8170 G 1 7 718.930 3102.515 20 Szymański Zygmunt 4 PL-076-14-2583 0 7 742.660 2479.635 21 Lademann Zdzisław 4 PL-11-142939 G 0 7 824.000 3470.565 22 Chomko Władysław 4 PL-076-13-8104 G 0 7 828.910 2528.087 23 Bissa Jacek 4 PL-076-14-1043 G 0 6 274.760 3333.374 24 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-278 0 6 403.640 2881.920 25 Lademann Zdzisław 4 PL-076-12-200 G 1 6 452.050 2624.794 26 Sawicki Józef 4 PL-076-14-1309 G 0 6 517.870 3376.435 27 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142289 G 0 6 533.550 2326.787 28 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-13-8638 G 1 6 538.880 2530.274 29 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-12-4746 G 0 6 551.340 2117.376 30 Chomko Władysław 4 PL-076-14-1817 G 1 6 561.160 2044.749 31 Bissa Jacek 4 PL-076-14-1960 G 0 6 582.210 3033.233 32 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-1037 G 0 6 596.300 2719.793 33 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142715 G 0 6 602.320 3330.596 34 Palubicki Ryszard 4 PL-076-11-6140 G 0 6 608.850 2367.229 35 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-14-2453 0 6 616.840 2719.793 36 Bissa Jacek 4 PL-076-13-8478 G 1 6 624.590 2533.035 37 Stenzel Jerzy 4 PL-076-12-5010 G 1 6 667.480 3324.256 38 Grzenkowicz Marek 4 PL-11-142724 G 0 6 687.060 2670.562 39 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-275 G 0 6 729.760 2328.921 40 Palubicki Ryszard 4 PL-076-14-1154 G 0 6 732.160 1959.973 41 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-222 G 1 6 772.770 2168.552 42 Grzenkowicz Marek 4 PL-076-13-8688 G 0 6 903.620 2530.274 43 Lademann Zdzisław 4 PL-076-14-221 G 0 5 84.010 2037.300